Skočiť na obsah

Tipovanie číselných a iných lotérií


starsi

Odporúčané príspevky

Sanca, ze uvidis postupku je mensia, ako sanca, ze uvidis 'normalnu' kombinaciu, ano. Ale preco?

Cely ten wow efekt postupky je v tom, ze tych kombinaci s postupkou je len par (napr. tych postupnosti po 4 je len 44 450), zacial co 'normalnych' kombinacii su miliony (to je o tom podvedomom grupovani). Takze postupku vidis daleko menej, ako 'normalne' cislo. Ale ty tipujes jedno konkretne cislo a tam je to uplne jedno, ci tipnes 1,2,3,4,5,6,7 alebo 1, 7, 12, 18, 23, 29, 36 pravdepodobnost je aboslutne rovnaka. Sanca, ze trafis urcity pocet cisiel je tiez uplne rovnaka.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Za absolutne rovnakých podmienok by mala byť pravdepodobnosť ťahania jednotlivých čísel absolutne rovnaká. Lenže takéto podmienky sa v našich lotériách nevyskytujú. Už len poradie čísel ktoré je stále rovnaké podľa mňa zvýhodňuje niektoré čísla aj keď toto zvýhodnenie je veľmi malé, povedal by som štatisticky skoro bezvýznamné. Váha loptičiek je rozdielna aj keď tieto rozdiely sú skoro nemerateľné. Tlak vzduchu ktorý mieša loptičky je rozdielny. Opotrebovanie jednotlivých loptičiek je rôzne. Dĺžka miešania pred losovaním je rozdielna. Možno že sa mení aj veľkosť zemskej príťažlivosti podľa polohy mesiaca, času a ja neviem ešte čoho. Toto všetko, ale aj ďalšie veci ktoré som tu nemenoval ovplyvňujú losovanie. Pretože ak by bolo všetko pri každom losovaní absolutne rovnaké museli by byť ťahané stále rovnaké čísla. Pretože tieto podmienky sú rozdielne niektoré čísla idú častejšie iné menej často. Tu je priestor pre tých čo si myslia, že ak je šťastie unavené môže si sadnúť aj na nich. Potom podávajú svoje "šťastné" čisla. Niekedy sa trafia niekedy nie, ale nie je to recept.

Tu majú svoj priestor tí čo majú chuť počítať prabdepodobnosti a zdôvodnia si tak svoje výdaje na tipovanie. Teoreticky je rovnaká šanca na každé číslo že bude vytiahnuté. Ale že bude vytiahnuté niekoľkokrát po sebe je ešte nižšia pravdepodobnosť, ako to že bude vytiahnuté iné číslo. Prakticky však šanca vytiahnuť nejaké číslo je však rôzna a nie rovnaká pre všetky čísla.

Preto tipujeme. :) a skúšame šťastie. Niektorým sa to oplatilo. :D

 

Bohužiaľ sa nedajú ani porovnávať výsledky v tipovaní od začiatku športky, pretože sa postupom času menili podmienky losovania čísel. Zo začiatku sa to ťahalo ručne potom sa to zmodernizovalo a robilo sa to elektricky, ale rôznymi spôsobmi, tak aj nejaká čiastočná štatistika je nám na dve veci :D. Došlo k niekoľkým výmenám losovacích strojov, teda každý má svoju vlastnú štatistiku. Možno vychádzať maximálne zo štatistiky posledných losovacích zariadení, ale to je bezvýznamná štatistika na počet doterajších ťahov a možností ktoré tu máme. ;)

Aj keby sa brala štatistika od začiatku tipovania (1957) bola by bezvýznanmá. :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co z toho teda vyplyva ?

ze zakladna otazka tejto temy je zbytocna - zarucene systemy nefunguju, lebo nemozu fungovat :zubiska:

ale mozno by sa tu pritomni mohli pochvalit, ci niekto uz vyhral vyssiu sumu, pripadne pravidelne vyhrava mensie sumy a za akych podmienok (zrejme by sa to malo tykat len ciselnych loterii, pretoze tipovanie sportovych zapasov ma svoje specifika, ako tu uz ktori napisal vyssie)

za seba mozem povedat, ze nikdy som sportku / loto / bingo / a pod. nedaval pravidelne ani systematicky; led tak nahodne zvolene alebo vygenerovane cisla, niekolkokrat (radovo do 10x) som vyhral mensiu sumu (IV., V. cena) - statisticky nevyznamne

 

jedna znama v case tesne po revolucii (jar 1990 ?) vyhrala na tie casy slusnu sumu vyse 70 tisic Kcs; asi za dva mesiace to prehrala na automatoch :ahooj:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som raz na cibulkovej prehral 300 eur ani hodinu netrval zapas.Vyhry si nepamatam,ale viem ze raz ked som bol nezamestnany a som to sledoval a tipoval som 9 dni vkuse vyhraval. Mal som prehravajuce aj vyhravujece tiket. Ale bol som vpluse devad dni a niekedy ten plus nestacil ani na cigarety.

Co som vyhral(co si pamatam, pamatam si ze som raz uhadol a tiket bol dobry(vyherny) dve remizy v nhl) tak to bolo na volbach 100 eur,aj ked to bolo jasne som bol nervozny. Este raz som prehral kvoli basketbalistkam ruzomberku. Prehrali s nejakymi polkami a to som vsadil asi 3000 Sk(to bolo viac menej to co som vyhral za tych 9 dni co sa mi darilo) a na isty cas som prestal a hladal si pracu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

este na strednej mal spoluziak system tipovania remiz v nhl

odsledoval si ze rekord je nejakych povedzme 16 remiz v rade...preto si sledoval timy a ten ktory mal napr 12 remiz za sebou si vybral a tipoval na jeho remizu, zvysoval stavky nasobne aby mu to vratilo predchadzajuci vklad + mal zisk...samozrejme ze kurz postupne jemne klesal, ale vychadzalo mu to, kedze prekonavanie rekordov pravidelne nie je zrovna bezne...a kedze netipoval obrovske sumy, tak sa nedostal nad limit stavkovej kancelarie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To bol v podstate systém, ktorý som popísal v hre na ruletu. Ja som mal tiež kolegu, ktorý takto hral na remízy, musím povedať, že jeden rok bol v pluse 80 000.- Sk ale chcel mať viac a na druhý rok to prehral :(

 

Ja som raz tiež tipoval vcelku mi to šlo a z 15 zápasov mi ušiel jeden, ktorý som tam dal len na vylepšenie kurzu. San Germen hral doma s posledným kurz bol veľmi názky na prehru (2) bolo okolo 13.6. "

 

Vylepšil som ho tak, že nič nebolo" :( Tí šmejdi to predali a posledný tam vtedy vyhral výsledok 0:2 pre hostí. Potom som si pekne nadával, že som to nepoistil aj naopak, mohlo ma to napadnúť asi tri kolá pred koncom ligy. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobre kurzy su relativne tutovky nad 1,5 Ked je to jasne aj 1,4 a viac. Mne usiel zapas aj 1,02. Rusi v hadzanej nevyhrali nad argentinov.

 

odsledoval si ze rekord je nejakych povedzme 16 remiz v rade...preto si sledoval timy a ten ktory mal napr 12 remiz za sebou si vybral a tipoval na jeho remizu

 

Aku to ma logiku? Zeby chceli prekonat rekord? Niekedy v remizach ale to je v kazdej lige ale francuzska liga bola remizova. Ale to najdes v kazdej lige, staci sa pozriet do statistik. Ci hokeji ci futbale vzdy vybehne muzstvo vo futbale co bude mat polovicu zapasov remiz. Ale to nieje nahoda, len to muzstvo nevie vyhravat a nechce prehravat. Alebo treba sledovat trenera vlada weisa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Mne sa stracaju ludia a su novi , niekedy nebol starsi nejaky starsi - aspon som si myslel ze ten clovek ma po 50tke.

 

Tomuto nerozumiem :)

 

Priložím tu taký malý prehľad v hre loto 5 z 35. Z archívu tipovaných čísel v TIPOSE http://www.tipos.sk/....aspx?CatID=115 som si stiahol vyžrebované čísla. Aj keď je tam komprimovaný ZIP kde sú všetky archívy je lepšie stiahnuť po jednotlivých hrách, tam je to aktualizované. Potom musíte zmeniť poradie jednotlivých riadkov tak aby hore boli posledné údaje a na samom spodku prvé údaje z tipovania. Tieto údaje si potom uložíte ako *.csv súbor. Potom si otvoríte ten súbor čo som urobil v calcu a necháte ho aktualizovať. Po aktualizácii s tým môžete normálne pracovať. Urobil som tam malý prehľad za tento rok a je tu pekne vidieť v ktorom ťahu sa ťahajú jednotlivé čísla a ktoré sú ťahané častejšie a menej často. Tu je potom možnosť určitej výhry. Toto si môžete urobiť aj v iných číselných lotériách.

Loto5z35.ods

Loto5z35.pdf

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 5 týždňami...

Vcera som sa dal na tipovanie. Zaregistroval, poslal 100 - ze ak otocim 600(do 90 dni) eur daju mi dalsiu. podmienka je ze tie stavky, resp. kurz na tikete musi byt viac ako 2.

Co maju celkom chytre vymyslene. Moja tutovka na vcera bola ,ze slovan prehra v jaroslavli. Ale kurz bol len 1,5. 20 eur som dal solo a potom 5 tiketov za 20 eur s hocicim - vera hral aj lev aj to mi vyslo dal som 02, ale aj duel som Slovanom. Z tych piatich ostatnych mi nevysiel zatiel len jeden irsko nevyhralo nad greckom. Greci dali v 37 minute goloa tak to aj skoncilo - mal som mat royum a onlajn to hned zazichrovat. Ok clovek sa uci -aspon na grekoch.

Tak zatial som v pluse ale ztej 600 som ubral len nejakych 18. teda vcera mi zo 6 ticketov -1 odisiel, 4 vysli a jeden sa hra dnes. Celkova vyhra len 14 euro zatial ak vyhra novokuzneck doma nad chab - mozno to bude cca 25 eur. Na zaciatok nic moc - ale zakladny kurz bol nizky.

Som spekuloval, ze to maju dobre premyslene. Ze tento postup(ako prist ku tej stovke od stavkovej spolocnosti) vcerajsi mi vyjde len tak tak,priklad dnes som pozrel a nic ma neoslovilo - KHL sa nehra - resp. ten jeden zapas este mam natipovany zo vcera. Zajtra je to ine.

 

Ale ... keby som si veril . ze vcerajsi zapas je ozaj tutovka - ze to 95%(to je len cislo ,ci priklad,lebo odhadnut sa to neda) to vyjde mohol som to dostat uz vcera. Najst si ktomu zapas hocijaky tenisovy vyrovnany 1,8-1,8 obe stavkove moznosti dat so slovanistickou prehrou vysledny kurz 2,7 dat na tikety po 300 euro. teda vyhra(ak slovan by ozaj prehral) 510 + 100 od stavkovej - 300(prehraty jeden tenisovy tiket) - teda v cistom 300(vlastne by som si kurz slovana zvysil z1,5 na 2) . Mozno to vyskusam, ked uz budem musiet otocit ovela menej priklad 100 euro. Riziko bude ovela nizsie a ta100 sa relativne znasobi.

 

vcera po tenise sme boli na pivko s protihracom - prvy krat - vobec som ho nepoznal a vyklulo sa z neho, ze uz nieje aktivny stavkar,resp v minulosti ani nebol - ale ako student sa zucastnil nejakej dlhodobej(rocnej) Terno sutazi a bol druhy na Slovensku. vyhru mal nejake vecne ceny - tam nevkladal svoje peniaze.

 

Proste som sa ho spytal, ci si mysli, ze sa da so stavkovanim zivit. Resp. akym systemom by to mozno slo. On tvrdil, ze timi kombinaciami - prikl. co tu starsi dal tie excelovske tabulky. vysvetlil mi to na priklade,jeho svokra, ktory prisiel na chatu nahnevany s tiketom, ze z 26 zapasov mu usiel jeden.

Proste a iste by keby spravil neviem ake kombinacie z tych zapasov priklad 5. musel by krasne zarobit. Samozrejme tu je to najdolezitejsie vybrat 25 spravnych tipov z 26.

 

Ja touto cestou zatial nejdem - lebo sa mi nechce stravit sledovanim a nervovanim cele dni. Ja si budem sledovat KHL -lebo ma to bavi a budem si tipovat prevazne zapasy Leva a Slovanu - lebo tie timi relativne poznam - a uz trosku aj tie ostatne.

 

------------

Len sa vratim ktej mojej strategii ako obrat stavkovu o tu stovku bonus. Vcera to nemalo ani zmysel robit. Lebo 300 som mohol vyhrat aj keby som 600 eur dal priamo na solo proti slovanu 600*1,5=300(resp to dat v inej stavkovej kde by bol kurz 1,65). Ale potom, resp keby som to 90 dni nestihal a potreboval by som pretocit este dajme tomu 100 ci 50 eur - vtedy to ide.

 

-------------

Mozno by nebolo zle si otvorit registracie aj pr. u dalsich dvoch stavkovych ktore maju bonusy,ale to by som uz musel otocit nie 600 eur ale dajme 1800 eur -co nemusi byt problem, ale uz by to bol 3krat vacsi napor ani nie na penazenku(keby bolo stastie :-)) - aj ked aj . ale hlavne na nervy. Ale vyznam by to bolo hlavne vo vyberani si lepsi kurzov na jednotlive zapasy. lepsia moznost aj pre zaistovanie sa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

live stavkovanie - mam skusenosti z dvoch dni. Dnes som prisiel o 15 eur. Ale kvoli mojej blbosti. Hocikto co nemate peniaze a si ich vazite - na tom by ste mali zarobit. vcera som vybral nahodne 4 zapasy volejbal basketbal a tenis. behom zapasu---- takto to musi byt vyrovnany zapas.--- takto pozor poucka prva, nikdy nevsadzajte skor ako prebehne polka zapasu - mozno je to blbe pravidlo - ale za polku aspon viete nacom tie muzstva su - vlastne o com to je - nie ze ja radim - som na######any - ale ne dost -ale .. este raz aby ste pochopili. dnes sa mi nedarilo ale chytil som nieco neskutocne basketbal 2 euro na jednu druhu stranu kurzy boli 3,9 a 4,2. Vysiel 4,2 teda som bol ziskovy 4 eura. To bolo to najlepsie co sa mi podarilo. vcera som mal 4 zapasy a vysli vsetky 4(vcera som bol novacik a disciplinovany som nakladol vsetko 10 eur a vyhral 14). Ale bolo to menej,najmenej 11% Dnes to bolo tazsie -ale vravim som bol pri zapase a som stavkoval 3,9 a 4,2. Etste jeden dva zapasy mi vysli - inak dnes mi to nevychadzalo -ale som to vedel aj zo ziskom zavriet. je to primitivna vec - kto to skusi najprv nebude chapat- ale..

 

Polka zapasu najviac sa tie kurzy hybu na konci ked je to vyrovnane a nieje jasne kto je vitaz. Preto volejbal, preto basketal a tenis. Hocijaky zapas je dobry - ale v tom zapase sa musi menit vysledok. tenis je nanic aj hadzana ci hocico ked ten co mal vyhrat to vyhra. Proste vyhrava v kuse- si to zalozte studenti ci co potrebujete peniaze. mozno sa mylim ale je to isto lepsie ako herne automaty. Podla mna disciplinovany clovek na tom si moze zarobit viac ako zarobia tatko a mamka. Vlaste podstatne som povedal - je to na vas.

 

Dnes bol zapas cech a almagro. Pre mna to bol zly zapas. vsadil som rozumne na almagra 50 centov a tam som mal skoncit. Kurz dajme tomu 5 - ale on sa cely zapas nezmenil a nemal som sancu to aspon korigovat. Ja som na spaniela aj nakladol preto som prisiel o 15-20 eur- Inak ak by ste vsadzali na cecha aj tak by ste vela nevyhrali - a bol to vyrovnany zapas.

 

------------------

Behom zapasu som hodil na al magra asi 10 eur pri hocijakych kurzoch. Je skoda a preto som prehral, ze ten chlapec v tej chvili neprerazil. Ak by bol berdych nad 2 hned to hedzujem.

 

takto aj zle rozhodnutia sa daju korigovat - dnes zle dve typy a vyhral som. Ale to vysvettlovat nebudem. Ale je to tak.

 

----------------

Ze je to pre studentov iste je mozu na tom pekne zarabat(nemusia ani robit) - ze som ja prerobil to je moja hlupost a ze mam trosku viac penazi a hlupost. vecer hraju NBA to som este neskusal- ani hrat to nebudem.

------

Co som si vsimol. Boli zaujimave deje jedno muzstvo prvy polcas prehravalo o 20 bodov v basketbale a v druhom polcase vyhrali. Na tom som tiez zarobil, alebo hadzana vyrovnany stav 15.15 a kurzy absoltne odveci a koncilo to tak ako malo. Obe bolivo francuzsku - podla mna to nebolo o sporte ale kvoli stavkam. Ved to uvidite ak sa zapojite.

´´´´´´´´

´Koncim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nikohoto nezaujima, takze nic.

 

Co som pisal vyssie - ja to citat nebudem - ale platito - ci je to ziskove? Moze byt ziskove aj stratove. ... Takto. Ifortuna -tam sa neregistrujte - velmi slaba ponuka aj zdielatelnost a hratelnost. Takto, tie tenisi ich nevedia "ocenovat" a mozu byt a su vela raz prekvapenia- Na i fortune mate chlapika co vcera(za den) v cisto vyhral 1500 eur. ja tomu aj verim. Ak mate disciplinu mate rozum aj tych 1500 mozte mat - ja sa na to necitim. Resp. mi to nejde. Mozno ak stavkovat tak live. neviem aku by to malo mat nevyhodu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V ciselnych loteriach (lotto, sazka) sa neda programovo vyhrat. Neexistuje system, magia, trik, nic. Matematicky je to pre hraca jednoznacne stratova cesta - takze kludne nech si niekto poda sportku, ale neda sa to brat ako sposob prijmu.

 

Sportove tipovanie, to je nieco ine, ale chce to dve veci - ovladat matematiku a dany sport. Kurzy robia ludia/firmy, ktore to maju v naplni prace. Takze vzdy pomoze, pokial ma clovek o pakistanskej lige v pole lepsie info, nez miestna stavkoa kancelaria (aj ked realne - dnes sa to nakupuje z celosvetovych sieti, takze uz je tazke ich prechytracit a byt podstatne lepsi). Dalsou vecou je ist po tutovkach a spravne kombinovat multitipy. Na kurze 1:1,05 nic nevyhras, ale ked mas takychto tipov 15 a vlozis 1000 euro, mozna vyhra je 1 070.

 

No a do tretice, vyber sportu - bez ohladu na osobne preferencie. Neviem povedat ktory kam patri, ale mas sporty, kde sa relativne castejsie stava, ze favorit pohori a prehra. V inych je skoro pravidlo, ze favorit vyhrava.

 

Tiez som poznal cloveka, ktory si tymto fakt velmi slusne zarabal. Ale on to mal ako full time a naozaj hodiny travil nad vypoctami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiez som poznal cloveka, ktory si tymto fakt velmi slusne zarabal. Ale on to mal ako full time a naozaj hodiny travil nad vypoctami.

 

Neviem co tam mas hodiny pocitat. Dva dni som nestavkoval, prislo mi 20 euro ako bonus uz sa stavkovania aj bojim. 100 euro mozno vsetky som prehral z blbosti a z toho 80 kvoli chlastu(to sa da odstranit, pr. sam pri svojej strategii natipoval NBA a nakladol na kurzy na jednu stranu -ale nevidel som basketbal(len meniaci sa stav) a som pri tom zaspal -mozno bola sanca na vyber zisku,neviem). Ale uz si nejak neverim. Lebo co stvrtok ,piatok vychadzalo v pondelok ani nedelu uz nie tak jednoznacne. I fortunu nie -dajte si ak ineho - kde je viac moznosti na vyber live stavok.

 

Chlapik co vyhral(1500 eur za den) a on ukazoval stavky stavil aj 500 eur kvoli malemu kurzu kde nevyhral ani 80 eur(ale aj velke nad 2,2) - tvrdil ze mu to vychadza na 90%. Co je zavratne cislo. Ja v pondelok, ked uz som mal vypite som nebol v strate(ani v zisku a to ma rozladilo) a vyslo mi len 5 tiketov a 20 som prehral. vysiel mi jeden 8,5 kurz. treba pouzivat rozum a byt velmi disciplinovany. nepodliehat panike. mat aj skusenosti -tie zbieram -preto nad tipovanim este nelamem palicu. Ale aj dnes si dam pohov.

 

!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Povedzme, ze kazdy ma nejaky svoj system... a tento zjavne asi vyzadoval, aby nad tym niekolko hodin denne stravil. Na druhej strane je pravda, ze to bolo nejakych 10 rokov dozadu a mesacny prijem maval od 80k vyssie, co vobec nebolo zle. Aj ked som vazne nechapal ako :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov