Skočiť na obsah

Prezidentské voľby 2014


aljak63

Prezidenské voľby 2014  

51 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorého z kandidátov na prezidenta podporíte vašim hlasom?

    • Róbert Fico (Smer)
      1
    • Gyula Bárdos (SMK)
      0
    • Pavol Hrušovský (KDH, SDKÚ, Most - Híd)
      1
    • Ján Jurišta (KSS)
      0
    • Stanislav Martinčko (KOS)
      0
    • Peter Osuský (SaS)
      0
    • Jozef Šimko (SMS)
      0
    • Jozef Behýl
      0
    • Ján Čarnogurský
      2
    • Viliam Fischer
      0
    • Andrej Kiska
      7
    • Milan Kňažko
      11
    • Milan Melník
      0
    • Helena Mezenská
      29
    • Radoslav Procházka
      5
    • volieb sa nezúčastním
      1
  2. 2. Koho budete voliť v 2.kole prezidentských volieb?

    • Róbert Fico
      1
    • Andrej Kiska
      7
    • volieb sa nezúčastním
      1


Odporúčané príspevky

http://www.jetotak.sk/

 

Si to aj precitajte - kto sa vyjadril - dvaja volia Kisku a jeden sa nezucastni - su to laviciari a napisali dovody.

 

Ak vyhra Fico nie ze ja pridem o 700 euro.  Ale toto bude a je koniec nasho statu.

 

V BB kraji Fico dostal asi o 3000 viac hlasov ako Munka. Kotleba mal od Fica 20 000 hlasov navyse.

 

Vy ste smerakov mohli porazit aj inde- ano Kotleba je iny faktor - ale v kosickom kraji tam mohol byt Bauer.

 

Č.záp. Zápas 1 2 Dátum 6750 Fico R.-Kiska A. (BA kraj) 8.27 1.01 29.03.  07:00 6751 Fico R.-Kiska A. (TT kraj) 6.30 1.05 29.03.  07:00 6752 Fico R.-Kiska A. (TN kraj) 1.25 3.22 29.03.  07:00 6753 Fico R.-Kiska A. (NR kraj) 2.25 1.50 29.03.  07:00 6754 Fico R.-Kiska A. (ZA kraj) 1.70 1.91 29.03.  07:00 6755 Fico R.-Kiska A. (BB kraj) 1.80 1.80 29.03.  07:00 6756 Fico R.-Kiska A. (KE kraj) 3.22 1.25 29.03.  07:00 6757 Fico R.-Kiska A. (PO kraj) 2.15 1.55 29.03.  07:00

 

 

Podla mna Kiska vyhra vo vsetkych krajoch. Istota je BA a Presov.  Dalej NItra,BB, Kosice - Trnava - mal by vyhrat aj v Ziline - trencin? vyhra aj tam.  ked stavit. tak BB, ZA, Trencin - tam sa to vyplati.

 

 

V BB fico nevyhra nieco podobne je aj Zilina -ale to nepoznam. Ja si v pondelok vsadim na BB.

 

Podla mna sa a velmi oplati ten trencin - kiska tam zle cisla nemal. Kaslem na BB.

 

Trencin je maly kraj Fico tam dosiahol 80 000  KISKA 50 000. Tosa oplati. V BB mal FICO 64 000

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a ten Kiskov "triangel" je prvoradý dôkaz k jeho spriaznenosti so sektou :lol:

 

A že logo Smeru pripomína šípku mieriacu do hovna, tak to už je dokonalá symbolika?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"buďte zbohom, idem od vás, neublížil som, neublížil som, nikomu z vás.."  :flush:

http://ekonomika.etrend.sk/ekonomika-slovensko/fico-avizuje-mozny-odchod-z-politiky.html
Prezidentský kandidát, premiér a predseda Smeru Robert Fico zváži svoje ďalšie pôsobenie v politike, ak v druhom kole prezidentských volieb nezíska dostatočnú podporu voličov.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

„Ak z akýchkoľvek dôvodov vo voľbách nezískam dostatočnú podporu svojich voličov, teda členov alebo sympatizantov Smeru-SD, zvážim svoje ďalšie pôsobenie v politike.“ 

 

http://hn.hnonline.sk/slovensko-119/ak-volby-prehram-zvazim-odchod-z-politiky-tvrdi-fico-610138

 

Ok, rad by som mu pomohol v rozhodovani, ale myslim ze to mozeme chapat skor ako snahu o mobilizaciu ficovolicov. Predseda Smeru uz toho narozpraval a nasluboval dost, ze ano a len obcas sa povedane zhodovalo s realitou.

 

Ak Fico inemu vycita: 

 

- ze sa snazil dostat do KSC a sam bol pritom komunistom

- svetonazor, ktory nekoresponduje so slovenskou tradiciou a sam bol ateistom /alebo pekne vychovanym katolikom, ci ako to bolo/

 

Tak jeho slova mozu ist kludne jednym uchom dnu a druhym von, ani sa len nemusia zastavit na bubienku. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fico ak v sobotu nevyhra - on realne skoncil. Dlh 2013 cca 55% tohto roku 3% a ma 58, v 2015 moze pripravovat zakony pre vyrovnany rozpocet pre volebny rok 2016. 

 

Co moze v pondelok a neskor spravit - len zlozit funkciu. Preto kandiduje - ale velmi rad by aj vyhral.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- ze sa snazil dostat do KSC a sam bol pritom komunistom

- svetonazor, ktory nekoresponduje so slovenskou tradiciou a sam bol ateistom /alebo pekne vychovanym katolikom, ci ako to bolo/

 

presne toto ma najviac pobavilo na tom protikiskovskom letáku čo som dnes našiel v schránke.

 

ďalší obsah schránky bol:

- obálka od súdruha preccedu s nápisom "Pripevnený o Slovensko"

- reklamný leták od firmy s rýchlymi pôžičkami

- leták s reklamnou akciou na rumunské autá

 

ten kontext nemôže byť náhoda!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytrhnúť z kontextu nejaké vety, tak to je Smerácka špecialita, a Ficove populistické manipulovanie už nemá konca kraja. To podľa jeho teórie, ak si človek prečíta knižku o Islame, tak tým pádom už by mal byť bezpečnostnou hrozbou pre krajinu, lebo človek čo sa zaujíma o Islam je automaticky moslim. Alebo ono vlastne stačí, ak človek nejakého moslima pozná, tak už je pomaly člen teroristického hnutia... Tá bezhraničná "logika" je už úplne neuveriteľná. No a dnešné Ficove vystúpenie v TA3, to bola zase obrovská úbohosť. Samé výčitky, samozrejme stále dokola tie isté. Dokola a dokola tie témy ako scientológia, Kosovo, registrované partnerstvá,... No a že mu niekto pekne všetko odargumentuje, tak vždy sa chytí znovu nejakej časti vytrhnutej z kontextu... Dúfam, že ľudia v sobotu pôjdu a hodia do urny ten hlas pre Kisku, lebo čo je veľa to je moc!

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som u Ficiaka nepocul uzeru. Prisiel som do roboty a kolega prehrabaval papiere nasiel si svoje dve zmluvy kde bolo 0 percent navysenia. od Quatra. Kupil tlaciaren a este nieco, my sme v 2003-2004 kupili fotak(bol asi s katalogu) na splatky( v revuckych obchodoch). Je mozne ze niekedy to robili aj s urokom.  Som mu povedal,kasli na to - dnes uzeru nespomenul - proste ludia vedia ako to bolo. 

 

Fico robi strasne vela chyb. Neviem, este moze byt zverejneny nejaky prieskum? Do stredy, neviem ci nieje potom dalsie moratorium. Inak mna dnes Kiska nenormalne prekvapil - Bata nemam rad - ale ten co pripravil Kisku - ani Knazko ani Prochazka by lepsi nebol. Podla mna ani jeden z nich by vacsie sance na vitazstvo ako Kiska - nemal(spravne som vybral). A Prochazka ma ine ulohy. A nech sa pripravi - tam je roboty ovela viac.


Tie prieskumy Kiska aj Fico isto maju. Kiska vie ze bude prezidentom a Fico vie ze skoncil. Celkovo. Ako premier - aj ako prezident.

 

Podla mna ani ciganov nebudu zhanat - nema to vyznam a bude to viditelne. Podla mna to v minulosti nerobili - robili to ine osoby.

 

Fico potrebuje svojich volicov - ale ich nema. V takom mnozstve ako v minulosti. S Kotlebom(vrecom zemiakov) by prehral aj Fico. Kiska nieje vreco zemiakov.

 

http://m.mojevideo.sk/?s=view&id=2m9v

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Písal som to na Facebook, tak sem to len skopírujem, pretože už mám jasný obraz o Ficovi a kde tie hlasy zbiera:

 

Rómska iniciatíva vyzýva Kisku, aby odstúpil kvôli úžere

 

Včera na teraz.sk, dnes na hnonline.sk som čítal článok, v ktorom nejaký Václav Kappel (rýdzo rómske meno) z Rómskej iniciatívy Slovenska vyzval Andreja Kisku, aby sa vzdal kandidatúry na post prezidenta Slovenska z dôvodu jeho úžerníckych podvodov. Táto správa ma najskôr dosť pobavila a neskôr trochu rozčúlila. Pobavila ma preto, lebo mi prišlo dosť vtipné, aby Cigán niekoho obviňoval z úžery, keďže ide o problematiku, ktorá je značne rozšírená v mnohých cigánskych osadách. Navyše Kappel svoje obvinenia postavil na základe "faktov", ktoré Fico účelne uviedol v médiách, teda bez toho, aby si Kappel overil skutočné fakty a dôvody zverejnenia tzv. Kiskovych "úžerníckych" úrokov. Ešte som sa trochu pobavil, keď Kappel viac krát Kisku označil za podvodníka, ale nevedel vysvetliť prečo. V tomto okamihu moje pobavenie transformovalo do rozčúlenia. Keď Kappel už má toľko drzosti, že niekoho verejne označí za podvodníka (Kiskovi teraz nič nebráni podať na Kappela trestné oznámenie za ohováranie), tak sa očakáva, že svoje tvrdenia podloží overenými faktami. Kappel nič také nemal. Presne v tomto bode som začal šípiť, že tu niečo nebude v poriadku a ďalšie Kappelove slová ma uistili, že moje podozrenie sa možno bude aj zakladať na pravde. Totižto celý Kappelov "monológ" mi pripadá ako keby mu niekto nadiktoval čo má napísať, bez ohľadu na jeho názor. Neprekvapilo by ma, keby Kappelova iniciatíva bola vyvolaná pod nátlakom členov Smeru (nátlakom bankoviek z našich daní, teda zaplatíme ti, ale povieš médiám, čo chceme, aby si povedal), čo je ďalšia zo súčastí špinavej Ficovej hry. Fakt sa mi nechce veriť tomu, že by Cigáni tak obetavo podporovali niekoho, koho vláda zaviedla povinnosť odpracovať si sociálne dávky. Nie nie, Cigáni blbí nie sú :) raz im niekto siahne na peniaze a naveky skončil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera ešte nebola dostupná, dnes sa objavila kompletná nedeľňajšia diskusia Kiska - Fico na TA3 :

 

Kiska sa naučil Ficovi vrátiť úder

 

Robert Fico podal v nedeľňajšej diskusii o dve ligy slabší výkon ako zvyčajne, myslí si odborník.

 

Nedeľný súboj ukázal teda pripravenosť kandidátov útočiť vzájomne na seba a pritom dodržať komunikačné posolstvo svojej kampane.

„V politickom marketingu platí tri a tri sú jeden. Ak opakujete svoje tri posolstvá, je pravdepodobné, že volič si jedno z nich zapamätá,“

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tentoraz prídu k voľbám aj ostatní Ficovi voliči a predpovedám debakel pre Kisku. Modrí dinosauri a tlčhubovia budú musieť konečne uvažovať o uvoľnení priestoru mladším. Prezident, ktorý nevie vygogliť "scientológia", nedokáže nájsť politickú orientáciu po rozpade rodnej komunistickej strany a používa dobročinnosť ako biznis, nie ako intímnu záležitosť, by bol hanbou pre Slovensko.    

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napriklad v porovnani s gaspim ?  :),   Latka je nastavena tak prekliate nizko, ze  kazdy prezident bude lepsi ako dnesny.

A ako vidis za poslednych 5 rokov sa ziadna katastrofa nediala.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... Modrí dinosauri a tlčhubovia budú musieť konečne uvažovať o uvoľnení priestoru mladším ...

 

napríklad ročník 1963 musí uvoľniť miesto ročníku 1964 :)

 

Kiska *   2.2.1963

Fico *   15.9.1964

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napríklad ročník 1963 musí uvoľniť miesto ročníku 1964 :)

 

Kiska *   2.2.1963

Fico *   15.9.1964

Písal som o modrých, prečo tam pletieš Fica. Konkrétne dinosauri Hrušovský, Fígeľ a tlčhuba Frešo.

Kisku nepočítaj, ten sa chváli tým, že po opustení KSS nenašiel politickú orientáciu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len mi unika suvis medzi temou :)

 

Kiska buduje na svojej apolitickosti,  a ci vyhra alebo nie tak to s pravicou nema  velky suvis.  Fico je v politike od 90 rokov a je politicky starsi ako Freso alebo Hrusovsky,

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prečo tam pletieš Fica.

Kisku nepočítaj

 

ale čo by nie, musím, aj jedného, aj druhého :)

 

je to téma o prezidentských voľbách,  títo dvaja vtáci čudných farieb sú prezidentskí kandidáti ... ja že píšeme o nich  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale čo by nie, musím, aj jedného, aj druhého :)

 

je to téma o prezidentských voľbách,  títo dvaja vtáci čudných farieb sú prezidentskí kandidáti ... ja že píšeme o nich  :)

Rozmýšľam dopredu, čo by bolo po debakli vo voľbách dobré pre pravicu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prezidentské voľby po smerácky:

 

Z miestnych rozhlasov v okrese Myjava sa obyvateľom počas prezidentskej kampane prihováral premiér.

 

Viac obcí v okrese potvrdilo, že na obecné úrady dostali minulý týždeň e-mail, ktorého súčasťou bola aj nahrávka s hlasom Roberta Fica.

Sprievodný text žiadal, aby ju pustili v rozhlase. Odosielateľom bol prednosta Okresného úradu v Myjave Juraj Bakoš.

To že takýto e-mail dostali, SME potvrdila prednostka Vrboviec Anna Horňáková. Bakoš podľa Horňákovej v správe spomenul aj svoju funkciu prednostu.

Prednosta okresného úradu zasa tvrdí, že e-mail so šotom neposielal a nič neodišlo ani z okresného úradu.

Úrad spadá pod ministerstvo vnútra, jeho hovorca Ivan Netík povedal, že prednosta obciam písal zo súkromnej adresy. Či nie je problém, že sa podpísal ako prednosta, neodpovedal.

....
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rozmýšľam dopredu, čo by bolo po debakli vo voľbách dobré pre pravicu.

Aby si nebol prekvapeny, hlavne poctom tych tvojich 'ostatnych volicov smeru'. Smer (tak ako svojho casu HZDS) ma disciplinovanych volicov, takze nejaky extremny narast volicov v druhom kole asi tazko ocakavat. Preto je Ficko taky vystresovany a vytahuje jeden kybel spiny za druhym. Vie, ze jedinym sposobom ako moze uspiet je presvedcit ludi, ze Kiska je este vacsia spina ako on...Co pochybujem, ze bude uspesne.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aby si nebol prekvapeny, hlavne poctom tych tvojich 'ostatnych volicov smeru'. Smer (tak ako svojho casu HZDS) ma disciplinovanych volicov, takze nejaky extremny narast volicov v druhom kole asi tazko ocakavat. Preto je Ficko taky vystresovany a vytahuje jeden kybel spiny za druhym. Vie, ze jedinym sposobom ako moze uspiet je presvedcit ludi, ze Kiska je este vacsia spina ako on...Co pochybujem, ze bude uspesne.

Čísla povedia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Klopanie na pekelnu branu :)

 

 

 

 

 

"V porovnaní s inými kandidátmi, terajší premiér má určite politické skúsenosti, právnické vzdelanie, je známy v Európe, má všetky vlastnosti, ktoré som vymenoval. A má rád Slovensko, je hrdý na to, že sme Slováci a chce slovenský život rozvíjať ďalej,"

http://www.teraz.sk/eurovolby-2014/kardinal-korec-manzelstvo-ustava-podpora/78839-clanok.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov