Skočiť na obsah

Internetové rádiá


Janka R

hudba na nete  

10 členovia hlasovali

  1. 1. Počúvaš internetové rádio?

    • nemám na čom
      0
    • áno
    • nie
    • v najhoršom prípade


Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 28
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Janka R

    10

  • pink

    3

  • lopata555

    2

  • D'Ady

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené obrázky

to je tazke, aj oblubene radio sa ti casom preje

ja mam mozno 2-3 relacie, ktore si v tyzdni vypocujem cez internet a tym koncim, odhliadnuc od zasekavajuceho sa nekvalitneho streamu mam na disku a nosicoch tisicky skladieb v mp3, z ktorych si mozem vybrat podla aktualnej nalady a nemusim sa prisposobovat "vkusu" nejakeho radia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže rodinu som zapojila a strýko google mi ponúkol napr. toto rádio

 

http://www.955jazz.com/955jazz/955fm-jazz-radio-en-vivo

 

toto je tiež dobrý nápad- zobrazuje sa, čo hraju radia v reale a človek si môže vybrať ....a potom trebárs zmeniť :)

 

http://tunein.com/radio/Relax-and-Chillout-Radio---Soundstorm-s113468/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď to tu tak čítam, napadlo mi, že vlastne mi za viac než desať rokov na internete nenapadlo počúvať internetové rádio. alebo také niečo, že vôbec nejaké internetové rádiá sú a mohla by som na ne pozrieť, čo sa tam deje.

hudbu môžem, ale málo. kedysi jej bolo viac, ale už nie. a nie podmaz, podmazy mi prekážajú všade, aj v hypermarkete dvakrát do roka ...

kedysi sme mali doma rádio, skutočné, niečo naladené, neviem už, čo to bolo ... občas zapnuté, v nedeľu boli rádiové dni hlavne, a v sobotu, skvelé relácie, hovorené slovo, o knihách, dado nagy, jaro filip a jeho nočné relácie, hudba fajn, ale potom to všetko skončilo, a zmenilo majiteľa, a zmenila sa programová skladba, a rádio stratilo význam, prišiel net, a net mal iné prednosti ...

mám rada ticho

hm :hmmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

naco mi je radio :)

 

post-42-0-54142900-1346263177_thumb.jpg

 

Riadne "vytunený" Winamp :D

 

ma? B)

 

..

kedysi sme mali doma rádio, skutočné, niečo naladené, neviem už, čo to bolo ... občas zapnuté, v nedeľu boli rádiové dni hlavne, a v sobotu, skvelé relácie, hovorené slovo, o knihách, dado nagy, jaro filip a jeho nočné relácie, hudba fajn, ale potom to všetko skončilo, a zmenilo majiteľa, a zmenila sa programová skladba, a rádio stratilo význam, prišiel net, a net mal iné prednosti ...

mám rada ticho

hm :hmmm:

 

teraz je to VIVA...majú výborných modov ale výber hudby je desný...ja ho doma zapínam k ranným rituálom:) teraz tam začala bežať relácia Mlčanie http://www.radioviva...dp2.html.... VIVA sa tiež ide rušiť,koncom roka myslím.

Ticho lieči, poznám...len keď mám robiť niečo na pc, do čoho sa mi nechceeee tak rádio je prdsa len "živšie" ako nahraná mjúzička...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uz samotny koncept radia ide akosi mimo mna a nie iba preto, ze pocuvam dost specificku hudbu. Ja musim najlepsie vediet, co bude pre mna vhodne v konkretnej chvili, nie nejaky dramaturg :) Ak by som uz mal oznacit, ktore radia by som pocuval, ak by som radia pocuval, tak okruhy slovenskeho rozhlasu Radio Litera a Radio Klasika, vysielaju na satelite a myslim ze aj live stream na internete

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chillout, jazz... hmhm...

mala som link na radia s roznym stylom hudby, tusim aj tutok dead ho odo mna dostal.. vrat ho!

moj kompjuter, ktory vlani dodychal si do vecnych lovist odniesol aj linky na internetove radia... a link na vsetky radia a telky sveta... smrk, tam som pozerala koleso stastia v spanielcine.. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sahara, dík ale slabý link... B) som v aute naďabila na toto rádijko- že Piešťany tak ho testujem cez net

http://www.radiopiestany.sk/sk/zive-vysielanie

 

chillout, jazz... hmhm...

mala som link na radia s roznym stylom hudby, tusim aj tutok dead ho odo mna dostal.. vrat ho!

 

 

ano,ano dead, vráť ten link pink :yes_yes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je zaujímavé, že u nás "nebeží" americký spôsob relácií moderovaných napr. psychológmi alebo poradcami rôznych zameraní...kedysi v Slovenskom rozhlase - ako dieťa si pamätám :smilieee: Motyčkove relácie o cestovaní - sa celkom snažil byť interaktívny:) inak - som si na pc nahodila repráky a radio Piešťany mi tu fiči pri prácičke :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov