Skočiť na obsah

Prezidentské voľby 2014


aljak63

Prezidenské voľby 2014  

51 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorého z kandidátov na prezidenta podporíte vašim hlasom?

    • Róbert Fico (Smer)
      1
    • Gyula Bárdos (SMK)
      0
    • Pavol Hrušovský (KDH, SDKÚ, Most - Híd)
      1
    • Ján Jurišta (KSS)
      0
    • Stanislav Martinčko (KOS)
      0
    • Peter Osuský (SaS)
      0
    • Jozef Šimko (SMS)
      0
    • Jozef Behýl
      0
    • Ján Čarnogurský
      2
    • Viliam Fischer
      0
    • Andrej Kiska
      7
    • Milan Kňažko
      11
    • Milan Melník
      0
    • Helena Mezenská
      29
    • Radoslav Procházka
      5
    • volieb sa nezúčastním
      1
  2. 2. Koho budete voliť v 2.kole prezidentských volieb?

    • Róbert Fico
      1
    • Andrej Kiska
      7
    • volieb sa nezúčastním
      1


Odporúčané príspevky

aha, a nikto iný Slovensko rád nemá a chce sa maximálne tak zo Slovenska odsťahovať, nie rozvíjať ho, či čo tým chel baťko kardinál vlastne povedať? :wtf: :urcitenie: :angry:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Voliť Kisku preto, aby sme zabránili vláde jednej strany, je nezmysel.

 

Čítajte viac: http://babarik.blog.sme.sk/c/352393/Nekorektny-clanok-o-Ficovi.html#ixzz2x0STPblH

 

To je pravda - ja som Radicovu nemusel - ale ako by clena som nechcel , druhy krat volit. On zacal robit  za Smer v II.obdobi.

 

Ale to je pravda prdiet do zapalky sa da hocikde.

 

Kludne chodte ci nechodte volit - Kiska vyhra..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hrušovský 3,3%

Mezenská 2,4%

 

vesmírna energia má o 0,9% menšiu podporu ako tradičné hodnoty, toto je najlepšia správa akú tieto voľby mohli priniesť :hufi:

to že len 28% voličov chce mať v prezidentskom paláci "istoty" beriem ako príjemný bonus :thumbsup:

škoda že nepijem, hneď by som si buchol šampáňo :party:

 

ale Kiska sa má najbližšie dva týždne asi na čo tešiť, tie kýble špiny čo na neho fickovci vylejú bude fakt ťažký humus.

 

ešte doplním odporúčané čítanie do centrály Ľudovodemokratickej platformy: M. Kukučín: Neprebudený :P

Sledujete idem aj ja. Inak Clovek 2 to bolo najlepsie. Ale ja som vam vravel ze sa budete bavit. Predchvilou asi hodinu citam temu tuto ako vznikla.

 

vzdy je to na nas - ale chcem ist pozriet debatu , majte sa

 

 

http://moje.hnonline.sk/node/14894

Knazko voli Kisku? Ide o jeho posolstvo?

 

Kiska predchvilou povedal pan Fico - doteraz pan premier.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No Kiska dnes brebtal - ale zabretal sa aj Fico, teraz ako som videl Prochazku - odo mna nikdy hlas nedostane. Knazko bol lepsi. Ten sa tam aspon neukazal.

 

Teda teraz to ozaj stoji len na kotlebovcov - nebojte sa mozme vyhrat. Resp ja som o tom presvedceny ze vyhrame. Aj ked dnes som spekuloval ci nebolo rozumnejsie dat na Fica aj 200 eur.

 

Ja sa na sobotu tesim - uvidime kde zijeme. Ja oslavovat nemozem - pondelok posledny den na danove priznanie - ale triezvy budem asi tazko.

 

Pre mna je Prochazka uplny smrad. Knazko detto. a ked mi jedno ci Kiska prehra. Neprehra - kotleba nepotreboval nic.

 

Potreboval len odpor k Ficovi. A Kiska nieje Kotleba co lepsi - ale Kiska nerozdeluje. Knazko aj Prochazka v politike skoncili.

 

To nenarazam na ich volicov - len boli podvedeni - ci nie ovce? Kde vas dostali? Vo vacsej miere nikde budete voli Kisku - ale oni to nechceli. Ci nevolit? CO od vas ovce chcu?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Antikampaň, namierená proti Kiskovi, mala včera pozoruhodné vyústenie. Kisku nedorazil Fico, ale pravica. Jeho tlačovka, na ktorej ho mali podporiť Kňažko s Procházkom, sa skončila čistým trapasom. Jeden sa stratil...

http://komentare.hnonline.sk/komentare-hn-152/ked-kisku-podpori-pat-a-mat-610404

 

Pár komentárov k článku, ktorý žiaľ nie je celý sprístupnený ... 

 

jarobike

26. 3. 2014 08:41:20

Včera to bol šok, ale aj to zlé je na niečo dobré, situácia sa vyjasnila, je zrejmé že pán Fico je všetkého schopný, napríklad potopiť ľudí aj z vlastných radov, u pána Kňažka sa ukázalo že jeho ideály žili len do prvého kola, žiaľ ukázal svoju pravú tvár na prekvapenie mnohých vrátane mňa, no a pán Procházka ukázal svojim voličom že jeho osobné záujmy sú prednejšie ako osud spoločnosti a občanov. Že sa situácia vyjasnila už teraz je rozhodne lepšie ako vo voľbách v roku 2016. Volič bude lepšie pripravený a bude sa viac spoliehať na seba ako na politikov a to je veľmi dobrá správa, Pán Kiska. zostáva Vám spoliehať sa hlavne na seba a na Ľudí čo Vám veria a prídu voliť. Ja rozhodne voliť pôjdem a poviem to priamo že Vás

 

sounder

26. 3. 2014 09:25:07

Tu sa jasne ukázalo, že Kiska je nezávislý kandidát. Kňažkovi a Prochádzkovi asi prekážalo, že Kiska s nimi nerokoval o podpore a hlavne za aké protislužby. Tým politikom ešte asi nedošlo, je mu cudzie intrigánstvo, uzatváranie dohôd, ktoré na druhý deň už neplatia.... Asi nezabudol, ako títo "slávni" politickí harcovníci potopili Radičovú..... Som rád, že to takto dopadlo, aspoň si Kiska mohol utvrdiť sám pre seba, že s kým má tú česť... Sobota sa blíži....

http://komentare.hnonline.sk/komentare-hn-152/ked-kisku-podpori-pat-a-mat-610404/diskusia#comment-510692

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa len fascinuje ako Fico na každú otázku ohľadom reálnej budúcnosti krajiny alebo politickej scény, odpovie, že to je "hypotetická otázka", ku ktorej sa bude vyjadrovať až keď nastane taká situácia. Ale do Kisku neustále rýpe, že nedokáže nič predpokladať a nemá žiadnu predstavivosť ohľadom budúcnosti fungovania krajiny. A inak, tie letáčiky čo si každý deň nájdem v schránke, vôbec nepochybujem o tom, že sú z dielne SMER-SD, keďže doslovne kopírujú argumenty, ktoré stále dokola Fico omieľa. Samozrejme, všetko dokonalo vytrhnuté z kontextu. A ešte on nám tu ide dávať prednášky o tom, kto klamal? Absurdné...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm, ficova kampaň dosahuje hranice zúfalstva :lol: odrazu sú mu aj maďarskí voliči dobrí

 

Maďari Ficovmu ďakujem neveria. Bilbordy ich rozosmiali aj podráždili

Názor na Roberta Fica ukázali Maďari už v prvom kole. V Gabčíkove skončil štvrtý, v Bake piaty.

BAKA, GABČÍKOVO. Na stene nákupného strediska v centre Gabčíkova je veľký bilbord.

Premiér a kandidát na prezidenta Robert Fico na ňom ďakuje voličom za podporu aj po maďarsky. Köszönöm a támogatást.

 

http://www.sme.sk/c/7148518/madari-ficovmu-dakujem-neveria-bilbordy-ich-rozosmiali-aj-podrazdili.html

čo je v porovnaní s jeho výrokmi spred roka zaujímavý názorový posun :thumbsup:

 

Čo povedal Fico

Premiér v utorok vyzval menšiny, aby prestali vydierať menšinovými právami. „Stáva sa módnou zvyklosťou, že od menšín na Slovensku vídame najmä požadovačnosť, ale nijaké povinnosti voči štátu. Skôr natiahnuté ruky, zato takmer minimálne pestovanie občianskych cností,“ uviedol.

Podľa Fica nezávislý štát „sme prednostne nezakladali pre menšiny, akokoľvek si ich vážime, ale najmä pre slovenský štátotvorný národ... Zvláštna je tendencia, ako sa všade zámerne do popredia a na úkor štátotvorného slovenského národa vysúvajú problémy menšín.“

 

http://www.sme.sk/c/6717483/mensiny-premier-fico-ponizuje-vlastnych-obcanov.html

dúfam že jeden z týchto výrokov voliči maďarskej národnosti v sobotu náležite ocenia :thumbsup:

ktorý výrok súdruha preccedu sa im páči viac by som ponechal na ich posúdení :yes_yes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je zaujimave a ja to velmi rad vidim - u mna to prebija mensie pochybnosti.

http://www.jetotak.sk/

 

Na tejto stranke(lavicove medium) boli 3 clanky - blogy ludi co volia Kisku(rozne dovody),jeden sa nezucastni, potom posmesky na Fica.

 

http://dennik.tyzden.sk/jaroslav-daniska/2014/03/26/prezident-kiska/

 

TOto medium poznate asi lepsie - mna tymto blogom - clankom Daniska prekvapil.

 

Zrejme Fico nielen rozdeluje - ale Kiska aj spaja - ludia dufaju, este veria.... a preto Fico nema sancu.

 

A len velmi malo prispevkov,ci blogov som cital, ze nejdu volit.

 

http://blog.etrend.sk/stanislav-biros/ked-nam-ubrali-volbu-mensieho-zla.html

posledny blog - je zly ani necitajte - ale v diskusii ked ho ako jediny kritizuju libertarian - a zrejme pojde volit Kisku tak to do spektra dava vsetkych.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fico sa v tom svojom papulizme už na dobro stratil (toto si už označenie populizmus fakt nezaslúži)
absolútne nie je schopný držať "lajnu"
nemôžete si dať do reklamného spotu vlajku eu a fotku s tetou Merkelovou, a zároveň proti únii papuľovať
nemôžete byť červenoboľševik, a zároveň sa paktovať s kdh čiernoboľševikmi
s takej miery abstrakcie už musí vybuchovať hlava aj tomu najoddanejšiemu ficovoličovi
aby papulizmus fungoval, musí byť jednoduchý a ľahko prehľadný, nesmiete dať ľuďom ani ten najmenší dôvod sa zamyslieť
tieto gebuľolamy čo Fico predvádza sú všetko možné, ale jednoduché rozhodne nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prevzate z fasabuku

 

Robert Fico sedí na tajnáša v kostole, prezlečený za starenku, modlí sa Anjel Pána a po modlitbe sa takto obráti na Boha.

 

Fico - Bože pomôž!
Boh - To si ty Robo?
Fico - Áno!
Boh - Čo sa deje?
Fico - Slováci sa úplne zbláznili! Ja pracujem 24 hodín denne, spravil som pre nich všetko a oni by si zvolili namiesto mňa aj Antikrista!
Boh - Čo kandiduje Oklamčák?
Fico - Nie. Kiska! To je ten, čo sa rúha! Hovoria mu Dobrý anjel!
Boh - Kiska, Kiska… takého anjela tu nemám.
Fico - Veď on nie je anjel. On je scientológ, Bože! Neznaboh!
Boh - Robo, a ty si čo?
Fico - Ja v teba verím!
Boh - Veď si ma dvakrát zaprel!
Fico - Kedy?
Boh - Veď na prihláške do komunistickej strany a v televíznej debate!
Fico - Veď aj svätý Peter ťa zaprel! A trikrát. A spravil si ho pápežom. Ja len dvakrát, tak by si ma mohol spraviť prezidentom.
Boh - Ak chceš byť prezidentom tak si založ akciovku.
Fico - Akcioviek mám plnú p... priehršť.
Boh - Robo, teraz som ti dobrý. Aký dobrý chlapec si ty bol! Pokrstený, prvé sväté prijímanie, pobirmovaný... vyzeralo to, že by si mohol byť kňazom. A ty komunista!
Fico - Inak sa Bože nedalo! Pomôžeš mi? Veď, čo všetko som spravil pre cirkev na Slovensku!
Boh - Cirkev? To čo je? Ja s tým nemám nič spoločné. A keď sme pri tých voľbách, ako dopadol Čarnogurský?
Fico - 0,6 percenta.
Boh - To je ale ostuda! Jooooj!
Fico - To je. A chudák, volebný štáb mal v takej kaviarničke, určite mu na záver, keď platil útratu došlo dobre ľúto, že čo sa tam cpal!
Boh - Robo, nebuď škodoradostný!
Fico - Nie som Bože, nie som.
Boh - Ale si! A Hrušovský?
Fico - Jáááj, to bola sranda. On žiaden volebný štáb počas volebnej noci ani nerobil. Kukal výsledky doma v pyžame. 3,3 percenta len získal.
Boh - Tak mu treba! Keď sa s vami scukol!
Fico - Bože, nejako sme to zahovorili, že by si mi pomohol vyhrať prezidentské voľby. Pomôž mi Bože!
Boh – Tak priznaj, že vo mňa veríš. Verejne! V priamom prenose. Ale nie na TA3. Tam by to vystrihli.
Fico - To nemôžem. Akoby to vyzeralo!
Boh - A v tom byte si bol alebo nebol?
Fico - V akom byte?
Boh - Ty dobre vieš, že v akom!
Fico - A keby som aj bol, čo to zmení?
Boh - Bol alebo nebol?! Počúvaj, ja nie som Puškárová! Tak bol alebo nebol?! Pravdu!
Fico - Bol. Ale nikomu to nehovor.
Boh - A prečo ty tak často klameš?
Fico - Neklamem.
Boh - Robo, neser ma!
Fico - Tak áno, ale nie často. Pomôžeš mi?
Boh - Ťažko ti pomôžem. Ja nie som všemohúci. To len tá cirkev vraví. Ja nemôžem všetko a aj neviem všetko. Ozaj, a čo nové s Bezákom?
Fico - Je v Taliansku.
Boh - Na dovolenke?
Fico - Nie, ako to povedať... kajá sa.
Boh - Ty by si sa mal, Robo, ty by si sa mal!
Fico - Budem. Sľubujem. A nedalo by sa nejako pomôcť? Chceš dopustiť, aby malo Slovensko za prezidenta neznaboha?!
Boh - Ale veď on tuším povedal, že je veriaci?
Fico - Ten toho narozprával, že vie čo ekonomike škodí, čo jej pomáha... vytvoril tisícky pracovných miest... že veľa od života dostal a že to musí vrátiť... už sa mi o tých jeho piatich, či šiestich vetách sníva. Že je buddhista, potom, že sa teší na krst svojej nemanželskej dcéry...
Boh - Robo, nevymýšľaj si! A Buddhisti sú ale fajn. Páči sa mi na nich, že oni o mne nerozprávajú. Ozaj, keď sme pri tých krstoch...a čo má nové Boris Kollár?
Fico - Ani neviem. Tuším má už šieste, či siedme dieťa. A každé s inou.
Boh - Aha!
Fico - Tak pomôžeš mi prosím?
Boh - Robo, to ja nedokážem. Dal som ľuďom slobodnú vôľu, čo som síce už miliónkrát oľutoval, ale neviem s tým nič spraviť.
Fico - Tebe nebude vadiť, že prezident Slovenska bude neznaboh?! Keď zariadiš, že ma zvolia, dám opraviť všetky kostoly a postavím toľko nových kostolov ako multifunkčných futbalových ihrísk!
Boh - Z Eurofondov?
Fico - Nejak to už vymyslím. Tak čo?
Boh - Robo, ty ma nepočúvaš! Neviem pre teba nič spraviť. A úprimne, ani nechcem. Nechcem sa miešať do svetských vecí. Mám iné veci na práci.
Fico - Aké?
Boh - To by si ty nepochopil Robo.
Fico - Takže mi predsa len nepomôžeš?
Boh - Nie.
Fico - Tak v teba neverím!
Boh - To si celý ty Robo. Tu nie si na výbore strany a nežiadaš o vstup do KSČ! Čau! Idem si zahrať s Petrom pinčes.
Fico - So Steinhübelom?
Boh - Nie. So svätým. Minule ma tak nabil, že mu to teraz musím vrátiť. Tak už naozaj idem. Čau!

 

A vtedy Robo horko zaplakal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dady tu mas autora. To je to posmesne z lavicoveho media.

http://www.jetotak.sk/editorial/ficov-rozhovor-s-bohom

 

 

Sme robili rozhovori s "mienkotvornymi ludmi" v jednotlivych  pisanych mediach - Havran tam ma rozhovor, nemam piano tak som si tie nazory cele nedocital. 

Ale pravda chybala. resp - z Pravdy sa odmietli zucastnit,vyjadrit.

http://www.sme.sk/c/7149677/stefan-hrib-smeru-sa-prvykrat-stalo-ze-nema-vo-volbach-favorita.html

 

Chytaju Ficove maniere? Ci to mali zakazane? Ale - vlastne pravdu by ten clovek povedat nemohol.

 

Debaty kandidatov najviac sledovalo ludi 750 000 v nedelu na TA3, Markizu 500 000 a poslednu STV 350 000. Neviem kolko tu sobotnu RTVS(SRO)ale asi vela nie.

 

A ze preco sa nerobia prieskumi pred II.kolom, cital som dnes odpoved Baranka - vraj kvoli moratoriu. Keby nebolo, urobil by rychly prieskum dnes a zajtra by dal vysledky. Vraj tie posledne debaty vedia riadne zmenit preferencie. Co si ja ani nemyslim - ale moze mat pravdu, proste  kludne by mohli mat ine vysledky ako realne volby.

 

A este pozriem kurzy. Na Nike 1,5 ku 2,5 prospech Kisku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera bolo v Trnave natrieskane - inak ten Fico to kedy stiha - ved o 8 hodine bol v STV.

 

http://michalkralovic.blog.sme.sk/c/352629/2-otazky-Ficovolicom.html

 

V Brezne v nedelu mal tam 10% breznianskych dochodcov? O 12 koncil v TA 3 duel.  Nezmar - pracovitost ako oat - neskutocna. Predtym aj ja davam dole klobuk.

 

 http://peraskova.blog.sme.sk/c/352375/Pred-nebeskou-branou-reportaz-z-MDZ-v-Brezne.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zajtra druhé kolo o prezidenta SR.

 

Analytici odhadujú, že prezidenta si spomedzi Robert Fica a Andrej Kisku príde vybrať každý druhý.

 
p.s.
 
Ficovu oficiálnu stránku k voľbám  fico2014.sk  hackli :

 

Na celú situáciu zareagoval aj Robert Fico na Facebooku: "Nikdy som nerobil antikampan a prave dnesny hackersky utok na moju webovu stranku ukazuje, kto sa tomu naozaj venuje. Samozrejme sa aj nadalej uchadzam o doveru ludi v zajtrajsich volbach. Dakujem za pochopenie a prajem pekny den," napísal na svojom profile.

Obajvilo sa už aj stanovisko na samotnej stránke, kde Štáb Roberta Fica nešetril svojich potenciálnych protivníkov:

„Hacknutím“ internetovej stránky fico2014.sk deň pred voľbami dosiahla antikampaň proti R. Ficovi svoj vrchol. Agresívna antikampaň proti Robertovi Ficovi vrcholí počas volebného moratória. Internetová stránka Roberta Fica bola dnes zákerne nabúraná a boli na nej zverejnené nepravdivé informácie s cieľom poškodiť Roberta Fica.

Táto udalosť je len pokračovaním dlhotrvajúcej a hrubej antikampane vedenej rôznymi kvázi nezávislými blogermi, organizovanými aktivistami na sociálnych sieťach či dokonca denníkom SME, ktorej jediným cieľom je vyvolať v ľuďoch pocit nenávisti, ktorý má zabrániť racionálnemu vyhodnoteniu a porovnaniu pripravenosti protikandidátov na kompetentný a profesionálny výkon najvyššej ústavnej funkcie v krajine. Táto sústredená činnosť škodí demokratickej volebnej súťaži a škodí Slovensku ako takému, preto túto formu volebnej súťaže rezolútne odmietame. Veríme, že takéto neférové postupy budú mať opačný efekt a ešte viac zmobilizujú sympatizantov Roberta Fica."

 

http://www.topky.sk/cl/1000749/1387301/Fico-sa-stazuje--Napadnutie-webu-je-pokracovanim-dlhotrvajucej-a-hrubej-antikampane-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čítal som viacero názorov, že to tzv. "hacknutie" bolo účelové, aby sa Fico viac zviditeľnil, hlavne ako obeť. Ten slizký had ide skrátka aj cez mŕtvoly, dobre vie, že ak dnes prehrá, tak prehral aj v politike. Spravím všetko pre to, aby tento komunistický netvor svinským krokom navždy odišiel na smetisko dejín, už dosť ľuďom som odporučil, aby išli voliť Kisku :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odvolené! Aj keď chodí voliť oveľa viac ľudí ako minule, všetko je to generácia, ktorá má päťdesiatku už dávno za sebou, a preto mám veľké obavy ako to u nás dopadne.

Keď sú tu ľudia posadnutí Maňkom, tak neverím, že by teraz volili niekoho iného ako predstaviteľa SMER-u! :ermm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

odvolené.

 

teraz je to v rukách božích, či teda "hlas ľudu hlas boží" či tak akosi ... či má ešte Slovákov rád, či sa sami Slováci majú radi a či sú ešte stále bačovia.

 

alebo v rukách kúpených hlasov a podvodov ? :

 

12:10 V bratislavskom Ružinove sa sťažovali na komisiu z okrsku 52 na Základnej škole Pavla Marcelyho. Podľa podnetu si komisia nedopisovala okamžite po prevzatí voličských preukazov občanov do zoznamu voličov, ale odkladala si ich pomimo s tým, že ich dopíše neskôr. Navyše, keď prišiel jeden z občanov voliť so svojim občianskym preukazom, jeho meno už bolo zakrúžkované, teda akoby mu vydali hlasovací lístok. O zaznamenaní podnetu informovala zapisovateľka Ústrednej volebnej komisie Chmelová.

 

na východe zasahujú policajti :

 

Ústredná volebná komisia prerokovala na svojom prvom zasadnutí v deň volieb desať podnetov o porušení volebného moratória. "Z týchto desať podaní musela pri deviatich konštatovať, že nie je príslušná vo veci konať a jedno bolo odstúpené Rade pre vysielanie a retransmisiu," informovala zapisovateľka ÚVK Eva Chmelová.

11:27 Ďalšia aktualizácia od Lucie Nicholsonovej: "Jarovnice, 9:02. Z Felície sa vyrúti početná rodina. Pani v okrskovej komisii za Smer ich nadšene víta a pýta sa: "To sce nevedzeli viac ľudí priviezť v aute? Aby sce naraz prišli."
 

"Do Jarovníc prišli vyšetrovatelia Národnej kriminálnej agentúry. Na základe podnetov, ktoré poslala poslankyňa Lucia Nicholsonová, sa už teraz začína vyšetrovanie na viacerých miestach. Je dobré, že na inkriminovaných miestach bude dusno, snáď to počet nakúpených hlasov aspoň zníži," napísal na Facebooku.

10:45 Štefan z bratislavského Ružinova nám napísal: "Dobrý deň, mám info. Bol som voliť, teda ešte som tu a môj hlas bol dávno odvolený. To čo má znamenať?"

10:38 V Trebišove odvolili aj Rómovia.

http://www.topky.sk/cl/1000733/1387403/ONLINE-Dramaticke-volby--Smer-sa-stazuje-na-plagat-Dobreho-anjela--Na-vychode-zasahuju-policajti-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov