Skočiť na obsah

Prenos dát z mobilu do mobilu


aljak63

Odporúčané príspevky

Ako preniesť dáta z jedného mobilu do druhého? Teraz nemyslím dáta typu fotky, hudba, zvukové záznamy, a pod. (k tomu sa dá dostať jednoducho, ale to v podstate ani nejako obzvlášť nepotrebujem zachrániť)... Ide skôr o dáta, ktoré sa tam za celý čas nahromadili: kontakty, poznámky, záznamy v plánovači, koncepty, no predovšetkým prijaté/odoslané SMSky? Mám mobil Nokia N95 (už 5 rokov), no a teraz som vybral zo škatule ďalší mobil Nokia E72 (ktorý som už skoro rok mal len tak hodený v skrini). Lenže moja milovaná N95 pomaly ale isto dosluhuje a zrejme budem musieť dať rozbehnúť E72 (chtiac-nechtiac). Avšak ako som už spomenul, nechcem prísť o tie dáta (najmä SMSky). Existuje teda nejaká možnosť ako by sa spomínané dáta dali skopírovať z N95 do E72? Snáď áno...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 4
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • aljak63

    3

  • Ryan Giggs

    1

  • D'Ady

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Najaktívnejšie dni

Tak to PC Suite som si nainštaloval, z N95 tam pekne všetko prešlo bez problémov, ale ani za nič to nechce tá E72 prijať. Dal som synchronizovať všetko (kontakty, galériu a správy), lenže prevzalo to len kontakty, chybu nevypísalo žiadnu, ale galéria a správy sa tam neprehodili. Takže neviem čo s tým... Ide mi hlavne o tie SMSky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia je specificka :D

ale mozno pomoze niekomu v buducnosti - MyPhone Explorer :thumbsup:

je to free, prenasa VSETKY data medzi roznymi znackami mobilov, pripojit mobil mozno cez USB aj Bluetooth, klasika aj Android

(samozrejme, obcas sa najde mobil, na ktory to nepasuje...)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov