Skočiť na obsah

Bločková lotéria


game

Bločková lotéria  

12 členovia hlasovali

  1. 1. Chystáte sa zapojiť do Národnej bločkovej lotérie?

    • Áno
    • Nie
    • Neviem
      0
    • Aj tak skončí fiaskom celá NBL


Odporúčané príspevky

Bločková lotéria je iba na "chytanie" malých rýb.

Je to hra pre ľudí, nech sa zabávajú s prkotinami, pretešujú sa nad možnosťou výhry a

všetky veľké ryby zatiaľ záhadným spôsobom beztrestne plujú ďalej ...

... navyše nás ešte otravuje "vyžrebená" Máziková a tá si "plní vrecká" reklamou :ermm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

TO nieje na ziadne chytanie - tie tri stanky novinove - ani jeden nieje moj klient - jeden je moj ich konkurent. Oni nemaju sancu robit ziadne ani 1000cove skody. U nich sa presne vie kolko casopisov novin predali - pri cigaretach neviem - ale ak nemaju pasovane ci na cierno aj to. Teda tie stanky nemaju sancu spravit ziadnu skodu - a tie zamestnankine na tom niesu nijako zainteresovane.

 

Nedavaju blocky lebo ich nik nechce - ja necakam kym mi jedna znich pomala slepa stara dochodkina da blocek - tu jedinu vidim - da mi cigarety, zaplatim a odchadzam.. 

 

Teda pre ######u danovaka -- ich je najlahsie prichytit. Preto ste ich mali tri z Revucej. Podla mna podobne to je v celej republike.

 

---------------

 

Kde hravam tenis robi poloretardovany chalan - podla mna je inteligentnejsi ako cela danova sprava dokopy. Lebo tento jeden je na konci a ten co tu spravu spristupnil je na vrchu a sa nou pisi. Vstrede - su v podstate podobni - ak by chceli svoju pracu robit poriadne - by tych luzrou od seba vystvali. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 rokmi...

No som zvedavy s kym som o tom debatoval. Vraj to stale funguje. O takejto teme aj diskutovat. To bol napad.

No a 7 rokov sme pochopili kto u DPH podvodnika byval. To bol jeho byt(zakupeny na DPH podvodoch),len si nedal napisat na seba- nepresla premlciaca doba. Stareny a zufalci brakovali kose aby mohli si zahrat. To je 7 rokov. Kazigraf je sef NBS.

Citát

 

Národná bločková lotéria, ktorú spustila druhá Ficova vláda na jeseň roku 2013, mala pomôcť pri odhaľovaní daňových únikov a motivovať ľudí, aby upozorňovali na firmy, ktoré nevydávajú potvrdenia o zaplatení.

Štátna lotériová spoločnosť Tipos na jej propagáciu rozbehla kampaň, do ktorej angažovala speváčku Evu Mázikovú.



Čítajte viac: https://index.sme.sk/c/22542989/kazimirova-blockova-loteri-je-hlboko-stratova.html?ref=trz

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov