Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

a jeje, to je ďalší priaznivec PhDr. Martina Jakubca ? :)

 

tak ešte jeden, aby sme nemali nesprávne predstavy o pánovi PhDr. Martinovi Jakubcovi, toto je taký pekný preduchovnelý obrázok :

 

post-3-0-18425200-1399230733.jpg

 

a podľa  http://zivot.azet.sk/clanok/12624/repetak-jakubec-si-dopraje-jeho-byt-vyraza-dych.html  jeho byt vyráža dych.

tak pozor, držte si klobúky, ideme z kopca :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a Vás za toto ohovárenie kto platí

Ľubo Virág?

ale kdeže, to my sami spontánne :) , a neohovárame, len konštatujeme fakty o PhDr. Martinovi Jakubcovi...    

 

a jeje, to je ďalší priaznivec PhDr. Martina Jakubca ? :)

 nie priaznivec :) tomassi je obdarený  odvážnejším, drzejším humorom...  :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

nový článok o majstrovi PhDR.Martinovi Jakubcovi na aktuality.sk     / http://osobnost.aktuality.sk/martin-jakubec/ /
prečo mám pocit, že je to platený článok, podporovaný samým PhDr. Martinom Jakubcom ... minimálne ten štýl je čistý PhDR. Martin Jakubec, čisté PR :)
- ale nechajme ho hovoriť:
 

Martin Jakubec

Je spevák. moderátor, mediálny producent a podnikateľ.
 

Martin Jakubec sa narodil 17. novembra 1983 v Bratislave. Vyštudoval Univerzitu Sv. Cyrila a Metoda (UCM) v Trnave a Paneurópsku vysokú školu (PEVŠ) v Bratislave. Pôsobí súčasne na viacerých pozíciách a to ako generálny manažér Úradu pre národný rozvoj SR,  hovorca ICOCRIM, pre politické subjekty pracuje ako mediálny producent a podniká vo vlastnom vydavateľstve Slovak Records.

 

Moderuje vlastnú politickú šou. Je známy svojimi radikálnymi názormi a vyjadreniami, ktoré ho robia originálnym v prejave. Jeho slávny výrok, že bulvár je burina spoločnosti a treba ju likvidovať, obehol celé Slovensko.

 

Aktívne sa venuje hudbe, nahral viac ako 20 CD albumov, účinkuje v zábavných reláciách (Šláger paráda, Slovensko sa zabáva, Jubilanti, Hudobné želania, REPETE, Zlatá muzika).  Jeho najpredávanejší album Do rána je malá chvíľa (predal viac ako 40 tis. ks) získal 4 Zlaté platne.

Šéfuje produkcii REPETE a zastupuje významných slovenských spevákov ako Dušana Grúňa, Zdena Sychru, Božanku, Lýdiu Volejníčkovú a kapely.  

 

Sám seba Martin Jakubec považuje za mimoriadne cieľavedomého, húževnatého, agilného pre všetky smery s neprekonateľným akčným rádiusom.

 

Pred kamerou miluje one man show a estrády.  Jeho nesplnený sen je hrať vo filme a byť ministrom kultúry.

 

pámboh s nami a zlé preč :odpadnem:  :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

ale tak teda mújtysmutku ...

 

vedeli ste, že to všetko, čo doteraz robí, nášmu jedinečnému renesančnému človeku menom Martin Jakubec nestačí, ide skúsiť aj kandidovať?!

v Bratislavskom Novom Meste kandiduje za poslanca:
 

 Hudobník, producent a podnikateľ Martin Jakubec (30) sa rozhodol otestovať svoje šance v komunálnej politike, bratislavskom Novom meste kandiduje za poslanca.

"Dôvod je prozaický. Som novomešťanom dvadsať rokov, mám tu dobrých susedov, priateľov, známych. A mám tu svoje publikum," vysvetlil pre Teraz.sk Jakubec. "Títo ľudia ma žiadali, aby som to skúsil," zdôraznil.

Hudbe sa chce venovať aj naďalej

Zo šoubiznisu odísť neplánuje, naďalej sa chce venovať hudbe. Ak by bol zvolený za poslanca, chce v mestskej časti podporovať kultúru, šport, ale aj akcie určené pre seniorov. Práve tí tvoria hlavnú časť jeho publika.

"Som za krajšie Nové mesto," charakterizoval svoje predvolebné heslo Jakubec. Na billboarde sľubuje aj "Nové mesto po novom".

"Nebudem nikomu sľubovať nesplniteľné veci. Chcem byť bližšie k ľuďom a byť k im k dispozícii, ak ma budú potrebovať," konštatoval Jakubec. Na margo svojich šancí na zvolenie poznamenal: "Idem si to vyslovene otestovať. Dúfam, že ma ľudia prijmú."

 

http://www.teraz.sk/regiony/jakubec-bratislava-komunalne-nove-mesto/98523-clanok.html

 

post-3-0-70934400-1415985970.jpg

 

wow!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

konečne som toho človeka aj ja videla! Mal v telke nejaký výstup s Dušanom Grúňom...ale nezaujal ma, takže som to prepla skôr ako by mi z toho preplo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ono to nie je sranda. Naša deväťdesiatročná starenka sa dnes večer rozhodla, že chce hlasovať v referende a trvalo takmer dve hodiny, než si to zase rozmyslela a vyprdla sa na to. Pobláznili ju susedky! Ak sa to zajtra zvrtne a zmení zase plán, budem ju tam musieť asi dopraviť a v kostole určite praskne klenba hneď jak tam vleze taký pohan ako ja! :zubiska:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

chlapci na xate mi pripomenuli nášho všeobecne obľúbeného triedneho blbečka, tak som sa trochu prehrabala v jeho novších počinoch, a hľa :)
 

Jakubec sa netají ani tým, že ženy sa mu priam núkajú. „Sex odo mňa chcela 82-ročná žena. Bola na vystúpení a chcela ma obchytkávať. Povedala mi, že po štyridsiatich rokoch cítila orgazmus, v sprche, s myšlienkami na mňa. Fakt som ostal obarený a pobavil som sa. Dovolil som jej pobozkať ma na čielko,“ dodal spevák.

 

Na aké typy letí?

 

Ako hovorí sám Jakubec, šancu majú všetky slobodné, nezadané aj zadané, najlepšie 30+, korpulentnejšie, musia vedieť variť, musia byť pekné, mať minimálne štvorky prsia, používať parfum Coco Chanel, nosiť lodičky, róby, kabelky, šperky, musia byť zabezpečené a necicať ho z peňazí.

Žena musí niečo znamenať, nemôže sa pri ňom iba viezť. Mala by byť z biznisu alebo z médií. Páčia sa mu blondínky aj tmavé.

http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/martin-jakubec-otvorena-spovedboris-kollar-pozeral.html

 

ty brďo :)

 

---------------

ach, takmer som zabudla - a jedna nová fotečka Maestra :

 

post-3-0-12862300-1436989777.jpg

 

odtiaľto, bol tam online, to je čítaníčko http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/martin-jakubec-online-som-ziara-nadej-vas-krajsi-den.html  :)

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chlapci na xate mi pripomenuli nášho všeobecne obľúbeného triedneho blbečka, tak som sa trochu prehrabala v jeho novších počinoch, a hľa :)

 

 

vy ste spolu chodili do skoly/triedy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

so mnou nie, myslela som, že s vami, chlapci, píšete o ňom tak láskyplne :)

 

nj ...

na tej fotke je očarujúci, máme byť na čo hrdý, čo poviete  ... skoro ma to skolilo :hedge:

 

mimochodom, v tej online debate ho podaktoré fanynky - možno spolužiačky :) oslovujú vážne Maestro! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

mám neodbytný pocit, že sme zabudli na PhDr. Mgr. Martina Jakubca ... to musíme napraviť :hmmm:

 

ale zasa žiadny strach, on nezabudol na nás ... sledujte:

 

post-3-0-05389600-1455913174.jpg

Martin Jakubec natáča celovečerný film o sebe

 

Rok 2016 bude prelomovým rokom v kariére Martina Jakubca. Ten sa rozhodol už v roku 2015 a zahájil prípravy natáčania celovečernej bláznivej komédie o sebe v hlavnej úlohe. Rozhodol sa tak, pretože natočiť a účinkovať vo filme bol jeho veľkým snom. Predstaví sa vo všetkých polohách aké nepoznáte a ukáže všetky tváre ktoré vie stvárniť. Najviac v tej ktorá mu je najprirodzenejšia a to je zábava jemu originálna. Šoumen Martin Jakubec mieri do filmu a to zďaleka nebude jeho posledný. Premiéra je plánovaná symbolicky v deň jeho 33. narodenín, čo je 17. novembra 2016.

http://sladkyzivot-joj.sk/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

ale kdepak ... kedy sa narodil je mi  šumafuk,

 

ten veledôležitý drahoušek spáchal vážne ten film (ako písal tomassi), ktorým sa vyhrážal, že chce spáchať  a písali sme o ňom o dva príspevky vyššie, tu: https://www.freespace.sk/tema/5288-martin-jakubec/?p=236622 ...  :doh:

 

hah, dúfam že totálne prepadne :innocent:  ... ale obávam sa, že babky jakubcomilky začnú chodiť do kina  :devil:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ty koťuho :)

 

pustila som si z toho asi 8 - 10 sekúnd ... reku nech teda už viem, čo budú žrať jakubcomilky ... meingott, viac pri najlepšej vôli nešlo

 

... to je des ... :hedge: :odpadnem: :tv_horror:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov