Skočiť na obsah

Pekelní lidé a jejich tajná znamení, pekelní lidé v umění a všude


PavelKO

Odporúčané príspevky

Dobrý den,

 

Vytvořil jsem kolekci článků, zabývající se Pekelnými lidmi, kteří tajně vládnou světu. Mimo jiné jsem v této kolekci odhalil i některá jejich tajná znamení ve filmech, které natočili.

 

https://www.mediafire.com/?hcw1trkqitjw8gp

 

Můžete se na ty články podívat a dozvědět se jejich prostřednictvím něco, co je pro Vás možná zcela nové.

 

Další informace jsou zde:

 

http://www.pavelkastl.cz/cteni/kolekce_clanku_pekelni_lide.htm

 

Děkuji.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

volake komplikovane,  tak to skus v skratke,    to je konkurencia pozemska ci ina ?   A co je ich cielom ?

A odhalil si ich sam, ci je vas znalocov viac ?

 

Vies, tu je silna konkurencia  tych co vladnu svetu,  musis kratko a vystizne,  inak to nikto ani len nepozre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

necital som este ten fantasticky clanok, ale sledujuc to odhodlanie, tusim ze od tejto chvile bude satanistom beda

 

a prispejem i ja "svojou" troskou do boja dobra so zlom!

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak vsjo jasno :

Na podzim roku 2002 se mi začalo stávat, že jsem měl dojem, že mě někdo sleduje. Hlavně cestou do
města k babi a zpět. Trvalo to asi měsíc nebo o něco déle a pak se jeden večer, když jsem se vracel od
babi (byla již tma), stalo to, co je popsáno v “The Other Kind”.
Prostě jsem nastoupil do autobusu a uslyšel jsem tiché: „To je von!” Sedl jsem si na sedačku a proti
mně si sedl ten nejstrašnější člověk, jakého jsem kdy viděl. Zbytek si přečtěte v “archívu”, kde je tento
prožitek v kapitole “Introduction”.
Protože jsem si postupně vynalezl obranu proti magickým útokům a dokázal všechny přímé pokusy o
ulovení mé duše zablokovat, chtěli mě “Sataňáci” onemocnět.
Začalo to tak, že mi připadalo, že si mě někdo fotografoval. Pak na místě, kolem kterého pravidelně
procházím, bylo auto s několika muži a ukazovali si na mě. Vypadalo to, že se o mně i baví. Jeden z těch
večerů ke mně přijela auta, na chvíli se zastavila a svítila na mě, a pak odjela. V jednom z následujících
dnů jsem pak ve městě zažil zajímavou věc.
Procházel jsem jedním místem, když tu jsem náhle ucítil, jak něco trochu narazilo do lokte mé pravé
ruky. Otočil jsem se a kousek za mnou po pravé straně seděl v autě jeden z těch mužů, co si na mě
ukazovali a bavili se o mně. Měl vytřeštěné oči a upřeně se díval zhruba na oblast mého kříže, kam asi
energie z jeho očí měla dopadnout, ale narazila do lokte mé pravé ruky a tím se oslabila.
Ve dřívějších dobách jsem blokoval jen hlavu a horní část těla, ale od té příhody jsem začal chránit
celé tělo (alespoň do doby než mě přiotrávili a energeticky jsem zeslábnul).
Také jsem měl v té době několikrát narafičené kameny u mého podnájmu takovým způsobem, abych
spadl při sestupování z blízké stráňky nebo alespoň upadl na cestě. Nic podstatného se mi ale nestalo,
snad jen několik menších modřin bez jakýchkoli následků. Jinak jsem se tehdy měl podstatně lépe, než
dnes. Staré zlaté časy!

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobrý den,

 

Vytvořil jsem kolekci článků, zabývající se Pekelnými lidmi, kteří tajně vládnou světu. 

Je toho veľmi veľa na čítanie, niekedy si to aspoň zbežne prečítam, o čo vlastne ide. Čo sa týka pekelných ľudí, to máš v istom zmysle aj pravdu. Nie teda doslova, ale niekedy to tak na svete vyzerá  ;) .   Momentálne ma napadá jeden človek, ktorý nevládol  tajne, ale pred očami celého sveta. Bol to Hitler. Nejdem tu rozpisovať s akou chladnokrvnosťou jeho vojaci pod jeho inštrukciami hádzali malé deti do horiacich domov v ruských dedinách. Pripomeniem len jednu stránku jeho osobnosti. V súkromí pomerne tichý človek schopný aj maľovať vcelku slušné obrázky, počas prejavov pred zástupmi ľudí sa doslova menil na pekelnú príšeru, z ktorej väčšina Nemcov bola vo vytržení. Psychológovia alebo psychiatri asi ani dnes nevedia celkom presvedčivo opísať takúto premenu charakteru. Podobne Musolini robil tiež hrozné grimasy pri svojich prejavoch.

 

(Dnes je v "móde" hádzať do jedného vreca s nimi napríklad aj Stalina. Tým, ktorých to trochu viac zaujíma, doporučujem pustiť si z nejakého videa prejav Hitlera a reakcie sfanatizovaných más ľudí  a potom na porovnanie prejav Stalina na Červenom námestí v Moskve , keď oznamuje napadnutie Sovietskeho zväzu. Nebudem nikomu vnucovať svoj názor na to , kde vládne "pekelnejšia" atmosféra.)

 

Momentálne ale, dôležitejšie ako toto všetko je to, že tvoj zdravotný stav sa v dôsledku rôznych vplyvov, ktoré spomínaš, zhoršil. Ja na tvojom mieste by som sa snažil hľadať všetky možné spôsoby, aké by mi mohli pomôcť. Navštívil by som aj obvodnú lekárku, prípadne lekára, či by mi aj klasická medicína mohla nejakým spôsobom pomôcť. Ak to potom budeš považovať za vhodné, môžeš sa podeliť so svojimi skúsenosťami aj na tomto fóre. Aké prípadné liečebné metódy boli osožné pre tvoj zdravotný stav.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Celkom slusne rozpracovana paranoja. 

 

Toto ma fascinuje -a desi zaroven. Dat dokopy tak obsiahly material /na 13 megove PDFko + 2.8 MB predkladu do anglictiny/ zaberie isto nemalo casu a energie. Dozvedame sa teda, ze pekelní lidé su:

 

Kabat, Olympic, Lucie Bila, Petr Janda, Jean Claude Van Damme, Zuzana Smatanova, Barack Obama, Karel Kryl, Terminator, Princ Bajaja, Arkona, vsetci co chodia v cerveno modrych satach, zlto ciernych satach, ludia co na nas pozeraju uprenym pohladom, ludia co pozeraju dolava, doprava a potom hore a Rumburak. Vsetko, tz ze kazde jedno meno a satanska indikacia je podlozena "argumentmi" a dolozena obrazovou "dokumentaciou"

 

Tato teoria je zda sa vypracovana jednym clovekom a momentalne asi bude vo svojom pociatku. Autorovi mozeme odporucat psychiatra, ale... Obcas si chodim citat na orgonet a tam su ine halusky. Pracuje na tom vsak viac ludi, ktori zda sa ze pochopili v akej rovine sa moze vynimat konzistencia ich tvrdeni, kupuju orgonit, octuju, vesaju na vesiaky postelne plachty a ziju si takto vo svojom matrixe. 

 

Toto ma uz dlhsie vedie k zaveru, ze niektorym ludom skodi internet ..a celkovo pristup k informaciam. Ako odstrihnuti od tohto sveta by mozno hladali milenca svojej zeny v kazdej skrini a pod kazdou postelou, cez siet vsak svoje pocity zdielaju, najdu sebe podobnych a mozno si raz zalozia politicku stranu a tento svet pojde do prdele..

 

Uff, vypinam :)

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je toho veľmi veľa na čítanie, niekedy si to aspoň zbežne prečítam, o čo vlastne ide. Čo sa týka pekelných ľudí, to máš v istom zmysle aj pravdu. Nie teda doslova, ale niekedy to tak na svete vyzerá  ;) .   Momentálne ma napadá jeden človek, ktorý nevládol  tajne, ale pred očami celého sveta. Bol to Hitler. Nejdem tu rozpisovať s akou chladnokrvnosťou jeho vojaci pod jeho inštrukciami hádzali malé deti do horiacich domov v ruských dedinách. Pripomeniem len jednu stránku jeho osobnosti. V súkromí pomerne tichý človek schopný aj maľovať vcelku slušné obrázky, počas prejavov pred zástupmi ľudí sa doslova menil na pekelnú príšeru, z ktorej väčšina Nemcov bola vo vytržení. Psychológovia alebo psychiatri asi ani dnes nevedia celkom presvedčivo opísať takúto premenu charakteru. Podobne Musolini robil tiež hrozné grimasy pri svojich prejavoch.

 

Když je někdo na vrcholu, a tím teď myslím nejen Hitlera, musí být podporován nebo v krajním případě přinejmenším tolerován Pekelnými lidmi, co vládnou světu. Těmi samými, co všude možně vytvářejí a budují pozitivní lidskou společnost. Prostě se rozhodnou, kde podpoří válečné plány a kde mírové.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pavelko,

 

A čo tak navstivit v poradi : urobit si test inteligencie a nasledne zajst za odbornikom na psychologiu a psychiatriu? Alebo si to tu lajkol len preto aby si bol zaujimavy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

autor tohto článku sa tuším pridáva do klubu B)

teda priamo o pekelníkoch nehovorí, pekne to zaobalil, a zobral to od podlahy, samozrejme zarátal charleston, Gershwina / ten chudák tam predsa musí byť vždy / ako autora bezobsažnej triviálnej hudby ... netuším, či čul kedysi Rapsódiu v modrom, ale nebuďme malicherní ...

skrátka od 440 Hz pozor :)

 

rozpad morálky prostřednictvím hudby - důvtipné, silně podvratné a nepovšimnuté

 

/ link našiel dead, on chodí po pochybných chodníčkoch : P /

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Klub docista cistych :)

 

Pocuvaju a citaju zlataniny "povznasajuce srdce aj ducha" a myslia si, ze ak zo svojich biednych nudnych zivotov nasilu vytesnia vsetko negativne, bude raj na zemi. Rozpad moralky ci skazena mysel je co by argument takym istym faktickym nonsensom ako milion vesmirnych lodi kruziacich na nasej orbite, co nam chcu dobre. No a ak vsetko ostatne dokazovanie zlyhava, staci to podciarknut iluminatmi 

 

Ak by mali tito ludia moc, ladovali by ostatnych do dobytcakov. Dnes nastastie ziju vo svojich ulitach, obaleni nepochopenim a vlastnou nenavistou a ak z nich nejaka myslienka tu a tam vyfuci, ostavaju iba na srandu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď ono je veľmi jednoduché zvaliť zodpovednosť za svoj neúspešný nudný šedivý život na niekoho iného - illuminátov, pekelných ľudí, neveriacich, muziku s frekvenciou 440 hz...  je oveľa jednoduchšie hľadať "vyššiu moc", ktorá mi hádže polená pod nohy, ako uznať, že za svoj spackaný život si človek môže sám...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Zapomněl jsem vypsat obsah kolekce, tak zde je:

 

pekelni_lide.jpg

 

English/Hellish Colors.pdf
English/Mystery of Five Movies.pdf
English/Star Trek - Voyager - Endgame.pdf
English/The Origin of Hellish Indications.pdf
English/To Kill a Dragon (Ubit drakona).pdf
English/Wrath of the Titans.pdf
Update/Pekelni lide Revize 10.pdf
Bonus.bmp
Checksum.md5
Jak se lovi dusicky (komplet).pdf
Jak se lovi dusicky (seriozni).pdf
Komentar ke clankum.pdf
Maly klicek k Satanskym indikacim.pdf
O lidske slabosti a Svatych Bytostech.pdf
O loveni vyvolenych.pdf
Pekelna psychologie.pdf
Pekelni lide.pdf

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

NOVÉ ÚDAJE

 

Obsah:

 

English/Hellish Colors.pdf
English/Mystery of Five Movies.pdf
English/Star Trek - Voyager - Endgame.pdf
English/The Origin of Hellish Indications.pdf
English/To Kill a Dragon (Ubit drakona).pdf
English/Wrath of the Titans.pdf
Update/Pekelni lide Revize 11.pdf
Checksum.md5
Jak se lovi dusicky (komplet).pdf (Verze 1.1)
Jak se lovi dusicky (seriozni).pdf
Komentar ke clankum.pdf
Maly klicek k Satanskym indikacim.pdf (Verze 1.1)
O lidske slabosti a Svatych Bytostech.pdf
O loveni vyvolenych.pdf
Pekelna psychologie.pdf
Pekelni lide.pdf

 

http://www.mediafire.com/?hwc6bev66aguv1t

 

nebo

 

http://uloz.to/xpgdd1Td/pekelni-lide-update-11-zip

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

tento autor - Slovák, si zobral na mušku skladby a autorov, ktoré sú podľa neho najsamškodlivejšie, pridal k tomu celému svoj text, primiešal úryvky pesničiek,

a namiešal koktejl o diabloch medzi notami ... zobral to pod jeden klobúk: Queen, Pink Floyd, AC DC, v mene satana, satan ťa dostane, satan, satan, satan, číslo šelmy, smrť speváka ako trest za vzývanie padlého anjela, ... počas piatkových a sobotných večerov získava diabol vládu nad miliónmi mladých ľudí ... v hlave tohto mladého muža musí byť hodne znepokojujúca tma ...

rock a metal sú metly ľudstva ... nezabudol na preklady textov, rozochvievanie nervov, epilepsiu, čiernu omšu ... a stihol za 18 minút oveľa viac ...  -_-

 

posledných 5 minút je hĺbková analýza, veľmi poučná :

 

http://www.youtube.com/watch?v=O8TpMW_V-LM

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Něco k pekelním lidem

 

 

Dříve jsem tady dával linku na kolekci fantastických článků o "lidech s dvěma tvářemi" a tady je k tomu malý dodatek.

 

Vše ve formě obrázků:

 

http://www.mediafire.com/?of7o5ottdtcsd67

 

Pro ty, kteří tu kolekci článků ještě neviděli, tady je ke stažení:

 

http://www.mediafire.com/?hwc6bev66aguv1t

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Pekelné lidé (podruhé)

 

Ta kolekce článků už tady byla, ale starý příspěvek je plný nefunkčních linek a zprávy s nimi nejdou editovat. A já jsem články mezitím trochu poopravil. Linky ke stažení jsou zde:

 

http://www.pavelkastl.cz/cteni/kolekce_clanku_pekelni_lide.htm

 

Současný obsah:

 

Bonus/Me prani.pdf
Bonus/O predem vyhrane valce.pdf
Bonus/O videoklipu Svatyne.pdf
Bonus/Par dalsich uvah.pdf
Bonus/System rozdeleni roli.pdf
Bonus/Vepro-knedlo-zelo.pdf
Bonus/Vetsina lidi jsou nejtezsi zlocinci.pdf
English/Hellish Colors.pdf
English/Mystery of Five Movies.pdf (Version 1.1)
English/September 11th.pdf
English/Star Trek - Voyager - Endgame.pdf
English/To Kill a Dragon (Ubit drakona).pdf (Version 1.1)
English/Wrath of the Titans.pdf
Pripomenuti/300.jpg
Pripomenuti/Dve tvare.jpg
Pripomenuti/Night Watch.jpg
Pripomenuti/Returner.jpg
Pripomenuti/Rumburak.jpg
Pripomenuti/Serenity.jpg
Pripomenuti/Sex and Zen.jpg
Pripomenuti/Species 2.jpg
Update/Pekelni lide Revize 11.pdf
Www/28.10.2013/Pekelni lide 1 z 6.jpg
Www/28.10.2013/Pekelni lide 2 z 6.jpg
Www/28.10.2013/Pekelni lide 3 z 6.jpg
Www/28.10.2013/Pekelni lide 4 z 6.jpg
Www/28.10.2013/Pekelni lide 5 z 6.jpg
Www/28.10.2013/Pekelni lide 6 z 6.jpg
Checksum.md5
Jak se lovi dusicky (komplet).pdf (Verze 1.2)
Jak se lovi dusicky (seriozni).pdf
Komentar ke clankum.pdf
Maly klicek k Satanskym indikacim.pdf (Verze 1.2)
O lidske slabosti a Svatych Bytostech.pdf
O loveni vyvolenych.pdf
Pekelna psychologie.pdf
Pekelni lide.pdf

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Tajemství seriálu Rozpaky kuchaře Svatopluka

 

Právní prohlášení: Text následujících řádků je pouze osobním názorem jednotlivce a jeho fantastickými představami. Autor se omlouvá tvůrcům seriálů "Rozpaky kuchaře Svatopluka", "Návštěvníci", "Arabela" a "Arabela se vrací" za to, že se o nich a jejich díle vyjádřil v negativní souvislosti.

Bývá zvykem, že se do posledního dílu mnoha televizních seriálů dávají tzv. "připomenutí Pekla" (respektive ve větší míře, než do "řadových episod", viz například "Návštěvníci" a jejich závěrečná část s "připomenutím Pekla" s kozou, pak tunelem s Pekelnými barvami a po té dalším "připomenutím Pekla" v tiskárně), což platí i pro televizní seriál "Rozpaky kuchaře Svatopluka".

Podle systému Pekelných lidí má každé připomenutí vypadat jinak, než ta ostatní, aby všechna vypadala bez účelovosti a aby mezi nimi zdánlivě nebyla žádná souvislost. Jenže já si myslím, že Pekelní lidé, kteří TV seriál "Rozpaky kuchaře Svatopluka" natáčeli, udělali chybu. Na můj vkus totiž byli se svými připomenutími až moc nápadní.

Pro neinformované, kteří nevědí, o čem mluvím, zde je má kolekce článků o Pekelných lidech:

https://www.mediafire.com/?hcw1trkqitjw8gp
nebo
http://uloz.to/xWuSg64M/pekelni-lide-revize-12-zip

 

Tento seriál má stejně, jako "Arabela", třináct dílů (1 = první tvář, tedy jakoby člověk, a 3 = buď všechny tři podoby [= první tvář + druhá tvář + démonická humanoidní duše] nebo jenom démonická humanoidní duše, která zbude po smrti Pekelného člověka; mimochodem, pokračováním "Arabely" bylo "Arabela se vrací" s dvaceti šesti episodami [2 = druhá tvář, která je ta Pekelná, a 6, což je 2 x 3 = něco ve smyslu připomenutí Pekla]). Je zajímavý tím, že jím diváka provází stejný herec, který v něm hraje hlavního hrdinu, o kterém často mluví, jako kdyby to byl někdo jiný, než on. Takže je vlastně dvakrát. A když se zastavuje obraz děje ve filmu, herec se obvykle dívá na diváky tak, že tím někdy zdůrazňuje oči (místo aby se obraz zastavil pokaždé při jiné grimase nebo poloze hlavy herce).
Jistě neušlo vaší pozornosti, že se hlavní hrdina seriálu jmenuje "Kuřátko" a přitom udělá v kuchyni opravdovou kariéru. To připomíná úspěchy Pekelných lidí, kteří patří k národnostním menšinám, mají směšné jméno nebo měli těžký život a přesto se nakonec prodrali na vrchol, což působí dojmem svobody.
No ale protože si tu povídáme o "připomenutích Pekla", pár jich řeknu. Osmý díl (00:39:45) dva předklony a pak zvedlý prst (a pohledy dolů a nahoru), o chvíli později pomalé pohledy dolů a doprava s ukázáním rukou dolů. V další scéně je ještě drobné zdůraznění očí deskami (na které hlavní hrdina předtím ukazoval rukou a na které se díval dolů), jež zakryjí spodní část obličeje a oči se přitom dívají trochu nahoru, při čemž se zastaví obraz (mimochodem, v 00:30:50 můžete vidět, jak si hlavní hrdina odmyká skříňku v šatně, která má číslo 66, a čistě osobně, jeho žena "Hedvika" mi přijde hezčí, než v tomto osmém dílu tolik vychvalovaná "Anděla").
Zde jsou čtyři malá připomenutí z posledního dílu (z nichž to první možná ani žádným připomenutím není, ale na druhé straně, je umístěno právě do třináctého dílu, takže): (00:08:10) Slova "Takovejch třista jídel denně" a opakované poškrábání jedním prstem na nose. Vzpomeňme si na film "300" (číslo 3 má Pekelný význam a nula není braná v úvahu, takže 3, 30, 300, rozumíme si :-); (00:36:00) Vidlička na zem a sklonění se pro ní, slovo "dobytek" (= rohatá zvířata) a pak věty "I když vím, že tak jak se vaří první den se nevaří druhej a třicátej" a "Jak to, my takhle chceme vařit i po jednatřicátém", a pozvednutí ruky; (00:40:25) Před pochvalou tří kuchařek zazní "Děvčátka, kůzlátka.." (= rohaté zvíře) a pak je zdůraznění směru dolů, při kterém se obraz zastaví; (00:45:00) Při rozhovoru je zdůraznění směru dolů (sklonění se k čidlu ve výtahových dveřích a slova "Prchat kanálama"), po kterém následuje zvednutá ruka.
Celý seriál, tedy třináctý díl, končí tím, jak si hlavní hrdina vybere červené víno, což i řekne. Pozvedne levou ruku, pak zvedne pravou s červeným vínem a mrkne okem.

 

Dodatečné informace: http://www.pavelkastl.cz/cteni/kolekce_clanku_pekelni_lide.htm

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Osmý díl (00:39:45) dva předklony a pak zvedlý prst (a pohledy dolů a nahoru), o chvíli později pomalé pohledy dolů a doprava s ukázáním rukou dolů. V další scéně je ještě drobné zdůraznění očí deskami (na které hlavní hrdina předtím ukazoval rukou a na které se díval dolů), jež zakryjí spodní část obličeje a oči se přitom dívají trochu nahoru, při čemž se zastaví obraz (mimochodem, v 00:30:50 můžete vidět, jak si hlavní hrdina odmyká skříňku v šatně, která má číslo 66, a čistě osobně, jeho žena "Hedvika" mi přijde hezčí, než v tomto osmém dílu tolik vychvalovaná "Anděla").

Slova "Takovejch třista jídel denně" a opakované poškrábání jedním prstem na nose. Vzpomeňme si na film "300" (číslo 3 má Pekelný význam a nula není braná v úvahu, takže 3, 30, 300, rozumíme si :-); (00:36:00) Vidlička na zem a sklonění se pro ní, slovo "dobytek" (= rohatá zvířata) a pak věty "I když vím, že tak jak se vaří první den se nevaří druhej a třicátej" a "Jak to, my takhle chceme vařit i po jednatřicátém", a pozvednutí ruky; (00:40:25) Před pochvalou tří kuchařek zazní "Děvčátka, kůzlátka.." (= rohaté zvíře) a pak je zdůraznění směru dolů, při kterém se obraz zastaví; (00:45:00) Při rozhovoru je zdůraznění směru dolů (sklonění se k čidlu ve výtahových dveřích a slova "Prchat kanálama"), po kterém následuje zvednutá ruka.

Celý seriál, tedy třináctý díl, končí tím, jak si hlavní hrdina vybere červené víno, což i řekne. Pozvedne levou ruku, pak zvedne pravou s červeným vínem a mrkne okem.

tak toto je aké pekelnícke ... nestíham mrkať  :)

 

primysli si k 66 jednu šestku a máš 666, číslo šelmy, a odmysli si od 300 jednu nulu, vlastne dve, lebo 3 má pekelný význam, nikdy nespomínaj v jednej vete "děvčátka kůzlátka", namiesto toho je príhodnejšie "děvečky - ovečky", ale už ani klučina - beránek nie je dobrý, lebo beran má rohy ... nadávať ty dobytku je fuj, pre rohy, kanály a stoky sú fuj, aj keď sú to najužitočnejšie vynálezy človeka ... fuha ... :hmmm:

 

vďaka za pripomenutie, tento rádobyseriál mi dávno vyfučal z hlavy ... to nebol ten, kde bláznili národ so zhasínaním a zapínaním svetla ?

to nemalo nejaký pekelnícky význam ? :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov