Skočiť na obsah

Svarozicove problémy so ženami a životná filozofia


Svarozic

Odporúčané príspevky

Slusni a ohladuplni su pre vas malymi psikmi a tyrani sebavedomymi spravnymi chlapmi.Preco potom vsade tie kecy o tom ze kazda piata je tyrana?Co nahanate-to mate.On sa iba chce ferovo dohodnut,aby si obe strany prisli na svoje,preto sa jasne pyta ake su vase podmienky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slusni a ohladuplni su pre vas malymi psikmi a tyrani sebavedomymi spravnymi chlapmi.Preco potom vsade tie kecy o tom ze kazda piata je tyrana?Co nahanate-to mate.On sa iba chce ferovo dohodnut,aby si obe strany prisli na svoje,preto sa jasne pyta ake su vase podmienky.

 

Jasne, kazdy chlap kto ma okolo mna fungujuci vztah je tyran, hovado a bezcharakterna svina...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ex1:Myslela som si ze si aspon trocha zly a vidim ze niesi.To jej vadilo a bolo pricinou rozchodu.Teraz ma idiota co ju bije a znasilnuje kedy sa mu chce a ona ho-luuuubi!ex2:Ze ju najviac pritahuju cernosi.Takmer som sa na nu povracal a bol koniec.ex3:Zasuniem do nej a spusti zufaly rev.Co je,pytam sa.Ze mam pokracovat,ze sa najviac odbavi ked si predstavuje znasilnenie.Sla pozriet do Grecka a hned jednemu dala,ze no a co ved on jej nic neurobil ved to sa predsa nevycucha.Poslal som ju do riti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ziadna to nema napisane na cele,nieco sa odhadnut na zaciatku da,nieco vyplava az neskor.Clovek sa zalubi.Potom ked zacne s tebou vystrajat nejake nepristojnosti snazis sa jej isty cas dohovarat a cakas ze sa jej vrati zdravy rozum,ved si do nej medzitym investoval vela citov a usilia.Dnes viem-v takych pripadoch sa ten rozum nevracia a treba to ukoncit hned aj ked to cloveka v dusi boli-vyznamne tym obmedzis dalsie mozne skody.Poviem to takto-podla mojej skusenosti su u nas zeny,ktore povahovo za nieco stoja skor vzacny zjav,ak nejaku stretnes nasiel si poklad.Vacsinou sa stretavas s tymito vlastnostami:1.Totalna nespolahlivost2.Ustavicne klamanie ci ma dovod alebo nie3.Nevera skor ci neskor.Na tie ktore take nie su musis mat velke stastie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ufff, no ja ti nevim Karle, ale tuna na Povazi sme asi ine devy ako tam od vas

poznam sa s vela zenami, a ani jedna nesplna vyssie menovany bod :)

samozrejme su aj mrchy, ale s takymi nie som v kontakte...myslim si ze tych "fajn" je ovela ovela viac, a ako bolo povedane, chyba je niekde inde

 

nie si ty moc narocny co sa looku tyka? take pipeny maju vyrazny nepomer vzhlad vs rozum (ak som niekoho urazila, tak sa ospravedlnujem :) )

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doma som v Kosiciach.Urobim si vylet na to vase Povazie a porovnam.Inac podobnych skusenosti ako su moje som sa na slovenskom nete docital vela-niekolko prikladov:Vypoved1:Zistil som a vsetci mi hovoria ze slovenske zeny chcu iba grazlov a hajzlov,slusak a normalny nema sancu.2:Musis byt Arab,vediet Salsu,krutit zadkom a chcu ta.3:Slovenskych chlapcov si nevazia,vodia ich za nos,vesaju sa na Turkov,Albancov,Arabov a cernochov a plodia nam tu s nimi bastardov.Atd.,atd..Moje naroky:Chcem zienku peknu,zlatu,jemnu,neznu,bielu.Nesmie mat ziadne hrube crty ako napriklad velke cislo chodidiel,velky nos atd..Chcem ju zahrnat laskou,nehou,rozmaznavat ako malu macicku.Verbalne ci fyzicke nasilie,akekolvek ponizovanie nema v mojom vztahu miesto.Nechcem sa hrat na to kto bude hrat prve husle,chcem rovnopravnost,vzajomnu uctu.Som uprimny a verny a to iste cakam aj od nej.Mam co sa dnesnej doby tyka aj niekolko zvlastnosti,napr.nepacia sa mi kratke vlasy-ostrihana hlava(rimsko-krestanska kultura),som biely Sloven staroverec,uctievam nasich starych bohov a bohyne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moje naroky:Chcem zienku peknu,zlatu,jemnu,neznu,bielu.Nesmie mat ziadne hrube crty ako napriklad velke cislo chodidiel,velky nos atd..

 

no ty mooj doochode, ty máš iné nároky. že si tak nenapísal aj presnú výšku v cm, číslo toho chodidla, prípadne ďalšie rozmery. :zubiska:

 

Urobim si vylet na to vase Povazie a porovnam.

 

kludne dojdi aj sem, na považie, nechcem ti brať ilúzie ale to čo hľadáš asi nenájdeš ani tu, pretože ty hľadáš extrém ktorý sa vyskytuje iba v pár exemplároch ktoré ak sa aj nájdu tak sú spoľahlivo zadané. :zubiska:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co sa tyka toho chodidla ma to byt take jemne male nezne pekne tvarovane dievcenske chodidielko s peknymi prstekmi.Nema byt ako chlapske ani sa k nemu co aj len vzdialene priblizovat.Mna take velke laby u zien velmi odpudzuju,pokazia mi cely dojem.Podobne velke nosy,usiska,gambiska,atd..Prsia nemusia byt obrovske,ale nesmu byt ani male,smerom von maju vytvarat dokonale polkruhy a ked ma natiahnutu ruku-drzi sa v buse-spredu dokonale kruhy,dalej vyrazne okruhle boky,pekne tvarovane stehna a lytka s okruhlymi kolenami,nema byt podvyzivene vyziabnuta.Makkucku tvaricku s malymi perami a velmi jemnou a hladkou pokozkou na lickach.Tu u nas take obcas stretnem,fyzicky sa o extrem nejedna,mozno si mal na mysli ze tazko najdem tak milu povahu aku by som si zelal.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Makkucku tvaricku s malymi perami a velmi jemnou a hladkou pokozkou na lickach.Tu u nas take obcas stretnem,fyzicky sa o extrem nejedna,mozno si mal na mysli ze tazko najdem tak milu povahu aku by som si zelal.

 

zhruba tak nejak. pretože ak hľadáš nejaký mix matky terezy a miss universe, tak radšej ani nehľadaj. sú len dva možné výsledky ktoré môžeš dosiahnuť.

v lepšom prípade nenájdeš a budeš sklamaný, v tom horšom nájdeš takú čo to vie dokonale zahrať a tá ti to dá potom vyžrať až do dna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v lepšom prípade nenájdeš a budeš sklamaný, v tom horšom nájdeš takú čo to vie dokonale zahrať a tá ti to dá potom vyžrať až do dna.

 

Ta co by to hrala musi mat motiv. Ak nema peniaze, co vylucit nemozem, mozno bude mat aj stastie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

možné je všetko, takže to že možno bude nakoniec mať aj šťastie sa vylúčiť nedá.

ale ak by som mal odhadnúť pravdepodobnosť, tak asi skôr stretne politika ktorý neklame a nekradne :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Svarozic ma take narocne kriteria na exterier a povahu + je otazne, co za zjav je on sam, cize ci vobec ma nadej, ze zaujme take presne zadefinovane stelesnenie anjela a vekom ta pravdepodobnost klesa, lebo aj ta, co v 17-20 vyzera ako anjel, po 30 uz moze vyzerat trochu menej anjelsky...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som biely Sloven staroverec,uctievam nasich starych bohov a bohyne.

 

 

:zubiska: Morenu si uz utopil a chystas sa na na Sviatky jari ???

 

ja len dufam, ze mas tak maximalne 20 rokov a podobne vystrelky k tvojmu veku patria...ak mas nedaj Perun viac, tak sa nediv, ze ziadna Slovena-rasistu nechce :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S Clovek2 sa zhodnem ze v dnesnej dobe najst taky mix je takmer nemozne,ved som si uz niecim presiel.Od hlupych zien som si toho vyzral az az,opakovane som mal dusu ako Drazdany ci Berlin po vojne.Ako sa vravi-za dobrotu na zobrotu.Aj Slimak ma pravdu o tom motive,hoci su aj take,ktore ublizuju jednoducho z nudy,zabavy ked dostanu prilezitost.Zaujimava je otazka preco je tomu tak,ci je na vine zenska psychika z jej vlastneho principu,alebo je to nekvalita a ubohost dnesneho kulturneho prostredia z ktoreho sa na nich taketo vlastnosti lepia.Pytal som sa jednej,preco sa zvyknu chovat akoby mali v hlave ruletu,ze co povedia zvykne platit iba par hodin,maximalne dni,o svojich chybach hovorit odmietaju o muzovych nevedia prestat atd..Povedala mi ze zena je chaos,ze oni to sami nevedia,reaguju na nahle pocity ako zver ked ma prist zemetrasenie.A ano mozem mat raz aj stastie,nevzdavam sa-nadej zomiera posledna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Svarozic, skús trochen upraviť svoje kritériá. povedané inak prestaň hľadať ideálnu babu a začni hľadať normálnu.

Ak by sme mali definovať pojem "normálna baba" (pri pomerne vysokých nárokoch :zubiska: ) tak podmienky ktoré by mala spĺňať by mohli byť zhruba tieto:

1. krajšia ako Kleopatra z Turca

2. jemnejší slovník a lepší vkus ako Nora Mojsejová

3. menšiu spotrebu alkoholu ako Ivana Christová

4. menej finančne náročná ako Zora Coborová

5. psychicky stabilnejšia ako Iveta Bartošová

6. o niečo menej vypatlaná ako Darina Rolincová

7. aspoň o niečo menší počet chlapov ktorí sa jej prehnali cez posteľ ako Zuzana Belohorcová

8. podstatne vyššie IQ ako priemerná slovenská celeb-riť-a

 

skús si predstaviť takto definovaný osemuholník a to čo hľadáš sa nachádza niekde vnútri neho, to čo je za hranicami tohoto útvaru je fuj, kako.

................................................................................................................................................................................................................................................

PS 1 - mená v bodoch 1 a 2 sú plne zameniteľné.

PS 2 - IQ dotyčnej dámy odhadneš pomerne ľahko na 20 metrov, dlhoročným pozorovaním som vypracoval pomerne jednoduchú ale osvedčenú teóriu odhadu inteligencie : výška IQ je nepriamo úmerná veľkosti náušníc! :zubiska: úspešnosť odhadu touto metódou je približne-presne 95%

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz tak ja neviem ci toto cele je len nepodareny vtip alebo je to naozaj vazne :wtf:

nasledne by som radila do kategorie uchyl, maniak

 

 

Svarozic, ja sa ti predstavim, ano?

mam 26, som mile male ziena, postavou chuda, nie vychrtla, prsia trochu vacsie, ako vyzeraju v buse zpredu, netusim

som od Povazia, zial v moj neprospech vierovyznania krestan-katolik

mam sice male uska, male nezne pery, malu nozku .. len ten nostek je trosku vacsi (nie je to gombicka) a prsty na nohach mam ze vraj trosku dlhsie (podla mojho nazoru)

 

som uprimna, verna, dobra, mila, priatelska, sem tam prchka...a urcite by som mala u teba sancu, ale SAKRA, mam vacsi nos a nie je to Perun koho uznavam

a vlastne aj na tej pleti sa sem tam nieco vyhodi, inak je samozrejme hebka a hladka

 

tolka skoda :odpadnem:

 

navrhujem, opis seba, pripadne posli foto :)

nech vieme vylucit, ze sa nejedna o podobny typ, ako je Tomas (silno si fandiaci, s latkou velmi vysoko, v reale ziadna sebareflexia..) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Helle-u mojho slovenskeho staroverectva sa nejedna o vystrelky,je mienene smrtelne vazne.Povrchny,zdeformovany folklor z ktoreho si utahujes je iba fragmentom fragmentu a nie skutocnou podobou nasej starej viery.Ta bola nebesky uslachtila,nadherna,vznesena a hlavne nadovsetko mudra.Podarila sa mi rekonstrukcia na zaklade symboliky na vykopavkach.Obrazok mojho profilu je Perun z kniezacej celenky.Kvoli krestanom sme prisli o svoju originalnu kulturu,dejepis a kontakt s duchovnymi silami nasich rodov.Mam v hlbokej ucte svoju krv a tradiciu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doll-neide o moju sebareflexiu,zelat si mozem co chcem bez ohladu na sance a to co nechcem mi je nanic.Inac paci sa mi ta tvoja kamoska v cervenom tricku s ktorou sedis pri hrade Beckov.Ma velmi sympaticky mily usmev,je zlata ako slniecko.S nou by som si to vedel predstavit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

joooj, kamos moj, neviem, ci by si si aj u starych Slovienov vybral :D

ale ked sme tu v teme "Tomasove problemy so zenami", bolo by nacim bud temu premenovat, alebo zvazit, ci ty nie si nejaky reinkarnovany Tomas :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov