Skočiť na obsah

sn4ke

Odporúčané príspevky

Dostal sa mi do oka článok Výpočet mzdy - okrem pár (pekných, ale dlhých :zubiska: ) viet je tam napísané niečo o tom, že si vďaka týmto online programom ušetríme vo firme robotu s inštaláciami, aktualizáciami atp. A práve to potrebujeme teraz do firmy - máme dvoch účtovníkov a málo prachov na vybavenie pre nich.  :thumbsup:  Takže moja otázka - poznáte niekto takéto webové účtovníctvo? Lebo my sme z toho dobre mimo. :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 2
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • sn4ke

    2

  • D'Ady

    1

Top prispievatelia v tejto téme

nuz, ak mate prostriedky na dvoch uctovnikov, tak vybavenie uz nie je taky problem...
//doteraz robia na com ??? HW-SW; mate ich ako zamestnancov, na dohodu, na zivnost ?

osobne vidim pri online uctovnictve dost velky zadrhel v narabani s citlivymi datami ludi aj firmy
toto ma akosi nedokaze presvedcit http://www.humanet.sk/spravy/mytus-1-internetove-uctovnictvo-nie-je-bezpecne (napr. manzelka robi uctovnictvo na kompe, ktory nie je pripojeny k internetu a zalohy su okrem neho ulozene este na inom mieste)

a tiez - nic nie je zadarmo http://www.humanet.sk/cennik
aktualizacie uctovneho SW su vo fungujucej firme samozrejmostou a "aktualizacie" legislativy si musi uctovnik, ci ekonom sledovat sam, lebo musi mat prehlad o tom, co robi a ako robi, to ziadna aplikacia bez neho nekotrolovane robit nemoze a ani nesmie ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov