Skočiť na obsah

KHL (sezóna 2012/2013)


aljak63

Odporúčané príspevky

...::: Kontinentálna hokejová liga 2012/2013 :::...

Obrázok

- KONTINENTAL HOCKEY LEAGUE 2012/2013 -

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok



Začiatkom septembra začína v poradí 5.sezóna Kontinentálnej hokejovej ligy! V tejto sezóne bude v KHL pôsobiť 26 klubov zo 7 rôznych krajín. Po ročnej prestávke spôsobenej leteckou tragédiou sa späť do KHL vracia Lokomotiv Yaroslavl. KHL bude rozšírená aj o dva nové teamy: ukrajinský klub HC Donbass Donetsk a slovenský klub HC Slovan Bratislava. Jediný doterajší slovenský účastník HC Lev sa sťahuje z Popradu do Prahy. Každý klub absolvuje v základnej časti sezóny 52 zápasov (2x každý proti každému + 2 zápasy proti vybranému rivalovi). Do play-off postúpi následne 8 najlepších klubov z každej konferencie a následne sa stretnú klasickým spôsobom vo vyraďovacích bojoch. Titul z minulej sezóny bude obhajovať HC Dynamo Moskva.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 74
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • slimak

    34

  • lopata555

    19

  • Ryan Giggs

    14

  • aljak63

    3

Som zvedavý ako bude vyzerať táto sezóna ... aj ako sa bude dariť Slovanu či Levu ... aj keď Lev si moc dobré meno na Slovensku neurobil aj tak im budem fandiť ... som zvedavý aj to ako dopadne v NHL lebo ak sa nedohodnú veľa hráčov pôjde práve do KHL ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Posledne 4 slovanisticke zapasy doma boli dobre. Aj ten prvy v magnitogorsku bol este ako tak(skoda ze to prehrali neboli horsi), v celjabinsku to bolo uz slabe(tu uz sa snazili, ci mali sancu len v tretej tretine). Dnes jekaterinburg. nechapem. Ako sledujem to na nete(dnes jugru s amurom), ked SME daju o tom clanok vpriebehu zapasu, hned prestane stream fungovat.

Nechapem, ze to nevedia dat na nejaku normalnu TV stanicu, neviem ci este mam Papriku,ale kludne nech to daju aj tam.

Podla mna by mali aspon 200 tisic divakov.

 

Amatercina, este par dnesnych dni a kaslem na ten hokej, ci ligu. Pr. ked sa dostanu do play off to nebudes mat kde sledovat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes, ani zapas predtym nevysielali, ale nie z vlastnej viny. Nemal ich kto pre nich vyrobit, kedze sa hrali vonku a tie zapasy Sport tv len prebera od ruskych stanic. Predtym ale vysielali vsetky a aj nadalej budu. Zhodou okolnosti pred chvilou vydali ospravedlnenie, kde vysvetluju preco tie 2 zapasy nedavali.

http://msport.aktuality.sk/c/138167/televizna-spolocnost-sa-ospravedlnila-za-absenciu-zapasov-slovana-v-tv/</p>

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm a cez aku spolocnost mas to sport 2?. Neviem ci ma rozumies. Ja ma ten sport2 a nedaju ten hokej hned ho zrusim. Ja som to sledoval na nete,dnesny ani na nete nesiel. Pritom Lev davaju vkuse aj z Jekaterimburgu na sport 1.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sport 2 maju v ponuke napr. Skylink, CSlink, UPC, Antik - tie maju 100% pokrytie ci uz cez satelit alebo internet, ale napr. aj Orange + sa najdu aj nejaky lokalny operatory. Takze na nedostupnost sa vyhovarat nemozes. To ze ty mas nejakeho ineho poskytovatela, ktory Sport 2 v ponuke nema, nie je problem v tom ze by bol ten kanal nedostupny.

 

To ze dnesny zapas nevysielali je problem toho, ze ten prenos ziadna ruska stanica nevyrobila a teda Sport 2 nemal co vysielat, kedze ziaden prenos neexistoval. Detto cez internet.

Dalsie uz vysielat budu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ved OK,polroka nedavno som mal UPC, a mozno niekedy aj sport 2 bolo, teraz mam Tcom a nemam. Ved ludia sa urcite na t Com obracaju preco to nejde. Ale vidis, aj sport 2 tie zapasy nedava, pritom Lev na sport 1 ide vzdy. Vravim dva dni dozadu davali jekaterimburgc-lev, tK ISTO A TO SOM VIDEL CHELJABINSK LEV BOLO TO V SOBOTU.

 

Proste lev davali na sport 1 aj z chcejiabiska aj z jekaterimburgu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Magio Sport 2 v ponuke nema.

 

Ja viem ze Lev vysielali aj odtial a Slovan nie. Ale to sa nestazuj na Sport 2, ten s tym nic nema. On prenosy z vonku len nakupuje, vyraba len domace. A ked ho nikto nevyrobi, tak oni ho logicky nemozu kupit a vysielat. Napis staznost do Ruska, preco ten prenos nikto nevyrobil. Asi je pre ruske (ale aj ine) televizie Slovan menej zaujimavejsi ako Lev. To sa musis spytat Rusov, nie Sport 2.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ved ano, mne je trapne a ma znervoznuje, ze zapas ktory chcem vidiet nejde v TV - v mojom programe - ludi co ich to zaujima aspon 80 percent. Ja si to neviem predstavit ked bude play off.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Plesník dnes oznámil radostnú správu: Slovan vyhral v Jekaterinburgu. V prvom momente som si myslel, že nejaký Slovák vyhral prestížny turnaj, získal zlato alebo zlomil svetový rekord a nie, že Slovan vydrel víťazstvo 1:0 kdesi v Rusku :unudeny:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes ma Slovan aj a khl prestali bavit. Uz ma nebavi hladat streamy,ale ani vykonu Slovanu tomu neodpovedaju. Dnes ma sklamali.

Podla mna Slovan teraz zaziva vrchol a dno pride s krachom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimák tento zápas išiel na nete aj na http://www.frombar.tv/ alebo http://www.sknazivo.com/ ... hladanie mi trvalo necelú minútu ...

 

inak čo ťa konkrétne sklamalo na výkone Slovana ? ... ja fandím Levu a zatiaľ sa mi ich hra páči ... a Slovan tiež hrá dobre ... hádam si nečakal prvé miesto ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lopata ja si stream najdem,ale v akej je to kvalite? A kedy to aj daju na sport2? Lev ide na sport1 vzdy a dnes bol dobry hokej - v bratislave bol slaby odvar. Ale preco si aj slovan nemozem pozriet v TV? Mna uz bolia oci s PC - nootebooku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozri ja som minulý rok keď som chcel vidieť Lev tak tiež bolo len pár zápasov v TV / niektoré aj na sport2 ktorý nemám/ zvišok som pozeral na nete na PC ... a bavilo ma to ... kvalita nie je vôbec zlá i ked HD to nie ... ale aj tak, mne to nevadilo, som zvyknutý hokej počúvať aj cez rádio keď nie je iná možnosť, napr. keď som v robote ...

 

Inak včera Lev mal veľkú smolu, prestrielal Dynamo Moskva no gól dať nedokázal, zato Dynamo dalo zlepený gól / Ovečkin / a v záverečnom nápore dal Lev tyčku :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov