Skočiť na obsah

Všímate si u iných ľudí zadok?


Janka R

Odporúčané príspevky

9 hours ago, alamo said:

A nemáš s toho aj nejaké problémy? 

Lebo keď v Česku Radim Uzel povedal že je to normálne..

Zosypali sa ne neho všemožný kritici, ako muchy na čerstvý exkrement. 

#me too atď.. 

 

Alamo, to sa vola kontext :)

okamzite sa mi pripomenul vtip:

Manželé chtějí vstoupit do sekty a podmínkou je, že mesíc před vstupem nesmějí mít sex. Přijdou na vstupní pohovor a ptají se manžele, jestli to vydržel.

“No to víte, první týden to šlo, druhý bylo utrpení a třetí už vyloženě peklo. Potom se žena natahovala pro plechovku fazolí, ta jí upadla na zem a jak se pro ní ohýbala, já to nevydržel a ……..”

“No jo, to už ale k nám nemůžete vstoupit..”

“Copak k vám, ale do Kauflandu už taky ne…”

 

To teda nie je o politickej korektnosti ale o starom zlatom,  ako kedy, ako kde a ako komu.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tánička, s ockom sme sa veľmi ľúbili, a tak si prišla na svet ty, Kubko, s ockom sme sa stále veľmi ľúbili, tak si prišiel na svet.
A ja mamička? Jožko, to som vtedy len chcela umyť vaňu.

aby sme zostali pri zadkoch, pardon, už idem preč :)

  • Páči sa mi to 1
  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@boss123

Ono to ani občas nejde, nevšímať si.

U nás v práci ženské s obľubou nosia, namiesto monteriek legíny.

A je to fakt galéria "podvozkov" každého veku, všemožných tvarov a kvalít. 

:happyroll:

@electric blue

Ja len že..

Keď ťa chytí chuť a záchvat, niekoho "s patra" poučovať aby si si dokázala že máš nad dotyčným navrch. Hrozí ti že toho sama o sebe veľa vyzradíš, bez toho že to chceš. 

Mňa by zaujímalo, ako by si si ty predstavovala správnu reakciu na niečo také od ideálneho partnera,  podľa teba?

Dajme tomu že ťa v práci niekto obťažuje, napríklad neprimeraným záujmom o tvoje pozadie..

Posťažovala by si si na to tvojmu partnerovi? A ako by "správne" mal reagovať on?

Možnosti sú rôzne..:vysvetlujem:

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo, toto je priklad sexualneho harasmentu:). co by si chcel pocut? skala je od jednej po papuli, cez jasne vysvetlenie az po karne opatrenie. Ak robis vytrvalo nieco co je inemu neprijemne a obtazujuce tak je nedostatok vychovy a empatie.  Nie biologicka nutnost. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo, tak trochu netikety.  Ak sa pytas jednej osoby, tak pouzi sukromne spravy.  Ak das otazku na verejne forum, tak sa nestazuj ak dostanes odpovede  od ludi, ktorych nazor nechces pocut.  To je feature, nie bug.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@electric blue

Tak teoreticky..

Partnerka za mnou príde a posťažuje si, že jej niekto nepríjemne ošaháva zadok..

Ja sa zamyslím.. A opýtam sa..

"Zlato.. A prečo si mu hneď sama nevrazila facku, že mu stena nedala druhú? Takpovediac pohladenie za pohladenie.. Ale ak chceš, zájdem za ním sám a dôkladne sa s ním pozhováram.. "

:cool_glasses:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov