Skočiť na obsah

Prezidentské voľby 2014


aljak63

Prezidenské voľby 2014  

51 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorého z kandidátov na prezidenta podporíte vašim hlasom?

    • Róbert Fico (Smer)
      1
    • Gyula Bárdos (SMK)
      0
    • Pavol Hrušovský (KDH, SDKÚ, Most - Híd)
      1
    • Ján Jurišta (KSS)
      0
    • Stanislav Martinčko (KOS)
      0
    • Peter Osuský (SaS)
      0
    • Jozef Šimko (SMS)
      0
    • Jozef Behýl
      0
    • Ján Čarnogurský
      2
    • Viliam Fischer
      0
    • Andrej Kiska
      7
    • Milan Kňažko
      11
    • Milan Melník
      0
    • Helena Mezenská
      29
    • Radoslav Procházka
      5
    • volieb sa nezúčastním
      1
  2. 2. Koho budete voliť v 2.kole prezidentských volieb?

    • Róbert Fico
      1
    • Andrej Kiska
      7
    • volieb sa nezúčastním
      1


Odporúčané príspevky

Páčil sa mi ten rozhovor s Kňažkom ...

... diskusia za článkom už oveľa menej, vlastne skôr nie ako áno.

 

Ale ono to v tej diskusii môže byť úplne odlišné aj preto, že zatiaľ čo v rozhovore možno väčšina vystupovala pod svojim pravým menom, v diskusii sa ľudia ukrývajú za rôzne imaginárne mená a to im dodáva odvahu, drzosť, či ostré lakte. :ermm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po zrelej úvahe si myslím že Fico to nakoniec dá.

 

najsledovanejšie TV programy sú Modré z neba, Búrlivé víno, a Paneláreň.

najpočúvanejšie rádio je Expres s ich nekonečným prúdom hudobných (s)hitov

najpredávanejšie auto je Fábia 1,2HTP

...

 

väčšina ľudí v tomto štáte má jednoducho mizerný vkus! :(

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Č.záp. Zápas áno nie Dátum 27032 Prezident bude-R.Fico 1.35 2.70 15.03.  08:00

Pekne Fico vyklesal, pomaly sa dostava k realnemu kurzu.

 

 

Upravujem po 53 minutach.

27032 Prezident bude-R.Fico 1.40

2.52

 

 

To uz aj smeraci vsadzaju proti Ficovi? Oni maju najlepsie info a dovody.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7032 Prezident bude-R.Fico 1.50 2.25

 

 

Nemusite byt pesimisticky , stavte 5 euro a pridte volit. Ja dnes by som bol v pluse keby som zaistil na Fica - neurobim to az pri kurze 3(ci mi to vtedy bude jedno). Viac ako 100 eur na fica nedam.

 

Teda nie je to statistika - ale moze to byt aj toto presne. Fico je tak podla ma 50 na 50 aj kurzy budu 1,8 a 1,8. Ak na Fica bude kurz 1,8 neverim ze vyhra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dve minuty videa z online odpovedí prezidentského kandidáta Radoslava Procházku ... doteraz som ho vnímala vcelku pozitívne :

 

Procházka bol online, diktoval aj čiarky

 

prežúvaním, nonšalantným a blazeovaným posedom a diktovaním čiarok ma rozhodne nepresvedčil, aby som ho volila ... :huh:

------

 

nový prieskum agentúry Focus

 

Čudné okolnosti zbohatnutia Kisku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pán premiér/predseda Fico sa odmieta zúčastňovať akejkoľvek debaty, odmieta diskusie, odmieta sa vyjadrovať k pálčivým témam, odmieta sa vyjadrovať k problémom ľudí, ani srnky netušia jeho skutočné názory

 

pán Kiska, ktorý je zatiaľ v prieskumoch na druhom mieste, sa vyjadruje maximálne v novinách na práve položenú otázku, diskusia v trende sa zrušila, lebo sa na poslednú chvíľu odmietol zúčastniť, v skutočnosti je ten pán dosť tajomný

 

pán Procházka vie, že ho filmujú, a že to pôjde pred národ, nie, nemusí sa pretvarovať, ale správať sa ako pastier kráv tiež nie

 

keď už ich nazývam pánmi, tak nasleduje pán Kňažko dnes naživo v tlačovej besede na aktuálne témy a problémy 15 dní pred voľbami :

 

Tlačová beseda Kňažka na aktuálne problémy pred prezidentskými voľbami

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Svagor je asi fico volic- vysvetlil o co ide - ci mam zaistovat - banik - kolegovia zrejme ficovolici - povedal ze Fico nevyhra. Ja si myslim to iste - ale potrebujem info od takychto ludi - ficovolicov. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://www.sme.sk/c/7113092/prieskum-kiska-by-uz-v-prvom-kole-ziskal-326-percenta.html

 

Potesil ma pokles preferencii Fica. Hrusovskeho vysledok - je na nezaplatenie. Ak by prve kolo ozaj takto dopadlo - staci ak bude mat Fico preferencie len nieco nad 30% ci okolo - nema sancu vyhrat.

 

Keby toto boli realne cisla - tesim sa na kazdu jednu Ficovu tlacovku ci kampan. Kysly ksicht - nasratost - zmena nalad - prepinanie ako u Meciara. Je mozne ,ze ho uz ani vidiet nebudeme :) (Zas neberte to doslovne). 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaujímavé, ako to Kiskovi vybehlo, ale verím, že Ficovi z tohto prieskumu aspoň zabehlo. Kisku v prvom kole voliť nebudem, ale ak postúpi do druhého, tak hlas mu dám.

 

A ak by Fico v druhom kole nevyhral, tak viac ako Ficova prehra by ma tešil ten fakt, že by tým sviniam smeráckym zuby klapli naprázdno, lebo keď som pred vyše mesiacom videl, ako si už posty delili, kto bude premiérom (Kaliňák) a kto bude minister namiesto neho, ak sa Fico stane prezidentom, tak mi až zle z nich bolo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Výsledky prieskumu komentoval aj Martin Slosiarik z agentúry Focus. „Čosi sa deje, sú tu nejaké faktory,“ povedal. Podľa jeho názoru ide napríklad o nedôveru k politickým stranám. „Nemať politickú minulosť sa zdá byť momentálne výhodou,“ hovoril. Andrej Kiska dominuje u voličov v Bratislavskom kraji a tiež v Banskobystrickom a Žilinskom, priblížil Bardon. Fico zase uspel na východe krajiny a na západe mimo bratislavského regiónu. Vyrovnanú podporu má vo všetkých krajoch napríklad Pavol Hrušovský.

http://spravy.pravda.sk/volby/clanok/309508-prieskum-kiska-zaznamenal-rekordny-vzostup-preferencii/

 

 

Myslite si, ze ludia budu volit podobne na celom Slovensku? Lebo doteraz to tak bolo. Pr. v nasich malych volbach proti Mankovi volili vsetky okresy podobne - aj mesta ci dediny. Ci ide o okresy RA(kde je vyznamna aj madarska mensina), cez BR,BB,ZH,Zarnovica ci dalsie.Vynimka bol len ZV - odkial Manka pochadza.

 

Preto dufam,ze Trencania, Nitrania,ci Trnavaci nesklamu - snad prekvapi aj vychod. Ja odhadujem ze Fico nevyhra vo viac ako 10-20 okresoch.

 

http://www.sme.sk/c/7113144/slosiarik-ficova-podpora-klesa-kiska-ma-realne-sance.html

Rozhovor so Slosiarikom. Nezaujalo ma nic - len to ze povedal ze si uvedomil,ze Fico nemusi byt prezidentom. Co pred dvomi mesiacmi nehrozilo(u neho) - ja som si to myslel vzdy - po Kotlebovom vitazstve som o tom bol presvedceny. Ze sanca je. Pred dvoma tyzdnami som to videl 50 na 50, ak tie cisla z prieskumu su realne Fico nevyhra. Ak ma Kiska cez 30% je isty vitaz. Dnes ma 2,4 kurz - mat peniaze mozno by som nan stavil.

 

 

Victory ani Nike nemali tyzden ziaden pohyb kurzov - vsimam si aj tie na co by som nevsadil. Fortuna ma teraz na Fica 1,65 - tam pohyb je - tyzden mali 1,58 a kiska uz len 2,2.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes bol v spravach STV rozhovor s Ficom ako poslednym v poradi z kandidatov

ten rozhovor bol ale nahravany v piatok, takze sa nedotkli tohto poklesu v rozdiele preferencii (celkovo bol rozhovor o ho*ne, ale nejako som to pretrpel)

inak v spravach tiez hovorili, ze dnes si Ficko po predvolebnom mitingu na vychodnom Slovensku zahral fotbal a zranil si achilovku, vraj ho maju operovat...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kresťanský demokrat sa z návštevy vracia o niečo neskôr, ako mal naplánované. „Viete, na takýchto návštevách sa vždy zdržíte,“ hovorí. Ako neskôr priznáva, s biskupom sa rozprávali orodine, najmä o kríze tradičnej rodiny. Logicky sa preto natíska aj otázka postoja k homosexuálom. „Nemám nič proti buzerantom a lezbám. Ale musíme zachovať tradičnúrodinu,“ vysvetľuje svoj postoj.

http://hn.hnonline.sk/ekonomika-a-firmy-117/neviem-ci-je-500-eur-mesacne-vela-alebo-malo-606613

 

Nechapem preco tieto potraty sa vzdy trapia nejakymi buzerantmi ci lezbami.

 

 

Kto chce zahazardovat a mysli si ze vyhra Fico uz pomaly moze

27032 Prezident bude-R.Fico 1.80 1.80
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z rozhovoru s kandidatom na prezidenta Martinckom na topkach:

 

 

 

-Mnohí občania Slovenska žijú život v beznádejí a chudobe
-Celí svoj život som prežil na Slovensku ako milióny Slovákov, s tým čo mi život priniesol som sa snažil vyrovnať  a prijať.
-
Prezident Slovenska je v rámci svetovej politiky veľmi mali pán  na to aby mohol „ťahať za uši“ Čínskeho prezidenta
-
podľa nálady rad si vypočujem každú dobrú hudbu napr. Beatles, Abba, coutry i niektoré árie z opier Verdiho

http://www.topky.sk/cl/1000735/1375313/Kandidat-na-prezidenta-Stanislav-Martincko--Chcel-by-som-vysivat-a-strikovat-

 

Chybajuce ciarky som neskusal pocitat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

by som povedala: zapadne do bežných internetových diskusií úplne nenápadne ... :)

 

 

mimochodom, práve pred pár minútami mi tento pán vyšiel ako môj ideálny prezidentský kandidát v Prezidentskej kalkulačke názory má vcelku ok, ale - našťastie hneď za pätami mal Kňažka, tak je to dobré ! :D

 

( mimochodom, napadlo mi, že kamsi do pamätnej knihy sa aj súčasný pán prezident JUDr. Gašparovič vyjadril s hrúbkou pekne vymaľovanou, tak čo :) )

 

Kandidát na prezidenta - volebná kalkulačka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ha, niektore otazky su divne - co napriklad znamena "osobny postoj" a "bez zbytocneho odkladu" ? a take su tam zo styri...

lebo aby som sa na 80% zhodoval s nejakym J,Simkom, je dost zabavne... ale nakoniec, preco nie

lenze aby bola za Knazkom v tesnom zavese Helenka, to uz je na povazenie :D

nasleduje Kiska, Prochazka je hned za Carnoguskym...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pette píše:Kurzy v Nike dnes rano - 

Fico aj Kiska - 1,9

 

kto dal par dni dozadu dost penazi na Kisku, moze si teraz zahrat arbitraz a s velmi velmi malym rizikom zarobit za jeden mesiac peniaze.

 

Ved preto som to sem pisal,ale pozor Kiska - nie je ´proti ucet´ dnesnemu kurzu 1,9 - ze Fico bude prezidentom - tym je ze Fico nebude prezidentom. Povodne co som ja zachytil a co podal bol 1,07 ku 5,67(ze Fico bude ci nebude P, na Kisku bol povodny kurz 6). Dnes Fico ci bude nebude, je 1,9 ku 1,71.

 

Si vsimni iny kurz ,ze Fico nepostupy do II.kola je 100,ale na Kisku len 4,95 - keby bol aspon 20-30 by som vsadil(pritom maju rovnake kurzy na to ze budu prezidentom).

 

Dnesne cisla 5,67 a 1,9 - pre mna v arbitrazi znamenaju istotu cistej vyhry 1,5 nasobku vkladu na Kisku. 

Taketo situacie nastavaju aj v sporte - kde sa casto meni stav - tenis(zensky) ci volejbal. Tam kludne mas kurz 3 a o par minut sekund 3 aj na druhej strane - ale tam to je risk. 5,67 na to ze Fico nebude prezident bola blbost aj 1,9 ze Kiska bude prezident.

 

 

Posledna poznamka - keby sa dalo - nasiel by som cloveka co si dnes pri kurze 1,71 - ze Fico nebude prezidentom - bol ochotny vsadit moju vyhru tak mam v cistom a by som mu to predal - tak 2,12 nasobok mojho povodneho vkladu nato ze Fico prezidentom nebude. Spravil by som to hned. Este by usetril poplatky.

 

 

------------

 

Je to moj text

 

Mna zaujali ludia - kandidati ze chcu diskutovat. OK pekne - preco nediskutuju s volicmi? Preco ma Hrusovsky za 20 rokov ani raz neoslovil - mne staci cez obrazovku? Koho chce oslovovat?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov