Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

náhodou som našla jeden článok - kdesi som raz čítala / aj na svojej oficiálnej stránke to tuším maestro Jakubec spomína /, že mu niektorí starí repeťáci nevedia prísť na meno, ale on to nerieši, lebo je to len závisť, nič iné len závisť ...

asi to bude nejako ináč, fanynkami a ním samým videná charizma, galantnosť a elegancia z majstra Jakubca opadáva :)

rozhovor je s Oľgou Szabovou, niekomu možno jej meno ešte niečo povie, ale tento kúsok sa týka priamo jej osobnej skúsenosti v ťažkej životnej situácii

s novodobým repeťáckym majiteľom pánom spevákom, moderátorom, producentom, starejším, filmárom, režisérom, .... atď.  PhDR. Martinom Jakubcom :

 

... Napokon sa s ňou kontaktoval človek menom Martin Jakubec. Na „repeťácku“ hviezdu urobil dojem. Bol galantný a elegantný.

Pohár pretiekol

Stala sa zárobkovo činným členom rodiny a Jakubec vždy zaplatil honorár, na akom sa dohodli. Čo robil v zákulisí, ju nezaujímalo. Až časom začal mať, ako hovorí pani Oľga, „vrtôšky“.

„Napríklad mi zakázal spievať pesničku Dávno, tak dávno, lebo je vraj dlhá. A to bol môj najväčší hit. Plagátmi so spoluúčinkujúcimi nalákal na koncert päťsto ľudí, no na mieste sme my ostatní mohli odspievať len tri pesničky. Nakoniec povedal, že každý zaspieva ešte dve, ale keď sa blížil koniec, zozadu nám ukazoval, že jednu, a niekedy ani jednu. Všetko vyplňoval on…"

 

"Až som raz povedala Dušanovi Grúňovi: Preboha, tebe nevadí, že my tu sedíme na stoličke a on si dve hodiny vyspevuje? Veď my sme hlavní aktéri, na ktorých postavil reklamu. Pomaličky sa môj pohár naplnil a povedala som si: Takto pracovať nebudem. Preto od neho odišla aj Norika Blahová,“ prezrádza speváčka.

Dodáva, čím ju Martin Jakubec dorazil úplne: „Keď napísal, že ma zreinkarnoval a že som spodina. Tak to ma nesmierne uráža. Ale už som povedala, meno Martin Jakubec nebudem riešiť.“

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludia/spevacka-olga-szabova-prekonala-financne-problemy-aj-smrt-syna.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ehm, matne si spomínam, že kedysi kandidoval na prezidenta a ešte sa mi marí čosi o tom, že odkazoval tuším superstaristom alebo nejakej inej speváckej súťaži, že keď tam dojde on, všetci majú po ptákoch... hm, teda, sebavedomie mu určite nechýba, len či to je ešte to zdravé sebavedomie alebo to už prerástlo do niečoho chorého

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

náhodou som našla jeden článok - kdesi som raz čítala / aj na svojej oficiálnej stránke to tuším maestro Jakubec spomína /, že mu niektorí starí repeťáci nevedia prísť na meno, ale on to nerieši, lebo je to len závisť, nič iné len závisť ...

asi to bude nejako ináč, fanynkami a ním samým videná charizma, galantnosť a elegancia z majstra Jakubca opadáva :)

 

rozhovor je s Oľgou Szabovou, niekomu možno jej meno ešte niečo povie, ale tento kúsok sa týka priamo jej osobnej skúsenosti v ťažkej životnej situácii

s novodobým repeťáckym majiteľom pánom spevákom, moderátorom, producentom, starejším, filmárom, režisérom, .... atď.  PhDR. Martinom Jakubcom :

Jasné že mi Oľga Szabová niečo hovorí, ako decko som ju celkom rada počúvala. Nie je *Nora Blahová náhodou už po smrti?

Doteraz som netušila, kto je nejaký Maertin jakubec, a pri čítaní tejto témy som si tak hovorila, že prepána, šak prečo by sa chlapec nemohol realizovať, veď keď sa mi nepáči, tak ho nebudem počúvať a komu sa páči, nech si ho počúva, ale to čo sem dala game v poslednom príspevku, je aj na mňa veľa. Neviem, prečo ho poslúchali, vari to mali v zmluve?

V podstate ma taký tvor nemôže rozhádzať. Len sa čudujem ľuďom, čo sa s ním dali dokopy za asi nevýhodných podmienok. Nuž čo, pustili si blchu do kožucha...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslím, že to mohli mať v zmluve, a hlavne boli radi, že sú v programe a môžu zasa vystupovať.

Jakubec je človek, čo nič nenecháva náhode, nebudem a nechcem sa opakovať, čo všetko robil a robí, jemu neprekáža zo seba robiť ani vola, zaodeje to do dôležitosti a egomaniactva a sebaprezentácie a ryžuje zo všetkého, čo sa mu ponúkne, nie je prieberčivý.

nanajvýš kritiku nazve závisťou, a je vylíčené.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved to je najjednoduchšie nazvať kritiku závisťou...

veď on je ako tá pani Mária z Uragánu!!! :zubiska:

Že ho ešte nejakí humoristi nezabudovali do svojho programu do podoby nejakej svojráznej postavičky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

šak je Silvester, a Silvester to znesie ... :)  PhDR. Marin Jakubec a jeho pesnička "Ja som tu Kral" ... samozrejme s patričným komentárom pána doktora na adresu ostatných spevákov, ktorí sa hrajú na spevákov, ale spievať nevedia ... čo ovšem nie je celkom iste problémom pána doktora Jakubca,

( ktorý, ako som sa dopočula, na počkanie každému rozpráva o tom, aké má šťastie, že ho ten dotyčný videl práve naživo, a aký to bude zážitok, keď ho potom uvidí v televízii ... vážne, to nie je sranda :) )

 

držte si klobúky, ideme na to!!! :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=tsa3yP-5GEU

 

Každý má svojich priaznivcov, ale aj tých, ktorí ho radi nemajú. Jakubcova pieseň To ja som tu kráľ vraj vznikla z recesie. Stále viac ma inšpiruje mladá generácia, ktorej sa páči moja muzika, ktorú robím v modern dance folk úprave a chcú aby som ešte pritvrdil. Tak som to skúsil, sadol som si s mojimi aranžérmi a textármi a vytvorili sme niečo, čo ani nevieme čo bude pretože je to celé recesia a úlet mimo mojej pôvodnej tvorby," vyjadril sa pre Aktuality.sk spevák Martin Jakubec, ktorý o sebe tvrdí, že je kráľom. Za pár dni mala pesnička viac ako 15 tisíc videní na youtube. "Vidno, že sa to chytilo a ujalo a šíri sa to raketovou rýchlosťou až na Jupiter. Tá očarujúca sila je v tom aj preto, že Borovský ma povzbudil touto vesmírnou energiou tvoriť," s úsmevom povedal Jakubec.

Pesnička je recesiou na slovenský šoubiz, ktorý podľa Jakubca miestami pripomína jeden bordel a smetisko. "Skutočne sa tu každý hrá na niečo, na celebrity a pritom sú všetci upletení z toho istého prúta ... slušne povedané. Načo sa pretŕčajú umelo, myslia si o sebe akí sú jedineční a nenahraditeľní, dokonca polovica z nich nevie ani spievať, všetko je upravované pri mixáži," tvrdí Martin Jakubec, ktorý podotkol, že príde pokračovanie s dejstvom, kde sa viac pozrie na zúbky ostatným ľudom.

http://www.aktuality.sk/clanok/237603/video-jakubec-je-kral-ako-rytmus/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

á, na toto sme čakali ... :)

 

keď ste mladí, draví, húževnatí, viete trochu spievať aspoň ako spevácka časť osobnosti pána PhDr. Martina Jakubca,

a ak ste pekní a usmievaví ako pán PhDr. Martin Jakubec vo svojom zlatom a gýčom obloženom interiéri, nezabudnite - to je vaša šanca !

 

http://www.youtube.com/watch?v=TIbHMoz3vX4

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

narazila som na takú informáciu (alebo dezinformáciu?), že vraj sa chystá nahradiť Rozborila. Len som nepochopila, či chce robiť to jeho Modré z neba, alebo pri jeho partnerke, alebo kde chce tú náhradu realizovať...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej, čítal som, že on sám sa chystá, len neviem, či aj markíza. údajne chcel nezištne pomôcť aj Gizke O. v jej show, ale dala mu košom, pretože - citujem: "relácia sa volá Svokra, nie Svokor." :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

zážitok, ktorý musíte vidieť a počuť / potvrdzujem - rozhodne, sú to len 4 minútky, keď som to ja takmer celé zvládla ...  :D  /

 

kontroverzný samozvaný spevák/režisér/producent/filmár/starejší/repeťák/umelec/komentátor/.... PHDr. Martin Jakubec bol hosťom redakcie Nového Času a exkluzívne ho vyspovedala vraj rovnako kontroverzná bývalá účastníčka akejsi reality show Monika Haklová / v živote som ju nevidela, ale je to stopro členka Mensy! / :

 

http://tivi.azet.sk/video/2024451/monika-haklova-vyspovedala-martina-jakubca-zazitok-ktoreho-sa-tak-skoro-nezbavite.html

 

objasní sa aj vzťah s Božankou!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

PhDr. Martin Jakubec,  politológ, režisér, komentátor, spevák, starejší, muzikant, ekonóm, mediálna šťuka, doktor, filmár, scenárista, dychovkár, producent ......................... sa pustil do prznenia Beatles :(

 

ako píše Jarda Konáš v hudebních masakrech :

... podíváme se pravděpodobně na nejhorší cover Beatles za poslední dobu.

Martin Jakubec se v HM už párkrát objevil, tak jistě není třeba představovat. Ve zkratce je to takový Brouk Pytlík, který rozumí všemu, od zpěvu přes produkci, vedení televize nebo právo až po politologii či ekonomií. Mediální štika a tygr v jednom. Tygroštika. No, spíš ten Brouk Pytlík. A protože je to především profesionální muzikant (sic!), čas od času potěší své fanoušky i trolly nějakým tím singlem. Většinou jde o repertoár na úrovni Šlágr TV, ale pouští se i do popmusic. Klip Či ma ešte miluješ je toho důkazem a varuju vás předem, je to hodně silná káva. A hlavně, to mějte na paměti, je to myšleno jako naprosto seriózní produkce, kterou prodává na desce.

 

http://www.hudebnimasakry.cz/martin-jakubec-ci-ma-este-milujes/

držte si klobúky ... :

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

zásluha za nález patrí deadovi :  

 

PhDr. Martin Jakubec, politológ, režisér, komentátor, spevák, starejší, muzikant, ekonóm, mediálna šťuka, doktor, organizátor, vydavateľ, filmár, scenárista, dychovkár, mediálny poradca, producent ......................... pred svojím  portrétom v zlatom ráme :

 

post-3-0-65864900-1399150818.jpg

 

to ešte nie je všetko : vraj ho bude vidno na Markíze, neviem to overiť, Markízu ani neviem, či máme naladenú ... ale toto je podstatné:

 

Babky na neho prepisujú majetky    :doh:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na Veľkú noc bolo čosi, čo sa volalo Hitovica, našťastie som to nevidela, iba nejaké upútavky, aj to mi stačilo - znelo to jak amatérsky záznam svadby o druhej po polnoci a vraj tam bol slávny Emdžej...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov