Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

nevztahoval som to iba na Harabina......politicka korektnost je uz strasiakom viac, ako povestne Stalinove varhany....slusny clovek sa jej zacina desit....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pán Harabin sa chystá na súdy ohľadne veľmi matných obvinení. dokonca sa už chystá na inkasovanie ďalších odškodnení, ako som predpokladala kdesi vyššie... :(

 

na druhej strane ani s financovaním jeho kampane nie je všetko v poriadku... alebo sa spýtam ináč... tento pán z moci svojej "pozná dokonale právo" - podľa slov jeho voličov - môže?
 

Podľa zistení Transparency International jeho kampaň stála zhruba 290-tisíc eur. Na transparentný účet mu prispeli podporovatelia vyše 370-tisíc eurami. Medzi darcami, ktorí prispeli vyššími sumami, sú mnohí jeho menovci.

 

Jeho synovec Štefan Harabin mu dal viac ako 75-tisíc eur. Blanka Harabinová prispela sumou 15-tisíc eur.

 

Markíza sa ho pýtala na podporu od Viery Bartanusovej, ktorá mu poslala 20-tisíc eur. Vysvetlil, že je to synova svokra. Pracuje v škôlke. Bartanusová sa nechcela na kameru k podpore vyjadriť.

 

Televízia objavila aj darcu, ktorý údajne prispel sumou 5000 eur. Žije v Belgicku a jeho mama, ktorá mu dohliada na účet, o tejto transakcii nevedela. Pochybuje, že by investoval do kampane prezidentského kandidáta, pretože prerába dom.

 

Harabin pochybnosti o financovaní svojej kampane nerozptýlil. „Na zvláštnu situáciu sa pýtajte generálneho prokurátora, nie mňa,“ odkázal bez ďalšieho vysvetľovania.

https://dennikn.sk/1424207/harabinovu-staznost-na-volby-dostal-neexistujuci-ustavny-sudca/?ref=top

 

V kampani útočil a vyjadroval súdy nad súpermi, Harabin sa aj tak pokojne môže vrátiť do talára.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak by mu to na sude preslo, tak to finanncne odskodnenie(ak by vobec nejake bolo), by bolo nic proti moznym opakovanym prezidentskym volbam...preto som aj tu hore niekde uz bol napisal, ze tieto volby este mozu prist niekoho draho...tym som samozejme myslel finnacie a nie osobnu ujmu...alebo som to spomenul v teme prezidentske volby?...neviem a nechce sa mi po tom patrat...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 5 mesiacmi...

a jeje...
voľaktorý deň mi tu kdesi vykĺzlo, či pán Harabin nezakladá stranu... idú ďalšie voľby,.. a toť:
 

Bývalý šéf Matice Slovenskej Marián Tkáč, nezaradený poslanec Peter Marček, ktorý v parlamente pravidelne hlasuje so Smerom, či niekdajší mečiarovský publicista Roman Michelko, na ktorého stavil Smer, keď chcel ovládnuť Ústav pamäti národa.

Všetci oslovení priznali, že hovorili o spolupráci so Štefanom Harabinom a môžu sa stať posilami jeho strany Vlasť.

 

Bývalý minister spravodlivosti za HZDS a bývalý predseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin ju ohlásil v utorok.

Obľúbenec konšpiračných médií Harabin sám seba predstavil ako volebného lídra. Žiadnych spolupracovníkov neukázal.

 

Odmietol odpovedať na otázky s odôvodnením, že jeho tlačovú besedu naživo nevysiela televízia TA3.

Nevyjadril sa tak ani k financovaniu kampane a nepovedal, ako stranu, ktorú premenoval na Vlasť, získal.

 

 
typický Harabin, neodpovedať na nič, kortešačky bude robiť predpokladám zasa v krčmách a pod bránami :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov