Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

:)   dost mozne....nesledoval som to.....len neviem, co tym chces naznacit?....ja som sa tym dlho netajil, ze budem volit v prvom kola Harabina a nemam problem z jeho vystupovanim....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď nemáš problém s jeho vystupovaním, a zjavne ešte 14 % voličov, ktorí si nedokážu pamätať posledných 30 rokov veľmi pofidérneho účinkovania tohto pána na slovenskej scéne a vymazali kus svojho života, pravdepodobne, vyhovujú im najšialenejšie konšpirácie, krčmová opilecká tour, čúranie susedom pod brány, a namiesto odpovedí citovanie paragrafov, tak nie je o čom.

silný zdravý žalúdok tu ešte má kdekto, zjavne :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a co ma spolocne jeho spravanie s jeho profesionalnym zivotom?....za jeho spravanie nech sa hanbi jeho rodina anie ja, ako jeho volic...ja som ho posudzoval a aj posudzujem podla toho co vravi a caputova nevravi nic...hlavne ze sa slusne sprava....pozri dam ti priklad z odboru sport....neviem kolko mas rokov a ci si niekedy sledovala futbalovu ligu v byvalom CSSR....za Inter hraval a bol aj jeho ikonou, nejaky Ladislav Petras (baca), ten mal daleko od dnesneho az pruderneho dodrziavania zivotospravy a uhladeneho vystupovania....na lavicke si pofajcieval a po zapase sa zatulal aj do krcmy na pivo....teraz by z neho spravili nemoralneho a totalne neschopneho cloveka a nekopol by si ani za nejaku dedinsku ligu....v tom case ale podaval profesionalny vykon, tak sa tolerovala aj jeho "nechut" spravat sa vzorovo....kazdeho zaujmal vykon na ihrisku a nie je vystupovanie....takze ja sa rad prihlasim k volicom Harabina, pretoze nechcem byt zasa sklamany zvolenim nejakej neznamej pravnicky bez titulu, co sa verejne hlasy k tomu, ze jej vzorom je Kiska...ale hlavne sa sprava slusne...pre teba je to plus, ale pre mna iba divadlo....mas na to silny zaludok aj ty?....to zasa ja nemozem stravit, lebo nie som liberal...takze kazdy mame zaludok na inu stravu....

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a co ma spolocne jeho spravanie s jeho profesionalnym zivotom?....za jeho spravanie nech sa hanbi jeho rodina anie ja, ako jeho volic...ja som ho posudzoval a aj posudzujem podla toho co vravi ... caputova nevravi nic

 čo má spoločné jeho verejné správanie s jeho profesionálnym životom?! :O

 

už len to, že toto si schopný porovnať s futbalistom spred takmer 50 rokov, keď fajčenie a pivo bolo priam verejne prospešné.... odvtedy sme prešli kúsok cesty, ale podstatné je, že ty človeka, ktorého verejné správanie je v priamom protiklade s funkciou, na ktorú si brúsi zuby..

 

tak toto sa ťa milý zlatý týka. a má to spoločného hodne veľa.

ešte že sa našli ľudia s mozgom, ktorý chlapa, čo táral, konšpiroval, ožieral sa po celom Slovensku a čúral ľuďom pod brány nechceli za prezidenta.

 

ale áno, aj Čaputová hovorí. len nie tak ordinérne a neútočí na nikoho, vybrala si s týmom úplne inú stratégiu, než klasiku... tak ju zrejme v istých kruhoch nie je počuť, však.

 

tú klasiku teraz bude presadzovať zjavne pán Šefčovič, už sa do toho pustil plnou parou.

 

nechcem byt zasa sklamany zvolenim nejakej neznamej pravnicky bez titulu

titul má, že.

 

je neznáma? a Šefčovič je známy? okrem toho, že sú mu nepríjemné otázky o Bašternákovi a Kočnerovi a jeho žena pri tom nedokázala udržať na tvári ani kŕčovitý úsmev, že je kdesi v EÚ a doteraz bežný človek o ňom zvyčajne ani netušil, že tam je... jaj, a musel s farbou von, že je smerák.  tak on je známy. hah.   :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vidim, ze mas k slusnosti a respektovaniu inej volby daleko....ja som tu niekde dehonestoval volicov Caputovej?....vidim, ze vsetci, co nedali hlas tejto osobe, su potencionalnou hrozbou pre slusne slovensko...no tak s tymto slusnym onym ja nechcem mat nic spolocne....a  tym prikladom zo sportu som ti iba chcel naznacit, ze nie je dolezity imidz, ale ako sa postavis k rieseniu problemov a k tomu, co od teba ocakava divak resp. volic.....a ja som v tomto lepsie videl Harabina, ako Caputovu....

 

a co ma Sefcovic spolocneho z Basternakom?...to uz ste tu vsetci na praskoch?....a ta pani vedla neho s urcitostou prevracala oci nad kultivovanostou novinarov a ich otazkama.....asi jej bolo trapne, ako sa nasa medialna banda predvadza v politike...kazdy to neunesie a ona zjavne na to nema zaludok.....musi si zvykat, ze na slovensku neexistuje medialna kampan, ale kampan medii.....nieco na sposob komunistickej normalizacie a iích riadenej propagande..... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

omyl. toto je o pánovi Harabinovi.

stačí zahrabnúť do témy od začiatkov. je tam toho hodne, aj pre tých, ktorí zabudli.

až po nevraviacu Čaputovú - držali sme sa Harabina.

 

pre mňa za mňa mohol ktokoľvek voliť kohokoľvek aj z tých jednopercentových, pána Mikloška, či kohokoľvek /okrem pána Kotlebu, ten má svoju tému/
Harabin s jeho minulosťou a jeho hodne nevhodným správaním počas kandidatúry a pri poznaní jeho posledných minimálne 30 rokov jeho činnosti pre hodne veľkú časť občanov našťastie neprichádzal v úvahu. to je celé.
kto zabudol, zabudol. s tým nejde nič robiť, na to liek nie je.

 

o päť rokov sa môžeme tešiť znovu, pán Harabin sa tak či tak považuje za víťaza volieb, povedal to včera sám, a o päť rokov bude prezidentom. aj to povedal. možnosť voliť ho ešte bude.

 

ale medzitým si tu poznamenáme ďalšiu činnosť pána Harabina, aby sme zasa nezabudli :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a co ma spolocne jeho spravanie s jeho profesionalnym zivotom?....za jeho spravanie nech sa hanbi jeho rodina anie ja, ako jeho volic... 

 

vsetko, informator, vsetko!!! Chcel si ho predsa za prezidenta? ty dokazes akceptovat , aby ta reprezentoval tento nevychovanec?? Nehanbil by si sa zan ani trocha?

ja teda hej..stacilo, ze sme sa hanbili za Gasparovica a dalsich..

 

No dufam, ze za tvoje spravanie sa tvoja rodina nemusi hanbit.

a slusnost je hodnota..a verim, ze stale bude

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a kde je iste, ze by sa teda spraval tak, ako to tebe vadi, aj v postaveni prezidenta?.....nevies ale siris....a po Kiskovi moze nakoniec do uradu prezidenta prist aj mameluk, pretoze aj ten moze iba napravit povest, co svojim konanim narobil tento danovi podvodnik...

 

a ty nemaj obavu o "odpustenie" mne od mojej rodiny....hm....a tebe kto odpusti?....neviem sice co, ale ty vies, co ma mne odpustit moja rodina....vsetko vies....Harabin by sa spraval v urade nechutne a ja som v ociach mojej rodiny nejaky zly a nechutny lavicovi extremista...nieco na sposob Caputovej...ja ti tu mozem s istotou povedat, ze v mojej rodine sa typy, ako Stefunko resp. jeho stranicky kolegovia, nevolia....takze asi nie je co odpustat....a ano mas pravdu, ze sme sa museli doteraz za svojich prezidentov hanbit....a mozno to bude aj nadalej....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ty pocuj, teba kto ucil citat? o jakom odpustani tu trepes??

nevkladaj mi do prispevku co tam nie je, laskavo...ano?

 

a ja neverim, ze 60 rocny clovek nejako radikalne zmeni svoje spravanie...nebude zo psa slanina... :agree:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a kde je iste, ze by sa teda spraval tak, ako to tebe vadi, aj v postaveni prezidenta?.....

....že Harabin by sa spraval v urade nechutne ....

 

druhá prirodzenosť. keď sa celý život správal nechutne, a minimálne posledných tridsať rokov, odkedy sa rád pretŕča na verejnosti, sa správal len nechutne a vyčúrane, doslova, chlap, ktorý sa pred prezidentskými voľbami potuluje a ožiera po krčmách, tľapoce nezmysly a vyťahuje svoj mužský prílepok pod bránami, aby sa vymočil, aj to ho museli vliecť dvaja, lebo sám nedokázal, to je chlap vskutku vhodný na reprezentovanie krajiny ako prezident.

 

skutočne si ty, pán novopsychológ, presvedčený, že by sa zrazu zmenil? len píšeš, alebo to vieš? zmenil sa za posledných 30 rokov aspoň raz?

sedel v parlamente, v kresle najvyššieho súdu, rozčuľoval sa že lampa na neho spáchala atentát a ožratý robil kortešačky. zmenil? fakt? zmení? skutočne?

jeho kanditatúra bola tá skutočne najvkusnejšia, typicky slovenská, šak chlapom v krčme možno spitý ako delo navyprávať čokoľvek, a budú vďační, že taká paragrafovaá kapacita im platí rundu... a to sme tu mali už všeličo... kto ovšem používa mozog aj na pamätanie.

 

a ty sa čuduješ, že voličov tohto vzorového indivídua nevieme pochopiť, že by bolo treba nazrieť do hláv, čo ľudí primälo tohto živočícha voliť za reprezantanta krajiny?

ale no tak.  :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Helle

 

prepac, ale ja som pochopil to sa hanbenie za mna zo strany mojej rodiny tak, ze ked sa nebudu hanbit, tak mam odpustene moje "nechutne" spravanie volbou Harabina....

 

to vies, skola zivota.....na niektore veci mam osobitny nazor....ano, je to vekom, pretoze pred takymi tridsiatimi rokmi, by som sa urciet do urcitej mieri nechal oblbnut divadelnym predstavenim Caputovej a spol.....ja som preto dal hlas (a dal by som aj nadalej) Harbinovi, lebo z jeho strany to volebne divadlo bolo prirodzenejsie, ako ostatku kandidatov....a v tomto mojom pohlade som tzv. "antisystemova" opozicia a politickej korektnosti nefandim, pretoze je napadne podobna komunistickej riadenej propagande....je to vo mne zakorenene a s tym nepohne ani "politicky korektna" lavicova extremistka Caputova.... :)


...................a ty sa čuduješ, že voličov tohto vzorového indivídua nevieme pochopiť, že by bolo treba nazrieť do hláv, čo ľudí primälo tohto živočícha voliť za reprezantanta krajiny?

ale no tak.  :smile2:

 

 

dramatizujes......ja zasa neviem pochopit volicov Caputovej.....ale to je v poriadku...ved za toto sme bojovali v r 1989....ak sa ti tato slobodna volba nepozdava, tak sa vrat pred tento rok.....bud to budes respektovat, alebo teda naskoc na rychlik a hod spiatocku...co ti mam ine odporucat?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to vies, skola zivota.....na niektore veci mam osobitny nazor....ano, je to vekom, pretoze pred takymi tridsiatimi rokmi, by som sa urciet do urcitej mieri nechal oblbnut divadelnym predstavenim Caputovej a spol.....ja som preto dal hlas (a dal by som aj nadalej) Harbinovi, lebo z jeho strany to volebne divadlo bolo prirodzenejsie, ako ostatku kandidatov....a v tomto mojom pohlade som tzv. "antisystemova" opozicia a politickej korektnosti nefandim, pretoze je napadne podobna komunistickej riadenej propagande....je to vo mne zakorenene a s tym nepohne ani "politicky korektna" lavicova extremistka Caputova.... :)

 

nedramatizuj. cca v tvojom veku je tu hodne fórumákov, nie si ty tu jediný kmeť, ktorý má rozum.

a mimochodom, skutočne sa traduje, že istým vekom prichádzajú skúsenosti a nie zbrklé myslenie, ale na ostatných fórumákoch je to spravidla aj vidieť...

že osobitný názor máš, je isté. či prišla vekom škola života? prepáč, my dear informator, budem pochybovať.

nikto, kto sa nedal obalamutiť, nevolil Harabina.

mimochodom, ako všetky tvoje prejavy a názory som aj túto tvoju voľbu konzultovala s veriacimi priateľmi, ani jeden nevolil Harabina, z najrozličnejších dôvodov, od osobnej antipatie až po veľmi dobrú pamäť v posledných 30 rokoch a neskutočne nechutnú kampaň kandidáta na prezidenta.

 

takže mi dovoľ napísať - Čaputová napríklad nedrístala sprostosti o najväčšom probléme Slovenska, čo je podľa pána najväčšieho znalca paragrafov práve sem nasmerovaných 200 000 migrantov, ktorí nám budú kradnúť deti a robiť z nich janičiarov.... toto naplno povedal aj pred kamerami pán Harabin.

nechci nás presvedčiť, že vekom ti škola života dala niečo viac, než naletieť konšpiráciám Harabina a ešte sa ani nepozastaviť nad jeho nevhodným pohoršujúcim správaním.

 

dramatizujes......ja zasa neviem pochopit volicov Caputovej.....ale to je v poriadku...ved za toto sme bojovali v r 1989....ak sa ti tato slobodna volba nepozdava, tak sa vrat pred tento rok.....bud to budes respektovat, alebo teda naskoc na rychlik a hod spiatocku...co ti mam ine odporucat?....

 

pardon, ale netuším, o čom píšeš. neporozumela som z toho ani jediné slovné spojenie, je mi ľúto. snáď možno niekto iný rozumie. :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a kde je iste, ze by sa teda spraval tak, ako to tebe vadi, aj v postaveni prezidenta?

keď sa tak správa v postavení sudcu najvyššieho súdu, tak prečo nie aj v postavení prezidenta?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nedramatizuj. cca v tvojom veku je tu hodne fórumákov, nie si ty tu jediný kmeť, ktorý má rozum.

a mimochodom, skutočne sa traduje, že istým vekom prichádzajú skúsenosti a nie zbrklé myslenie, ale na ostatných fórumákoch je to spravidla aj vidieť...

že osobitný názor máš, je isté. či prišla vekom škola života? prepáč, my dear informator, budem pochybovať.

nikto, kto sa nedal obalamutiť, nevolil Harabina.

mimochodom, ako všetky tvoje prejavy a názory som aj túto tvoju voľbu konzultovala s veriacimi priateľmi, ani jeden nevolil Harabina, z najrozličnejších dôvodov, od osobnej antipatie až po veľmi dobrú pamäť v posledných 30 rokoch a neskutočne nechutnú kampaň kandidáta na prezidenta.

 

takže mi dovoľ napísať - Čaputová napríklad nedrístala sprostosti o najväčšom probléme Slovenska, čo je podľa pána najväčšieho znalca paragrafov práve sem nasmerovaných 200 000 migrantov, ktorí nám budú kradnúť deti a robiť z nich janičiarov.... toto naplno povedal aj pred kamerami pán Harabin.

nechci nás presvedčiť, že vekom ti škola života dala niečo viac, než naletieť konšpiráciám Harabina a ešte sa ani nepozastaviť nad jeho nevhodným pohoršujúcim správaním.

 

 

pardon, ale netuším, o čom píšeš. neporozumela som z toho ani jediné slovné spojenie, je mi ľúto. snáď možno niekto iný rozumie. :(

 

tvrdim to ja niekde?......zasa tu davas nejaku svoju politicky korektnu poucku, co kto a ako ma robit a nerobi?.....

 

nevies cim som presiel a ides sudit....aj ty si vzor liberalnej "tolerantnej" ideologie?...a co ma spolocne moje nabozenske citenie s mojou volbou Harabina?....pokial viem, tak ho volilo aj dost ateistov....asi nas nieco spaja, tak isto ako teba s lavicovou extremistkou Caputovou....

 

AK SI NEROZUMELA-NEROZUMIES TOMU MOJMU PRISPEVKU, TAK SI OZAJ MALA OSTAT V REALITE SPRED ROKA 1989....ty si chodila na namestia preco?.....ja preto, aby som sa dockal plurality a slobodnej volby...ja respektujem pluralitu a slobodnu volbu...tebe to zjavne prekaza, tak teda sup do toho tebe mnou odporucaneho rychlika a zarad si spiatocku...uz si porozumela?...

 

 

 

keď sa tak správa v postavení sudcu najvyššieho súdu, tak prečo nie aj v postavení prezidenta?

 

to je otazka...preco by sa nespraval....hm...no tak lebo to nevieme a ty to uz vies....mozno by sa spraval a mozno nie....ja nedokazem odpovedat na to...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie. ľutujem, nerozumiem stále, o čom rozprávaš.  :(
mimochodom, nechodila som na námestia.

 

nikde som pol slovom ešte ani raz nenapísala, prečo Čaputová. minimálne aspoň preto, že je krajšia než Harabin. plus nečúrala pod bránami.  :ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tejto téme s názvom Štefan Harabin som na samom začiatku našla - roku 2013 :)

 

Je to spravny chlap.

 

Spravny chlap?...........podla mna je to len dalsia reprezentacna ukazka debility slovenskeho sudnictva, ako aj totola:
http://rajtakova.blog.sme.sk/c/302108/tyzden-casopis-nevycislitelnej-hodnoty.html

:happyroll:

 

Nic ti neuniklo.....mozno okrem mocu.... :) Podla tvojej diagnozy spravneho chlapa je Harabin v poriadku.....no zda sa, ze mame paramtre (hlavne dusevne) na rozmery spravneho chlapa kvapku odlisne...inak vsetko ok.

 

 

narovnali sa pánu H. medzitým uši? krajšie čúra?  niečo sa zmenilo v pohľade pána i.

 

... ja som tu predsa nedávno písala, že by nebolo od veci túto tému prečítať od začiatku - je podnetná :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie. ľutujem, nerozumiem stále, o čom rozprávaš.  :(

mimochodom, nechodila som na námestia.

 

nikde som pol slovom ešte ani raz nenapísala, prečo Čaputová. minimálne aspoň preto, že je krajšia než Harabin. plus nečúrala pod bránami.  :ahooj:

 

nechodila si na namestia?....tak nesud a neporovnavaj moj zivotny pribeh s volbou Harabina...ja tomu vravim skola zivota...a kazdy ma svoj zivotna pribeh...aj ty...

 

a mozno ak by si Caputova cupla pod nejaku branu, tak by som sa rozhodol pre nu... :)

 

 

v tejto téme s názvom Štefan Harabin som na samom začiatku našla - roku 2013 :)

 

 

 

 

 

narovnali sa pánu H. medzitým uši? krajšie čúra?  niečo sa zmenilo v pohľade pána i.

 

... ja som tu predsa nedávno písala, že by nebolo od veci túto tému prečítať od začiatku - je podnetná :)

 

 

odpoviem ti zasa prikladom....taky  Vasil B. z vychodu bol ideologicky sef v byvalej CSSR....a aj sa tak nalezite spraval a kazdy sudny clovek mal o nom svoju mienku, ale nohavice by som si dal u neho usit.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prečo som nechodila na námestia... kto ma tu celé roky číta, spravidla vie prečo. jednoducho to nešlo z viacerých príčin, tak do tohto sa prosím nenavážaj.

ďakujem.

 

ja by som si od neho nedala šiť ani nohavice. po tom, čo už robil svoje ťahy v politike? aj šitie nohavíc sa dá zabudnúť.

a kde je tu paralela s Harabinom? ako sudca odsúdený, ako budúci prezident ok.

ach jo.  :(

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja ti ale nezazlievam, ze si nechodila po namestiach v r 1989....ani ma nezaujma preco....iba som konstatoval, ze kadzy ma svoj zivotny pribeh...teda skolu zivota...

 

a este k tomu Harabinovi....pozri nacisti mali main kampf.....komunisti leninove budovatelske "uvahy" a liberalna "demokracia" ma politicku korektnost...v podstate to iste, akurat jedno bolo hnede, druhe cervene a tretie modre....a Harabin ma k politickej korektnosti daleko...toto bol velmi dolezity bod, preco som sa rozhodol pre neho v tychto volbach..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ak toto harabinovi sa podari dokazat, tak taky debakel tu nebol dlho.....mozno od cias volenia Trnku Sulikom s pomocou Kocnera....

 

https://slovensko.hnonline.sk/1913015-harabin-podava-ustavnu-staznost-na-priebeh-prezidentskych-volieb?fbclid=IwAR34ZCLswAE3HvAy2HimPb4Pa35m86caY3vdfxZI2Nkx-AQRpRB7wwSbxdU

 

 

je ten Harabin v poriadku to akoze si mysli nebodaj ze by mal sancu na uspech a vyhrat volby aj keby mu jeho pokusy o zmarenie volieb vysli?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je jeho show,  co by to neurobil.   Ved ked mu to nevyjde, tak bude mat dalsi dokaz ako je bojovnik proti systemu


informator a pre teba,   politicka korektnost sa vola aj slusnost,    to je take ze sa nepatri pluvat na zem,  nadavat ludom a kopat do psov.     A je jasne ze toto nie je nic pre teba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to, čo rozpráva - vypočula som kúsok, viac nešlo, je úplne typicky harabinovské.

o čo mu ide? on si skutočne myslel, že prejde? jeho ego narástlo do neskutočných výšok, prebíja ho už len nechutnosť.

 

ke´d mu teraz nahlasujú kdejaké neprávosti, ktoré sa diali pri voľbách, tie mali nahlasovať pri voľbách samotných, tak sa to vždy robilo a robí. a rieši okamžite a na mieste.

nie je mu... to trápne?
nie, jemu nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pán Harabin sa vyjadruje hodne podivne... no povedzte, či vám tá argumentácia nepripomína jedného bývalého fórumáka :)

 

Všeobecne povedal, že chce najmä poukázať na „nezákonnosť a neústavnosť" volieb.

 

"Môžem politicky repovať. Slovensko ne-po-tre-bu-je pani Čaputovú ako neadvokátku a ani pána Šefčoviča ako nedoktora za prezidenta," zdôvodňoval sťažnosť Harabin pre SME.

Keď niekto spochybňuje voľby, musí to podľa ústavných právnikov riadne zdôvodniť.

Harabin tvrdí, že nemá problém použiť dôkazy, z ktorých vychádzajú jeho pochybnosti.

"Dokončujem to argumentačne a faktograficky. Všetko bude zverejnené," povedal. Akým smerom mieria jeho argumenty, prezradiť vopred nechcel.

 

 
dokumnetuje argumentačne aj faktograficky, všetko bude doložené, keby tento pán nedokázal byť v jeho nebotyčnom egu a ohýbaní paragrafov a slov ako štrkáč, hodne silne mi táto "argumentácia" pripomína alfiho...
( Ja sa budem brániť, a to kvalifikovane.  Už iba dokladujem. )
pamätáte si?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator a pre teba,   politicka korektnost sa vola aj slusnost,    to je take ze sa nepatri pluvat na zem,  nadavat ludom a kopat do psov.     A je jasne ze toto nie je nic pre teba.

 

beriem....no ked sa s tejto "carovnej" formulacie vykluje politicka a spolocenska likvidacia oponenta, tak to uz nie je korektnost, ale ideologicka manipulacia s davom a zneuzivanie niecoho, co bolo myslene tak, ako si popisal...pripomina to mne osobne formulaciu komunistov.....protisocialisticka cinnost....za to sa casom dalo schovat vsetko....a to sa teraz robi s formulaciou politoicka korektnost.....ak si nas, tak si politicky korektny a ak si oponent, tak si politicky nekorektny, teda sposobili na spolocensku likvidaciu....s tymto ty suhlasis?.....ja urcite nie....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov