Skočiť na obsah

FA Premier League (sezóna 2013/2014)


aljak63

Odporúčané príspevky

logo1.jpglogo2.jpg

- PREMIER LEAGUE 2013/2014 -
(Premier League, Football League Championship, FA Cup, League Cup)

manutd.jpgmancity.jpgchelsea.jpgarsenal.jpgtottenham.jpgeverton.jpgliverpool.jpgalbion.jpgswansea.jpgwestham.jpg

norwich.jpgfulham.jpgstoke.jpgsouthampton.jpgastonvilla.jpgnewcastle.jpgsunderland.jpgcardiff.jpghull.jpgcrystal.jpg


22.sezóna anglickej Premier League začne 17.augusta 2013

Ligový titul z minulej sezóny bude obhajovať Manchester United FC

Titul z poháru FA Cup minulú sezónu získali Wigan Athletic FC

Víťazmi League Cup sa minulú sezónu stali Swansea City AFC

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak tedy jěšte jednou

http://www.youtube.com/watch?v=jaYuyuE3VRo

titulky s prekladom nie sú

jedine potiahnut cez torretn a tam sú vstavané anglické)

 

Premier League: Jak muslimové mění fotbalové prostředí v Anglii

Když manažer Alan Pardew naznačil, že horší start Ba do sezóny 2011/12 mohl půst, fandové se toho chytili a každý jeho vstřelený gól slavili písní oslabující počet branek, které dal od konce ramadánu, na melodii Just Can´t Get Enough od Depeche Mode.

V parcích v Newcastlu můžete vidět děti hrající fotbal, které po gólu padají na kolena, jako kdyby se modlily.

 

Keď manažér Alan Pardew naznačil, že horší štart Ba do sezóny 2011/12 zavinil pôst, fanúšikovia sa toho chytili a každý jeho strelený gól oslavovali piesňou oslabujúci počet gólov, ktoré dal od konca ramadánu, na melódiu ust Can´t Get Enough od Depeche Mode.

V Novozámockych parkoch môžete vidieť deti hrajúce futbal, kt. po góle padajú na kolená, akoby sa modlili.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vyzerá to tak,

že sa chceme konečne

prehrýzť

k nejakej tej trofeji

(aj keď sa jedná o kanoniera-rozdieľového hráča

nie som tým vôbec, ale vôbec nadšený)

 

http://www.guardian.co.uk/football/2013/jul/26/arsenal-luis-suarez-liverpool

 

aj keď to BOSS okomentoval slovami

"Nejsme blízko podpisu Suareze, ani nikoho jiného."

 

samozrejme to povedal po anglicky, nie po česky

 

avšak známy je aj jeho výrok

 

Vždy vám hovorím pravdu. Ale nie vždy celú pravdu.

originál tiež v ENG ;)

 

a na ostatok niečo na "odľahčenie"

Wayne Rooney se stane hráčem Chelsea poté, co se jeho žena dohodla na pracovních podmínkách s Johnem Terrym. :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

nepozerala som zápas, až teraz výsledok ... můjtysmutku, United tam bol do počtu ? :(

Asi tak. Hlavne obrana. Absolutne nestihali.

 

Moyes nie je dobra voľba. Pisal som to odzačiatku, teraz sa to potvrdzuje. Tuto sezonu nevidim veľmi ružovo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Ale veď strácajú "len" 14 bodov :lol:

 

Mňa mrzí, že Liverpool nedokázal zo zápasov proti ManCity a Chelsea vybojovať žiadne body.

Tá radosť, že sa držia relatívne na vedúcich priečkach zas trochu opadla. Ale snáď sa ešte niečo podarí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kym nevykopnu Moyesa, tak už majstrami ani nikdy nebudu. Už nazačiatku som pisal že to nie je doby napad aby on nahradil Alexa.

14 bodova strata taky čas nebola za normalnych okolnosti prekažkou. United mali "vždy" zdrvujuci finiš, keď všetkych valcovali. Už je to preč.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

K Moyesovi sa diplomaticky nevyjadrujem, ani na FB stránke CZSK fanúšikov United. Nechcem ho hodnotiť po pol sezóne, keď prebral tím po trénerovi, ktorý bol pri mužstve cez 20 rokov. Takže uvidíme ako to bude o rok. Ale taký Everton ide dobre aj bez Moyesa, ak nie lepšie. To Moyesovi tiež moc nepridá na bodoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, pol roka je dosť nato aby ich "naučil" neprehravať s priemernymi timami. Že prehraju s top 4-5-kou, to sa da tolerovať, ale nie keď vypadnu z obidvoch poharov a ligaju v lige so slabymi timami. Ani v minulosti nemavali formu vždy, ale vtedy dokazali take zapasy aspoň vydrieť keď už nehrali dobre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Paráda! Liverpool dali doma dole aj ManCity. Celkom sa tu rysuje titul, to by bola naozaj paráda. Ale ešte 4 zápasy dokonca (z toho jeden aj proti Chelsea), tak ešte je predčasné sa asi radovať. Každopádne, veľmi by som to Reds konečne doprial. Ešte to bude medzi Liverpoolom, Chelsea a ManCity zaujímavé.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď už si dal Johnson vlastný na 2:2, tak som sa začal obávať, že City to už otočia. Ale Philippe Coutinho krásne potrestal tú chybu. Teraz už len dúfať, že to nikde nepokašlú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tak to je ale škoda, že sa už s Moyesom rozlúčili :lol: Ale som zvedavý kto tam pôjde po tebe...

 

No a ešte viac som zvedavý na zvyšné 3 kolá. Liverpool to má vo svojich rukách, tak snáď to vyjde!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov