Skočiť na obsah

Česko-Slovensko má talent 2012, 2013...


secretka

Odporúčané príspevky

Česko- Slovensko má talent 2012:

 

takmer som cestoval s pánom Patrovičom

po včerajšom nástupe do vlaku, 06:11, som otvoril kupéčko a tam bol

pozrel na neho, začal sa smiať pozdravil a odišiel preč

 

nestihol sa posťažovať ? chudák pán Patrovič ... mohol si mať aký zážitok ! :)

 

 

Nič nie je stratené, pán Pátrovič sa nám čo nevidieť opäť na obrazovkách TV objaví :)

 

Televízie Joj a Prima Family vyhlásili tretí ročník úspešnej šou Česko Slovensko má talent. Na víťaza tentoraz okrem finančnej výhry 100-tisíc eur čaká i cesta okolo sveta. Televízie už začali s prípravami a v ôsmich slovenských a českých mestách sa čoskoro uskutočnia kastingy. Záujemcovia sa na ne môžu prihlásiť prostredníctvom webovej stránky www.csmatalent.sk, kde nájdu potrebný formulár.

Harmonogram kastingov Česko Slovensko má talent 2012:

5. mája - Ostrava, Tyršova 6, hotel Imperial

12. mája - Brno, Brnenské Výstavisko - Kongresové centrum

13. mája - Bratislava, Hviezdoslavovo nám. 3, Radisson Blu Carlton Hotel

19. mája - Liberec, Šaldovo námestie 6, hotel Liberec

20. mája - České Budějovice, Senovážne námestie 2, Dom kultúry Metropol

26. mája - Košice, Hlavná 1, Doubletree by Hilton

27. mája - Nové Zámky, Hlavné námestie 7, Dom kultúry

2. júna - Praha, Kongresová 1, hotel Corinthia

Zdroj: http://www.aktuality...nsko-ma-talent/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Nič nie je stratené, pán Pátrovič sa nám čo nevidieť opäť na obrazovkách TV objaví :)

 

"Verím", že sa určite objaví, však takéto 3xYES a standing ovation by veľmi, veľmi rád zažil aj on.

http://www.youtube.com/watch?v=vbIvmlFDcaM

 

Chyba je však v jednej "maličkosti" ... pán Pátrovič spievať nevie!

Má "iba" nekonečnú vytrvalosť!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Každý z nás má nejakú minulosť a každý z nás v mladosti urobil niečo, na čo dvakrát hrdý nie je,

aj keď väčšina určite nešla tak ďaleko ako Jaro Slávik.

Ak by sa teraz na obrazovke "nepretŕčal", každému by jeho minulosť bola ukradnutá.

Chybou je, že sa teraz "nestiahol", že chce naďalej verejne vystupovať, posudzovať iných,

a že to televízie to tolerujú, pretože sa asi radia heslom – čím horšie, tým to bude pre TV lepšie.

 

A ako hyeny sa chovajú teraz všetci tí, ktorí sa na tejto informácii priživujú.

Nahý Jaro Slávik na nás čumí hádam z titulky každého časopisu.

A novinári sa pretekajú, kto prinesie viac kompromitujúci záber ...

... tak o čo sú tí novinári lepší!

Alebo je to tak, že oni si "len robia svoju robotu"?!

 

Každý zázrak trvá tri dni, takže,

ak by sa Slávik stiahol,

ak by novinári prestali s nekonečnými informáciami čo, kedy, prečo, začo ...

.... dávno by sa na nejakého Slávika zabudlo ... a "vytiahlo" by sa zas niečo iné, dôležité ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Včera nám TV JOJ ponúkla ďalší "zábavný" večer súťaže Česko Slovensko má talent.

Väčšina, teda vlastne skoro všetci sa do tohto programu "hodili", až na malé detičky, ktoré síce boli milé a šikovné, ale žiaľ, nočný program pre ich vekovú kategóriu vhodný určite nie je. Toto by si mali uvedomiť predovšetkým rodičia všetkých tých detičiek, ktorí si snáď práve cez ne plnia svoje ambície!

 

Ojedinelým zjavom všetkých talentových súťaží je pán Pátrovič, ktorý sa na obrazovky už dostáva snáď iba omylom. Výhovorka poroty, že "diváci ho hlasovaním posunuli ďalej" je postavená na hlavu. Zo šestice "exotov" si televízie /neverím, že diváci svojim hlasovaním/ vybrala práve neschopného pána Pátroviča, pretože TV verili, že práve on im môže mierne zdvihnúť "čísla" sledovanosti.

Starý pán, ktorý postráda akúkoľvek súdnosť pravdepodobne prezentáciou svojho "talentu" ešte neskončil, určite bude rôzne kastingy "vymetať" aj v nasledujúcich rokoch a TV pre zvýšenie sledovanosti ho možno opäť "pustí" na obrazovky. Televízie pravdepodobne "svojho" víťaza už dávno majú, všetci ostatní sú na obrazovkách "iba křoví" a možno už iba dúfajú, že aj ich talent si niekto všimne.

 

Patrovič inkasuje až 400 eur za večer! Spevák však nezaháľa a vybavuje si akcie aj sám, to už však za polovičný honorár 200 eur.

Podľa našich informácií si za krátky čas vďaka Slávikovi zarobil nad 2-tisíc eur!

„Nerobím to pre peniaze, ale pre tie deti, ktoré sú osprostené z dnešnej modernej hudby,“ tvrdí Patrovič.

„Keď si ma ľudia pýtajú, rád im vyhoviem. Mám veľa fanúšičiek,“ pochválil sa nám účastník talentovej šou.

Zdroj: http://www.pluska.sk...obil_clanok.jsp

Asi sme však naozaj národ recesistov, keď sú niekde schopní za NEspev "vysoliť" honorár 400€! Koľko sa musia narobiť zdravotné sestry, či predavačky, aby sa ich plat v čistom priblížil honoráru pána Pátroviča?!! A tie musia odviesť kvalitnú robotu, na úrovni, zatiaľ čo pán Pátrovič, v jednej ruke cigaretka, v druhej pohárik, v spoločnosti slečien sa kdesi na diskotékach "vyhrieva" na výslní "slávy"!

Keďže už má ale dosť rokov, pád "na hubu" nemusí úplne bezbolestne "stráviť"! :ermm:

___________________________________

Viem, že táto téma má názov Česko Slovensko má talent 2011, ale súťaž pre rok 2012 si naozaj svoju tému nezaslúži!

Úplne postačuje pár slov pridaných k téme z uplynulého roku ...

... a možno sa takto dá aj ľahšie porovnávať "keď sa rok s rokom zišiel" ... :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nekorunovaný kráľ azbestu a zlého spevu ... :ermm:

 

„Moje dve deti nie sú šťastné, to je pravda. Ale v konečnom dôsledku to pochopia. To, čo ukazujem, sa vám javí ako volovina. Je to však odraz našej spoločnosti. Ja nastavujem len zrkadlo,“ vysvetlil svoju filozofiu kontroverzný spevák, ktorý sa prezentuje aj ako zanietený ekológ a bojovník proti globálnym nástrahám azbestu.

 

O svojom speve si však naďalej myslí, že je v poriadku, no vždy naň vplývajú rôzne vonkajšie faktory. „U mňa je životné prostredie a zdravý život prioritou. Až potom je spev.

Ale v budúcnosti vám ukážem, že spievať viem!“

Zdroj: http://www.pluska.sk...ory-clovek.html

A je to tu!

Pán Pátrovič sa z nášho zorného poľa nestratí a aj v budúcom roku ho možno budeme "môcť" vidieť a počuť ... :ociska:

... teda, ak nám porota neprejde cez rozum a nestlačí všetky tri X už pri jeho príchode na javisko, alebo ak mu "v rozlete" nezabránia páni v bielych plášťoch a s kazajkou. :angry:

hmm ... však on už možno na niektorých kastingoch na novú SuperStar pre rok 2013 aj bol.

A ak aj nie, tak Bratislava a Praha v decembri to ešte "istí"! Ale ... čo je moc, je moc!

10.11. 2012 Košice

11.11. 2012 Banská Bystrica

17.11. 2012 Ostrava

18.11. 2012 Brno

1. a 2.12. 2012 ... Bratislava

15. a 16.12. 2012 ... Praha

Zdroj: http://www.markiza.s...-superstar.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem prečo, ale začal som sledovať aj tento ročník ČSMT 2012. Najprv len, že si pozriem kástingy, kde sa kade kto strápni a človek sa aspoň zasmeje na tých "talentoch" (alebo lepšie povedané anti-talentoch)... Ale ako tak išla tá súťaž ďalej do ďalších kôl, kde už sú naozajstné talenty, tak som si pozrel aj to. Teraz cez víkend akurát semifinále - sobotné som videl celé, nedeľu len druhú polku (lebo boli formule)... Ale sú tam niektorí ľudia naozaj šikovní a talentovaní. Určite ma takýto druh show baví viac ako kadejaké spevácke súťaže. Toto je aspoň pestrejšie. Osobne ma najviac zaujal Alex Dowis, ktorý sa venuje street-artu - fosforovým sprejom maľuje tématické odkazy (doteraz Jackson, Lennon a Havel) - naozaj je to nádherné, už aj preto že doteraz som nevidel nič podobné. No ale aj ďalší sú tam čo zaujali, napr. ešte tieňové divadlo Teulis, ktoré sa celé odohrá za plachtami a vlastne vystupujú len čierne siluety vo rôznych formách. Tak finále budúcu nedeľu si určite pozriem, keď už pre nič iné, tak aspoň kvôli týmto dvom číslam. Škoda že nepostúpila aj Elektra so svojim erotickým kabaretom :lol:

 

Vystúpenie Alexa Dowisa v sobotnom semifinále (na motívy 17.novembra):

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tieňové divadlo Teulis, ktoré sa celé odohrá za plachtami a vlastne vystupujú len čierne siluety vo rôznych formách.

 

jéj! takže práve to tieňové divadlo Teulis som zazrela :).. "plapolajúci oheň na sviečke, stekajúci vosk, nejaké fáro " ... bolo to fascinujúce, krása !

 

teraz som si pozrela aj vystúpenie Alexa Dowisa :) veľký talent, nádherné a dojímavé.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tá tieňohra – vystúpenie Teulis /opak siluet/, to bolo niečo nezvyklé, dokonale prepracované, pekne predvedené,

ale nech už sú propozície akékoľvek a do súťaže sa môže prihlásiť ktokoľvek ... :hmmm:

... možno budem za čiernu ovcu, za obmedzenca, či obmedzeného lokálpatriota, ale ja by som si priala, aby tak či tak bol víťaz z Česko-Slovenska. Je mi jedno, či to bude Čech-Češka, alebo Slovák-Slovenka, ale nech je to niekto, kto žije v jednej z týchto krajín, kto zastupuje túto krajinu. Nech je to niekto dostatočne vyspelý, aby dokázal výhru správne "zúžitkovať", aby výhra "padla na úrodnú pôdu".

Je na škodu veci, že víťaz berie všetko a ten, kto sa umiestni na druhom, prípade treťom mieste sa musí uspokojiť iba s prezentáciou na obrazovke. Finančnú podporu na rozvoj svojho talentu by si asi zaslúžili viacerí ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak nakoniec vyhral Jozef Pavlusík s operou... No škoda. Boli tam aj lepší - a hlavne tí, čo predvádzali niečo výnimočné, čo sa doteraz ešte sa moc neprezentovalo a nebolo to okukané. Zatiaľ čo opera je pomaly už v každej súťaži tohto typu. Nehovorím že Pavlusík talent nemá, ale viac by som to doprial Alexovi alebo Teulis.

 

btw. myslím že Alexa dosť poškodil ten nápad s prerozdelením peňazí podľa percent medzi súťažiacich... museli súhlasiť všetci, ale Alex povedal že NIE... no nechcem vyrábať konšpirácie, ale podľa mňa aj toto prispelo k tomu, že nevyhral Alex a jeho krásne výnimočné light-art

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak sa pozriem spätne na včerajší večer, tak až tak veľa adeptov na víťazov by som nemala ... speváckych súťaží je ako maku, takže aj keď sa mi Katarína Landlová páčila, v tejto súťaži by som ju za víťazku netipovala.

 

Že "pchať" deti do takýchto súťaží mi príde nevhodné som písala už nie raz, tak by som netipovala na prvé miesto ani Jumbochicks a ani Andreja Kampfa, pretože si myslím, že tu by tá víťazná suma nebola v až tak správnych rukách. Aj keď musím priznať, že vystúpenia toho malého bubeníka ma vždy dostali. V semifinálovom vystúpení bol úžasný a vo finálovom vystúpení, keď bubnoval spolu s otcom mi vohnali slzy do očí, ale tu by sa TV mohla postarať trošku inak ... ak sú v TV JOJ schopní vyhadzovať "ťažké" peniaze na rôzne, skoro stupídne programy - Farmár hľadá ženu, Geissenovci, Extrémne rodiny, Šéfka – Mojsejovej "džob snov" – a je ich snáď aj viac, aby nenašli nejaké evráče na vystúpenie otca a syna, ktorým by obohatili svoj program a okrem toho, že by tejto rodine aspoň mierne finančne pomohli, určite by si tým zvýšili aj svoju sledovanosť.

 

Hopkajúcich tanečníkov veľmi nemusím, aj keď obdivujem ich zručnosť a zohratosť, ale Credance a ani Patrik Gluchovski by mojimi adeptami na víťazstvo neboli. Navyše ... Patrik ma zaujal svojim úplne prvým vystúpením ešte v uplynulom ročníku, ale teraz akoby to stále nebolo ono.

 

Vystúpenie Alexa Dowisa muselo asi dostať každého ... bolo to niečo nové, doteraz nevídané a neokukané, a aj keď na mňa Alex pôsobil mierne arogantne, ak sa dnes chce presadiť, ak chce niečo dokázať, ono to k tomu patrí. Sedieť v kúte a čakať, kedy niekto niečo za mňa vybaví, to by ho ďaleko neposunulo. Jozef Pavlusík ... keď sa u neho spätne premietne, ako sa objavil po prvýkrát, keď skoro "vyletel" a ako napokon skončil, tam je úžasný "prerod". Pravdepodobne mu dosť pomohlo aj to "pozadie" – na školu sa vykašlal, stal sa "spevákom z autoumyvárky", jeho "vnútorný" prerod, že sa spevákom chce stať profesionálne ... určité pozadie, ktoré malo pôsobiť na city divákov.

 

Aj keď som sa vyššie vyjadrila, že je škoda, že celú výhru dostáva jediný súťažiaci, zatiaľ čo ostatní odchádzajú s prázdnym vreckom, to, čo sa včera produkcia snažila presadiť – rozdelenie výhry medzi všetkých účastníkov, to správny ťah naozaj nebol. Meniť pravidlá hry v jej priebehu, tak to sa nerobí! A aj keď netvrdím, že Pavlusík a jeho operný spev bolo niečo, čo si výhru nezaslúži, stále mám pocit, že to "licitovanie" s rozdelením ceny medzi všetkých účinkujúcich aj ak nie celkom pripravilo o výhru Alexa, minimálne mu to uškodilo.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som videl len vcera tu cast - ked moderatori vysvetlovali ako su dnes inovativny a ze sutaziaci sa mozu rozhodnut - komu peniaze. Skoncil fil - ten komix brusom na markize. Vcera sme nemali doma deti tak si zena pustila telku a som to pozeral aj ja.

 

Zmena systemu - ze kto ma vyhrat, ci jeden - viaceri. neviem ci na to mali aj pravo - tam ziadne zmluvy - dohody neboli podpisane? Podla mna to bol podraz - neviem ci na toho alexa(ktory sa podla mna vyjadril spravne, neviem aky je umelec - videl som tam deti a si su lepsie). pekny vstup mala aj biela.

 

Videl som len to - a mi stacilo.

 

Svinstvo . mali dat do pravidiel - ked chcu tych ludi - nech im platia. kazde jedno kolo - nie.

Ale dobre to asi bolo.

Dufam ze sa stymi ostatnimi aj alexom o svoj honorar podeli biela. nemusi to spravit verejne - ja sa o tom asi aj tak nedozviem - ale ak to nespravi tak je pekne vygumovana.

Napokon sa mu však ospravedlnila a priznala, že sa nechala strhnúť. „Ty si ma štyrikrát rozplakal a raz rozhneval. Ale vlastne sa mi to páči. Umelec má vyvolávať emócie. Prepáč mi, že som bola taký vôl ja sama,“odkázala mladému umelcovi Bílá.

http://koktail.pravda.sk/z-obrazovky-i-spoza-nej/clanok/76277-vitazom-talentu-je-spevak-pavlusik-bilu-nahneval-maliar-dowis/

 

 

Teda vie co sposobila - dostala sa do reality - a ak a nepodeli aspon s tymi 8 ludmi o svoj honorar. Aj to viem, ci cital, slavik berie 20000,ona 40 a ten brckavy 80000 - mozno to bolo minule kolo. Ale nech da po 5 tisic zo svojho tim osmim - ak nie ta .. platito co som pisal. Za chyby sa plati.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

ročník 2013:

 

Nechcela som zakladať novú tému, však o tejto súťaži sa zas až toľko písať nebude

/možno ešte ak, tak tému nazvať nielen ČS má talent 2012, ale pridať aj rok 2013 .../

 

Česko Slovensko má talent 2013

Aj keď speváckych súťaží máme na obrazovkách naozaj dosť a speváci sa svojim talentom majú kde "prezentovať", takže v súťaži Česko Slovensko má talent hádam by mohlo ísť aj o talent iného druhu ako v speve, ale aj včera sa viacerí speváci predsa len objavili. Nesledovala som všetko až tak podrobne, takže netuším ako vlastne celá súťaž bude prebiehať, ale zatiaľ z toho, čo sa na obrazovke objavilo bolo dosť, aby sa dalo z čoho vyberať, aby sa mohlo povedať, že naša malá krajina, naše malé Česko-Slovensko, má aj všestranných talentov stále dosť. Zatiaľ sa tam "stálica" rôznych talentových súťaží – pán Pátrovič neobjavil; teda, možno na kastingoch aj áno, ale na obrazovke ho zatiaľ vidieť nebolo. Však ono by to naozaj už bolo až trápne!

Včera sa však na doskách divadla objavil pán v montérkach, na nohách bagandže zasypané prachom z bruseného kameňa /pán je kamenár brúsiaci náhrobné pomníky/, a asi ako na takého sa na neho pozerali aj diváci aj porota /a určite aj diváci pri TV obrazovkách/ ... ale iba do času, kým nezačal spievať. Neimitoval Karla Gotta aj keď spieval jeho pieseň, ale zaspieval si ju svojim spôsobom; postavil však na nohy cele divadlo a komplet aj celú porotu.

Pán Jozef Ovšianik ... aký to rozdiel od pána Jozefa Pátroviča!!!

http://www.serial-online.cz/ceskoslovensko-ma-talent-4-2013/divadlo-2-jozef-ovsianik.aspx

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

a jeje ...

 

práve som sa z tv novín zapnutch kdesi v pozadí dopočula, že Česko-Slovensko má talent dospelo do úžasného finále, a dnes sa ukáže, kto je hviezda roku ...
dokonale som zabudla, že sa to deje, dokonca som ani v médiách akosi nečítala, v komentároch, nikde  -

alebo čítam tie nesprávne, alebo to už nikoho nezaujíma  ... ???   nevďačný tento svet ...  :innocent:

 

takže hor sa, dnes na tv joj, FINÁLE !!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja to mávam pravidelne pustené, a občas sa na to dokonca aj zadívam. Stále to nie je až tak úplne na zahodenie a napriek tomu, že to už je asi 4.edícia (či koľko ich už bolo?), tak stále sa tam dá vidieť zaujímavé "kúsky" a niektoré naozaj talentované bytosti. Mnoho tých, ktorým som to prial do finále nepostúpili - zase sa to nejako zvrhlo na súťaž nielen o talente, ale aj sympatiách. No nech už vyhrá ktokoľvek, aj tak to bude len "10 minút slávy"...

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď som dnes videla titulky bulváru, nejako ma prekvapilo, keď som tam videla napísane  ... Talent vyhral Slovák Miroslav Sýkora. Je síce pravda, že som mala TV zapnutý skôr ako kulisu, takže som až tak pozorne nesledovala kto je kto, ale možno aj preto, že čeština môjmu uchu veľmi lahodí, ja vlastne neviem kto odkiaľ bol, "kto koho reprezentoval". Jasné, že priateľ google by vďačne pomohol, ale mne bolo jedno, či vyhrá Slovák, alebo Čech.

 

Že vyhral práve spevák Sýkora, /stále som presvedčená, že voľba víťaza je IBA ťah televízií a vôbec nie SMS-kujúcich divákov ... tí sú pre televízie iba na naplnenie ich kasy/, ale na druhej strane je pravda, že spieval naozaj krásne. A to, že napriek svojej veľkej zreteľnej rečovej vade mal odvahu prísť pred ľudí, už to bolo jeho veľké víťazstvo, ale tiež to môže nepriamo dodať odvahu ďalším ľuďom s postihnutím. Napriek rôznym slovám v bulvári si nemyslím, že by sa mu rečovú vadu víťazstvom podarilo vyliečiť, odstrániť, ale snáď mu to víťazstvo pomôže zdvihnúť sebavedomie.

 

Aj keď pán Sýkora ako člen zboru opery spieva v Košiciach a jeho účasť v tejto súťaži mohla robiť určité problémy pri jeho obsadzovaní na rôzne vystúpenia, snáď ho účasť v tejto súťaži miesto v zbore opery nestála, však tieto jeho vystúpenie boli úžasnou a dokonca neplatenou reklamou košickej opery!

 

Možno teraz pomiešam hrušky s jablkami, pretože netuším kto v ktorej TV a v ktorej súťaži vystupoval ... ale keď sa trošku obzrieme späť ... pred pár rokmi sa operným spevom snažil prezentovať Marián Zázrivý, /ten však vo finále akosi pohorel/, neskôr v ďalšej súťaži zvíťazila Patrícia Janečková, potom Jozef Pavlusík ... a kto o nich niečo vie dnes?! Ako napísal aljak, každý si prežil tých pár minút slávy a potom vo verejnosti pomaly zapadal prachom zabudnutia.

Asi ich život prebieha hladko, bezproblémovo, a to bulvár vôbec nezaujíma! Ten sa bude oveľa radšej zaujímať o to kto-kde-kedy-s kým-a hlavne aby to bolo čo najpikantnejšie, ale operný spev nie je pre bulvár ani na okraji záujmu, operný spev bulvár nezaujíma vôbec!

 

Len tak, na osvieženie pamäti: :smile2:

Marián Zázrivy

http://www.cas.sk/clanok/260436/kruta-pravda-o-osude-zazriveho-z-talentu-bila-aj-slavik-ho-okaslali.html

Jozef Pavlusík

http://www.aktuality.sk/clanok/223383/vitaz-talentu-jozef-pavlusik-prisiel-o-cast-penazi/

Patrícia Janečková

http://operaplus.cz/ucitel-a-zak-aneb-eva-drizgova-a-patricia-janeckova-v-jaromericich-nad-rokytnou/

 

A ešte na okraj ...

"Pripravuje SA" slovenská verzia americkej súťaže X-Factor ... opäť súťaž spevákov.

Len tak som si pozrela niečo o súťaži na internete, je tam elektronická prihláška a vo výbere "rok narodenia" je možnosť zakliknúť rok 1920 /!/ :o , takže ... je jasné kto sa môže prihlásiť ... pán Pátrovič určite svoju šancu len tak ľahko nezahodí. :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Toto nikto nečakal! Jozef Pátrovič, ktorý je už stálicou kastingov v talentových šou, opäť raz zavítal na Česko Slovensko má Talent. Jeho vystúpenie bolo pre porotu v zložení Jaro Slávik, Lucie Bílá, Diana Mórová a Jakub Prachař prekvapením večera...

Zdroj: http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/tu-konci-vsetka-sranda-terminator-patrovic-opat-scene.html

 

Keď sa jedná konkrétne o tohto "umelca", už ani neviem koho vlastne nazvať doslova blbcom.

Je to samotný senilný pán Pátrovič?!

Je to niekto z televízie kto dáva avízo senilnému pánovi o konaní kastingov?!

Je to rodina, ktorá doteraz nepresvedčila svoju "hlavu", aby im už konečne prestala pred celým Slovenskom robiť hanbu?!

Je to porota, ktorá s pánom Pátrovičom doteraz dôrazne nevyrazila dvere?!

 

Najväčšie maslo na hlave má určite televízia. Porota za svoje "pekné" peniaze robí iba to, čo dostane prikázané.

Boli by predsa blbí, aby si tvrdo presadzovali svoje, keď za obyčajné sedenie sa im sypú "ťažké" evráče na účet.

Televízia sľubuje zábavu, ale zábava typu Kleopatra z Turca, Mojsejovci a večne súťažiaci "spevák", ktorý spievať nevie, no to má od zábavy pekne ďaleko.

Aj suterénna zábava by mala mať svoje hranice. 

Alebo že by to tým, ktorí v TV rozhodujú čo áno a čo už nie doteraz ešte nikto nepovedal?! :smile2:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nech akokoľvek chcú urobiť pre diváka požierajúceho všetko naservírované urobiť humorným túto trápnosť, po toľkých rokoch je z  toho akurát niečo ako "haha" humor, ako podmaz smiechu v nevtipných seriáloch ...
chápem, že škodoradosť a zabávanie sa na pošmyknutí na banánovej šupke je pre časť divákov odkojených markízou a joj strašne vtipné, celé Pátrovičovské vystupovanie nasilu nasilu je už len niečo ako tie rádobyvtipné torty s telesnými pochodmi na slávnostných stoloch ...

 

Pátrovič je evidentne človek chorý, duševne nie v poriadku, raz sa zasmejeme, druhýkrát je to na ťukanie na čelo, tretíkrát ... dobre, ešte raz, ale potom dosť ... ale zjavne to tak nefunguje ...

Pátrovičovi je to jedno, ale televízii by to nemalo byť jedno ... ale možno sa mýlime :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vcerajsie vystupenie SVK skupiny MIRROR FAMILY... nedam ani link, pretoze som nenasla nic v kvalitnom obraze, a ten pri ich vystupeni musi byt, nakolko maju specialne zrkadlove kostymy, ktore vytvara neskutocne efekty pri svetelnej show, pozerala som na to s padnutou sankou. To najlepsie vystupenie, ake kedy tento format odvysielal. NESKUTOCNE!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Súťaž Česko-Slovensko má talent skončila, má už svojho víťaza a aj keď som súťaž sledovala iba obmedzene, nedalo sa aj neúmyselne čo to sa o priebehu dozvedieť, pretože reklama je príliš vnucujúca.

 

Áno, pán Pátrovič sa naozaj kastingu zúčastnil ... na obrazovky sa dostal ako úplne posledný účastnik kastingu, ale ... celé jeho vystúpenie pôsobilo ako sci-fi.

Všetko to pôsobilo skôr dojmom, že sa jednalo o hereckú etudu ... pred kastingom Pátrovič v "obložení" obdivovateliek, ležérne kráčajúci chodníkom, na stene budovy ku ktorej kráča obrovský bilboard Možno príde aj Pátrovič ... prišiel na pódium, predstavil sa, porota sa s ním vyfotila, následne zmizla v útrobách budovy a viac už o neho nikto ani nezakopol. Zarazený Pátrovič "zaspieval" pred publikom, z pódia odkráčal pustými chodbami a šomrajúc vyšiel až na pustú a tmavú ulicu ...

http://csmatalent.joj.sk/c/vystupenia/patrovic-vie-naozaj-spievat-talentova-stalica-sokovala-porotu

 

Keby sa jednalo o šikovného človeka, mohlo by sa jednať o nahratú scénku, ktorá by sa dala brať ako reklama na podujatie. Dokázal by ale človek Pátrovičovho formátu zahrať seba ako totálneho blba?! Asi veľmi ťažko. Skôr to na mňa pôsobilo dojmom, že viacerí už majú Pátrovičovho nesebakritického vnucovania svojho "talentu" plné zuby, a tak sa rozhodli dať mu poriadnu príučku. Či už to bolo vhodne až takto vzhľadom k jeho veku, no neviem.

 

Súťaž sa skončila, má svojho víťaza, ale z toho čo som videla som nadobudla dojem, že dosť toho bolo pomerne primitívne manipulované ... súťaž síce prebiehala v TV JOJ a PRIMA, ale vysielaná bola v rôznych dňoch, a tak hlasovanie o zaradení dvoch "čísel" do finále pôsobilo ako výsmech! Ako by mohli diváci v Čechách posielaním SMS posunúť niekoho do finále, keď rozhodnuté bolo na Slovensku už deň či dva predtým. Komu už len chcú v televízii nahovoriť, že o poradí účinkujúcich rozhodujú SMS-ky divákov?! SMS-ky sú iba na to, aby sa niekto nabalil, víťazov si vyberá zákulisie!

 

Že sa víťazkou súťaže, ktorej do rúk spadlo víťazstvo v podobe 100 tisíc € stala speváčka Gyöngyi Bodišová ma vôbec netrápi, nemala som až taký prehľad, aby som mala "svojho čierneho koňa", ale či práve ona výhru zúročí vo svoj prospech, o tom mám určité pochybnosti. Jednoduché dievča, ktorého sa matka zriekla, vyrastalo v detskom domove, ku ktorému sa pred rokmi, keď v akejsi speváckej súťaži prišla k nejakým peniazom rodina vehementne hlásila, ale keď sa peniaze rozkotúľali, už im bola na obtiaž a skončila opäť  na ulici ... ona jednoducho nemá žiadne návyky, nemá žiadne zázemie, každý sa na nej bude iba priživovať. Neviem či sa nájde niekto kto jej naozaj pomôže, kto ju posunie ďalej, ale tiež, či ona sama bude schopná skutočnú pomoc prijať.

 

Na druhej strane, keď si vezmeme víťazov rôznych súťaží z uplynulých rokov ...

... dnes už nie sú známe ani len ich mená, nie aby sa vedelo ako oni zúročili svoju, tiež nie malú výhru.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov