Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

To je dokaz, ze za vsetkym treba hladat peniaze.

A tym liecitelom mas na mysli aku osobu....nejaku babku z Oravy, alebo niekoho, co ma zdravotnicke vzdelanie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Poculi ste uz, ze by bol podobne potrestany liecitel, napriklad preto, ze nepredpisal chemoterapiu pacientom, co mali rakovinu?

 

Nepocul som. Pokial viem, tak zakon nijako nedefinuje status liecitela. Liecitel /teda ktokolvek bez opravnenia/ tym padom nemoze pracovat so zdravotnym zaznamom pacienta, urcovat diagnozy a uz vobec nie predpisovat liecbu /chemoterapiu/ Ak pacientovi s rakovinou "liecitel" povie, ze nema rakovinu, ale hlisty, je to tvrdenie na urovni rozhovoru v krcme -podla mna zakonom nepostihnutelne Tato diera tu proste je. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

k superzázračnej dezinfekcii bazénov, ktorá sa vo veľkom predáva pod značkou MMS na liečenie všetkých chorôb od nádchy po padanie vlasov a rakovinu - sa vyjadrili dva úrady

Úrad verejného zdravotníctva vydal negatívne stanovisko už roku 2010, zjavne to nestačilo

tak ho vydali znovu, a pridal sa Štátny ústav na kontrolu liečiv

 

 

Zázračný alebo Majstrovský minerálny roztok Miracle Mineral Solution/Master Mineral Solution (MMS), ktorý sa predáva aj u nás cez niektoré internetové stránky, by spotrebitelia nemali používať, pretože môže poškodiť ľudský organizmus. Upozornil na to Úrad verejného zdravotníctva SR, ktorý už podobné odporúčanie vydal v októbri 2010.

Hoci ide o chloritan sodný, ktorým sa dezinfikuje voda z kohútikov či v bazénoch, pri zmiešaní v určitom pomere s kyselinou citrónovou má mať liečivé účinky. Jeho predajcovia tvrdia, že na rýchle infekcie ako chrípka či zápaly účinkuje takmer okamžite, no podľa webu mmskvapky.sk má zaberať aj na ďalšie ochorenia.

Nepoužívať tento prípravok radil spotrebiteľom v máji tohto roku aj Štátny ústav na kontrolu liečiv (ŠÚKL). Upozornil, že nie je registrovaný ako liek a o jeho liečebných účinkoch neexistujú žiadne výskumy.

...

Food and Drud Administration (FDA) už pred piatimi rokmi vydala varovanie pred vážnym poškodením zdravia, ku ktorému môže dôjsť pitím Zázračného minerálneho roztoku MMS. „Ak sa produkt používa podľa návodu, môže spôsobiť vážne poškodenie zdravia. V stanovisku FDA sa uvádza, že už dostala niekoľko podnetov od spotrebiteľov, ktorí požívali tento prípravok, o poškodení zdravia, vrátane nevoľnosti, vracania a život ohrozujúceho poklesu krvi z dehydratácie,“ dodal Rovný.

Úrad verejného zdravotníctva upozorňuje, že MMS zmiešaný v presnom pomere s obyčajnou kyselinou citrónovou uvoľňuje počas 12 hodín v tele isté množstvo chlórdioxidu. Úrad varuje, že ten podľa toxikologického hodnotenia EPA z roku 2010 spôsobuje poruchy vývoja nervovej sústavy.

https://dennikn.sk/203789/zazracny-mineralny-roztok-moze-poskodit-zdravie-urad-pred-nim-varuje/?ref=tit

 

stále je to hit internetu, aj mne ho ponúkal pred rokom liečiteľ na padanie vlasov, optimista.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bolo by uz asi na mieste rozsirit "informaciu", ze kyselina sirova vylieci vsetky choroby, dokonca aj tie, ktore nevylieci chloritan sodny. Ze korporacie nam to zatajuju a ze ked kyselinu zriedime s kvapkou vody, lebo ta prenasa informacie, vznikne nam z toho nejaky zazrak, ktory je mozne aplikovat lokalne, peroralne, enteralne, intraverozne a rektalne a ze fantazii sa proste medze nekladu. Prirodzeny vyber uz potom urobi svoje..

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kto sa pustí predávať bazénovú dezinfekciu ako liek na všetko, nemá ani najmenšie morálne zábrany ... takže jednoznačne zarobí.

 

stačí nakúpiť v sudoch, priložiť za veľkoobchodnú cenu nakúpenú kyselinu citrónovú, a vytlačiť letáky so starostlivým vymysleným návodom.

zúfalí ľudia budú kupovať ako cukor.

načo morálne zábrany? táto firma je rozlezená po celom svete ako mor. a to je len jedna z tisícov podobných. fuj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator,    vies  toto je dalsia vec ktorej nerozumies :),    v medicine dnes postupujeme na zaklade dokazov o ucinnosti.  A je dost rozdiel mat liek kde mas preukazanu ucinnost lepsiu ako ako doterajsi liek a mat cosi co ma preukazane len skodlive ucinky :)

Nie je chemia ako chemia,    

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ake lieky nie su na baze chemie?

 

informator,    vies  toto je dalsia vec ktorej nerozumies :),    v medicine dnes postupujeme na zaklade dokazov o ucinnosti.  A je dost rozdiel mat liek kde mas preukazanu ucinnost lepsiu ako ako doterajsi liek a mat cosi co ma preukazane len skodlive ucinky :)

Nie je chemia ako chemia,    

 

Neviem ktore nie su, ale tie ktore su, tak maju ucinky, ako ten vseliek "ponukany" game. Staci nedodrzat (niekedy aj dodrzat) navod na uzivanie a si sa doliecil na veky. To nema s mojou "ucenostou" v odbore nic spolocneho. Uz som to tu napisal....mna vobec netrapi za co dospela populacia mina svoje peniaze.......ak to trapi teba, tak s tym nic nenarobi nikto, lebo vsetko je to o peniazoch a dokial sa ludia budu chciet liecit sposobom, aky uznaju za vhodny, tak dovtedy sa taketo veci budu diat. Niekto mudry (mozno mudrejsi ako ja) povedal, ze "Neexistuje nic ako altermedicina, ale jestvuje iba medicina a dalej iba postupy, u ktorych este nie je dokazane, ze funguju" : )  usmevne, no dost pravdive.

 

 

No, napisal som tu fikciu s kyselinou a ono to nie je fikcia, Oni ju do seba vazne leju

 

http://www.mmskvapky.sk/Kyselina-chlorovodikova-solna-4-latka-na-vyrobu-CDS-2-d88.htm

 

E926 - co ti to hovori?

Zamyslel si sa niekedy nad tym, preco ludia fajcia, piju, beru drogy, prepchavaju sa roznym tabletkovym svinstvom a pod. terapie....tiez je to vo velkom publikovane, co sa tyka skodlivosti. No cuduj sa svete, nepomaha to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Bolo by uz asi na mieste rozsirit "informaciu", ze kyselina sirova vylieci vsetky choroby, dokonca aj tie, ktore nevylieci chloritan sodny.

No, ten oxid chloričitý ako MMS alebo kvalitnejši CDS2 je vyskúšaný a naozaj pomáha mnohým ľuďom a i zvieratám. A je to nazoaj všeliek, ale iba akože, nepôsobí priamo na chorobu, ale na imunitný systém, ktorý sa nim posilní a ten potom hocijakú chorobu odstráni.

 

Problém zdravotníctva je, že sa snaží odstrániť konkrétnu chorobu. Ale to je chyba. Človek nemá dostatočne znalosti poznať organizmus natoľko dobre, aby ho takto dokázal liečiť. Ale našťastie existuje v organizme už systém, ktorý sám účinne dokáže choroby odstraňovať a to je imunita. Preto stačí sa iba o ňu starať a o všetko ostatné sa sama postará.

 

Imunita, ak je dostatočne silná, si dokaže poradiť s hocijakou chorobou, je k tomu vyzbrojená. Dokáže zničiť i rakovinu. Rakovina je zase iba ochorenie spôsobené slabou imunitou, poruchy buniek pri ich delení nastávajú každú chvíľu, ale väčšinou zlé bunky dokáže imunita zlikvidovať. Ak sa tak nestane a zlá bunka si ešte zachová delenie, tak vznikne rakovina.

 

Dokonca i mnohé psychické choroby sú imunitou odstraňované včetne autizmu, ktorý vzniká po zaočkovaní, ak je dieťa napadnuté niektorými parazitmi. Parazit je imunitou obmedzovaný a tak oslabovaný. Ale ak je imunita prilákaná na očkovaciu látku a tak oslabená, parazit dostane slobodu a zasiahne nervový systém alebo dokonca mozog.

 

Ale žial, snaha väčšinovej "vedeckej" komunity je imunitu nevedome ale i vedome oslabovať rôznými spôsobmi!!! Dôvody k tomu nie je ťažké si vyhľadať. Preto sa na propagovanú "vedu" nemôžeme spoliehať a radšej si musíme poradiť sami...

 

http://uzivamecds.webnode.cz/zkusenosti-uzivatelu-cds2/

http://probud.se/index.php/zdravi/1164-mate-se-radi-odcervujte-se

https://youtu.be/ZUC1qpGuBf4

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dokonca i mnohé psychické choroby sú imunitou odstraňované včetne autizmu, ktorý vzniká po zaočkovaní, ak je dieťa napadnuté niektorými parazitmi. Parazit je imunitou obmedzovaný a tak oslabovaný. Ale ak je imunita prilákaná na očkovaciu látku a tak oslabená, parazit dostane slobodu a zasiahne nervový systém alebo dokonca mozog.

Nijaka studia este nepotvrdila spojitost autismu a ockovania. Jedna z nich:

http://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa021134

A ten nezmysel, ze autismus je sposobeny parazitmi si asi dostal z rovnakej stranky, ako ten zvysok.

 

Ja radsej budem verit vede, ktora pracuje podla vedeckych metod, ako rad z pochybnych stranok, ktore si neviedia ani poriadny css styl spravit.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz,   zjavne hovorime o dvoch roznych imunitach :),   ta co poznam ja nema ako liecit autizmus ani parazity, zlomene nohy a pod.

ta druha ezotericka toho dokaze vela :),  aj prezit cielenu otravu chlorom

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nijaka studia este nepotvrdila spojitost autismu a ockovania. Jedna z nich:

http://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa021134

A ten nezmysel, ze autismus je sposobeny parazitmi si asi dostal z rovnakej stranky, ako ten zvysok.

 

Ja radsej budem verit vede, ktora pracuje podla vedeckych metod, ako rad z pochybnych stranok, ktore si neviedia ani poriadny css styl spravit.

 

V USA boli žaloby na autizmus spôsobený očkovaním a pacienti to vyhrali. Ale stále je snaha to zamlčovať, pretože v zdravotnom priemysle sa točia obrovské peniaze a je snaha to takto udržať. Je snaha pacientov zachovať, aby boli závislí na liekoch a tak platili za ne peniaze. Ja zase neverím vede, ktorá je skorumpovaná a jej stránky sú preto pochybné.

Ale ak ti nezáleží na tom, aby ľudia boli naozaj zdraví, tak si otrok toho zvráteného systému.

A že autizmus sa dá liečiť zničením parazitov, je dokázaný fakt, existujú vyliečení pacienti.

Alebo tú prednášku o tom jednoducho ignoruješ?

 

 

nuz,   zjavne hovorime o dvoch roznych imunitach :),   ta co poznam ja nema ako liecit autizmus ani parazity, zlomene nohy a pod.

ta druha ezotericka toho dokaze vela :),  aj prezit cielenu otravu chlorom

 

Posudzuješ to pomocou vlastnej myšlienkovej predstave a to nie je vedecký prístup, ale fakty sú fakty, tie neoklameš.

Samozrejme, že imunita nedokáže oddelené kosti spojiť, musia sa spojiť mechanicky, ale o ich zrastenie sa už postará imunita.

My nemáme úplné znalosti o imunite, ale dokáže naozaj mnoho, akurát to nepoznáme, pretože je snaha pomocou vakcín, liekov a jedov v potravinách a vo vzduchu ju stále držať v chorom stave. Konečne sa treba zobudiť, svet je iný, ako nám to masmédia, veda a školy ukazujú...

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz,  schopnost regeneracie nepatri pod imunitu,    a tu narazame skor na to ze skutocne toho mnoho nepoznas :).  Miesto zobudzania je vhodne skor studovat,  zlozite a dlhotrvajuce ale jedine overene.

 

A kedze mas fakty, tak urcite sem vies dat odkaz na dobru studiu dokazujucu vplyv uzivania chlorovej dezinfekcie.   A idealne aj viac ako jednu,  samozrejme dvojito zaslepenu,  s dobrym nahodnym vyberom subjektov. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V USA boli žaloby na autizmus spôsobený očkovaním a pacienti to vyhrali. Ale stále je snaha to zamlčovať, pretože v zdravotnom priemysle sa točia obrovské peniaze a je snaha to takto udržať. Je snaha pacientov zachovať, aby boli závislí na liekoch a tak platili za ne peniaze. Ja zase neverím vede, ktorá je skorumpovaná a jej stránky sú preto pochybné.

Ale ak ti nezáleží na tom, aby ľudia boli naozaj zdraví, tak si otrok toho zvráteného systému.

A že autizmus sa dá liečiť zničením parazitov, je dokázaný fakt, existujú vyliečení pacienti.

Alebo tú prednášku o tom jednoducho ignoruješ?

 

ten nezmysel s autizmom a očkovaním putuje vo konšpiračných vlnách po internete už dlho, a takmer rovnako dlho je aj vyvrátený.

tak ešte raz, aby sme vedeli, o čom tu píšeme, hm?

 

motívom na falšovanie štúdií spojení očkovania a autizmu boli práve tie súdne spory, ktorými sa oháňaš.

autorom falšovania bol človek menom Andrew Wakefield, všetky jeho nedostatočné taksvané pozorovania a štúdie boli vyvrátené, dokázali mu, že falšoval správy, vzorky, nemal dostatšné množstvo materiálu a porovnávacieho materiálu vôbec nie.

 

tie súdne spory išli do kytek, pretože pán Wakefield nie je už ani lekár, vedome zavádzal s vidinou zisku, a dávno mu to dokázali. zaujímavé je, že pán Wakefield sa ani priveľmi nebránil a nebráni, pretože vie, že falšoval a zavádzal.

 

žiaľ, internet žije svojím životom. ktokoľvek vďačne vstrebáva katastrofické správy, ktorých dementi / profesionálna oprava / sa k tým istým pojašeným čítačom konšpirácií už nedostane.

https://bezpecneockovanie.wordpress.com/2014/07/05/autizmus-s-ockovanim-nesuvisi/ ...  http://tech.sme.sk/c/7154835/sposobuje-ockovanie-autizmus-odpoved-na-znamy-mytus.html ... http://www.sprievodcaockovanim.sk/ockovanie-proti-osypkam-priusniciam-ruzienke/sposobuje-ockovanie-proti-mmr-autizmus-ako-to-uvadzaju-antivakcinacni-aktivisti.html .... atd.

 

milý hmmh,

 

keby si bol taký dobrý, a uviedol nejaké relevantné odkazy na vyliečenie autizmu liečením parazitov.

a odkazy na vyliečaných pacientov, a na dokázaný fakt liečby.

a samozrejme aj odkaz na tú prednášku, ktorú spomínaš.

a odkazy na úspešné súdne spory ohľadne očkovania a autizmu, ktoré neboli založené na sfašovanej štúdii pána Wakefielda.

 

vďaka :)

 

 

-------------

 

a trochu poriadku do pojmov:

 

Imunita

je odolnosť živého organizmu (schopnosť živého organizmu "úspešne" reagovať) voči pôvodcovi choroby (antiinfekčná imunita), jedu, alebo vôbec určitej látke (najmä na nádory a transplantáty – tzv. protinádorová imunita a transplantačná imunita).

Imunita môže byť vrodená alebo ziskaná (napr. očkovaním).

Prirodzená metóda na zvýšenie imunity je úspešná obrana proti infekcii, pri ktorej organizmus vytvoril protilátky. To sa stáva napríklad po prekonaní väčšiny infekčných detských chorôb.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Imunita_%28biol%C3%B3gia%29

 

 

regenerácia:

Regenerácia je schopnosť obnovy poškodených či odobratých tkanív, orgánov alebo častí tela jedinca. Príkladom regenerácie je dorastenie končatiny v prípade jej oddelenia. Takúto schopnosť má napr. nezmar hnedý a hviezdovky. V niektorých prípadoch z oddelenej končatiny dorastie nový jedinec.

http://sk.wikipedia.org/wiki/Regenerácia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz,  schopnost regeneracie nepatri pod imunitu,    a tu narazame skor na to ze skutocne toho mnoho nepoznas :).  Miesto zobudzania je vhodne skor studovat,  zlozite a dlhotrvajuce ale jedine overene.

 

A kedze mas fakty, tak urcite sem vies dat odkaz na dobru studiu dokazujucu vplyv uzivania chlorovej dezinfekcie.   A idealne aj viac ako jednu,  samozrejme dvojito zaslepenu,  s dobrym nahodnym vyberom subjektov. 

 

Mnoho toho nepoznaného sa vyskytuje aj u teba a iných. Akurát rozdiel je v tom, že niektorí sa to snažia zmeniť, momentálny stav ich neuspokojuje, ja medzi nich patrím. Na imunitu, ktorá dokáže liečiť zlomené nohy, si narážal ty, ja som iba nadviazal. A špekulovať o tom, že regenerácia nepatrí pod imunitu, je zbytočné. Pod imunitný systém môže patriť všetko to, čo sa snaží zachovať dobrý stav organizmu, je to len vec definície. Takže stále platí pre mnohých, musia sa konečne zobudiť, systém ich uspáva a potom nemajú ochotu prekonať blok manipulácie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

To sú zase iba barbarské manévre, ako spúrne osoby voči skorumpovanému, zlodejskému a násilnému systému zlikvidovať. Ale skúsenosti o tom, že autizmus sa dostavil krátko potom, ako sa vyskytlo očkovanie, sa nachádzajú v širšej verejnosti, mnohí o tom prehovorili a sú takí aj na Slovensku. To je fakt, ktorý špekuláciami nezakryješ.

http://www.slobodavockovani.sk/news/ockovanie-sposobuje-autizmus-hovori-vlada-usa-i-riaditel-divizie-mercku-pre-vakciny/

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3678-kdo-zabiji-lecitele-a-proc-celostni-lekari-kvuli-ohromujicimu-objevu-spachali-sebevrazdu

http://www.stevequayle.com/index.php?s=146

 

A čo je podľa teba relevantný odkaz? Pre mňa to nie sú stránky, ktoré propagujú skorumpovaní vedci a lekári. Minule som už odkazy uviedol. Alebo nejaká navodená mystická slepota bráni si to uvedomiť?

 

A regenerácia v určitej súvislosti môže patriť ako prostriedok na vyliečenie organizmu pod imunitný systém, je to len vec vytvorenej definície ...neviem o čo ti ide.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved ok, preto som zaviedol pojem imunita a ezotericka imunita, pod ten si schovaj co chces.  Len sa potom neplet do mediciny, a kludne odmietaj co len chces, ja som uz davno vzdal nejaku snahu ludi vzdelavat.  Ak niekto bojuje o svoje pravo ostat hlupakom, ma ho mat.

 

Ale len tak bokom,  skutocne ani to ze  ockovanie vakcinou MMR je v antikorelacii s autizmom  nestoji za rec ? :)

A tvoje "zdroje"  klamu, zavadzaju a prekrucaju.   Na to staci bezna inteligencia a trochu skepsy aby si tam nasiel logicke chyby a prekrucanie.

Ale ok, nie kazdy ma dost inteligencie, aj ked sa nikto nestazuje ze jej ma malo :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm

 

skvele panoptikum odkazov

Mna by napriklad zaujimalo, ako dokaze uplne jednoducha anorganicka zlucenina /jeden atom chloru, dva atomy kyslika/  take zazraky. Predpokladam, ze to bude aspon tak jednoduche, ako tie tvoje dookola rozsypane nadavky na system :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso

Ak rozprávaš s matkou a vedľa nej stojí 15 ročný syn s autizmom a ona ti povie, že jeho choroba sa začala objavovať po zaočkovaní, tak budem naďalej drzo zapierať, že to nie je pravda? Alebo že aj v slovenských diskusiách sa priznávajú ľudia k tomu, tak aj to budem ignorovať?

 

Nemáš právo vzdelávať iných, ak máš snahu stále ignorovať fakty a dôverovať takým ľuďom, ktorí kvôli peniazom a alebo kvôli strachu stratiť reputáciu, budú pravdu zapierať.

Tie zdroje sú dostatočné, sú v ních aj uvedené dôkazy.

Pridávam ďalší:  https://youtu.be/CpvcAebn9zQ

 

A nejaká tvoja vymyslená ezoterická imunita nemá význam. V podstate imunita a hlavne organizmus sú stále pre nás veľké záhady. Veda živú bunku pozná iba z troch percent, to prezradila jedna slovenská svetovo uznávaná biologička. Takže tvoje falošné múdrosti má naozaj nezaujímajú.

 

dead

Vieš konkretizovať, čo sa ti na odkazoch nepáčí? Najdi si iné, je toho viac.

 

Andreas Kalcker je fyzik, na prednáške zdôvodnil, ako to funguje, je to na videu a jednoduche to pochopiť nie je. Ten oxidant vhodný aj pre organizmus neobjavil on a tiež to bola náhoda, rovnako ako pri objavení penicilinu alebo viagry.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

MMS malo by to byť normálne trestné.  Vziať im deti tým šibnutým rodičom, čo toto dávajú deťom. Decko sa nevie brániť. Matka je za to zodpovedná, za vedomé poškodzovanie zdravia dieťaťa.  

 

Ak to berie dospelý človek, prosím. Nech si s tým robí čo chce. Natiera, pije, inhaluje. Zdravie si môže každý dodrbať ako chce, podľa vlastne vôle. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dead

Čo sa týka jednoduchosti molekuly oxidu chloričitého, tak na tom nie je nič výnimočné. Aj voda má jednoduchú molekulu a ako je pre fungovanie organizmu dôležitá. A kyslík, to je len atóm a bez neho nemôžeme fungovať. Ten oxidant dokáže nejak perfektne naštartovať imunitný systém, to je všetko čo urobí. Aj vitamín B6 a B12 majú pozitívny vplyv na imunitu, ale ak človek má v sebe parazita, tak ten vitamín pohltí a potom sa neprejaví. Často riešenie problému býva jednoduché. Preto ľudia by mali brať vážne prečisťovanie organizmu počas pôstu hlavne čriev. Inak vznikajú v tele toxíny a tie zaťažujú imunitu a ona potom nemá energiu sa zaoberať dôležitými úlohami. Pred každou liečbou a hlavne pred pôrodom, by sa mal organizmus dôkladne prečistiť. Pretože sa stáva, že počas pôrodu sa prenášaju škodlivé látky, ale i paraziti z matky na dieťa.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov