Skočiť na obsah

Rôzne názory na ezoteriku, ezoterizmus a okultizmus


game

Odporúčané príspevky

A keby len to,“ vypúli oko a čelo jej rozdelí vráska. „Už zase bude festival ezoteriky. Pozerala som zoznam lektorov a tri štvrtiny z nich sú naši pacienti!“

 

 

dead, že pozývam ustaranú pani psychiatričku do našej novej FB skupiny EZOTERICI, trochu ju rozveselíme prípadne jej poskytneme priestor na spoznanie duševného sveta, ktorý sa jej vďaka ezoterike otvára, len nie každý má odvahu doň vstúpiť :)

 

kto je pacien? kto je odborník? taký pán Mindell si občas vymenil kreslo so svojím pacientom :)))

 

na ezoteriku sa útočí úplne zbytočne, jej poslanie je veľmi špecifické a komu není zhúry dáno, v apatyce proste nekoupí...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)  problem je ale naozaj ze pod nazov ezoteriky sa schova tolko pacientov ako nikde inde.  

A teraz nejde o problem ci verit alebo nie,    ale ze  kazda blbost si najde svojich posluchacov.    Ako keby vam chybala schopnost sa branit a vypudzovat aspon nebezpecnych blaznov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)  problem je ale naozaj ze pod nazov ezoteriky sa schova tolko pacientov ako nikde inde.  

 

 si myslím tyso, že ezoterika nikdy nikdy nemá šancu dobehnúť počty pacientov v politike :)

 

 

 

A teraz nejde o problem ci verit alebo nie,    ale ze  kazda blbost si najde svojich posluchacov.    Ako keby vam chybala schopnost sa branit a vypudzovat aspon nebezpecnych blaznov

 

ezoterika je skôr o skúsenostiach, o osobnom prežitku a štúdiu duchovných a duševných síl, občas i mentálnych procesov.

 

brániť sa a vypudzovať- tak o tom je skôr mágia :)

 

osobne si bláznov veľmi nevšímam- ak majú poslucháčov, iných ľudí so zdravým rozumom..čo všetko sa v dejinách zdalo bláznivé...

 

každý máme tú svoju cestičku medzi ostatnými v nekonečnom prúde života -  že? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...
  • Pred 8 mesiacmi...

stačilo zablúdiť medzi zblúdilé duše na emimine, našla som tam hromadu záujemcov o numerológiu... teda naopak: netušia o numerológii nič, ale otázok na svadbu a počatie a narodenie a meno a kdečo iné v numerológii je tam hromada.

 

náhodou som natrafila na jeden odkaz: http://numerologie.najdise.cz/karmicke-trojuhelniky-devitiletych-vibracnich-cyklu

 

zadala som tam svoj dátum narodenia, vyhodilo hodne zaujímavé vibračné cykly, ale to je na môj intelekt zrejme priveľké sústo. nerozumiem z toho ani slovo.

áno, iste, ja viem...som nehodná chodiť po tejto zemi :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 8 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

zvyčajne sa k veciam na nete, ku kdejakým informáciám dostávam náhodou.

takto som sa dostala k jednému veštcovi a liečiteľovi... neviem to ináč nazvať, vraj veští a na diaľku robí diagnózy a ponúka veľmi netredičné spôsoby liečby,

ovšem nie je to ten typ " ja všetko viem, ja ťa vyliečim", ale ten opačný - choď si to dať potvrdiť k lekárovi, nezanedbaj lieky od lekára... a podobne.

 

má relácie, aj rádiách, aj prednášky aj na nete online poradne, blogy, a kdečo... hodne zvláštny týpek, funguje už vraj viac než dvadsať rokov, a zdá sa. že celkom k spokojnosti... je ovšem skôr ezo, než liečiteľ.

jediné čo ma vážne mätie, je jeho meno, resp. pseudonym: Saša Pueblo.

 

po nete kolujú na neho otázky, kto je to, čo je to, či o ňom niekto niečo vie, aké sú s ním skúsenosti... divné.

 

ale to meno je hodne iritujúce... a nikdy som o ňom nepočula, počul niekto? teraz nechcem utekať za ezoliečiteľom, len keď je vonku už dve desaťročia, nieko o tom musel počuť. hm. alebo nie.

no nič. jeho metódy sú zvláštne, a bolo by zaujímavé vedieť, kto to je...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)

nie je to až tak o viere, ako o tom, skutočne nájsť niekoho, komu ezo pomáha.
teraz nehovorím o televíznych veštcoch. to je iná kategória.

 

samozrejme - nebránim sa rozumným alternatívam, kde ovšem 5000 ročná prax ajurvédy s bylinami a rastlinami je celkom iste dôveryhodnejšia než bazénová dezinfekcia MMS...

nebránim sa akupunktúre a akupresúre, kde akupunktúra u mňa zlyhala, akupresúra pomáha prakticky denne.

 

o to mi ide. ezoliečiteľ, ktorý vraj funguje desaťročia, je ho plný net, má stránku, poradne, relácie, blogy - a nikdy sme o ňom nepočuli, a neviem sa dopátrať ( a nie som sama ) relevantých recenziií jeho činnosti.

 

ezo záležitosti cez telefón sú hodne páchnuce vyťahovaním peňazí z vrecka, to vieme všetci... a pri prvom náznaku istých ťažkostí pred pár rokmi mi jeden okamžite ponúkal MMS... od takých ezoleičiteľov čím ďalej, tým lepšie.

 

tento ma zaujal svojou diagnostikou na diaľku - ja viem, ako to znie... hrozne.

ale robí to, a výsledok je zaujímavý. aj jeho počiatočné metódy, ako začať leičiť telo, sú hodne neuniformné... vôbec neviem, či by som mala odvahu ich vyskúšať.

ale tie recenzie mi tam skutočne chýbajú - ten človek nežije vo vzduchoprázdne. hm.

 

skutočne predsa existujú babky liečiteľky, aj existovali vždy, niekto je šarlatán, ale niekto sem tam nie.

kto z nich je tento človek s týmto desným menom? chcela by som vedieť, kam patrí tento človek... babka liečiteľka alebo šarlatán?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je v poriadku, to chápem a beriem ... v téme o alternatívnych medicínach to rozoberáme do mrte, od kdejakých MMS po všetky jeho varianty vráane každého nového zázraku vyťahujúceho peniaze z vrecka :)

 

tu konkrétne mi ide vyslovene o tohto človeka.

dobre, poviem to ináč:

našla som ho, aj všetky jeho aktivity na nete /stránok je na mrte/ . https://www.cimax.sk/lieky/sasa-pueblo

prezentuje sa hlavne ako ezoterik - robí to výlučne na diaľku, výlučne cez net, diagnostikuje na základe malého dotazníka, a tá diagnostika je hodne rozsiahla... vyskúšala som to.

 

je to zvláštne, divné, podľa toho, ako sa prezentuje, ako vravíš, to uškodiť zrejme nemôže.

a sú tam okrem skutočne podrobnej diagnostiky aj prvé základy pre počiatok očisty tela, veľmi jednoduché, ovšem hodne zvláštne. otázka je, že sa neviem dopátrať skúseností.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game,  over si sumu a ak je to v cenach, ktore si ochotna venovat doplnkovej liecbe, tak ju napises ty. (ak  nebudes podpisovat formular ze nic zverejnovat nebudes, ale to by som spozornel :) )

 

ale je pravda ze o nom nikto nepise, jedine co som nasiel starsieho data

Zasvätenie do mandál
Mandaly. 15 mandalových rituálov. Kruhovitá mandala. Info polia 15. najlepších historických zasväcovateľov. Kruh ako základ mandál. Zasväcovateľ kreslí každému počas zasvätenia jeho osobnú mandalu. Zasväcovaná osoba sa vhodne nalaďuje a otvára si nervovú sústavu na prienik svojho ega do buniek nervovej sústavy. Zasväcoval Saša Pueblo.
10.08.2006

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kontakt, diagnostika a prvé rady a prvé liečby sú zadarmo. necháva čas na to, aby si človek mohol spraviť /prípadne nespravil/ prvé liečby podľa jeho rady, potom pýta kontrolu, a diagnostikuje zmenu stavu - to robí zadarmo.

až neskôr sa čosi platí, netuším koľko.

 

to s tými mandalami je paráda, ale ani tam nevieme, čo sa vlastne stalo, resp. čo nastalo, s človekom, ktorý otvoril nervovú sústavu... takéto neurčité veci sú všade, nič určitého :)

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov