Skočiť na obsah

Tipovanie číselných a iných lotérií


starsi

Odporúčané príspevky

Ale to je tak. Ja som na malom kurze este nezarobil. Ked uz tak ich riedit - s inymi zapasmi. Aby vysledny kurz bol vyssi.

 

Ale naco ti je kurz 1,2? Na nic. Si precitaj moje prispevky v teme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak daj tipy na zajtrajsie zapasy.

 

blby?a preco ze nemam stastie v hre?slimak nepi tolko!!!

 

Mas pravdu bolo to prehnane,ale mam taky dojem lebo som pisal.

Od kedy som prehral , ma to nezaujima - nemam cas

 

Teda sa tomu nevenujem, nebudem mat cas az do maja - potom sa tomu budem venovat. je hlupe odomna chciet tipy,ked to dva tyzdne nesledujem,aj keby - ja som hral live - teda som si robil analyzy,ale mna zapasy zaujimali az ked sa vyvyjali tak ked boli vyssie kurzy. Priklad bercelona po tom ako dala prvy gol by ma nezaujimala. samozrejme ak by som to nepozeral live a nieco by mi nepovedalo ze san sebastian ci ktotobol,hra vcelku dobre prikla pri prvom strelenom gole.

Ale mal si aj hlupu poznamku v teme kde som pisal ze si hladam auto. tam so si o tebe pomyslel ze asi nejaky mlady zazobanec.

 

Ale v maji mozme skusit debatit aj vtejto teme. Viac nemam. zatial co.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 7 mesiacmi...

Regulovat je podle něj třeba jak počet heren, tak to, jak rychle může hráč utopit své peníze ve videoloterijních terminálech.

Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/ve-hre-je-zavedeni-registracnich-karet-kvuli-omezeni-hracstvi-p6q-/domaci.aspx?c=A140915_154253_domaci_kop

 

Citam si o co sa snazia v Cechach, je to slabo vidiet, ale chcu regulovat ako ludia mozu rychlo prijst o peniaze? To neviem ako sa da - ved to sa da behom sekundy.

 

Hazard v Česku je velmi lukrativní byznys. Podle statistik Ministerstva financí Češi loni vsadili 123,9 miliardy korun. Nejvíce z toho, 51,4 miliardy korun, připadlo na interaktivní videoloterijní terminály. Z prosázených sázek se hráčům na výhrách vrátilo 95,3 miliardy korun, reálně tak přišli o 28,6 miliardy korun. Jen ve videoloterijních terminálech zůstalo přes 14 miliard korun. Do veřejných rozpočtů hazardní firmy loni odvedly kolem osmi miliard korun.

Zdroj:http://ekonomika.idnes.cz/hraci-automaty-zmizi-z-hospod-lide-neplatici-alimenty-si-uz-nevsadi-11n-/ekonomika.aspx?c=A141009_105630_ekonomika_kop

 

Ministra trapi - samozrejme ministra financii - preco hazardne firmy neplatia dane - ale oni platia. Tam to je napisane 8 miliard z 29 miliardoveho ani neviem akeho zisku - to je rozdiel medzi vkladmi a vyhrami. oni maju nejake aj naklady - okrem dani. Priklad elekrika, najomne, investicne- ci aj mzdy.

 

Závodský řekl, že stát bude bránit hrát a sázet těm, kteří se neléčí z gamblerské závislosti, nebo nedávají peníze na své děti, ač jim to nařídil soud, nebo státu. To má pomoci ošetřit centrální registr. Kompletní identifikace hráče se bude požadovat nejen u hracích automatů, ale i u člověka, který si bude jít chtít vsadit kursovou sázku na sport.

Zdroj:http://ekonomika.idnes.cz/hraci-automaty-zmizi-z-hospod-lide-neplatici-alimenty-si-uz-nevsadi-11n-/ekonomika.aspx?c=A141009_105630_ekonomika_kop

 

Toto je najzaujimavejsie - register - sledovanie - a naco?Kde ho dosleduju - to v rakusku si uz moze  zahrat?

Ale ten co nesplaca dlhy, ci neplati na deti - si nemoze zahrat,ale moze si kupit modely lietadielok?

 

--------------------

Teda neviem co riesia? Ked je to zle -tak je to zle pre vsetkych. Ak to chcem zakazat - dam referendovu otazku a ak ludia budu za to zrusim uplne.

Ze ludia sa nevedia rozhodnut, Ludia vo svajciarsku maju referenda o  o poctu dni dovoloniek a ja neviem com, naposledy som cital - ze budu mat - ci svajciarska narodna banka ma nakupovat zlato.

 

Alebo ked sa to nejakej politickej strane nepaci - nech si to da do programu - ako najvacsi ciel(nech to propaguje)a ludia rozhodnu ci to je pre nich dolezite. Ci nie. Lepsie by bolo to referendum.

 

------------

 

Ale oni aj ked maju tu moc, maju aj tie analyzy -a vraj to chcu zakazat a obmedzovat - nespravia to - kvoli ci 29 miliardam, ci 8 miliardam co tecu statu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://www.google.sk/search?q=videoloterijn%C3%AD+termin%C3%A1l&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=T1c2VJv6CuvNygPGsoDwCw&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1366&bih=643

 

toto je obrazok videoloterijneho terminalu - nevedel co to je - automat. V zivote som do toho dal mozno 500 korun a vyhral asi tolko. mal stastie - ako 16-17 rocny som si uvedomil ze tadialto cesta nejde. Nedavam sportku - inak to iste ako automaty su aj zreby. Zeny do krciem - starsie zeny nechodia - ale na poste ako casto vidavam dajte mi tie 3 a tie dve.

 

Ja nemam nic proti tomu aby sa zrusili aj automaty aj zreby(ci aj sportka). A myslim si ze to je rozumne. Je to vyciciavac penazi od obyvatelstva(ludi).

V referende by som tak hlasoval.

 

Aj stat aj tie hazardne spolocnosti si kludne mozu robit financne plany(stat rozpocet), lebo oni vedia kolko zarobia. Ak je mensi dopyt a potrebuju viac - si zvysia percento. Aj stat aj tie spolocnosti. Vedia kolko maju zakaznikov a ake maju prijmy(aj odkial).

 

------------

hazardovat a riskovat sa bude asi vzdy. Prehrat(ci aj vyhrat) peniaze(ci cvocky, ci aj zena neviem ci sa vyhrala ale viem ze sa prehrala) - mozes na hocijakej stavke, v kartach , v skrupinkach. vyhravat budu ti schopnejsi. Skrupinkar sa tym aj zivi aj dobry hrac v kartach. Stavkovani.

 

Ale stat to nepusti ma z toho dane(prijmy) - preto to chce regulovat. Su to stabilne a iste prijmy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Flinstone tiež tipuje, ale nedáva do toho moc penazí. mal celé roky svoje obľúbené čísla, občas vyhral pár eur, ale po poslednom ťahu tie čísla asi zmení...

ja som mala šťastie kým som bola mladá a slobodná, odkedy som sa vydala, začali peniažky odo mňa odskakovať a vyhýbať sa mi...neuhádnem skoro nič.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Podľa novej legislatívy SR je potrebné, aby všetci občania, ktorí využívajú online stránky na tipovanie čísiel alebo zápasov (tipos, fortuna, niké, tipos, atď) povinne aktualizovali svoje kontá pridaním skenov občianskeho preukazu (z oboch strán) + jedného ďalšieho dokumentu (karta poistenca, pas) a výpisu z účtu. Tieto opatrenia majú predísť k praniu špinavých peňazí.

 

Chápem. Ale oni musia chápať aj to, že toto je už príliš veľký zásah do súkromia. Naskenované dokumenty sa dajú ľahko zneužiť a posielať do nejakej databázy svoje naskenované doklady nepovažujem za rozumný krok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zdat sa ti nemusi, ale tak to je. Zakon o hazardnych hrach, novela 2016.

 

Preco by to bol zasah do sukromia? Obciansky predsa pouzivas v roznych inych instituciach. Tam sa neda lahko zneuzit? Stavkove su rovnako povinne chranit tie udaje tak ako banky atd. V com je rozdiel?

Navyse v pripade hazardu to nemusis robit online, mas na vyber, da sa hrat anonymne v pobockach.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jednoducho je to preto zásah do súkromia, pretože nevidím dôvod, prečo by som mal niekomu posielať skeny svojich dokladov a ešte aj výpis z účtu len kvôli tomu, aby som v Lote mohol vyhrať 20 eur. No a vlastne svojou poslednou vetou si sám potvrdil, že je to blbosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nepotvrdil. Blbosť to nie je, kedže je to niečo uplne ine. Pri navšteve pobočky sa nemanipuluje s učtom. A ako ti to zasiahne do sukromia, tomu nerozumiem.

Nejaky doklad o vlastnictve učtu si musel predložiť už pred tou novelou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

problém vidím v tom, že sú to online stránky. už pri zadávaní adresy a mailu kamkoľvek do online obchodu je to dosť pocit, že sa vydávame na milosť a nemilosť kdesi, niekam niekomu.

pocit. dá sa pochopiť, že aj online stávkové kancelárie musia nejakým spôsobom kontrolovať svoj biznis, ale zásah do súkromia to je. aj zadanie kdečoho súkromného. niekomu to problém nerobí.

 

ovšem ešte dnes, pomaly dvadsať rokov po zmene všetkých účtov v bankách na meno, teda na konkrétnu osobu, má spústa ľudí problém v banke vytiahnuť a ukázať občiansky preukaz.

a veľký, a to sa len potrebujú preukázať, že manipulujú s vlastnými peniazmi a účtami. blbý pocit, hlavne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V takom pripade ale nemôžeš použivať internet vôbec. Už to že zapneš PC znamena že sa vystavuješ riziku, "že sa vydávame na milosť a nemilosť kdesi, niekam niekomu". Kto sa boji nech nejde do lesa.

Stale nerozumiem ako to zasahuje do sukromia. OP predsa nemam preto aby som si ho vystavil doma do vitriny, ale aby som sa nim legitimoval. A že niekto ma fobiu z toho niekde ho ukazať (tym nemyslim cudziemu človeku na ulici), tak nech sa ide liečiť. A z vypisu z učtu ti kto zisti čo? Ako to zasiahne sukromie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chytil si sa slovka...

 

zamen si "zasah do sukromia" slovnym spojenim "moznost zneuzitia"

posielat internetom, cez stranky ktore hackne ziak siedmej triedy,  scan OP  v kombinacii s dalsim dokumentom... to nie je koser;

 

a z vypisu uctu ti zisti co? napriklad to, ci sa oplati pripravit ta o PIN ku karte, alebo zistit na ake ucty posielas a z akych uctov ti chodia peniaze, ci a kolko platis odvody, ci niekomu platis alimenty, ci mas exekuciu... dost na to, aby toho vedel niekto vyuzit

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak ja ti to vysvetlim. Ten vypis z učtu potrebuju na to aby mali nejaky relevantny dôkaz že ten učet patri naozaj tebe. Nikto však od teba nechce aby si im posielal stav učtu, akekoľvek sumy alebo zoznam transakcii. To môžeš začierniť, vymazať... Alebo poslať miesto vypisu sken kartičky k učtu. Môžeš si vybrať čo pošleš. Potrebuju tam len vidieť tvoje meno a čislo učtu na jednom dôveryhodnom papieri. To je všetko. Takže neviem ako by sa toto dalo využiť či zneužiť.

 

A s tym heknutim "žiakom siedmej triedy" si tiež mimo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov