Jump to content

Janka R

Recommended Posts

Priznám sa - od začiatku som sa na jej vydarených narážkach,bonmotoch, parafrázovaní atd...bavila :smilieee:

Postavy sú perfektne nadabované, Sisa je neskutočná, no mojimi favoritmi sú stromy Wilhelm a Bob.

Dnes Lokal Tv opäť pokračuje - upútavka na JOJ-ke hovorí,že sa bude venovať otepľovaniu na všetkých úrovniach :)

teším sa :) ešte niekto?

a tu je link na to najlepšie z dialógov Boba a Wilhelma

http://lokaltv.joj.s...ta-rad-bob.html

a tuto všetko o seriáli :

http://lokaltv.joj.sk/lokal-tv-o-seriali.html

budem za pekného ignoranta, ale teraz čítam tu, že taká tv existuje ... :)

ee, nepozerám, markízu a jej odrody a joj a jej odrody tak minimálne, že by ani nemuseli byť, ... a pozerám, Lokal TV nemáme v balíku :)

• 2 months later...
  • 2 years later...

To bol ten seriál vyrobený z reklamy na fun fón alebo naopak? FunFón reklama bola vyrobená z lokal tv? Páčilo by sa mi to ale nikdy som nebol pri TV keď to išlo :(

Je to volakde v tv archíve, myslím celý seriál všetky časti doradu?

Ryan Giggs

Najprv bola reklama v radiu na Prvu tatransku. Tym to začalo. Potom dostal Pišta animovanu podobu na Youtube. Take kratke šteky. Mal uspech tak z toho urobili serial. Do reklamy to kupili až davno po ňom. Maju vlastnu stranku, tam to maš všetko pokope, plus X ďalšich veci okolo toho: http://www.lokaltv.sk/epizody

Vďaka za pekné chronologické vysvetlenie, presne toto son chcel vedieť lebo vlastne pišta sa s tal frontmenom funfónu a preto je ten mobilný operátor taký slávny lebo si ho spájajú s pištom, teda keď funfón tak pišta.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Similar Content

• game
      By game
      japonský testík, japonci sú podivíni všetci koľko ich je ... ale nedajme sa odradiť, poďme sa hrať  :)

keď ste "starí", nič si z toho nerobte, testík a váš mozog vás presvedčí o opaku - a keď iné nie, aspoň potrénuje postreh :)

tak hurá na to:

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html

/game najprv neprečítala poriadne zadanie, tak blbla ... na druhý nábeh mala 33 ročný mozog :D /

a teraz vy, dámy a páni! :)
    • Sniper
      By Sniper
      Sledujete nejaké reality show?
      Ja osobne nie, a tie uputávky v médiach mi už pijú krv. Najmä Vyvolených je plná riť, teraz som čosi zavetril o nejakom milionárovi pre nevestu či čo... :lol:
      Superstar nedávno skončila, vraj to už nebolo také dobré ako vlani :)
    • game
      By game
      včera či predvčerom to bolo, čakala som ako zvyčajne na nejaké moje obľúbené krimi, ktoré zvyčajne v pozadí sledujem pri pc ... tuším som o tom písala aj na xate, lebo ma veľmi vážne išlo uchytiť, že kvôli niečomu, čomu hovoria na jojke Panelák a rieši veci, ktoré sa v normálnom paneláku nedejú, sa moje krimi nezačalo ešte ani raz včas

dvadsaťminútový sklz je úplne normálny ... verím, že dnes keď sa nič nenakrúca, je kopa hercov vďačná za bársčo, ale čo je veľa to je veľa, mimochodom občas sa človek dopočuje aj keď nečíta bulvár, nechcela z toho seriálu vycúvať viki ráková ? tuším už dávno, ale peniaze asi potrebuje každý

už nejaké dva roky či koľko sa sem-tam pri čakaní na iný program dostanem k tomu, že prepnem tv a keď nevypnem okamžite zvuk, mám možnosť si vypočuť, ako celý panelák žije problémom susedov, všetci sa poznajú, ako v každom slovenskom paneláku a žijú problémami toho druhého ...

pozeráte Panelák ? prečo áno a prečo nie ? čo si o tomto seriále myslíte a kde je podľa vás na priečke od jedna do desať ?
    • weirdo
      By weirdo
      pozerate niekto tuto show? ja som vcera zacal a skvele som sa bavil, jojka si vybrala skvely format, na konkurze cakala vidlacky a zadarilo sa jej v nejednom pripade :)
    • wysky
      By wysky
      Aj ked uz som nejaky ten rocik na svete, ku tejto oblasti zabavy a kultury mam blizky vztah. A je to jedno, ci ide o animovane filmy pre deti, alebo dospelych...
      Obzvlast milujem napady tvorcov, drobne detaily... Priklad?
      Dnes ma ist nejaky film o mravcoch-bojovnikoch. V uputavke na film padne veta, kde sa prave spominaju vyraz mravce-vojaci... Prisiel mi na um filmik z cyklu PRIATELIA TOMa a JERRYho, kde pes SPIKE so synom su na plazi niekde v Afrike, maju kosik s jedlom, o ktorom sa dozvedia mravce. SPIKE so synom su potom za nejakym pieskovym hradom a celia utoku tych mravcov. Najkrajsie na tom bolo, ze tie mravce boli oblecene do uniforiem cudzineckej legie. Nieco ako Jean Claude van Damme vo filme legionar... :lol:

Tak sa kludne vyznajte z lasky ci nelasky ku tejto oblasti zabavy..
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy