Skočiť na obsah

dudvi15

Odporúčané príspevky

Ahoj všetci, teraz som si kúpil externý disk, a som antitalent na tieto veci tak sa spytam radsej Vás, mám to používať cez jeho software a tak zálohovať súbory naň, alebo normálne bez software-u len nakopírujem súbory na disk ako na usb klúč?? Díky za odpovede :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 4
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    1

  • dead

    1

  • alarm

    1

  • dudvi15

    1

Používam program Back zip. Tam sa dá nastaviť ,ak je disk trvalo pripojený, o kolkej má zálohovať, a ktoré súbory sa majú zálohovať. Vyriešil som to tak, že to, čo robím tento rok na pc mám označený ako XXXXX-2013. V tomto šanóne sú ďalšie podsúbory a podpod súbory.....Na záložnom disku mám vytvorený súbor ZALOHA XXXXX-2013 a v zálohovacom programe mám nastavené, aby raz za deň skontroloval, čo nové pribudlo. Samotné zálohovanie trvá asi 5 minút, lebo on, mudrc, nekopíruje všetko, len kontroluje, a keď je zmena, tak to prepíše v Zálohe. Okrem toho  ešte zálohujem Dokumenty. Tento zálohovací program používam už pár rokov, a aj keď údajne Windovs má niečo zabudované, toto je prehladné. Treba si ale dať pozor na jednu vec. Zálohuje mi to hneď ráno po zapnutí počítača a vtedy treba ísť na cigaretku, lebo ak je daný súbor otvorený, program ho nevie zálohovať a potom sa snaží to urobiť znova, ale to už nem gut.

Je lepšie tento automat, ako kontrolovať, keď som otvoril a urobil zmenu denne v 100 súboroch, tak si ich pamätať a ručne zálohovať. Iná vec ešte je, že ak sa človek ponáhla, povie si že zajtra, ale to už môže byť neskoro.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 5 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov