Skočiť na obsah

KHL (sezóna 2012/2013)


aljak63

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 74
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • slimak

    34

  • lopata555

    19

  • Ryan Giggs

    14

  • aljak63

    3

Slovan siel na sport1 zo zaznamu aj posledne, asi ani polhodinku po zapase. V case kedy to hrali davali nejaky zaznam futbalu - ktory sa hral asi 4 dni predtym. To je zaujimave.

 

Dnes som mal dobry stream. Posledny zapas som sa lopotil skusal a to ma hneva. Prvu tretinu bud nevidim ci nevidim druhu - kym nenadabim na nieco co sa da sledovat.

 

Dnes lev v pohode na Sport1. Zrejme aj ten zapas novembrovi bude s Levom. Mna to hneva,ale mozno sa sport so svojou 2 chcu viac presadit na Slovensku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dva dni som nepil(pondelok aj utorok). Dnes som stavil aj na cerepovec. 10 eur a 10 som vyhral - tusil som ze dnes prehraju - resp. stavil(prvy krat po pol roku) proti nim. Ako ma po zapase nic nebavilo. Dal som si 5 piv zatial. Slovan hral pekny hokej a mrzi ma ze Sekera a visnovsky uz za nich nebudu hrat. Lebo oni potrebuju aj dalsich dobrych obrancov. hm. A troch ci 4. nenajdu a to je skoda. Leboo aj ti utocnici za vela nestoja.

 

Vlastne Slovan nema na kom stavat . Jeden brankar je malo. A pritom to hrali tak pekne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ved.. vcera som si cital ine clanky, ze dostali ponuku a ze "im zakazali" hrat. Dnes som si precital iny, kde Sekera tvrdil, ze on za Slovan bude hrat kym nezacne NHL

Andrej Sekera má dostatok informácií o rokovaniach, nerobí však predčasné závery. "Pokiaľ sa neskončí lockout, budem hrať za Slovan. Poistku mi zaplatia a nevidím problém, prečo by som nemal hrať," povedal vo štvrtok šikovný obranca.

 

Čítajte viac: http://hokej.pravda....8#ixzz29gfg09JD

 

A vcera som bol neprijemne prekvapeny z debaklu. Prehrat sa da aj normalnejsie(aj ked mi to prinieslo peniaze. ziadnu radost som nemal a nie kvoli tomu ze som vyhral len 10 eur), zas z toho tragediu nerobim.

 

Tri predchadzajuce zapasy boli na pozeranie. Dobre hrali, dobre chytali a dobre hrali trestne strielania -ci sa to vola najazdy?, tiez si myslim, ze viacej bodov vonku stratili ako ziskali.

Slovanu chybaju dobri obrancovia. Vela golov je po velkych hrubkach obrancov. A ak ich budu mat slabych - odchodom visnovskeho a sekery, nebude ani dobra hra dopredu.

 

Slovan to nebude mat jednoduche na zapade je velka konkurencia - a je problem, ze Slovan prehrava hlavne a skoro vzdy len so svojimi supermi o play off.

Ako keby ich ti z vychodu podcenovali.

 

Dnes som dal tri eura na remizu SKA novosibirsk asi 5 minut som pozrel. nieco nepochopitelne. To ti bol hokej. Ak jedno muzstvo malo puk na hokejke zacalo tocit s tym druhym az neskutocne(podla mna NHL sa na to nechyta, je pravda ze ak to niekedy pozeras a je nizsia ci priemerna kvalita, nemas vztah k muzstvam,priklad ja minuly rok aj ked tam poprad hral velmi som to nesledoval, Slovana som okrem dvoch a polky vcerajsieho nevidel) a o chvilu na druhu branu. Ono ti rozhodcovia to piskaju z nasho pohladu az prilis,ale naco je hokejka na superovi? U nas akoby rozhodcovia mali v ociach asi silometre ,ze vedeli posudit,kolko ho zatiahol. Mne to celkom vyhovuje, ze to piskaju vsetko. hraci sa aspon nezrania a je krajsi hokej.

 

Slovan zufalo zle presilovky. To je horsie ako nasi futbalisti proti grekom.

 

Vseobecne tak o khl. ja ako neviem jazyky zapadne neviem a nerozumiem ani vychodnym. Aj na googly aj v slovniku som hladal priklad co je to brasok. Sajba -nieco ako strela, ci gol? Nenasiel som, skoda ze rusi maju tu azbuku,ja som rustinu mal len dva roky aj to nam cele dva roky bola chora rustinarka. raz nam napochodavala nejaka normalna do triedy zacala po rusky a my ze ci si robi srandu nic sme nerozumeli. Inak to bolo v obdobi prevratu.

 

pre rusov tak isto nieje nejak zaujimavy Slovan ci praha - zatial. pre nich su zaujimavejsie tie moskovske(CSKA,Spartak, dinamo) na "vidieku" ci kvalitne celky. Rusov to zaujima mozno viac a na tie zapasy aj chodia.

Priklad z mustvami ako SKA,CSKA, Dynamo Msk,Lokomotiv, celjabinsk, novosibirsk, kazan, ufa, omsk a dalsimi 5timi, semtam vyhraju ked budu unavene, ci nemotivovane, ale na ne aspon tuto sezonu mat nebudu. Problemy budu aj s dalsimi 7 celkami(priklad mytysci, ci torpedo som ani hrat poriadne nevidel -ale kvalitu mat budu) - na zapade so vsetkymi,ved aj donbas ich porazil. A na vychode , ci zapade su mozno 3,4 slabsie - ktore by mali porazat. nech sa snazia a vyhravaju. Co sa da. myslim, ze hraju dobre. paci sa mi prechod do utoku. ma to hlavu a patu nieco ako nasi na minulorocnych MS.

 

celkovo KHL, ci slovan ci mozu ekonomicky prezit, neviem - dolezity je trh, sponzory, velkost stadiona. neviem ci je v lige viac ako 6 muzstiev co ma stadion nad 9000. Omsk, jaroslav, petrohrad, slovan, minsk,praha. pritom - ti rusy maju pekne,nove a velke stadiony - len malo sedaciek. UFA, kazan, celjabinsk skoro vsetky(pritom su to milionove mesta) len 6000?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak sa nedohodli, mozu dalsi mesiac dumat nad novou ponukou.

http://sport.sme.sk/...-neprijali.html

 

 

celkom dobra statisticka stranka o kluboch a hracoch.

http://www.elitepros...eam.php?team=67

neviem ci tam vidite prave teraz NY Islanders. najdrahsi je vysnovsky -ktory za nich ani hrat nechce.

v tych tymoch ak si rozdelia 5 hraci po 5 milionoch tak ostatni zarabaju okolo miliona.

 

Emery(rocnik 82) v chichagu co hra 10 rokov NHL branke zaraba 600 000.

 

Mali podiel 57:43 a dostanu ponuku 50 na 50 stym, ze sa delit budu o peniaze aj s farmamy a podpisane platy a zmluvy platia? To oveckinovi uz nik ani nenahra,lebo tam ani nebudu mat nikoho. to aby Bartovica so Slovana k nemu kupili.

 

Pozeram statistiky vondrku - jemu sli play off - ale inak nic moc - ako sa to mohlo dostat do vyberu ciech.

http://www.eliteprospects.com/player.php?player=22961

Za slovan ma este velmi dobre vysledky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Skoncil zapas Lev Sibir - dnes som chcel dat na Sibir 20(aj preto ma hneva vysledok a Levu ako superovi Slovanu neprajem), 25 euro som dal proti Slovanu. SLovan vyhral len kvoli tomu ze velmi dobre hral(obrancovia sa dost zlepsili). Inak rozhodcovia sa snazili. Ale po polcase to nemalo vyznam. Dnes proti prahe to je 3:5 len kvoli rozhodcom. Bolo to vyrovnane, Sibir iste nebol lepsi - skoncit by to mohlo hocijako -- ale... Toto vitazstvo Sibiru spravili rozhodcovia,

 

Dnes som nedal,,ze prsalo,,sviatok ani som nevedel ci maju otvorene,ale hlavne keby som vedel ze chyta Stepanek. Prve tri goly boli jeho.

 

V sobotu hokejovo by to mal vyhrat Slovan. Proti Sibiru hrali velmi dobre. Levu to nejde. Moze byt aj vyhra Leva - ale neviem si predstavit ako by to Slovanisti do,######ali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to je tiez zaujimave. Teraz si pernamentkari pridu na svoje. Kupi to za 10 a preda za 40 ci 100?

 

Inak ty si fanusik Leva - okomentovat hru.. nic?

 

Inak okrem dobrych vykonov Slovanu, som zvedavy na Lokomitiv Jaroslav. Je to az neskutocne ake maju vysledky. Pre mna nepochopitelne - iba ak mali velku zbierku v ramci krajiny ci ... nerozumiem ... ten hokej si pozrem v ramci Slovana. Lebo tam sa to da porovnat - Lokomotiv som este nevidel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nechcem sa sťažovať na rozhodcov ale ich výkony či pri Leve alebo Slovane sú pochybné. Čo sa týka hry Levu tak sa mi zdá že práve im to že sa v NHL nehrá dosť uškodilo, posily mužstvo moc podržať nevedia narozdiel napríklad od Slovanu.

Ale hlavný problém vidím v tom že sú neustále výmeny hráčov so Spartou Praha ... hráči sú potom málo zohratý

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes ten zapas.. alebo dnes sa rozhodcom podaril zapas. Chara? Ze skodi? pri presilovke si sam pohlada modru ciaru. Chara je z tych hracov najlepsi.

Inak v com by bol problem, od kedy reprezentuje Slovensko? Ja neviem ci bol uz aj v Petrohrade a mal niekedy problemy? Ved isto sa stavalo ze prisiel(doletel) a hral. Vymeny ako dat Stepanka - ako to len na doyebanie muzstva na nic nie je. Poperle nieje janus ale sa mi zda ze chytal dobre

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovan je slovan - oni to vzdy hrali timovo(trencin Kosice hrali vzdy inak,na blesky - ci nahravkach, ci raketach - rzchclich utocnikov pr.Bondra,resp. ich dve ci jedna patka vzcnievala vzdy, vtechnike schopnostiach aj taky Plavucha - pan hrac) - tam nikdy hviezdy nerobili zapas(ale postupny utok). Alebo dve patky ci jedna. Ale sa mi to paci . Paci sa mi to ze oni vedia rozohrat utok, doteraz mali problem aj v braneni(v obrancoch) ci presilovkach.

 

Jestli bude v sobotu ve žhavém derby proti Slovanu Bratislava chytat znovu, nechtěltrenérJiří Kalous krátce po čtvrtečním utkání říct. "Na to, jak dlouho Kuba nehrál, tak odchytal dobrý zápas. Pár šancí zlikvidoval, něco mu tam prošlo," uvedl Kalous. Podle něj by proti Slovanu mohl být v sestavě i útočník Jakub Voráček. "Už trénuje s týmem, je to otevřené. Uvidíme v sobotu."

Zdroj:http://hokej.idnes.c...0628_evropa_bem

Ak Stepanek bude v sobotu chytat, nepchybujem ze Slovan vyhra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Celkovo rozhodcovia sú viac úzkostliví na Lev i Slovan. Tak to bolo aj keď bol Lev v Poprade. Čo sa týka Cháru áno jeho hra v útoku je dobrá ale v obrane nič moc. / to je viditeľné hlavne na širokom klzisku / Napríklad taký Višňovský hrá dobre aj v obrane aj v útoku. Pöpperle je fajn ale často vyráža puky a obrana stojí jak prikovaná ... čo už ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jedna vec .. bol by som velmi rad aby aj kosice sli do KHL. Je to otazka penazi a v Kosiciach sa asi tazko budu drazit listky.

Ale fakt pruser su ti rozhodcovia. Ako s Novosibirskom sa to neukazalo ci nemohlo prejavit(Slovan hral prilis dobre)... ale mna rozhodcovia nezaujimaju. Nezaujima ma ich vykon a ovplyvnenie zapasu. Dnes zapas spravil nie Sibir - ten na to nemal ale rozhodcovia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akurát skončilo Česko-Slovenské derby medzi Levom Praha a Slovanom Bratislava. Opäť raz Lev prehral aj vďaka tomu že nevie využiť svoje, ktorých mal určite viac ako Slovan. Prvý gól čo Lev dostal dal Kukumberg ktorého si Chára neustrážil. Chára tam akurát sprešoval Šatana a inak nič ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako socialne citiaci - mne sa nepaci co spravili s tou akciou. byt ftacnikom, hned tak vybehne najomne,ale mna to netrapy - ja by som tam neprisiel ani kvoli 5 euram za zapas. vzdialenost a mne staci ak ich mozem vidiet na nete ci TV. priklad nalada. Ja poznam tu slovensku naladu - ked sa dari aj euforiu. Ked nie ,ci.. tak to maju ludi v ..

 

nieco podobne - ze sting hra v kosiciach a po kazdych predanych 1000 listkoch sa zvysuje cena o 5 eur. najprv bola za 35 a dnes som pozrel 50. na statie na sedenie 70. Aj som uvazoval -kedze som si to vyhladal. Dobre.

 

Slovan hra dobre, velmi dobre chyta janus - on im robi body - a chara bol v Prahe proti Slovanu najlepsi. Slovan hra dobre aj ked prazsky zapas im nevysiel(podla mna prva tretina bola OK(mne sa tam pacili),aj ked hovoria ze boli podtlakom, druha tiez, mna sklamali v tretej - uz len branili - nemali ziadnu snahu dat gol.Ved power play to jasne ukazala - ani snaha ani umenie.

Chara si aj podla mna na Satana nezmyselne vysliapol. podla mna to pol takticky zamer, co im aj vyslo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chara si na nikoho nevyšliapol. On tak hra stale. Čo je Šatan maly chlapec? 30 rokov (či koľko) hra hokej a nevie, že sa ma divať pred seba a nie do zeme? Bola to jeho vlastna hluposť.

Taky Jagr či Bondra by o takych (aj horšich) zakrokoch vedeli rozpravať. No ani raz som od nich nepočul, žeby sa sťažovali na supera. Vždy len na seba, že maju mať hlavu hore. Šatan ale nema sebareflexiu. Asi si nevšimol že už nehra slovensku ligu, kde ma každy rešpekt. V KHL nejaky Šatan nikoho nezaujima.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz nesuhlasim, resp. napisal si to dobre a suhlasim,ale...

mozno ti pomoze aj lopata lebo ich sleduje.

 

Chara si aj podla mna na Satana nezmyselne vysliapol. podla mna to pol takticky zamer, co im aj vyslo.

 

On tak hra stale

Zahral uz 10 zapasov a kolko mal takych zakrokov. Ten druhy OK, ale ten prvy bol nutny? najdi aspon jeden jeho zakrok - odohral aspon 250 minut v KHL. podla mna to bolo nacielene na znechutenie Satana - netvrdim na zranenie,lebo keby chcel asi by ho vaznejsie zranil. Resp. viac mozno ani nemohol, resp. az tolko mu neplatia.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chara nehra hokej 10 zapasov. V KHL jsa hra na veľkom klzisku. Do kontaktu s hračmi prichadza menej často ako v NHL. A aj hokej je iny, viac technicky. Preto aj podobnych hitov ma v KHL menej. Aj keď hra v repre, tak ich nema veľa. Keď sa ale taka situacia vyskytne, tak neuhne. Napriek tomu je takych zakrokov v každom kole niekoľko hlavne pri mantinely. Len nikoho nešili a nevolal sa Šatan. Navyše prečo keď chceli odstaviť Šatana to neurobil na začiatku, ale v polovici zapasu keď už aj tak prehravali o 2 goly? Aj keby, je to jedno. Veď už male deti učime pozerať sa či nejde auto, keď prechadzaju cez cestu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si nemyslím, žeby to bola Šatanova chyba. Ale ani to, že by to boli cielený zákrok práve na neho. Hráči na ľade v zápale hry nemajú čas sledovať a rozoznávať kto je kto. Úmysel v tom nevidím... Ale Chárov štýl osobne moc nemusím. Áno, je to považované za body-check, ale pri Chárovej výške môžu mať takéto situácie dosť nepríjemnú dohru (ako napr. aj v tomto prípade). Ale zaujímavé ako sa to teraz rieši a celkom mi je smiešne ako mnoho ľudí nevie ani len posúdiť takúto situáciu, keďže ide o dvoch všeobecne dosť obľúbených slovenských hráčov. Keby to nebol Šatan, ale napr. nejaký Niko Kapanen, tak to by mal každý Slovák jasno na koho stranu sa pridať - ešte by si posielali videá po sociálnych sieťach s nejakým vtipným posmeškom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://hokej.pravda....558_sk-hkhl_p66

 

V jednom zapase dve hity tyzdna na Satana. Ved tam hra uz mesiac, mal nejaky v desiatke predtym, ci vobec? Ako ten druhy zakrok bol v poriadku. A tiez si myslim, ze Satan nemusel vyplakavat.

 

Hráči na ľade v zápale hry nemajú čas sledovať a rozoznávať kto je kto.

 

Pri prvom zakroku a zbytocnom velmi dobre vedel kto to je.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://www.hcslovan....dpokladalo.html

 

Proste je to uz starsi pan.

 

Chýba nám taká typická štvrtá lajna, nemáme takú tú klasickú kanadskú štvrtú, ktorá by plnila funkciu vnášania energie do zápasu. Chlapci hrajú dobre, ale predsa len európskym štýlom. Potrebovali by sme také typy, ktoré keď je mužstvo na tom horšie, vykorčuľujú, urobia rachot, trochu začnú hrať do tela a vyburcujú tím. Takto musíme túto prácu robiť všetci. Typologicky na takúto formáciu nemáme hráčov.

satanove slova.

http://sport.sme.sk/c/6579616/satan-obcas-by-nam-pomohlo-poslat-na-lad-zlych-chlapcov.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov