Skočiť na obsah

Modelová situácia


Jovzin

Odporúčané príspevky

No nic vratil by som sa k mojmu tematu co som tu zalozil raz. Ono mam par dalsich veci co by som rad pocul aj ine nazory napr:

 

1/ Myslite si ze sa dnes na SK oplati robit si VS ?   Napr ak by clovek chcel ist do zahranicia nemyslim teraz CZ ale povedzme az Anglicko, Nemecko, Francuzsko, Holandsko pripadne tie severske staty tak vobec akceptuju tam tu slovensku VS ? Lebo co viem tak v Kanade a USA maju problem akceptovat VS zo slovenska a musite tam robit nejake skusky aby Vam uznali diplom. Dokonca kamoska z kanady hovorila ze este aj maturu jej nechceli uznat ze este aj na to musela robit skusky.

 

2/ Z prveho bodu mi potom vychadza ze ked ma plan clovek pracovat v zahranici tak potom radsej nech ide studovat VS do tej krajiny kde planuje pracovat ne ? Bude to mat lahsie asi ?

 

3/ Zase dalsi bod co ma napada niekde na nete som cital ze v niektorych krajinach Vas nezoberu do prace iba ak tam mate odpracovane priamo v tej krajine aspon 1 rok. Je to pravda ? A myslite ze ma clovek potom vacsiu sancu sa zamestnatn bez tej 1 rocnej praxe v krajine ak ukaze ze ma diplom z univerzity z konkretnej krajiny ?

 

Dik za vase naozry.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov