Jump to content
Sign in to follow this  
Sniper

Nokia 2630 problém s displayom

Recommended Posts

Sniper

Mám pocit, že mi odišiel display na Nokii 2630. Čo je horšie, v telefóne mám väčšinu kontaktov. Potreboval by som to prekopírovať tieto kontakty na SIMku, mobil inak funguje, len nevidím nič. Nemá niekto túto Nokiu, že by mi napísal kde presne v menu sa nachádza prekopírovanie kontaktov? Ja to naslepo skúsim nejako preklikať.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sniper

Trafil som sa do aktivovania Bluetooth a cez Nokia PC suite som si to stiahol.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • alarm
   By alarm
   Už druhý krát sa mi na dovolenke stalo, že som sa nemohol pripojiť z pc na wifi systém pri ubytovaní. Ale na telefóne mi to išlo, je to ale nepohodlné a malé, tak ma napadlo, či nie je vyriešené nejakou aplikáciou v mobile, že ak by som pripojil telefón káblom k pc, tak mobil by fungoval ako prijímač wifi signálu, ale zobrazovanie by bolo na monitore nootebooku..alebo nejak tak.
   Neskúšal niekto zo zdarným koncom?
   Ďakujem
  • Sniper
   By Sniper
   Nokia, kedysi neohrozený hráč na poli mobilných telefónov, na ktorého sa konkurencia len ťažko doťahovala, asi zaspal na vavrínoch a nezachytil vlnu nástupov modernejších technológií (iPhone, Android), z čoho rezultujú čoraz väčšie problémy koncernu, ktorý je nútený prepúšťať a výrazne reštrukturalizovať. Výroba sa má presunúť do Ázie, dokonca aj vo Fínsku by sa mala zatvoriť posledná fabrika Nokie. Neistú budúcnosť Nokie spochybnili aj trhy, kde akcie Nokie klesli o viac ako 15%. Viac info...
    
   Myslíte, že Nokia sa vráti na stratené pozície alebo príležitosť už zmeškala? V dejinách IT by to zďaleka nebol jediný prípad. Pripomína mi to, aj keď je to z inej oblasti, smutný príbeh grafických akcelerátorov 3Dfx.
×
×
 • Create New...