Skočiť na obsah

Meriate si s inými "pindíka" ?


Janka R

Odporúčané príspevky

Poznáte to: príde moment, kedy proste človek potrebuje v diskusii - rozhovore vyhrať. Už ani poriadne nečíta alebo nepočúva, čo píše iný človek (iní ľudia) okolo- snaží sa odhadnúť odpovede a v predstihu sformulovať odpoveď.

 

Viete sa zabrzdiť a vrátiť sa opäť k počúvaniu? A čo ak je ten druhý autorita a chce Vám ukázať, že má väčšieho- opustíte bojisko? hm? :)

 

odporúčam Ti funebrák dobre si prečítať úvod témy...dostávaš sa práve do tohto bodu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak chlapci aby ste vedeli ze to myslim vazne s touto temou uz sem viac (do tejto temy) nenapisem.A ked je uz tato tema tak popularna,az komicka navrhujem autorke temy zalozit novu z nazvom,ratali ste si uz chlpy na pohlavnom organe?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ked je uz tato tema tak popularna,az komicka navrhujem autorke temy zalozit novu z nazvom,ratali ste si uz chlpy na pohlavnom organe?

 

k tomu netreba zakladať novú tému, stačí to dať do témy "pomôžte mi počítať" :hufi:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a dosť, vážne.

 

Poznáte to: príde moment, kedy proste človek potrebuje v diskusii - rozhovore vyhrať. Už ani poriadne nečíta alebo nepočúva, čo píše iný človek (iní ľudia) okolo- snaží sa odhadnúť odpovede a v predstihu sformulovať odpoveď.

 

Viete sa zabrzdiť a vrátiť sa opäť k počúvaniu? A čo ak je ten druhý autorita a chce Vám ukázať, že má väčšieho- opustíte bojisko? hm? :)

 

Neber to v zlom ale podla mojho nazoru je toto velmi hlupa tema.

 

neviem, načo bolo dobré citovať zadanie témy, keď meliete v dvoch mlynoch aj naďalej ?

 

stačí prečítať, ako sme sa všetci v prvom momente postavili k tomu názvu,

pritom je to viacmenej hovorové nazvanie bežnej ľudskej aktivity " kto z koho" ... a to tam Janka R aj vysvetľuje.

možno by stačilo nazvať tému "aj vy radi kohútie zápasy kto-z-koho ?" podstata zadania témy zostáva rovnaká.

 

a nie je to ktovieaká sranda, hlavne nie, keď sa to, čo je v zadaní témy, deje v skutočnosti, a keď človek ťahá kratší koniec. aj o tom je v téme reč.

 

počítanie chlpov nie je hovorová alternatíva na žiadne kohútie zápasy, o holení pubického ochlpenia je téma inde, už založená.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game pozri sa,ty si admin a pravdepodobne ti je tema prijemna,to ze som ta prosil prostrednictvom ss aby si odomkla temu s knihami,odpoved bola razna nie.no ale pokial ide o somariny ci si niekto meria bambus tak to je v pohode :thumbsup: nevadi zacinam si zvykat,nic ine mi neostava -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

funebrak ... :niee:

pletieš hrušky s jablkami. to je jedna vec.

 

druhá vec:

práve predvádzaš to, o čom Janka R založila túto tému : kto z koho, meranie si pindíka, kohútie zápasy, kto bude kráľ na hnojisku. názov je kontroverzný, aj bol, od začiatku.

už si sa raz rozlúčil s touto témou, a napísal si, že ti nie je po vôli, ale aby si mal dlhšieho pindíka, prišiel si do nej ešte raz, a dopísal.

 

tretia vec:

okrem toho trochu mimo : chcel si otvoriť tému Zháňam knihu http://forum.freespa...100#entry161458

admin Axel do tej témy ako posledný príspevok napísal, prečo sa téma zatvára :

Keďže táto téma má inzertný charakter, odporúčam využívať našu novú aplikáciu Inzercia, ktorá je vhodnejšia pre takéto príspevky.

 

Táto téma sa zamyká.

a odo mňa si dostal vyčerpávajúcu odpoveď v súkromkách, o tom istom :

že na tomto portáli sa otvorila Inzercia, a príspevky ohľadne zháňania, kupovania, vymieňania kdečoho, vrátane kníh, je už od otvorenia Inzercie záležitosťou Inzercie

Inzercia, v riadku aplikácií hneď pod logom Fóra : https://www.freespace.sk/inzercia/

 

 

- netreba si tu zvykať na nič mimoriadne, téma je zatvorená, lebo jej funkciu prevzala Inzercia, a týka sa to aj iných podobných tém, v iných Kategóriách.

- téma " o meraní pindíkov " nie je o meraní pindíkov .

ale pomerne vážna vec, nebudem sa opakovať, ale je.

a môj zmysel pre humor je iného zamerania, než aby bola táto téma pre mňa taká sranda. nie je.

aj o zmysle pre humor tu máme témy.

- keď niekto veľmi chce merať, môže sa realizovať v prastarej už dávno zabudnutej recesistickej téme Naše miery http://forum.freespa...l__+naše +miery

dokonca aj tam sa len váži a meria výška, takže nikde sa žiadne pindíky nemerajú.

 

ok ? :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

funebrak ... keď som si prvýkrát prečítala názov témy, obočie mi vyskočilo až pod ofinu

a "vnútorne" som zareagovala asi ako ty ... matičkaskákavá, to čo má toto znamenať!!! :ociska:

 

Ale po pribúdajúcich príspevkoch som zistila, že to, čo som tam videla ja tam iní nevideli.

Až som sa zahanbila ... hmm ... hladnému sa o chlebe sníva, a tak som v názve "videla" niečo úplne iné. :ermm:

A ako vidím, ty tam stále chceš vidieť iba to, čo si pod názvom predstavuješ ty sám, nie to,

čo tým myslela Janka R. a čo sa ti game snaží už v niekoľkých príspevkoch vysvetliť.

 

Myslíš, že napríklad téma Čo robíte, keď máte "náladu v prdeli"? je o tom,

že tá nálada je naozaj tam, kde nohy strácajú dobré meno? Určite nie! :smile2:

 

Niekedy je možno lepšie nepísať hneď to, čo nám slina na jazyk donesie.

Radšej napočítať do desať a možno ešte raz si pomaly a pozorne prečítať o čom tá téma vlastne je,

pretože potom to niekedy môže "vypáliť" akoby "jeden" išiel "proti všem". :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nič v zlom človek2, ale mám pocit, že sa schovávaš za funebráka :smilieee:

 

no však teda už vôbec nič v zlom Janka z aRku :zubiska: cielene som sa za funebráka neschovával, len som z pôvodne vážnej témy začal robiť komédiu, funebrák trocha vykypel, následne game buchla päsťou po virtuálnom fórumáckom stole a funebrák to nechtiac schytal aj za mňa, čo teda nebolo mojím úmyslom ale stalo sa B)

a ani som si pri tom nemusel s nikým merať pipíka :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clovek2, ty si pre mňa záhada:) si fakt tak nad vecou? alebo sa len robíš? si nás tu vytiahol z ulity- čo je super, až teda na saharu- toho si nevytiahol a ten vydržal, ale určite chcel niečo pridať ... :shifty:

pri tejto príležitosti pozdravujem ešte staršieho, ktorý sa niekam stratil a tiež alarma, ktorý sa síce nestratil, ale akosik sa míňame v diskusiách :)

 

vo funebrákovi niečo ja asociujem, som pochopila a nechala, nech sa prejaví, čo následne smerovalo k nedoriešenej veci s game.

 

ale aj tak by ma zaujímalo, že čo to je funebrák...pretože si ešte nadhodil, že som sa mala pohrať s tými písmenkami aby to vyzeralo... mňa zasa nenapadlo, že túto bežne používanú priepoviedku z mužských kruhov niekto nepozná...lebo ja ju poznám autenticky zo stretnutí venovaných duševným tréningom a z úst mužov, keď si vzájomne riešili nejaké nezrovnalosti...

 

ale možno si funebrák citlivejšia povaha...alebo zapracovala predstavivosť...ok...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clovek2, ty si pre mňa záhada:)

 

hehe, aspoň pre niekoho :lol:

si fakt tak nad vecou? alebo sa len robíš?

 

šišmáriajózef celý život sa snažím byť nad vecou ;)

dostal som od života zopár nechutných faciek a kopancov, niektoré som si vykoledoval sám vlastnou blbosťou, ale to mi nikdy nebránilo byť nad vecou a robiť si zo života prdel (dokonca aj v situáciach keď to so mnou nevyzeralo moc dobre).

 

a nie, pipíka si takmer nikdy s nikým nemeriam. viem si svoje stanovisko obhájiť, ale keď sa niekto za každú cenu snaží o meranie si zvyčajne ustúpim (Murphyho: Nehádaj sa s debilom, mohli by si vás pomýliť!), ak ten človek pokračuje jasne mu vyznačím svoje hranice, a ak napriek tomu ide ďalej potom vybuchnem a som značne agresívny (a celé okolie valí oči že "čoo? človek a takto vybuchnúť?)

 

P.S. píšem o reálnom živote, nie o webových diskusiách.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj, aj mne sa páči Tvoj príspevok ...za "meraním si pindíkov" bývajú skryté neporiešené emócie s ľuďmi, ktorých sa obávame, sme na nich závislí resp. máme pred nimi rešpekt ... a tak vybuchnutie býva občas osvietením :)

 

inak v" meraní si" je určitá šťava,energia života...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

za "meraním si pindíkov" bývajú skryté neporiešené emócie s ľuďmi, ktorých sa obávame, sme na nich závislí resp. máme pred nimi rešpekt ... a tak vybuchnutie býva občas osvietením :)

 

JMK, džeJ áR :zubiska: zas celé zle :lol: :lol: my asi fakt žijeme v rozdielnych dimenziách ;)

ja predsa nepotrebujem riešiť nejaké nezmyselné emócie, na to som príliš studený čumák. ani nemám zbytočné obavy alebo rešpekt príp. závislosť na niekom. v mojom prípade vybuchnutie nie je osvietením ale poslednou výstrahou tomu otravnému debilovi že už by mohol aj skončiť. v tejto súvislosti som si spomenul že už viacero ľudí mi (o mne) povedalo že mám problém s autoritami :lol: čo ale vôbec nie je pravda ale skôr dôkaz ako málo ma poznajú. ja totiž nijaký problém s autoritami nemám, práve naopak, autority majú problém so mnou, pretože sú mi u prdele celé jak sú.

inak v" meraní si" je určitá šťava,energia života...

 

ja v "meraní si" nijakú energiu necítim, skôr ma to vyrušuje, ja som rád keď ma s podobnými volovinami nikto neotravuje a mám svoj kľud.
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja v "meraní si" nijakú energiu necítim, skôr ma to vyrušuje, ja som rád keď ma s podobnými volovinami nikto neotravuje a mám svoj kľud.

 

mne síce nie sú autority u prdele :) aj emócií mám požehnane, občas dobre padne blysnúť sa, ale keď je čo počúvať, počúvam ... rozumnejšieho kohúta nechám hrabať na samom vrchu smetiska, keď sa mám od neho čo naučiť.

nie väčšieho a silnejšieho a krikľúnskejšieho kohúta ...od takých mám snahu utekať, nohy sa mi obracajú samé ... aj keď je to často nemožné. ale ešte nikdy som nevybuchla, vyriešim si to sama brblaním sama pre seba, vyrozprávaním sa, ale neznášam konflikty a nemám potrebu riešiť emócie výbuchmi ani osvietením, ani keď si myslím, že mám pravdu ... snažím sa presvedčiť bez emócií, keď nejde nejde, zhltnem žabu.

 

ale napriek tomu súhlasím s tým, čo napísal clovek, meranie je nanič, nechcem byť hlavným kohútom na smetisku, nezaujíma ma to, vyrušuje, odčerpáva energiu. mám ja iných starostí nad hlavu. nepotrebujem sa hádať pre hádanie - dajte mi svatý pokoj, rešpektujme sa a buďme k sebe slušní, keď to ide, diskutujme slušne ako ľudia a nechajme sa žiť.

 

jo, ja viem, to posledné, to je utópia.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale napriek tomu súhlasím s tým, čo napísal clovek, meranie je nanič, nechcem byť hlavným kohútom na smetisku, nezaujíma ma to, vyrušuje, odčerpáva energiu. mám ja iných starostí nad hlavu. nepotrebujem sa hádať pre hádanie - dajte mi svatý pokoj, rešpektujme sa a buďme k sebe slušní, keď to ide, diskutujme slušne ako ľudia a nechajme sa žiť.

 

jo, ja viem, to posledné, to je utópia.

 

nuž, mňa zasa vyrušuje nekonečná slušnosť a potreba všetko, čo vytŕča z radu zahladiť,poopraviť,upraviť na obraz..niekoho. hádky,konfrontácie sú filter vzťahov, občas jediný možný...ale chápem, že nie každý máme na konfrontácie "gule" a nie vždy je možné postaviť sa napríklad šéfovi, šéfke- najnovšie, alebo trebárs niekomu z rodiny priamo a povedať mu do očí tú svoju pravdu, vypľuť všetko potlačené, prebrblané či zhltnuté, čo leží v žalúdku, niekedy aj roky. odhodiť pancier a ukázať sa...našťastie múdra príroda to zariadila tak, že si môžeme vybrať- čistý vzduch vo vzťahoch aj za cenu konfliktu, alebo choroba.

 

JMK, džeJ áR :zubiska: zas celé zle :lol: :lol: my asi fakt žijeme v rozdielnych dimenziách ;)

ja totiž nijaký problém s autoritami nemám, práve naopak, autority majú problém so mnou, pretože sú mi u prdele celé jak sú.

 

ja v "meraní si" nijakú energiu necítim, skôr ma to vyrušuje, ja som rád keď ma s podobnými volovinami nikto neotravuje a mám svoj kľud.

 

áaaaméééén :smile2: staviaš sa iba do role toho, kto "musí" vytrpieť nejakého debila, ktorý otravuje so svojou pravdou, alebo svojimi trápnymi argumentami. a to je celé zle...vnímam Tvoju nadradenosť človek2 z Tvojho ostatného príspevku...a myslím si, že rovnako si Ty u prdele autoritám. a tak si tu v kľude a pokoji každý chce žiť hoci v kýbli plných sračiek... B) good l()uck :flowers:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž, mňa zasa vyrušuje nekonečná slušnosť a potreba všetko, čo vytŕča z radu zahladiť,poopraviť,upraviť na obraz..niekoho. hádky,konfrontácie sú filter vzťahov, občas jediný možný...ale chápem, že nie každý máme na konfrontácie "gule" a nie vždy je možné postaviť sa napríklad šéfovi, šéfke- najnovšie, alebo trebárs niekomu z rodiny priamo a povedať mu do očí tú svoju pravdu, vypľuť všetko potlačené, prebrblané či zhltnuté, čo leží v žalúdku, niekedy aj roky. odhodiť pancier a ukázať sa...našťastie múdra príroda to zariadila tak, že si môžeme vybrať- čistý vzduch vo vzťahoch aj za cenu konfliktu, alebo choroba.

 

no ale pozor!, toto nie je o "merani pindika", toto je o regulacii vztahov vo svorke, ci inej socializovanej skupine...

lebo tak, ako piseme ten nazov do uvodzoviek, tak sa to aj (vo vseobecnosti) chape tento pojem - viac-menej zartovne, ci nevazne, nieco ak pretlacanie rukou, kohutie zapasy s hopkanim na jednej nohe, alebo porovnavanie kvality mejkapu.

 

pochopitelne, v urcitom kolektive aj takéto "vitazstva / prehry" vedu k vyrebrickovaniu postavenia, nekladol by som to vsak na roven s konfrontaciami, ako si ich popisala vyssie

mozno trochu zjednodusene na priklade vlcej svorky - kym nejde o ziskanie skutocneho postavenia alfa samca, tak tie "boje" su len meranim pindika; az ked dojde ku skutocnej konfrontacii, tak ide o vitazstvo (v ludskom ponimani "riesenie problemu")

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm...pozri ako rôzne je táto téma vnímaná...od" vstávania vlasov" na hlave po potrebu uzatvoriť tému kvôli nevhodnosti cez popieranie .... veľa žartovného či nevážneho v nej nie je, možno sa o niečo pokúsil clovek2 ale pozri ako som sa do neho pustila...no keďže sme v netovom virtuálnom priestore, je možné, že "meranie si pindíkov" vnímame na základe emócií, ktoré sú v nás práve aktuálne ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž, mňa zasa vyrušuje nekonečná slušnosť a potreba všetko, čo vytŕča z radu zahladiť,poopraviť,upraviť na obraz..niekoho. hádky,konfrontácie sú filter vzťahov, občas jediný možný...ale chápem, že nie každý máme na konfrontácie "gule" a nie vždy je možné postaviť sa napríklad šéfovi, šéfke- najnovšie, alebo trebárs niekomu z rodiny priamo a povedať mu do očí tú svoju pravdu, vypľuť všetko potlačené, prebrblané či zhltnuté, čo leží v žalúdku, niekedy aj roky. odhodiť pancier a ukázať sa...našťastie múdra príroda to zariadila tak, že si môžeme vybrať- čistý vzduch vo vzťahoch aj za cenu konfliktu, alebo choroba.

 

ale toto je už trochu ďaleko od kohútích bojov o vrch smetiska ...

toto nie je o zacapkaní späť do radu, a nevytŕčať ... o tom nepadlo ani slovo ... keby som napríklad nevytŕčala, nejakým spôsobom, nie sme dnes tu, a nedebatíme na tomto fóre ...

zacapkať do radu nie sú kohútie zápasy, kto bude kikiríkať na vrchu smetiska je úplne iná záležitosť ... a toto je téma o tom

a o tom je aj letora, povaha, nehovorím tým, že som nikdy nezdvihla hlas, a nikdy sa nechcela blysnúť, keď som mala čím ... ani náhodou, ale konflikty mi veľmi prekážajú. či so šéfstvom, šéfom, susedom, rodinným príslušníkom, to je frustrujúce a zlé, vnímam to ako odoberanie energie

možno som z toho ochorela, a možno práve z toho, že sa to vôbec deje, že niekto potrebuje vytiahnuť na mňa svojho pipíka ... a samozrejme, nejde sa tomu vždy postaviť, ale ani sa nechce ... dajte mi pokoj a nechajte ma žiť :agree:

 

hm...pozri ako rôzne je táto téma vnímaná...od" vstávania vlasov" na hlave po potrebu uzatvoriť tému kvôli nevhodnosti cez popieranie .... veľa žartovného či nevážneho v nej nie je, možno sa o niečo pokúsil clovek2 ale pozri ako som sa do neho pustila...no keďže sme v netovom virtuálnom priestore, je možné, že "meranie si pindíkov" vnímame na základe emócií, ktoré sú v nás práve aktuálne ...

 

nebude to skôr tým, že namiesto merania pipíkov sme tu akosi vtesnávaní do jednej formy ? :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áaaaméééén :smile2: staviaš sa iba do role toho, kto "musí" vytrpieť nejakého debila, ktorý otravuje so svojou pravdou, alebo svojimi trápnymi argumentami. a to je celé zle...vnímam Tvoju nadradenosť človek2 z Tvojho ostatného príspevku...

 

podľa toho ako reaguješ na moje príspevky sú v podstate iba dve možnosti:

1. ešte si sa nestretla s naozajstným salámistom (flegmatikom) čomu ale príliš neverím :smile3:

2. naivne si myslíš že ma vyprovokuješ k nejakým ostrejším reakciám, čím by si zrejme chcela dosiahnuť nejaké kvázi víťazstvo na spôsob že aha, predsa len išiel do konfrontácie.

 

v prípade druhej možnosti je to ale z tvojej strany JZD Marná snaha :zubiska:

hneď z dvoch dôvodov:

1. už som písal že túto debatu neberiem príliš vážne, ale skôr ako také bežné tlachanie :D

2. už som písal že napriek tomu že nepoznám tvoje anatomické tvary a rozmery som si úplne istý že nielen funebrák ale aj ja mám určite väčšieho pipíka ako ty :ahooj:. vážne, ak neveríš môžeš sa prísť osobne presvedčiť keď budeš mať cestu okolo.

a myslím si, že rovnako si Ty u prdele autoritám.

 

to je dosť pravdepodobné, ale je mi to tiež u pr...

 

 

ale v jednom máš máš pravdu určite, v prítomnosti otravných debilov vyslovene trpím.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov