Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

a znovu homeopatiká...

trošičku rozcupovaná na kúsky jedna z účinných látok /ktorých, ako vieme, v homeopatických minigulôčkach je 0,0000000nič/

https://michalpecik.blog.sme.sk/c/448296/homeopatia-cukor-nad-zlato-a-zdravy-rozum.html

 

priamo zo stránky Slovenskej komory homeopatov je vskutku poučné čítanie o okamžitej prvej pomoci homeoaptikami pri utopení, zasiahnutí el. prúdom, pohryzení, veľkom krvácaní, zlomeninách, popáleninách... mimoriadne čítanie. to nie sú len liečby príznakov chrípky a nádchy a banálnych miestnych zápalov.

https://www.komorahomeopatov.sk/homeopatia/terapeuticke-rady

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 9 mesiacmi...

alternatívna, alebo tzv. "alternatívna" medicína nielenže prekračuje hranice, a nielenže zarába na zúfalých a chorých ľuďoch,

keď zvolávajú ma podivné prednášky cudzí "objavitelia a vynálezcovia kdejakých MMS a blbostí podobného typu za drahé peniaze, nechajú si sami vymývať mozog.

 

keď sa ovšem na niečo podobné prepožičia opozeraná, ale stará známa tvár "s menom" zo showbizu a sveta starnúcich celebrít, je nielen dupľom zle, je to hnus.

 

Ivan Vojtek, takzvaný "Tuli" zrejme nemá z čoho platiť elektriku, tak sa predal podvodníkovi, ktorý zarába na chorých ľuďoch.

 

predáva šmejdy v reklamách a na videách, jeho majiteľom a pánom je známy podvodník z východného Slovenska, a vôbec to Tulimu nerobí problém.

 

kto zarába na šmejdoch na rakovinu - obchodník z Prešova predáva výživové doplnky naplnené ktoviečím za 50 eur, reklamu mu robí vo veľkom Ivan Tuli Vojtek

 

post-3-0-99149800-1517504056.png   post-3-0-65466200-1517504059.png

                                               post-3-0-56096000-1517504060.png

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game.......vitaj v realite.......az teraz si si vsimla, ze umelci a menovite herci, realizuju oficialne najstarsie remeslo?....v tejto dobe liberalnej demokracie su na prvom mieste peniaze a teda kde inde by sa dalo bez vycitiek svedomia, ze som niekoho urazil, pouzit slovne spojenie....kto maze ten jede....drzia sa toho umelci a "umelkyne" .....preto vsetko co tito zastupcovia "slobodnych povolani" povedia ber z rezervou :).....alebo sa ich nauc ignorovat....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale jaj.

si myslíš, že neviem, aká je realita?

 

tento Vojtekovský truhlík mi padol do oka na mnohých miestach naraz, presne ten dojem som z neho mala, že k takémuto sa prepožičať, asi chudák nemá na zaplatenie elektriky.

novinárom to padlo do oka tiež, lebo ho poprevracali ako starý kabát.

 ten rozhovor s Jeho Hereckosťou, to je len zlatý klinec.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ale podobnost s Vojtekom je aj v inych reklamach s tiez "umelcama".......len namatkovo.....Polnišova, Dangl, Kovar, Letko a pod....vsetko su to "bankove a ekonomicke veliciny" a odbornici na vyhodne pozicky...a este ma napadol jeden "expert", akurat mu neviem meno, ale ma svaly....teda dovod byt  idolom 10-15 rocnej populacie :)  A urcite by sa ich naslo ovela viac a nielen medzi "umelcami".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale áno, veď kľudne o nich môžeme písať, tam, kde prevádzajú svoje celebritné kejkle na podpodlahovej úrovni.

 

a pokiaľ si dobre pamätám, o Danglovi a Polnišovej som tu hodne nelichotivo písala už kdesi, a nie raz,

len to bolo v iných príslušných témach, hereckých, reklamných a podobne.

 

tento Vojtek, ktorý nemá na elektriku, propagoval masívne aj vo videách alternatívnu medicínu predávanú predražene, bez overených účinkov, nešťastným ľudom,... preto je tu, v tejto téme.

 

keď o tých ostatných či o komkoľvek  vieš niečo v súvislosti s alternatívnou medicínou blázniacou za drahé peniaze hlavy zúfalým ľuďom, kľudne to sem napíš.

podebatujeme o nich.

o tom je táto téma.

 

a pekných pár alternatív vrátane bazénových dezinfekcií a nikým neoverených účinkov rias a molekulárneho vodíka a kdečoho a ich bohatnúcich objaviteľov tu už pranierovaných aj bolo.

 

pridaj ďalšie a ďalších, podiskutujeme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nesledujem to az tak podrobne....tymto svojim poukazanim aj na ine "celebrity" som iba chcel poukazat, ze "umelci" su odkazany na zakazky a je jedno, ci je to zakazka v divadle vo filme alebo v reklame....a to nepisem o roznych platenych ucastiach na nejakom "odbornom" zhromazdeni kadejakych velicin......ich jedinou ulohou v zivote je dobre sa predat.....vsetko je to hra.....beru to ako ked v nejakom predstaveni (divadlo-film) predstavuju spickoveho lekara, jadroveho experta, maklera, politika, enviroaktivistu a pod. hm...a pritom mozno takych 90% z umelcov nevie kde je sever alebo aky je bod varu :(  Takze debata o nich je pod moju uroven....asi tolko :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prečo tu teda ovšem poukazuješ na iné celebrity, ktoré propagujú trebárs banky či podobné hlúposti...

žijú z toho, a sakra dobre, to nikto nepopiera.

nemotaj ich sem, ty si ich sem dotiahol, je to ale úplne iná téma.

 

je nebotyčný rozdiel medzi reklamou praštenej superhérečky Polnišovej či urehotanom nesmierne nesympatickom Danglovi na nejaké peňažné či poisťovacie či ktovieaké ústavy či úvery či čo... keď títo tiežumelci objednávateľom vyhovujú, traf ich šľak, dobre.

 

 

ale ulakomiť sa na oblbovanie chorých a zúfalých ľudí na alternatívne kapsule naplnené dačím, čo nejaký hochštapler predáva ako univerzálne liečivo na všetky neduhy od rakoviny po vypadávanie vlasov, to je rozhodne iné kafe.

 

veľmi veľmi iné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prečo tu teda ovšem poukazuješ na iné celebrity, ktoré propagujú trebárs banky či podobné hlúposti...

žijú z toho, a sakra dobre, to nikto nepopiera.

nemotaj ich sem, ty si ich sem dotiahol, je to ale úplne iná téma.

 

 

ved som ti to napisal.....

 

 

nesledujem to az tak podrobne....tymto svojim poukazanim aj na ine "celebrity" som iba chcel poukazat, ze "umelci" su odkazany na zakazky a je jedno, ci je to zakazka v divadle vo filme alebo v reklame....a to nepisem o roznych platenych ucastiach na nejakom "odbornom" zhromazdeni kadejakych velicin......ich jedinou ulohou v zivote je dobre sa predat.....vsetko je to hra.....beru to ako ked v nejakom predstaveni (divadlo-film) predstavuju spickoveho lekara, jadroveho experta, maklera, politika, enviroaktivistu a pod. hm...a pritom mozno takych 90% z umelcov nevie kde je sever alebo aky je bod varu :(  Takze debata o nich je pod moju uroven....asi tolko :)

 

 

........popisalk som ti, co su herci za celebrity.....aky je v tom problem?

 

A este raz...je uplne jedno co predavaju resp. propaguju....je to iba otazka objednavky a honoraru....nic viac a nic menej. Ja im to samozrejme nezazlievam...kazdy musi z niecoho zit. A nakoniec, aky je rozdiel v propagovani bankoveho tovaru resp. nejakeho kozmetickeho pripravku a propagovanim toho, co predvadza Vojtek?....ty v tom vidis rozdiel? je nie.....mozno cenovy,a to je asi tak vsetko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

melieš v druhom mlyne, a nevieš z neho von, milý informator, tak sa vrátime späť k alternatívnym zázračným liečivám a liekom a podobne... :)

 

podotýkam:

byliny, rastliny, ich kvety, listy, korene... čaje z nich, ovocie, zelenina, orechy...  - všetko je zdravé samé osebe a nie je ich pitie či jedenie žiadna alternatíva, keď sa pri tom pri vážnej chorobe užívajú lieky, či človeka sledujú aj lekári, a kým niekto nevyhlasuje, že nejaký špeciálny druh nejakej potraviny nie je jediný a najjedinečnejší liek na liečbu všetkého...

 

napríklad toto:

zdravé je aj jablko, aj cvikla, aj mrkva, aj citrón... potiaľ v poriadku. treba ich jesť či piť ich šťavu, obsahujú prospešné látky, vitamíny, vlákniny, prvky, kdečo. to všetko telo potrebuje.

 

problém nastáva tu:

 

Tento „elixír“ už v minulosti liečitelia v Číne odporúčali chorým, ale aj zdravým ako prevenciu. Viac ho začal propagovať pán Seto. Sám sa totiž vďaka nemu vyliečil z rakoviny pľúc. Nápoj mu poradil jeden slávny čínsky bylinkár.

Po tom, ako nápoj pil tri mesiace, sa jeho zdravotný stav zlepšil, a preto ho šíri ďalej. Podľa pána Seta brzdí rast rakovinových buniek tým, že posilňuje obranyschopnosť organizmu. Recept, ktorý vás ochráni a nabije energiou je veľmi jednoduchý. Na prípravu potrebujete 1 cviklu, 1 mrkvu a 1 jablko. Môžete na dochutenie použiť aj citrón.

 

Aby mal nápoj čo najlepší účinok, je potrebné ho vypiť hneď po jeho príprave. Nápoj neskladujte. Vypite ho ráno, na prázdny žalúdok a o hodinu sa naraňajkujte. Tento zázrak môžete piť aj dvakrát denne, druhý pohár by ste mali vypiť pred 17.00 h.

 

Pitie tohto zázraku:

  1. Obmedzuje rast rakovinových buniek.
  2. Zabraňuje ochoreniu pečene, obličiek a pankreasu. (Dopomáha k liečbe vredov.)
  3. Posilňuje pľúca, zabraňuje srdcovému infarktu a vysokému krvnému tlaku.
  4. Posilňuje imunitný systém.
  5. Je dobrý pre zrak, nebudete mať červené, unavené alebo suché oči.
  6. Pomáha odstrániť bolesť svalov po fyzickej námahe.
  7. Detoxikuje, napomáha pohybu čriev, odstraňuje zápchu. Vaša pleť bude vyzerať zdravšie a žiarivejšie.
  8. Pomáha ľuďom, ktorí trpia zápachom z úst. 
  9. Je skvelý pre ľudí, ktorí majú problémy s akné.
  10. Eliminuje sennú nádchu

už chýba len zastavenie padania vlasov a nohy voňavé ako fialky...

 

odkedy sa tento recept po nete rozšíril, mali úplne skončiť existenciu a trápenie ľudí vredy a rakoviny pľúc... predsa za cenu dvoch cviklí dvoch jabĺk a dvoch mrkiev?

 

https://www.aktuality.sk/clanok/480727/zazracny-liek-alebo-podvod-napoj-vraj-zabija-rakovinu/

 

keby to bolo také jednoduché. toto je alternatíva pre zúfalých chorých ľudí, ktorí odmietajú dezinfekciu na bazény MMS... tu majú prírodnú variantu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zasa problem  s pochopenim pisaneho? V com zasa bludim...cico to konstatujes......aky je teda rozdiel v propagovani zarucene "vyhodnych" produktoch bank, telef.operatorov, vyhodnych poziciek, dermatologickych vyrobkov, vo vselieku od Vojteka (a dalsich)?....trebars aj durex zo superorgazmom pre zeny :) .......ja si myslim, ze su to vsetko produkty, ktore sa lisia zarucene iba cenou a nezarucuju svoje ocakavane vysledky......ja to beriem takto, a ako to beries-vnimas ty, to zalezi na tebe......nakoniec aj taky doktorhybrid Bukovsky sa vezie v podobnom vozni....ten ti nevadi? Ja ho radim do radu odbornikov hereckej inteligenicie. Tiez debata o nom je pod moju uroven  :)

 

A co sa tyka teda toho Vojteka a jeho vselieku......myslis, ze chori su vsetko blbci? Teraz je chripkove obdobie a ja som sa nikdy neriadil extra zdravou zivotospravou a za mojich 60 rokov som chripku nikdy nemal....iba ti chcem poukazat, ze kazdy organizmus je jedinecny a na kazdeho zaberie nieco ine, takze nie je vylucene, ze aj ten vseliek od Vojteka na  niekoho sadol a napodiv zabral...no druheho moze zabit...tak je to ale aj s nealternativnou liecbou....niekomu pomoze a niekoho zabije....ci nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

úplne v pohode, možno nakoniec aj dezinfekcia bazénov skutočne niekomu pomohla, alebo aspoň zapôsobila ako placebo, to tu nikto nespochybňuje, všetko je možné, aj čistá voda lieči - a tá dokonca skutočne lieči, doktor Priessnitz vedel, čo robí, keď založil kúpele Jeseníky.

 

 

za šesť rokov som tu napísala o spúste kdejakých hochštaplerov a podivných alternatívnych medicín.

 

nikto ani tebe nebránil napísať o nejakom doktorovi Bukovskom či nespočetných ďalších parazitoch, ktorí bohatnú na zúfalých chorých ľuďoch.

stále môžeš, nech sa páči - o tom je táto téma.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne tak...nevidim v tom ziadny rozdiel, pretoze je to iba reklama na na nejaky tovar a zalezi len na subjekte, ktory sa citi byt touto cinnostou osloveny, ci to kupi alebo si to nebude vsimat. A sa tu neohanaj nejakou etikou a humanitou......statne organy to povoluju, tak si to moze predvadzat aj baca z nejakeho podjazdu v BA. Nech sa statne organy rozhybu a zakazu to....co nie je zakazane, je povolene.....uz to tak funguje, tak naco etika a veci podobne......napr. take neskodne (v porovnani s tou cinnostou, co sa tu prebera) cigarety zakazalo vedecke komando, tak preco nie aj toto tu a teraz?.....mas na to vysvetlenie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kolegovej priatelke po pozitivnom naleze pre piatimi rokmi vyoperovali polovicu pecene, absolvovala chemoterapiu a dnes je viacmenej v pohode. Keby dala na tychto sarlatanskych zmrdov, dnes by tu uz asi nebola. V tomto ja vidim rozdiel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne tak...nevidim v tom ziadny rozdiel, pretoze je to iba reklama na na nejaky tovar a zalezi len na subjekte, ktory sa citi byt touto cinnostou osloveny, ci to kupi alebo si to nebude vsimat. A sa tu neohanaj nejakou etikou a humanitou......statne organy to povoluju, tak si to moze predvadzat aj baca z nejakeho podjazdu v BA. Nech sa statne organy rozhybu a zakazu to....co nie je zakazane, je povolene.....uz to tak funguje, tak naco etika a veci podobne......napr. take neskodne (v porovnani s tou cinnostou, co sa tu prebera) cigarety zakazalo vedecke komando, tak preco nie aj toto tu a teraz?.....mas na to vysvetlenie?

Nemusi nahodou banka pri reklame na uver uviest RPMN, ci iny udaj, podla ktoreho by clovek vedel zhodnotit skutocnu "vyhodnost" uveru.

Ak by vyzivovy doplnok musel uviest nieco podobne, napr. klinickymi studiami potvrdennu ucinnost, tak nemam problem.. Ale inak skutocne nejde o to iste ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kolegovej priatelke po pozitivnom naleze pre piatimi rokmi vyoperovali polovicu pecene, absolvovala chemoterapiu a dnes je viacmenej v pohode. Keby dala na tychto sarlatanskych zmrdov, dnes by tu uz asi nebola. V tomto ja vidim rozdiel.

 

A ja niekomu radim ako sa ma spravat?....ved iba tvrdim, ze zalezi na subjekte, ako sa k tejto propagovanej liecbe postavi.....ale nevidim rozdiel v porovnani s inou propagovanou cinnostou v ramci reklam v TV alebo na nejakom "zarucene" spravnom "okienku" napr. na faceb. Ak je tato vselilicetelska cinnost zarucene skodliva a sposobuje zdravotne problemy, tak aky je problem zakazat taketo cinnosti pod nejakou sankciou?.......

 

 

Nemusi nahodou banka pri reklame na uver uviest RPMN, ci iny udaj, podla ktoreho by clovek vedel zhodnotit skutocnu "vyhodnost" uveru.

Ak by vyzivovy doplnok musel uviest nieco podobne, napr. klinickymi studiami potvrdennu ucinnost, tak nemam problem.. Ale inak skutocne nejde o to iste ;)

 

To je mozne, ale kazda pozicka je predsa zavazok, ktory si niektora "menej" uvedomela cast obyvatelstva nevie vyhodnotit s moznym dopadom na jeho osobou resp. celu rodinu a mas problem podobny zarucene vyzivnym doplnkom ci nejakym derma produktom.....v pripade zarucene vyhodnej pozicky nastane problem finanncny a v pripade druhom zdravotny....nakoniec su z oboch problemy finanncneho a existencneho razu.......takze v podstate je to ozaj to iste, iba sa to lisi miernym odtienom....ale ako vravim, kazdy sa musi nejako zivit a kedze je to zakonom nezakazane, tak to je dovolene a teda neobstoji rec o nejakej etike ci moralke.... takze asi tak :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Samozrejme, pokial odignorujeme vsetko, v com je to rozdielne, tak je to to iste ;)

Takze si to zhrnme, banky su regulovane v tom, aku informaciu musia poskytnut, ako sucast reklamy, rovnako su regulovane aj samotne institucia poskytujuce pozicky t.j. ake organizacie mozu poskytovat pozicky a za akych podmienok (tj. ziadna uzera). Takze ano, stat sa snazi chranit ludi pred uzerou a klamlivymi reklamami. Takze tvoje prirovnanie sktuocne moc nesedi.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Otazka ale teda je....preco su regulovane resp. osetrene nejakym mantinelom moznosti v ponuke? Ze by preto lebo predtym ked neboli tieto mantinelove obmedzenia klamali?......tak ale dalsia otazka znie....preco nie su taketo mantinelove obmedzenia aj v pripade propagacie zarucene zaberajucich preparatov na vsetky choroby? Moja domnieka s takejto ignoracie zo strany statnych organov je, ze su teda v poriadku... :) Taka reklama na alkohol a tabak sa dala vybavit jednym vrzom, tak preco nie teda aj tieto superpreparaty....na to mas aku odpoved?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Hehe, takze argument liecitelkou :)

 

 

-Houfek se od začátku hájí, že mu léčitelka diagnostikovala rakovinu tlustého střeva a rostliny pěstoval, aby se pomocí nich léčil. Klasické medicíně prý nedůvěřuje.

-Soudy se nespokojily jen se zprávou léčitelky, vyžádaly si také kompletní Houfkovu zdravotní dokumentaci.

„Z tohoto materiálu jednoznačně vyplývá, že u něj nikdy nebylo diagnostikováno žádné onkologické onemocnění, v minulosti u něj ale mimo jiného byla zjištěna závislost na alkoholu, závislost na marihuaně a experimentování s dalšími drogami,“ popisuje výstup ze zdravotní dokumentace předseda soudního senátu vrchního soudu Vladimír Hendrych.


-Server iROZHLAS.cz se s dotazem, zda si informaci o rakovině ověřovala, obrátil také na Annu Němcovou z organizace Cannabis War Is Over, na jejímž webu leták na podporu Houfka visel. Podle ženy neměl být Houfek vůbec stíhán bez ohledu na to, zda rakovinu měl, či ne. Informaci o vážné nemoci prý uvěřila.
„My jsme to tak pokládali, že podle veškerých dostupných informací a příznaků měl Tomáš vážný problém, máme za to, že rakovinu měl,“ uvedla Němcová.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/tomas-houfek-soud-marihuana-rakovina_1810010600_ogo

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov