Skočiť na obsah

Olympijský hokejový turnaj 2014 (Soči)


aljak63

Odporúčané príspevky

Toto nekonečné riešenie Šatana už je fakt absurdné. Mám pocit, že niektorí ľudia (a iní "odborníci") by chceli, aby sa nominácia zostavovala ľudovým hlasovaním. Vujtek predsa vie čo robí a podľa mňa zostavil celkom dobrú súpisku, vybral asi fakt to najlepšie čo bolo v súčanosti k dispozícii, aj keď Gáborík a Višňovský sú stále neistí kvôli zraneniam. Ale nechápem tento mediálny tlak. Žiadna nominácia na OH sa neobišla bez kritiky - Fínom chýba Saku Koivu a Sean Bergenheim, Čechom Hejda, Hudler a Vrbata, Američanom Ryan a Yandle, atď atď. Takže nikdy nebude zostava taká, aby boli spokojní všetci. No ja si myslím, že Gáborík do OH sa ešte doporiadku nedá a napokon predsa len to miesto dostane Šatan - nech je divadlo dokonané...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Divadlo dokonané nebolo. Zato je dokonané niečo iné.

A je to tu. Nakladačka.

Včera v športových novinách moderátorka zadrela, že naši už sú na Američanov nadržaní (doslova tento výraz použila), a už vtedy som z toho mala zlý pocit. Vždy keď počujem takéto naparovanie, tak sa mi rozsvieti v hlave pomyselné červené výstražné svetlo, že toto nedopadne dobre. A ani teraz to nebolo inak.

:angryfire:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pobavilo ma, že veria, že s Rusmi zahrajú vyrovnaný súboj...

nechápem to, že aj z HNL a neviem z akých horúcich prdelí najsamlepší hráči tam sú, a nie a nie sa chytiť. Halák, ktorý v NHL chytá jak o dušu, pustí, čo sa dá, útočníci, ktorí v NHL bodujú v každom zápase, neudržia zrazu puk a keď náhodou aj áno a zadarí sa vystreliť, tak je z toho baraní prd, obrancovia v NHL tvoria len ťažko priechodný múr, a tu by som možno aj ja cez nich prešla   :flush: ...čo je to, nechápem, prečo to, čo keď hrá za iné družstvá, hrá suverénne skvele, keď hrá za nás,   :slovakia:  tak prepadne na celej čiare. Čo sa tam v šatni bijú predtým, alebo kieho čerta?  :dobity:   :boxing:  Čo im dopytla chýba? :neviem:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To platí aj o futbalistoch, Hamšíkovi dobre že nejdú postaviť sochu v Neapole, ale keď hrá za Slovensko, tak sa po zápase musím pozrieť na súpisku, či náhodou nebol vystriedaný už v prvej minúte.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bez toho, aby som znevažoval výkon našich, kt. je skutočne neporovnateľný s predchádzajúcimi dvomi

Rusi sú známi podcenením súpera a dnes zatiaľ nezaradili vyššie ako do dvojky

 

+ keď sa už chceme baviť odbornejšie

tak ako vo fodbale je nadôležitejším postom mať silného hráča na CMF/DMF,

tak v hokeji je to obdobne s postom centra

(pre porovnanie s Vancouverom, kde sme mali Dema, Stumpela a Handzuša

- centrov top, resp. pri vtedajšej forme top-top kvality

narozdiel od súčastnosti, kde je len tieň z Miša Handzuša)

 

a ak porovnávame pôsobenie za klub a za repre

práve SK hokejoví hráči boli zámorskými médiami obviňovaní, že za repre sú raz tak dobrí ako v klube

ad Halák, ten aj so svojou dvojkou u Blues má striedavú výkonnosť,

no za jeho včerajší výkon, by som ho isto nekritizoval

(aj keď on sám si sypal popol na hlavu)

 

a fakt,

že keď hráte v útoku s Datsyukom, Sharpom, . . . Lavezzim/Higuainom

iné ako Radivojevičom, Záborským, . . .  Adamom Nemcom/ Stanko Šestákom

snáď rozpisovať nemusím

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rozumiem, že nie každý deň je nedeľa, a nemusí sa vždy dariť. A tiež ako správny fanúšik by som mala podporovať svoj obľúbený tím aj keď sa mu nedarí.

Lenže čo je moc, to je veľa.

Začínam si vážne myslieť, že sú tam medzi sebou rozhádaní - vzťahy tiež vedia narobiť šarapatu, ale aj zázraky...veď nechať si naložiť od Slovincov, to je teda pekne prepytujem ostuda. A pre mňa ma tu aj ukameňujte.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pobavilo ma, že veria, že s Rusmi zahrajú vyrovnaný súboj...

  :dobity:   :boxing:  Čo im dopytla chýba? :neviem:

asi im chyba temperament a nadavky pani Flinstonovej :D

zahrali :thumbsup:

este keby im to vydrzalo aj do "bratovrazedneho" zapasu s Cechmi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Treningove tempo z prvych 2 zapasov je späť. Chlapci išli na vylet. A to Nasťa nema vzťah k Slovensku, keď aj chora ide vypľuť dušu.

 

Nedať 5 tretin gol je ale tiež veľke umenie. To si obdiv zasluži, to nedokaže hocikto.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi im chyba temperament a nadavky pani Flinstonovej :D

zahrali :thumbsup:

este keby im to vydrzalo aj do "bratovrazedneho" zapasu s Cechmi...

akéže nadávky? Náhodou moje vyňadrenia sú celkom mierne, nadávky vyzerajú inakšie. Videla som kúsok toho západu s Čechmi, to, čo som ja videla, nehrali zle...ale nemala som nervy to dopozerať, a keďže žiadne radostné výkriky sa nekonali ani v našej obývačke a ani u susedov, asi sme prehrali. Škoda, že sa spamätajú väčšinou až keď už je neskoro. Čím to asi je?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cim to je ?

slaba psychika ?

ale cim to je ???

najprv som chcel napisat, ze sa jednoducho musime zmierit s tym, ze jedna slavna hokejova generacia odchadza (uz odisla), ale potom som si s hrozou uvedomil, ze predsa takto to bolo vzdy - nevyrovnane, ako na hojdacke - raz skveli, raz ako zombie

zrejme sa budeme musiet zmierit s niecim inym - ze nikdy nebudeme na urovni inych muzstiev, ktore si dokazu udrziavat relativne vyrovnanu vysoku (najvyssiu) uroven dlhe desatrocia... jednoducho sme hokejova krajina druhej (?) kategorie

a ziadny uspech raz za 5-6 rokov to nezmeni :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To nie je o tom že sme hokejová krajina 2.kategórie. To je prístupe, o ochote drieť na 120% aj ked sa nedarí. Proste natura. Stačí pozerať Nórov, Slovincov, Dánov, Nemcov, Švajčiarov... Ti makaju 60 minút, nevypustia ani sekundu. Naši jednu tretinu, zvyšok zapasu sa motkaju. Keby taký vykon podali niekde vo fabrike, dávno sú nezamestnaní.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trochu z ineho sudka - na zaujalo (ale nie je to len v suvislosti so sportom), ako rychlo sa prejavi ludova slovesnost... tych vtipov, kreslenych, pisanych, co sa vyrojilo okmazite niekolko hodin po inkriminovanych zapasoch, to ma fascinuje... kde na to ludia beru cas a invenciu ???

 

a tento poznate?

Slovaci, Cesi a Rusi sa stretli na letisku. To nie je vtip, to je skutocnost... :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto bol asi najslabsi olympijsky turnaj co pamatam. Niektore zapasy akoby hrali z povinnosti. Napr. tie medailove zapasy nemali velku uroven. Najlepsi zapas bol v skupine Rusov s USA. Z ostatnych sa kvalitou ci nasadenim ani jeden ani zdaleka nepriblizil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov