Skočiť na obsah

Všímate si u iných ľudí zadok?


Janka R

Odporúčané príspevky

Stretla som sa s tým predovšetkým u mladých do tridsať, ktorí si u iných ľudí všímajú ako prvý zadok. Bavím sa na tom, pretože je to také osobité- no stále sa nosia nohavice s "pudlom" alebo turecké, ktoré zadok dávajú do pozornosti... Ako je to u Vás? :flowers:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

táto otázka mi dnes sadla k tomu, čo som práve dnes dočítala a nad čím som sa zasa raz na moment pozastavila ... knihu, kde múdra vzdelaná uznávaná pani doktorka hodnotí najprv žiarivé oči, a vzápätí zadok, u pánov, ktorí sa jej tými očami zapáčia ...

 

chvíľu som nad tým premýšľala, pretože to nie je prvýkrát, čo som niečo podobné čítala v knihe, a kedysi veľmi veľmi dávno som sa nad tým dokonca zamyslela, či nie som vadná, že ja zadky nesledujem ... :hmmm:

aj som to chvíľu skúšala, s postpubertálnou zanietenosťou - vzor knihy - ale nevydržalo, ani dovtedy, ani odvtedy nesledujem zadky, len sa na tom zabávam, keď na to narazím kdesi v knihe, ako práve dnes ... :nienie:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zadok si príliš nevšímam, a na chlapoch už vôbec nie :zubiska: ale taká správne tvarovaná ženská prdelka vie potešiť moje oči :thumbsup:

no stále sa nosia nohavice s "pudlom" alebo turecké, ktoré zadok dávajú do pozornosti...

 

turecké nohavice sú tie čo vyzerajú ako by ich nositeľka mala pod nimi riadne naloženú pampersku? také si všimnem hneď, a potom mám dosť problém ovládnuť sa aby som nevybuchol od smiechu :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

za peknou riťkou sa VŽDY obzriem, ale mám zásadu, pozerať a nechytať :zubiska: a tie vajčákové nohavice = ako človek 2. Naposledy som videl celkom peknú babu, a mala to asi 5 cm nad kolenom.. des....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zadok si príliš nevšímam, a na chlapoch už vôbec nie :zubiska: ale taká správne tvarovaná ženská prdelka vie potešiť moje oči :thumbsup:

 

turecké nohavice sú tie čo vyzerajú ako by ich nositeľka mala pod nimi riadne naloženú pampersku? také si všimnem hneď, a potom mám dosť problém ovládnuť sa aby som nevybuchol od smiechu :lol:

 

mne sa naopak turecké nohavice veľmi páčia- na ženách. ale na to treba tiež postavu, aby potom človek - teda žena nevyzerala ako tetka zelňačka :zubiska:

 

no ale áno všimnem si ... ale ak mám byť presný, janka sa pýta že či ako prvý tak to nie ...

 

myslela som to tak obecne lopata555. mám taký zvláštny zážitok- šoferovala som cez jednu dedinu- Pruské sa to volá a išla som pomaly za jednou cyklistkou. Nemohla som odtrhnúť zrak od jej zadku- prelieval sa cez sedatko bajku na obe strany. strašné. tiež som dlho nevedela pochopiť ten povyk okolo zadku JLo a potom okolo zadku Pipy, sestry Kate na svadbe s Wiliamom- veď tá ho vôbec ani nemá... B)

 

Nevšímam.

 

určite? B)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozadie, či už mužov, alebo žien ma NIKDY nezaujímalo, ale že sú osoby, ktoré si "zadnice" všímajú som sa presvedčila pred pár rokmi na "podnikovom pikniku", keď sa jedna kolegyňa zrazu otočila smerom k vysokým stoličkám pri barovom pulte, na ktorých posedávalo asi päť "mužských pozadí" a opýtala sa ... "ktorý ho má najkrajší"? :o

Takže, sú osoby, ktoré si pozadia opačného pohlavia asi bežne všímajú a asi aj rady hodnotia.

 

Ak mi nejaké to pozadie do oka padne, tak určite iba preto, že sa akosi vymyká z rámca normálu a "udrie" do očí. :ociska:

Buď je "dobre živené" a nadmieru vzhľadom k postave "rozšírené", alebo je až "nebezpečne" vtesnané do úzkych nohavíc, či sukne, či dokonca až "pretekajúce" ponad ich okraj.

Inak mi pozadie nikoho do oka "nepadne", akoby môj pohľad smeroval úplne inam ... :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uplne racionalne - ak je niecim vynimocny, tak ano

rovnako ako na "priemernom" cloveku ta uputaju nezvykle vlasy, odev, ruky... tak aj privelky, primaly, nizko posadeny .... zadok musi uputat pozornost

este snad jeden atavizmus - siroky zensky zadok (-> boky) je predpokladom uspesneho materstva, takze historicky sa muzi orientuju na taketo zeny, vid Moravianska (a ina) Venusa (okrem tej antickej :D )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len ak je niečím mimoriadny...lodný kufor, alebo zas naopak, dva kmíny vedľa seba. Inak je mi zadok ukradnutý, všímam si najmä výrazu tváre, pohľadu, pohybov. detaily prídu na rad až po spracovaní celku. :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa naopak turecké nohavice veľmi páčia

 

to preto že si žena, a ešte k tomu zo slovenska.

chlapi sa v tomto delia na dve skupiny, jedným tie gate pripadajú smiešne a druhým otrasné :zubiska: samozrejme žiadny chlap nepovie svojej partnerke, ktorá si tú ohavnosť na seba navlečie, čo si naozaj myslí. ak teda s ňou chce mať v najbližšom polroku sex :smilieee: a to aj napriek tomu že žena namontovaná v takých gatiach vyzerá úplne asexuálne :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si pamätám moju tetu, keď sa nosili bombardiaky :) ako dieťa som ju vídala po prebudení, pretože bombardiaky nosila pod nočnou košeľou. ale - mne to pripadalo také domáce :) ale že žena, vyzerá asexualne v tureckých nohaviciach, tak to nee :shifty: hm...a obtiahnuté tričko k tomu... :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Normalne akoby "vsimanie si zadku" bolo nejakou zhovadilostou :P

 

Anooo, jasnacka - vsimnete si kto ma aky xicht, chlapi si vsimnu (a ocenia?) ake ma zena poprsie (a zeny tiez zaregistruju muzsku hrud)...kazdy vnima brucho, hlavne pokial dosahuje zaujimave extremy v dobrom ci zlom....vidime nohy...ale zadok ani za Mohameda NIE!!!

Nikto nevnima "iba" zadok, tak ako nikto nevnima "iba" pery (alebo nozdry, ci ine menej prizemne znejuce partie).

Neverim ani slovo :D

 

chlapi sa v tomto delia na dve skupiny, jedným tie gate pripadajú smiešne a druhým otrasné

 

Mne pripadaju smiesne AJ otrasne : ))

Ach ano, chapem ze su pohodlne, vzdusne atd. ...ale vizualne to je dost tristne. Co sa da alebo s povzdychom odignorovat, alebo proste dufat, ze v tom vreci sa nachadza nieco pouzitelne a v dohladnej dobe sa dotycna zbavi tych nasravaciek.

 

Ehm..aj tak sa im hovorievalo. Nasrávačky :P Pretoze dotycny africky domorodec, pokial by velmi chcel, mohol do nich pustit nejaky bobok a ani by to nebolo vidiet : )

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Normalne akoby "vsimanie si zadku" bolo nejakou zhovadilostou :P

 

.kazdy vnima brucho, hlavne pokial dosahuje zaujimave extremy v dobrom ci zlom....vidime nohy...ale zadok ani za Mohameda NIE!!!

Nikto nevnima "iba" zadok, tak ako nikto nevnima "iba" pery (alebo nozdry, ci ine menej prizemne znejuce partie).

Neverim ani slovo :D

 

 

hned som ho stiahla :) brucho teda :smilieee: a čomu neveríš ?

 

Mno jeden zadok istu dobu uz sledujem :D

 

svoj zeby ? :shifty:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neverim, ze si NEVSIMAJU zadok ;)

 

1. Je to fyzikalne nemozne - vsimat si cloveka, ale zadok nie? Umyselne prehliadat?

2. Je to nemozne, pretoze ked vnimas postavu cloveka, pozeras na pomery - takze jeden velkost zadku u holky co ma 1,55m je nieco ine ako keby mala 1,80m. Ale zadok si vsimas.

3. Je to nezmysel, pretoze zadok je jeden zo sexualnych symbolov. Aj keby nie u vsetkych, tak akoby zazrakom sa pri polozeni tejto otazky skoro nikto k tomu nehlasi.

 

A navyse, kym sa clovek dostane k hlbkovej psychoanalyze a debate na temu, nakolko suvisi fauvizmus s existencionalizmom - tak co ma sakra clovek robit ine, nez si vsimat priestorove zoskupenie buniek inej osoby?? A to nehovorim o pripadoch, ze casto je najlepsie u tohto zostat a k hlbsim rozhovorom ani nepristupit. Dokonale by to mohlo pokazit pozitivny dojem sposobeny napr. vkusne rastenym zadkom :P

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako prvý si zadok nevšímam, ale netajím, že pekný, vie upútať. :)

na zadok svojho manžela sa neviem ani po rokoch vynadívať, ani nabažiť.., ale ! samo, že má aj iné mnohé predností, že nie je to len o tom zadku...., ktoré človeka robia výnimočným ...

a milujem aj jeho nedostatky... :flowers:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na zadok svojho manžela sa neviem ani po rokoch vynadívať, ani nabažiť.., ale ! samo, že má aj iné mnohé predností, že nie je to len o tom zadku...., ktoré človeka robia výnimočným ...

a milujem aj jeho nedostatky... :flowers:

 

neviem teda, ale je to v poho toto? po rokoch . manželov zadok?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov