Skočiť na obsah

Vilma Flinstonova

Odporúčané príspevky

Dňa 25. 2. 2021 at 11:09, Jovzin napísal:

A je pravda , ze prave pred Valentinom sme si boli dat McDonald

McDonald je síce šit, ale pochybujem, že by tam mrle predávali.

 

Inak ako som si prečítal názov témy, tak mi napadlo, prečo je tu zase ďalšia téma o Tomášovi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 25. 2. 2021 at 11:09, Jovzin napísal:

 

Inak tiez premyslam ci mozno zelenina.  No u nas je McDOnaldas maximalne raz za 3 mesiace. A je pravda , ze prave pred Valentinom sme si boli dat McDonald :(  Tak ci to nemohlo byt z toho este mozno :(   

 

pred čosi >7 rokmi si myslím po čase, že jediné, čo vtedy, ked som schytala toho svalovca, som ja jedla a Flinstone nie, bol šalátový tanier zo surovej zeleniny, ktorý som si na wellnesse objednala na obed (on vtedy mal kura s ryžou). Problémy nedali na seby dlho čakať. A videla som na Animal Planet časť Netvory vo mne, kedy tiež tam ktosi popisoval, ako takto schytal svalovca. Skrátka zeleninu treba umývať. Ink dík za tip.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

my sme náš starý dpbrý Solux (bola tam možnosť prepnúť IR či UV, IR bolo na nahrievanie, UV nemusím popisovať) dali dcére, a tak sme už keď začala korona chceli kúpiť UV lampu, nebolo toho  nikde. Až teraz som objavila nejaké, a veru som aj objednala, viď v téme Som bohatý fórumák...atd :)

Máme taký ten čistič vzduchu, ktorý má aj UV-C, ale nezaškodí mať aj UV lampu z tvorbou O3. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

my ten starý dobrý cca 40 ročný solux máme doma stále, ale teraz nám stále ide doma funkcia očisťovania od vírusov a baktérií a kdečoho na klíme.. a keď na iné nie, ale na chrobač žijúcu pod podlahou pomáha rozhodne, dlhodobé pozorovanie.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov