Skočiť na obsah

Všímate si u iných ľudí zadok?


Janka R

Odporúčané príspevky

ok, ja som myslela tak, že po rokoch oceňujeme u partnera niečo domáckejšie..ja neviem, napríklad jeho lečo, alebo masírovanie nôh, alebo čítanie básní v posteli...no ako vidno- zadok dobrý vzťah evidentne istí ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale no tak, iskra je iskra, vydelte jej nadšenie tromi a dostanete bežnú realitu :-)

 

k téme: áno, kukám aj na zadok, aj keď to nie je to jediné, čo ma na ľuďoch zaujíma... dokonca si všímam aj ženské zadky

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale ok, ak je to tak a Tvoj drahý to vníma podobne- tak želám šťastie :flowers:

 

dík, sme s manželom šťastní. aj ja Tebe želám šťastie :flowers:

 

k téme: áno, kukám aj na zadok, aj keď to nie je to jediné, čo ma na ľuďoch zaujíma... dokonca si všímam aj ženské zadky

 

Napodobne. Prajem Ti pokoj a dobro. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akurát asi pri tom myslíme každý na niečo iné :-)))

 

Ze by?

 

V mojom pripade ide vacsinou len o cisto objektivne hodnotenie subjektivneho pocitu pohladu na urcitu cast zenskeho tela, jej rozmery vzhladom a v pomere k inym rozmerom (nohy, brucho, prsia, boky), zohladnujuc obalove materialy (ci ich neexistenciu), dalej zohladnujuc prijemny/neprijemny dopad pohladu na pohyby mäsitych a tukovyv partii danej prdele...atd, atd. V podstate intuitivne exaktna cinnost :)

 

Pripady, ze ked clovek uvidi pekny zadok, ako sucast pekneho telesa, v nejakej obtiahnutej minisukni - a nasledne vystartuje slintajuc a s vyplazenym jazykom, nepricetne mrlmaljuc: "Pretiahnut, pretiahnut, pretiahnut...." - sa vazne moc nestavaju :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasne, ze si vsimam zadky..sprijemnujem si cestu MHD takto..je to pohodlne, sedadla su pomerne nizko a tak mam dane partie presne pred ocami..ehm ja viac pozeram muzom do rozkrokov a tipujem, ake maju spodne pradlo a tak...jo a este si overujem teoriu, ze vacsine muzov visi ..chcela som napisat, ze penis, ale napisem kvoli zakladatelke temy pindik, na lavo. :zubiska: asi to bude pravda

 

a v lete kukam na nohy a pozorujem ci maju ludia egyptsku a ci grecku nohu...samozrejme iba tym, co nenosia ponozky v sandaloch... :P

 

jo a neznasam velke muzske zadky..katastrofa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jo a este si overujem teoriu, ze vacsine muzov visi ..chcela som napisat, ze penis, ale napisem kvoli zakladatelke temy pindik, na lavo. :zubiska: asi to bude pravda

aj tým čo nosia slipy? :confused:

a v lete kukam na nohy a pozorujem ci maju ludia egyptsku a ci grecku nohu...samozrejme iba tym, co nenosia ponozky v sandaloch... :P

 

egyptská a grécka noha, aký je medzi nimi rozdiel? ja by som tipol že u nás má väčšina asi slovenskú hnátu :zubiska:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

veru je rozdiel, a robím to aj ja ... na toto sa v lete zameriavam odjakživa oveľa viac, než na iné partie - pozerám, aké majú ľudia prsty a vôbec spodné partie nôh :)

 

malý rýchlokurz základných typov :

egyptská noha - 2. prst je kratší než palec

grécka noha - 2. prst je dlhší než palec

 

a s tými rozkrokmi ... nepozerám priamo na rozkrok a kto kam nosí aké a komu kam visí, ale skôr sledujem formu nohavíc ... včera som napríklad videla jedného pána, ktorý mal tak dokonalý drahý oblek, že vyzeral ako bezpohlavný ... takže nie, či majú slipy, či kade, ale nakoľko je isté partie vidieť v oblečení :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

grécka noha - 2. prst je dlhší než palec

 

ako môže byť na nohe druhý prst dlhší od palca?? však to musí byť nejaký mutant alebo čo :zubiska:

a kto uz dnes nosi slipy? :P

 

no občas aj ja, keď neveríš prídi sa presvedčiť :smile3:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

veľmi jednoducho, približne 20 % populácie má grécku nohu, cca 70 % egyptskú, a všetky klasické grécke sochy majú druhý prst na nohe dlhší ako palec :)

- dokonca aj Venuše :

post-3-0-79579700-1361563557.jpg

 

je to dosť často vidieť v lete v sandáloch :)

 

tu je podrobný popis aj znázornenie : http://www.behame.sk...ri-vybere-pozor :)

( tretí typ, cca 10 % ľudí, má štvorcovú nohu )

 

a tie slipy, určite sa ešte nájdu v šatníkoch, a bol to len príklad :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som grécku nohu ešte nevidel, ale to bude asi tým že chlapom na nohy nepozerám vôbec, a na ženských viac sledujem partie od chodidiel vyššie. a ako povedal klasik: "Aj tie najkrajšie nohy niekde končia" :thumbsup: (a sme späť v téme)

podľa toho linku už viem že mám nohu B1, neviem ešte ako s týmto závažným zistením naložím, ale behať rozhodne nezačnem :zubiska:

pocuj, ty mutant..dohodneme sa, ty sa mi ukazes v slipoch a ja ta kopnem do zadku mojou greckou nozkou :P nie som OT, vsakze nie???

 

no ak to nebude príliš silno tak dohollé :smilieee: ale jedine do zadku, keby to malo byť napríklad do predku to by som nesúhlasil vôbec :nienie:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasne, ze si vsimam zadky..sprijemnujem si cestu MHD takto..je to pohodlne, sedadla su pomerne nizko a tak mam dane partie presne pred ocami..ehm ja viac pozeram muzom do rozkrokov a tipujem, ake maju spodne pradlo a tak...jo a este si overujem teoriu, ze vacsine muzov visi ..chcela som napisat, ze penis, ale napisem kvoli zakladatelke temy pindik, na lavo. :zubiska: asi to bude pravda

 

a v lete kukam na nohy a pozorujem ci maju ludia egyptsku a ci grecku nohu...samozrejme iba tym, co nenosia ponozky v sandaloch... :P

 

jo a neznasam velke muzske zadky..katastrofa

 

žiši! budem mať odteraz cukanie nastúpiť do MHD, čoby do miesta prevozu pindíkov, gréckych a egyptských nôh...Hellé, a nemáš potrebu si aj siahnuť? :) :smilieee: inak bacha- pindíkový fantóm nespí... B)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hellé : ani ponožky, ani slipy,... košelu s golierom môžem? a zimná vetrovka na zips?...alebo musia byť gombíky :thumbsup: , nevadí že doma nemám papuče ale letné šľapky, nepoznačí to nejak môj charakter, prípadne nezdegenerujem mentálne? :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie sme mimo, sú na zadku :zubiska: .. aha, takže buď nič, alebo boxerky?... ono v tejto utajenej móde je to asi tak, že niekto potrebuje zarobiť tak vymyslí nové oblečenie, ktoré je zaručenie zdravšie ,ako to predchádzajúce....ale v tomto prípade by asi vyhrali staré trenky, neprehrievajú chlapom tie oné.....

Ja už som po záruke, takže mne to je jedno...

Ozaj, minule som videl babu v poprsenke.. ale v dnešnej dobe je to des, veď si už mohla dať implantovať nejaké drôty, čo by jej to držalo kolmo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov