Skočiť na obsah

Všímate si u iných ľudí zadok?


Janka R

Odporúčané príspevky

pred 11 hodinami, alamo napísal:

@game

 

Vyzradím na nás "príšerné" tajomstvo. Hladenie po zadku na nás pôsobí nie vzrušivo ale upokojujúco. Srdce doslova spomalí tempo, pri tej snahe napumpovať ten "balónik" samčej pýchy do najväčšieho možného objemu..

Ak má žena s hladením viac skúseností ako muž, a je aj trochu zlomyseľná.. Môže mu dokonca zámerne spôsobiť pár zábavných problémov.. Pre ňu zábavných, pre neho priam trávnych situácií..

Žena milenka ho príjemne agresívne hladká po celom tele, páči sa mu to.. Je nadržaný, celý žhavý.. Akurát tá "mužská pýcha" nie a nie sa prejaviť, a nech sa snaží ako chce, kým ho hladká furt mu to v rozkroku takpovediac smutno "zvedne"..

:winkiss:

jeje to je vtipne, cize, ak som dobre pochopila, mas problemy s erekciou, ak ti hladkaju zadok :eehmm:

no urcite by som to na tvojom mieste nezovseobecnovala

ci myslis, ze aj Lasse Matberg ma podobne "problemy"??:zubiska:

lasse.jpg

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja vyzradim ine tajomstvo,  normalne muz ma ovela lepsi prehlad o tom co robi dobre zenam a vice versa.  Pokus zovseobecnit nieco zalozene na jednom priklade je malokedy uspesny a muz  pozna vacsinou jedneho muza a tym je on sam.  BTW zeny maju ten isty problem :) 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 16 hodinami, alamo napísal:

vyzradím na nás "príšerné" tajomstvo. Hladenie po zadku na nás pôsobí nie vzrušivo ale upokojujúco. Srdce doslova spomalí tempo, pri tej snahe napumpovať ten "balónik" samčej pýchy do najväčšieho možného objemu..

Keď je partnerka aktívna a hladí svojho partnera a vie ktoré pohladenie kde ako funguje, môže mu pomôcť aby sa vydržal snažiť dlhšie. Najcitlivejší je práve ten zadok.

Vedia to aj niektoré mamky.. Tie namiesto toho aby decká po zatku tĺkli tak im ho na dobrú noc hladkajú. Proste upokojuje to..

Ak má žena s hladením viac skúseností ako muž, a je aj trochu zlomyseľná.. Môže mu dokonca zámerne spôsobiť pár zábavných problémov.. Pre ňu zábavných, pre neho priam trávnych situácií..

Žena milenka ho príjemne agresívne hladká po celom tele, páči sa mu to.. Je nadržaný, celý žhavý.. Akurát tá "mužská pýcha" nie a nie sa prejaviť, a nech sa snaží ako chce, kým ho hladká furt mu to v rozkroku takpovediac smutno "zvedne"..

tento text mi pripadá ako z nadmieru ženského časopisu... existuje niečo ako "nadmieru" ženský časopis? nevidela som žiadny už nejakých 25 rokov :agree:
spôsobovať trápne situácie je tiež možno doména niektorých dám, ale ide úplne mimo mňa,

a akože skutočne a bez debaty, zrejme som úplne vadná, ale na tom peknom pánovi na obrázku ma zaujali vlasy... zadok až potom, keď som si uvedomila, o čom je téma... no vravím, nie som hodná do tohto sveta, starý vkus, priority na pánoch a novonájdené záujmy proste príšerné  :innocent:

a hladkať deti je normálne, každé to má rado inde, niektoré po chrbátiku...  ako dospeláci :smile:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaujímavé odpovede..

:happyroll:

Takže.. Vy v podstate trváte na tom, že "skutočný muž",  žiadne prejavy nežnosti od ženy k životu nepotrebuje?

@Hellé

Áno tvrdím že aj Lasse Matberg ma podobne "problemy"..

Je to totiž reflex.. Nič  naučené.. Je to pevný mechanizmus, súčasť anatómie nervovej sústavy. 

https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Reflex

Dámy..

Vy si asi o sebe myslíte že ste "dokonalé milenky" a poznáte svojich partnerov naozaj dobre.

Že u vás doma sa nikdy nestane aby váš manžel alebo milenec, vám nikdy osobne po snaživom maznaní sa sa s vami, s ktorého bohužiaľ on občas nič nemá lebo k skutočnému sexu nedôjde lebo skrátka nemáte v ten deň naň správnu náladu, nikdy pre kľud v spoločnej domácnosti "nezahol" takpovediac s "priateľkou rukou"?

Takže odíde od vás s nepríjemnou erekciou.. Niekam do súkromia, kde sa môže napríklad hladiť po bruchu alebo zadku.. Sám seba.. Vy mu s tým pomôcť neviete.. Keď si ho už nechce rovno sám zbytočne "vydrandiť" ako malý chlapec. 

Alt môže si dať studenú sprchu.. Aby mu to prešlo.. A penis spľasol. 

A to má zato, že na vás bol nežný..

Po rokoch vzťahu si potom sťažujete, na nedostatok nežnosti.

:kvetinka:

Tý musia byť s vami naozaj véľmi šťastný..

 

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z pohľadu na zadky a ich hladkania sa nám tu vyjavili aké ďalekosiahle výsledky rýchlovýskumu :)

a  možno to platí aj opačne, byť všetci muži takí dokonalí milenci, ženy by nebolela tak často hlava  :happyroll:

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto uz je asi tema do erotiky, ale neda mi

pred 2 hodinami, alamo napísal:

Takže.. Vy v podstate trváte na tom, že "skutočný muž",  žiadne prejavy nežnosti od ženy k životu nepotrebuje?

toto si z coho vydedukoval, prosim ta? :ociska:

 

pred 2 hodinami, alamo napísal:

Vy si asi o sebe myslíte že ste "dokonalé milenky" a poznáte svojich partnerov naozaj dobre.

Že u vás doma sa nikdy nestane aby váš manžel alebo milenec, vám nikdy osobne po snaživom maznaní sa sa s vami, s ktorého bohužiaľ on občas nič nemá lebo k skutočnému sexu nedôjde lebo skrátka nemáte v ten deň naň správnu náladu, nikdy pre kľud v spoločnej domácnosti "nezahol" takpovediac s "priateľkou rukou"?

no vyzera, ze nasich partnerov  poznas asi lepsie ty:doh:

teda, ak nedojde k sexu mame hladkat zadok  aby predok splasol? dobre chapem?

a ze je to reflex..no reflexy su kde ake,   o tom sice pocujem prvy krat, ale ja sa necham poucit 

pred 2 hodinami, alamo napísal:

Takže odíde od vás s nepríjemnou erekciou.. Niekam do súkromia, kde sa môže napríklad hladiť po bruchu alebo zadku.. Sám seba.. Vy mu s tým pomôcť neviete.. Keď si ho už nechce rovno sám zbytočne "vydrandiť" ako malý chlapec. 

Alt môže si dať studenú sprchu.. Aby mu to prešlo.. A penis spľasol. 

A to má zato, že na vás bol nežný..

Po rokoch vzťahu si potom sťažujete, na nedostatok nežnosti.

e eee cize ty chodis sa niekam hladkat po zadku, aby si nemusel onanovat?:neviem::w00t:

 

pred 3 hodinami, alamo napísal:

Tý musia byť s vami naozaj véľmi šťastný..

si pis, ze hej:yahoo:

ja fakt neviem, ci som to spravne pochopila..dufam, ze nie:zubiska:

@alamotak mame vas po tych zadkoch hladkat, ci nie?? ja osobne mozem aj nakopat a preplesnut

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Alamo, nič v zlom, ale už aj ty to dávaš na Tomáša? myslím že jeden na fóre celkom stačí :eehmm:

pred 4 hodinami, game napísal:

byť všetci muži takí dokonalí milenci, ženy by nebolela tak často hlava 

toto má aj senior verziu - sex po 50ke je taký, keď hlava bolí už aj jeho :laugh:

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  @Hellé

Hmm.. Nakopať a preplesknúť.. Keď už máš také čudné myšlienky..

Teba už po zadku niekto poriadne zmlátil? 

Mňa áno.. Môj otec..

Robil to.. Fakt dôkladne, občas do bezvedomia.. Môjho bezvedomia..

To že to robil pre svoj vlastný relax, ho dodnes nenapadlo. Keby áno, možno by ma požiadal, aby som mu to odpustil. 

Tak nejak, osobne ťa nepoznám. A vlastne o to ani nestojím.

Neviem si ťa nijako predstaviť. Ale už len pri predstave, že by si sa ma dotkla čo i len prstom, je mi momentálne na zvracanie. 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 44 minútami, alamo napísal:

  @Hellé

Hmm.. Nakopať a preplesknúť.. Keď už máš také čudné myšlienky..

Teba už po zadku niekto poriadne zmlátil? 

Mňa áno.. Môj otec..

Robil to.. Fakt dôkladne, občas do bezvedomia.. Môjho bezvedomia..

To že to robil pre svoj vlastný relax, ho dodnes nenapadlo. Keby áno, možno by ma požiadal, aby som mu to odpustil. 

Tak nejak, osobne ťa nepoznám. A vlastne o to ani nestojím.

Neviem si ťa nijako predstaviť. Ale už len pri predstave, že by si sa ma dotkla čo i len prstom, je mi momentálne na zvracanie. 

 

 @alamo sklidni hormón.  Helle by si o teba neoprela ani hrdzavy bicykel :biggrin: čo sa tu ocapuješ na diskúterky . chod ku sexuológovi ked máš event. nejaky problém, a prestan zasierat fórum svojimi zvástami o hladkaní zadkov. 

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 14 hodinami, alamo napísal:

  @Hellé

Hmm.. Nakopať a preplesknúť.. Keď už máš také čudné myšlienky..

Teba už po zadku niekto poriadne zmlátil? 

Mňa áno.. Môj otec..

Robil to.. Fakt dôkladne, občas do bezvedomia.. Môjho bezvedomia..

To že to robil pre svoj vlastný relax, ho dodnes nenapadlo. Keby áno, možno by ma požiadal, aby som mu to odpustil. 

Tak nejak, osobne ťa nepoznám. A vlastne o to ani nestojím.

Neviem si ťa nijako predstaviť. Ale už len pri predstave, že by si sa ma dotkla čo i len prstom, je mi momentálne na zvracanie. 

 

je mi uprimne luto toho, ze ta mlatili, chapem samozrejme, ze mas v tomto ohlade nejake nespracovane traumy, ale za to ja uz naozaj nemozem

medzi nevinnym plasnutim po zadku a bitkou do bezvedomia je poriadny rozdiel

a nie, nikto ma nemlatil, a ani ja som nikoho nemlatila, 

tvoj pisomny prejav je znacne chaoticky, asi sme sa nepochopili...ale aj napriek tomu tvrdim, ze si tuto temu vo svojej podstate zabavnu, znacne zhovadil...

dotykat sa ta nebudem, dodrziavam bezpecne vzdialenosti :ahooj:

 

  • Páči sa mi to 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Hellé

Mno.. Keď sa tak nad tým zamyslím..

Vpálila si do tejto "zábavnej" debaty, celá žhavá a nadržaná s toho, že môžeš niekoho verejne urážať, ponižovať a voziť sa po ňom..

A ja som ti tú "skvelú zábavu" nechutne pokazil..

 Ale ja sa ti za to ospravedlniť nemienim..

:caavo:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 14. 12. 2020 at 17:07, alamo napísal:

Že u vás doma sa nikdy nestane aby váš manžel alebo milenec, vám nikdy osobne po snaživom maznaní sa sa s vami, s ktorého bohužiaľ on občas nič nemá lebo k skutočnému sexu nedôjde lebo skrátka nemáte v ten deň naň správnu náladu, nikdy pre kľud v spoločnej domácnosti "nezahol" takpovediac s "priateľkou rukou"?

To sa dá? Že muž sa necha navnadit a potom po odmietnutí len tak odíde? :blink:

Ja keď poviem nie (vlastne skoro nikdy ale keď, tak z trucu :zubiska:), tak jeho moja nesúhlasna reakcia nezaujíma :ahooj:

A to že mi "zahýba" ako píšeš s priateľkou rúčkou, mi je jasné. Pri malom dieťati neviem byť 100% milenkou, nič s tým neviem narobiť, aj keď sa mi to možno nie úplne páči. Ale tak aj my ženy vieme "zahýbať" :zubiska:

Ehm, ale iné som chcela.

Môj zadok bol v čase keď som spoznala manžela tuti fruti. Dnes, 4 roky po zoznámení, je to katastrofa :thumbdown: (to vlastne celá moja postava)

A to môj chlap sa rád pozrie na pekný zadok.

Ehm, ako som písala v inej téme, dám sa dokopy po druhom dieťati..

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@doll ved po druhom decku budeš mat ešte menej času :biggrin: ja som začala cvičit uz ked mal maly šest tyzdnov, a ked mal po osmom tyzdni som šla do práce. nie nikto ma nenútil, moj ex prekvapeny ale nekomentoval . v tomto bol perfektny. akurát ze nájst dobrú opatrovatelku bol druhy porod :biggrin: to bolo strašné , ale nakoniec som našla cez znamych . velmi milá zlatá pani, zdravotná sestra, prax aj v opatrovaní - picobello :huraa:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 14. 12. 2020 at 23:39, Sniper napísal:

Ja pekný ženský zadok rád preplesknem.

A nemáš s toho aj nejaké problémy? 

Lebo keď v Česku Radim Uzel povedal že je to normálne..

Zosypali sa ne neho všemožný kritici, ako muchy na čerstvý exkrement. 

#me too atď.. 

Citát

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 hodinami, alamo napísal:

A nemáš s toho aj nejaké problémy? 

Lebo keď v Česku Radim Uzel povedal že je to normálne..

Zosypali sa ne neho všemožný kritici, ako muchy na čerstvý exkrement. 

#me too atď.. 

 

@alamo pre teba by bolo prijatelné a normálne keby v práci nejakí typkovia prepleskávali po zadku tvoju priatelku/ manzelku? :biggrin:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov