Skočiť na obsah

Prezidentské voľby 2014


aljak63

Prezidenské voľby 2014  

51 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorého z kandidátov na prezidenta podporíte vašim hlasom?

    • Róbert Fico (Smer)
      1
    • Gyula Bárdos (SMK)
      0
    • Pavol Hrušovský (KDH, SDKÚ, Most - Híd)
      1
    • Ján Jurišta (KSS)
      0
    • Stanislav Martinčko (KOS)
      0
    • Peter Osuský (SaS)
      0
    • Jozef Šimko (SMS)
      0
    • Jozef Behýl
      0
    • Ján Čarnogurský
      2
    • Viliam Fischer
      0
    • Andrej Kiska
      7
    • Milan Kňažko
      11
    • Milan Melník
      0
    • Helena Mezenská
      29
    • Radoslav Procházka
      5
    • volieb sa nezúčastním
      1
  2. 2. Koho budete voliť v 2.kole prezidentských volieb?

    • Róbert Fico
      1
    • Andrej Kiska
      7
    • volieb sa nezúčastním
      1


Odporúčané príspevky

drow,  ja mam celkom slusny prehlad o slovenskej politike, ale o bardosovi neviem viac ako to ze je madar z SMK,   uplne nevyrazny,  a dost pochybujem ze ludia vedia o nom viac.  To ze ziskal podpisy, nehovori ani tak o nom ale len o tom ze SMK dokaze tolko podpisov zorganizovat a teda v regiónoch ma fungujuce struktury. Ale  vsetci vieme ( a ty aspon tusis) ze tu nie je cielom  bojovat o to aby v buducnosti bol kludne aj madar prezident.


a pobavila ma aj Blaskova, podla nej spolocnost nedospela na to aby prezidentom bola zena,  naposledy radicova prehrala tesne a to nie preto ze je zena.

Mohla si najst aj menej stupidne zdovodnenie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nerozumiem tomu, prečo by spoločnosť nemala dozrieť k tomu, aby prezidentkou bola žena. Ja by som to aj uvítal, vždy lepšia voľba ako ujo. To je fakt "teta Blašková" tá Blašková.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napríklad Radičová by voľby vyhrala, "na tuty", akurát že už o to vôbec nestojí

"panenku maríjú" nám už raz robila, a dočkala sa všeobecného obhádzania blatom a sra.. proste zo všetkých strán

kto rozumný by si to chcel zopakovať?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a zaslúži si vôbec niekto, všeobecné obhadzovanie blatom a sra..?  :neviem:

hmm.. možno.. Fico ?  :hmmm:

mám naozaj voliť Fica za prezidenta?

:slovakia:


tak zahlasoval som tu zatiaľ, skúšobne v ankete..

keby niečo, ten jeden hlas pre Fika, je tam odo mňa

:cervik:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

anketový formulár upravený:

 

už sú tam všetci kandidáti, hore stranícki, nižšie nestranícki, pôvodné hlasovanie ponechané na mieste

 

jeden hlas bol vymazaný: bolo to hlasovanie neviem od koho za "voliť budem niekoho iného"

 

teraz sú tam už aj tí " iní ", nech sa páči vyberať, úroda kandidátov je veľká  :) - kto už hlasoval za niektorého kandidáta, nemusí druhýkrát, lebo sa hlasy napočítajú ako nové hlasovanie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keďže zoznam kandidátov je už konečný, dovolil som si vložiť do prvého príspevku obrázok kandidátov, aby bolo aj ksichty vidieť.

 

Takže môj prvý dojem (ktorý je dosť dôležitý):

 

  • Gyula Bárdos - no to nie toto, to by nešlo
  • Helena Mezenská - mne je na prvý pohľad celkom sympatická, ale viac o nej nič neviem. Má výhodu, že je žena, možno by to už fakt chcelo zmenu
  • Milan Kňažko - mne ako prezident moc nesedí, ja neviem
  • Andrej Kiska - ten pohľad to je celý Linkman! Takže tiež nie :D
  • Ján Čarnogurský - jeden môj známy, keď sa Čarno stal ministrom spravodlivosti, tak povedal, že väčšieho kmína tam dať nemohli
  • Peter Osuský - pripomína mi bývalého profáka matiky, to boli samé deriváty, integrály, viac ani bohovi!!
  • Radoslav Procházka - čo ja viem, mladá krv by možno neuškodila, aj keď jeho priezvisko znie česky, takže si nás budú ešte viac mýliť, ale možno by som mu dal hlas
  • Ján Jurišta - srandista
  • Jozef Šimko - ja neviem čo mám k tomuto povedať
  • Milan Melník - ale ujo, kamžeee ste sa to vybrali takto navečer? :D
  • Stanislav Martinčko - štamgast, ktorého stretnete v každom staničnom bufete
  • Pavol Hrušovský - v prípade núdze možno
  • Jozef Behýl - niečo ako Osuský, vyzerá moc profesorsky
  • Viliam Fischer - v krajnej núdzi, voľba podobne ako pri Hrušovskom
 
Takže to zatiaľ vychádza na Procházku. Neviem či som spomenul všetkých, ak som niekoho zabudol, tak sa ospravedlňujem, možno mi nestál za to, aby som ho počastoval aspoň komentárom 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže aj s fotkami ... moje predchádzajúce hlasovanie sa nemení, nemenia sa zatiaľ ani traja možní kandidáti :

 

  • Robert Fico - nie
  • Gyula Bárdos - až tu od Drowa som zaregistrovala, že kandiduje. neprezentuje sa, nikde ho nevidieť, nevidím v ňom nestrannú osobu.
  • Pavol Hrušovský - nemusím ho, nie
  • Ján Jurišta - starý, neznámy, KSS, nie
  • Stanislav Martinčko - nepoznám, nie
  • Peter Osuský - na samom začiatku oznámenia kandidatúry som uvažovala, vzdelaný, ale odvtedy o ňom nevedieť. nie
  • Jozef Šimko - nepoznám, nehovorí mi nič
  • Jozef Behýl - vyzerá v pohode, ale nepoznám ho, nie
  • Ján Čarnogurský - až tak mi neprekáža, pán v rokoch, ale aj tak nie
  • Viliam Fischer - priveľmi v rokoch, nepoznám, nie
  • Andrej Kiska - jedna z alternatív v prípade, keď bude druhý
  • Milan Kňažko - zatiaľ moja prvá možnosť, vie jazyky, skúsil politiku a jej kdejaké stránky, rozprávať vie, demenciu ešte nemá. dúfam, že zozbiera podpisy a bude nezávislý
  • Milan Melník - priveľmi v rokoch, nepoznám, nie
  • Helena Mezenská - jediná žena, ale potrebuje skôr psychiatra než prezidentské kreslo. živí sa vesmírom a svitom hviezd. nie.
  • Radoslav Procházka - mladý, to je klad. alternatíva, keby bol pri Ficovi druhý
     
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tu je video pre toho forumaka co dal hlas Ficovi!To takto sa sprava uchadzac o prezidentske kreslo?Slovny utok na otazku novinarky a na cely dennik SME.Ale vsak nech, aspon ludia, teda ficovolici vidia koho si zvolili za premiera SR.

http://tv.sme.sk/v/28976/fico-nevysvetlil-preco-dubovcovu-nenechali-hovorit-o-moldave.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo máš proti Mezenskej?! Však my všetci sme zložení z hviezdneho prachu!!

že je z hviezdneho prachu mi neprekáža, keby sa celá blyšťala, aj tak je zrelá na gumenú izbu :)

 

už sme to sem kdesi dávali, ale tohto nikdy nie je dosť trochu šari-vari rozhovor so slečnou kandidátkou Mezenskou : šak ona je mimo ako Fico so svojím spomínaním na detstvo v láske božej a birmovkou ... :

 

 
ach. máme to my zasa kandidátov ... -_-
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel, máš pravdu, dal som Mezenskej hlas, lebo je mi jej zanietenosť sympatická.   :)

Nie je hlúpejšia, ako ostatní a na tom mieste prezidentky nemá čo pokaziť. Dám jej šancu, aby sa prepracovala na slovenskú Evitu Perónovú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaj, chlapci .... musím tu skríknuť, vážne, nebláznite, Axel si zo mňa uťahuje :D  ľudia, nekukajte na jej pekné oči, ale sledujte pomútený rozum, jesť len vesmírne vákuum a piť nektár z kvetín s hviezdnym prachom neprospieva duševnému zdraviu ... síce vyjde lacno ako prezident, nebude ju treba živiť, to je fakt :D

ehm, a začínam mať strach, že chlapi budú voliť očami, a ammmen tma, z tohto Evita nikdy nebude, nemala by byť ani v parlamente, nemá na to ... druhá Evita mohla byť Radičová, možno, raz, ktorú nejde ale ani porovnať v jednej vete s Mezenskou  :happyroll:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte si to teda rozmyslím, ale ak by sa mal stať prezident nakoniec nejaký starý fuzoň , tak veruže radšej budem voliť Mezenskú.

Dosť sa napozerám na akýsi starý ksicht doma v zrkadle  :) , tak aspoň na Bratislavskom hrade nech je nejaká mlaď, kým všetka neutečie opatrovať decká západných buržujov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kuáááá!!!!!!!! Kto dal hlas Ficovi? :angry2:  :kladivko:  :gunner:  :cotisisi:

 

 

a zaslúži si vôbec niekto, všeobecné obhadzovanie blatom a sra..?  :neviem:

hmm.. možno.. Fico ?  :hmmm:

mám naozaj voliť Fica za prezidenta?

:slovakia:

tak zahlasoval som tu zatiaľ, skúšobne v ankete..

keby niečo, ten jeden hlas pre Fika, je tam odo mňa

post-2373-0-23697500-1389386867.jpg

zdroj: https://www.facebook.com/antiFICOpage

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O to viac jej dám hlas!

 

 

fuňo ty si hlasoval za Fica a teraz sa to snažíš takto zahovoriť, priznaj sa!

Tak toto sa ma dotklo :zubiska: Axel za taketo nieco nabuduce uz dostanes ban! :lol: (nezabudaj ze som prezident forumfreespace  :zubiska:  :P )

 

alamo citis sa dobre? :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no dobre, zabavili sme sa, aj to treba :)

------------------------------------

 

a trochu späť k pánom a dáme - nádejným prezidentom ... :

 

 

obávam sa, že skutočná zábava teraz začne, a nebudeme sa stíhať zabávať po prvom kole volieb ... to tu tuším dovtedy a potom ešte budú kdejaké zmeny v hlasovaní ...

 

sledovali sme voľby prezidenta v Česku - aj tam bolo hodne kandidátov na začiatku.
ale aj dve silné osobnosti.

tu sa mi to zdá - priveľa kandidátov ... jasne, nikomu nemožno zakázať získavať podpisy, ale aby kandidoval 76 ročný pán, ktorého pozná len jeho najbližšie okolie ... a takí sú tam keď dobre počítam traja. / toto nie je voľba pápeža, to keby to náhodou čítal jose, aby nevyskočil z kože /, plus zopár kandidátov, ktorí sú tam len pro forma. alebo preto, aby strana v hanbe nezostala. alebo preto, že je to dobrý človek, ale okrem jedného dvoch miest, jednej dvoch vysokých škôl ho nikto nepozná.
 

v prípade týchto volieb to asi bude trochu na škodu, odtiahnu nejaké hlasy od vážnejších konkurentov ... tie hlasy môžu chýbať.

ale to ma  len desne bolí hlava, tak trošku filozofujem s boľavou hlavou ... :hmmm:

 

btw.

uvedomujete si, že voľby, prvé kolo, bude hneď po MDŽ ?

a v oslavách MDŽ je majster Fico neprekonateľný, červené karafiáty a návštevy BSP a tak ... jeho psí pohľad na blahoželaniach v schránkach ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

uvedomujete si, že voľby, prvé kolo, bude hneď po MDŽ ?

a v oslavách MDŽ je majster Fico neprekonateľný, červené karafiáty a návštevy BSP a tak ... jeho psí pohľad na blahoželaniach v schránkach ...

 

hlavne kvôli tomuto som zvedavý aká bude účasť, či sa ľudia na to vyserú ako zvyčajne alebo konečne zdvihnú plesnivé zadky ... 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pri situacii, ked na jednej strane stoji Fico, proti strnastim kandidatom, ktori voci nemu stoja v opozicii a stoja v opozicii aj voci sebe navzajom sa treba spoliehat na to, ze repetackou kampanou a infantilnymi videami na youtube Fico neoslovi dost babiek so slzickami na krajicku a nevyhra volby v prvom kole. Tiez bude zalezat na tom, kto /ak teda vobec/ postupi do kola druheho. Ak to bude sirsie prijatelny kandidat, ma teoreticku sancu uspiet v druhom kole. Fico je v politike dost dlho na to, aby sa proti nemu dali vytiahnut zbrane najtazsieho kalibru, nesie politicku zodpovednost za vela kauz a predovstekym za sucasne smerovanie krajiny. Ak vsak nedajboze do druheho kola postupi spolu s Hranolom nejaky exot/ka/, co je sice napriek naladam v spolocnosti iba teoreticky mozne, volit nepojdem a kludne si po tolkych rokoch pripustim k telu fakt, ze Fico bude v porovnani s nejakym naivnym rojkom tym mensim zlom.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:o

 

to sa skutočne oplatí niekomu regnúť sem na Fórum len preto, aby naklikal hlasy Pomotanej Mezenskej ?!

 

rozum mi zastane :doh:

 

neznamená to aj tak nič, pretože zo skutočných píšucich členov-Fórumákov má nádej možno tak na dva hlasy, s výhradami :D

 

/ sledujem to posledných cca 11 minút, naklikaných 12 hlasov :lol:  /

 

 

print screen 21:01 - všetky cudzie mená hlasovali za Mezenskú :
post-3-0-52868900-1389556949_thumb.png

... a furt sa fan klub valí :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov