Skočiť na obsah

Bermudský trojuholník


game

Odporúčané príspevky

jeden z humorizujúcich komentárov pod filmom : "chceš sa zbaviť svokry? pošli ju do bermudského trojuholníka. " :)

 

stratené lode, vyľudnené lode, stratené lietadlá, tajomné svetlá, magnetické anomálie, preskok do iných dimenzií, časové slučky, podmorské základne USO / podmorské UFO /, stratené avengery, stratené hľadacie lietadlo, stratené utajované lode a lietadlá, zbláznené prístroje, náhle tmy a svetlá, očití svedkovia ...

a vysvetlenia

nič mimoriadne sa tam nedeje, na vine je infrazvuk, na vine sú husté kolónie álg, atmosféra miesta, halucinácie ........

a

more článkov, od stratených avengerov počnúc, more výpovedí, kníh, štúdií, ruské výskumné lode / pardon, aj sovietske / americké, britské, francúzske, a knihy a články a filmy .... mraky

 

aj tu je jeden z novších:

 

 

ja som kedysi dávno, veľmi dávno zbierala / spolu s inými záhadami a záhadami a článkami o vesmíre / celé haldy vtedy dostupných novinových článkov a neskôr kníh, a milovala som všetko o Bermudskom trojuholníku ... :)

 

Bermudský trojuholník a vy ... aký je náš názor ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...
  • Odpovedí 1
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    2

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Bermudský trojuholník straší stále, vracia sa, vlastne nikdy neprestal podnecovať fantáziu :)

 

náhodou som našla o Bermudskom trojuholníku článok, akože "konečne zrejme niekto vyriešil záhadu Bermudského trojuholníka" ... to je krásna stará záhada, patriaca ku krásnym starým klasickým konšpiráciám, tak čítam ... a akurát ma ten článok sklamal ... to, čo sa v ňom píše ako o najnovšom objave - o metáne - je známe už minimálne od 70. rokov minulého storočia, keď tam konala výskumy sovietska výskumná loď spolu s američanmi ...

 

už vtedy bol ich hlavný podozrivý metán.

 

O tomto území, veľkom 1 139 595km², sa objavovali teórie o magnetizme, kvôli ktorému sa pokazí navigácia a ovládanie lode či lietadla, ale aj o tajomnej vstupnej bráne do inej dimenzie. Niektorí verili, že zmiznutia majú na svedomí mimozemšťania, záhadné zloprajné hmly, či cestovanie v čase.

Najnovšie však vedci prišli s novým a dosť „pozemským“ vysvetlením legendy, známej tiež ako Diablov trojuholník.

 

Bádatelia totiž objavili v Barentsovom mori, neďaleko nórskeho pobrežia, ktoré je známe bohatými zásobami zemného plynu, krátery. Asi 45 metrov hlboké diery na morskom dne vytvára unikajúci metán. Vedci veria, že práve tieto krátery môžu mať súvis s Bermudským trojuholníkom.

 

http://cestovanie.pravda.sk/more/clanok/386923-vyriesili-konecne-zahadu-bermudskeho-trojuholnika/

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov