Skočiť na obsah

Starší nábytok a jeho predaj


Jovzin

Odporúčané príspevky

Potreboval by som sa zbavit starej knihovnicky a starek skrine. Ono obe veci maju uz cez 20 rokov mozno i viac. Kedze to je nabytok este po dedkovi. Je to este vyrobene z dreva a polakovane. Ale je to dost v zachovalom stave tak to nechcem odniest len tak do zbernych surovin nech to rozbiju ked to fakt vyzera velmi zachovalo.

Co som volal do roznych "vykup stareho nabytku" tak max do 15 rokov.

Vedeli by ste poradit kde by sa to dalo predat hoc aj zadarmo. Dik

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 7
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    2

  • Jovzin

    2

  • Hellé

    1

  • D'Ady

    1

Top prispievatelia v tejto téme

chcelo by to známeho, stolára, reštaurátora nábytku, kto by na to pozrel ...niekoho, kto by to vedel ďalej zúžitkovať ... nie zrovna ako starožitnosť, ale dodnes plačem nad otcovými podobnými skriňami, ktoré žiaľ vtedy nebolo kam dať ... dnes by sa šupli aspoň do pivnice, zatiaľ ...

 

daj inzerát do okresných novín, ľudia skupujú bársčo na neskutočné účely

alebo do bazoša

 

obmedzenie "najviac 15 rokov" mi príde dosť nezmyselné.

15 ročný niekoho používaný nábytok by som nechcela, 30 a viacročný s patinou a neporušeným drevom na nejaký špeciálny účel asi ano.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

predat zadarmo..to uz je nieco :zubiska:

Jovzin..svet je plny starych haraburd..je malo pravdepodobne, ze tvoj dedko mal nieco trebars od T. Chipendale-ho :zubiska: ak to nepredas cez inzerat, tak to daj obyvatelom Lunika IX....to je tak vsetko co s tym mozes urobit..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a preco ? my sme s mazelkou za cele desatrocia nekupili do domacnosti jediny kus nabytku (s vynimkou kvalitnych postelovych matracov a kuchynskej linky, ktoru nam spolu s nejakymi drobnostami urobil handmade kamarat);

vsetok nabytok je zdedeny, vybartrovany, premiestneny z buraciek a pod.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preto vlastne spomínam reštaurátora či dobrého stolára ...

keď už, dokážu zázraky, s akýmkoľvek nábytkom, a nemusí to byť empír ...

zhodou okolností jeden známy, vyštudovaný reštaurátor - reštauruje nábytok, a znamená to aj zužitkovanie kusov nábytku,

a bratranec je vyhľadávaný umelecký stolár, okrem iného ... videla som ho meniť obyčajný dvadsaťročný nábytok sektor vyjdený z módy premený drevom na malý zázrak ... a ešte kdečo,

zužitkovať sa dá skutočne všetko, a drevo je drevo ...

 

najschodnejšia cesta bude, keď ten nábytok nechceš, inzerát, najprv.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jj skusim dneska dat na bazos inzerat ze predam alebo aj darujem nabytok.

Lebo sry ale degesom to nedam viem kde to skonci a ako im bude zrazu teplo z dedkovej knihovnicky.

 

Radsej dam nejakemu restauratorovi alebo kde fakt potrebuju nabytok ze nemaju ani na skrinu ale degesom sry ne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov