Skočiť na obsah

Ficove roky II.


alamo

Odporúčané príspevky

pán predseda Fico v predstihu bilancoval polovicu vládnutia - je nadmieru spokojný.

 

"Ľudia mimoriadne oceňujú snahu tejto vlády. Nie vždy sa nám všetko podarí, ľudia nám predovšetkým ďakujú za to, že sa vôbec o veci zaujímame,“ vyhlásil premiér ešte v piatok večer na predsedníctve Smeru-SD.

http://hn.hnonline.sk/slovensko-119/vlada-v-polcase-fico-a-spol-su-spokojni-283888

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

pani Churchil a Winton, za vsetkych slovakov prijmite moje uprimne ospravedlnenie...

 

Zeman vyznamenal záchrancu židovských detí Wintona aj Fica

Český prezident prirovnal Roberta Fica k Winstonovi Churchillovi, za ktorého prevzal ocenenie vnuk.

a este bozk na celo
a195403_res.jpg

 

(pripadne inde... vsimnite si pohlady muzov v lavej casti fotky :D )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Ta dobre zrobil!

 

 

 

Ten sviniar hranatý, smrad boľševický, svojimi zásahmi do slobody médií porušuje základné princípy demokracie. Takú by som mu naplul do ksichtu, svini komunistickej, nasratý som len keď čítam jeho meno!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

a upáliť by si ho nechcel ???  zároveň s ním aj jeho voličov ???? 

 

nezabudni : miluj blížneho svojho ako seba samého  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  1. Fico môj blížny nie je, to by som už dopadol
  2. Som len veľmi vlažný kresťan :D

 

Ale keď si už oživil túto tému, nedá mi :)

 

 

Riziko chudoby vlani hrozilo 660-tisícom ľudí

 

Rizikom chudoby bolo v minulom roku ohrozených 12,6 percenta obyvateľov Slovenska, teda 660 tisíc osôb.

 

Paráda smeráci, ide vám karta :D :D Toto je neskutočné, od roku 2006 pri moci, s výnimkou krátkej epizódy Radičovej a vyše 12% obyvateľstva máme v chudobe. Čistí socani :D

 

Paška sa vracia. Fico si ho vybral na kľúčový snem

 

Sobotňajší pracovný snem Smeru-SD povedie zrejme ako predsedajúci Pavol Paška. Paška je podpredseda strany. V novembri po kauze nákupu CT prístroja pre piešťanskú nemocnicu odstúpil z pozície predsedu Národnej rady SR a vzdal sa poslaneckého mandátu. Silnú pozíciu v strane si však udržal.

 

 

No a toto... toto sa fakt nedá ani komentovať, toto už je vyslovene výsmech všetkým ľuďom, ktorí tu žijú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to máš jednoduché : príklad - príde na slovensko sto utečencov, po nich príde tristo ich príbuzných a potom ďalší príbuzní, známi a ich známi a známi ich známych a ich príbuzní a tí všetci sa spoja s našimi tzv. neprispôsobivými cigánmi  a začnú si rozkazovať, voliť svojich politikov a ty už nebudeš potrebovať FIca ani iného politika lebo budeš makať ako sprostý aby si uživil všetku tú háveď a len tak mimochodom keď nebudeš makať tak sa budeš povinne klaňať alláhovi .

To je tvoja svetlá budúcnosť či už s Ficom alebo bez neho .

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Žiadna vláda nedokázala domestikovať indických Cigánov v osadách, nedokáže to ani s africkými Cigánmi. Názor verejnej mienky je jednoznačný, nikto ich tu nechce ani cítiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bolo by možné, utečeneckými kvótami, zničiť Fica?

nie, ale už by ho konečne niekto mal konfrontovať s realitou, že ako to teda jeho strana a vláda vlastne myslia:

 

Naši súčasní vládni predstavitelia (od premiéra po ministra vnútra) sa v slovnej rovine stavajú ku kvótam kriticky. No dá sa ich postoju veriť? Veď aj poslanci Smeru v Európskom parlamente hlasovali za rezolúciu, podporujúcu politiku kvót. Naša sociálna demokracia inak hovorí v Bratislave ako v Bruseli hlasuje.

http://www.aktuality.sk/clanok/277000/komentar-kto-pomoze/

lebo zatiaľ to vyzerá tak ako som písal v utečeneckej téme, Fico doma robí ramená, a v Bruseli sklapne kufre a odsúhlasí všetko čo budú od neho chcieť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

pripomeniem

prečo žijeme v "novom Fikoveku"?

prečo padla Radičovej vláda, a naozaj musela padnúť?

jednalo sa o pomoci Grécku

dnes už je jasné, že to celé bola sprostosť

ten kto vtedy bol proti "lojalite" mal pravdu

ten kto za tú "lokajalitu" (od slova lokaj, prisluhovač v uniforme..) sa mýlil

má niekto nejaké námietky?

zdá sa mu napriek všetkému, že to bolo a dopadlo inak?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

 

"Rovnako som povedal gréckemu premiérovi pred ostatnými členmi, že Grécku a Grékom sa ani nesnívalo o tom, čím muselo prejsť Slovensko, čo to je robiť skutočné reformy, čo to je prejsť skutočnou privatizáciou," povedal Fico.

http://finweb.hnonline.sk/spravy-zo-sveta-financii-126/grekom-sa-ani-nesnivalo-o-tom-cim-muselo-prejst-slovensko-povedal-fico-tsiprasovi-832611

povedal človek ktorý na kritike privatizácie a reforiem vybudoval svoju politickú kariéru :cotisisi:

 

povedané po Rytmusovsky: Si zabil, Robo

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ale vtip je o to vtipnejší, že má pravdu ... slovač skutočne reformovala a odtŕhala si od huby, a tri štvrtiny dôchodcov to robia doteraz ... nebolo zle, že to grék počul :)

 

... len to cudzie perie tam trčí :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Fico ako "hlas rozumu"

http://www.konzervativnyvyber.sk/poda-ficova-vlada-demisiu/16468/

Pokiaľ Európska únia zavedie napriek odporu slovenskej vlády kvóty na utečencov, môže tým Robertovi Ficovi veľmi pomôcť s volebnou kampaňou. Premiér chce pred voľbami hrať rolu štátnika, ktorý chráni národné záujmy a európsku civilizáciu. A dobrá volebná kampaň musí byť založená na zaujímavom a zrozumiteľnom príbehu.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Včera som dvom dôchodcom vysvetlil, ako ich Fico oje... oklamal pri valorizácii dôchodkov, keby sa do toho nemontoval, tak mohli mať vyššie dôchodky ako majú dnes. A zdalo sa, že to aj pochopili. Takže to vyzerá na ďalšie dve zachránené duše.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moj otec nadava na Kanika,lebo mu  znizil dochok - isiel do dochodku v cca 1998 roku, mozno 2000 - podla "meciarovych" zakonov. 

 

Som mu vysvetlil - ze jedine Ficiak obera ludi a jeho o dochodok - mozno to aj pochopil - lebo maju obaja rodicia nadpriemerne dochodky - matka to chape a -ked som mu to vysvetloval mi dala za pravdu.

 

Ale ziadnu dusu som nezachranil. :zubiska:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem ako to bolo vtedy s tými "kaníkovými dôchodkami", viem, že sa to znižovalo, ale fakt neviem prečo a na základe akého kľúča. Pamätám akurát, že sockárom sa znižovali sociálky, preto lebo ich výška sa odvíjala od počtu detí, na obrázku som videl Cigána ako držal papier zo sociálky, kde mal pred reformou 14000 Sk mesačnú dávku a po reforme niečo okolo 5500. 14000 Sk na rok 2000 bol veľmi, ale veľmi slušný príjem bez práce. Ja som 2 roky predtým zarábal 10500 v čistom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nic sa neznizovalo dochodcom(trebars mojmu otcovi) - len kolega mojho otca o 5-7 rokov mladsi za kanika mal vyssi dochodok ako on. 

 

Aj moj otec by mal za kanikovho zakonu vacsi dochodok. ALe mal ho za toho meciarovho. Ale tychto ludi je plna kupa co to nechape -  kanika nenavidia ze im aj im nezodvihl -starodvochodcovia - ale aj to je jedno - oni aj fica maju v pazi - ale co je ina strana KANIK? nEBodaj Sulik? Oni volit pojdu a ... 

 

 

Priklad moj otec je mozno ci bol nahnevany aj na dochodok mojej matky - si myslel,ci je mozno pravda ze vacsinu casu viac zarabal - ja neviem neriesim to - videl sim vyplatne pasky - inak obaja v rokoch 1998 a okolo - vtej fabrike mali nadpriemerne prijmy celorepublikove - lebo vtedy okrem magnezitiek si vela exporterov nemal - oni mali nadpriemerne prijmy - preto aj tie dochodky .. teda ten moj otec neviem ci spracoval spravu ze ma mensi dochdok kvoli tomu ze siel na predcasny oproti matke...

 

Proste cele to pisem . ...len tak aby si ..pochopil ,ze tak jednoducho ako si myslis ludi neobratis na spravnu vieru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

 

Nominant Smeru na čele štátneho podniku Vodohospodárska výstavba pán Lazár ma obvinil z mnohých klamstiev a vyhráža sa, že ma na súde oberie o milión eur. Posúďte ešte raz, kto má pravdu. Je celý biznis s kompou iba náhoda?

kauza kompa

http://veronikaremisova.blog.sme.sk/c/390389/pan-lazar-stoji-vam-to-zato-odpoved-na-nepravdive-informacie-riaditela-v-kauze-kompa.html?ref=tit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov