Skočiť na obsah

Česko-Slovensko má talent 2012, 2013...


secretka

Odporúčané príspevky

Ja som vcera videl robotou - keby vystupovali na dnoch mesta by som odisiel na pivo. Najhorsia tekvica co ich mame 100 je zaujimavejsia ako to co su a predviedli.

 

Potom som videl tancujuceho ciganika- mne sa pacil - pre Slavika bol nezaujimavy - mozno to uz videl ja nie. Ale zrejme tiez sa nepripravil. Teda nizka uroven. A potom prisla reklama a sutaz pre mna skoncila.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vyhral súcit rozhodne nie talent. Ako sorry ale revital Gombitová na Talentmaniu nepatrí. Čo sa týka Pátroviča tak toho pase Slávik (manažuje) tak mu potreboval urobiť reklamu aby ho mohol predávať na dedinské tancovačky. Nesledoval som celú sériu asi jeden a pol výberu a semifinále. Myslím že kvalita je už fuč

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 rokmi...

Pán Jozef Pátrovič sa už na televíznych obrazovkách neobjaví. Vo veku 82 rokov odišiel tam, odkiaľ niet návratu, a programy, v ktorých sa viackrát objavil už môže sledovať iba spoza nebeskej brány.

V minulých rokoch, kto vie, či to bola vždy iba z jeho strany snaha predviesť "svoj talent", alebo to bol hlavne ťah televízie. Pán Pátrovič bol dosť kontroverzná postava, a asi väčšine ľudí sa jeho predvádzanie nepáčilo. Ak mu však TV ponúkala za vystúpenie určitý honorár a jeho výška dotyčného pána presvedčila, odhodil svoju hrdosť a išiel si k dôchodku "privyrobiť".

Je však zaujímavé, že z talentových súťaží, ktorých sa na obrazovkách objavilo viac ako dosť, sa z pamätí vytrácajú víťazi súťaží, ale postava, ktorá toho príliš veľa nepredviedla ostala v pamäti nezabudnuteľne ...

https://www.ta3.com/clanok/909105/odisla-legenda-slovenskych-televizii-jozef-patrovic-zomrel-vo-veku-82-rokov

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov