Skočiť na obsah

Hlas Česko Slovenska


game

Odporúčané príspevky

ja som včera radšej ani nič nepísal lebo by som sa asi "nahneval" :D ... veľa tých rozhodnutí čo bolo sa mi nepáčilo - nepozdávalo ....

 

vypadnutie Jaromíra Hnilicu, Barbory Blahovej, "kontroverznej" Simony Fehérovej, Arpáda Csete, no hlavne nepostúpila Lucia Molnárová ktorá prehrala súboj s Michalom Kašparom ktorý spieval tiež pekne no následne aj on vypadol ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som včera radšej ani nič nepísal lebo by som sa asi "nahneval" :D ... veľa tých rozhodnutí čo bolo sa mi nepáčilo - nepozdávalo ....

 

vypadnutie Jaromíra Hnilicu, Barbory Blahovej, "kontroverznej" Simony Fehérovej, Arpáda Csete, no hlavne nepostúpila Lucia Molnárová ktorá prehrala súboj s Michalom Kašparom ktorý spieval tiež pekne no následne aj on vypadol ...

 

aj mňa mrzelo, keď vypadol Arpád, bol určite Brunnovi rovnocenným súperom...ťažké to bolo rozhodnutie, lebo obaja boli super. A Lucii Molnárovej som fandila od začiatku, tak dobre zaspiecvané vyznanie, ako predviedla na výbere naslepo, som ešte nepočula, ale čo sa dá robiť.

Dúfam, že Anna Veselovská to doklepe až do finále.

A Simony sa našťastie ujal M.David, takže ak sa dievča pousiluje, jej talent nezapadne prachom.

Nech si vraví kto chce, čo chce, mne sa tá súťaž páči, aj ked nie vždy súhlasím s rozhodnutiami, aké padali.

Čakám, čo sa bude diať dnes.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Laikovi je ťažko a asi ani neprináleží hodnotiť výkony spevákov, pretože vo veľkej väčšine sú to profesionáli, či poloprofesionáli, takže ich spev "sa" počúva celkom dobre a občas nejaký malý kiks nemôže až tak zavážiť.

Čo mi ale občas vadí je vystupovanie koučov ...

... o Rytmusovi som sa od začiatku netajila, že mi je proti srsti, že by som ho najradšej nahradila niekým vhodnejším, ale o jeho zaradení /a finančnom ohodnotení/ v tejto súťaži rozhodol niekto iný, takže ... :hmmm:

 

Tak ako medzi určitými ľuďmi tu na Fóre, tak aj v tejto televíznej súťaži to občas medzi niektorými členmi poroty poriadne zaiskrí, tak ako včera medzi Davidom a Rytmusom. Tu sme na diskusnom Fóre a nie na Fóre pritakávačov, takže OK, nie každý musí s každým súhlasiť, a tak isto je to aj u porotcov v súťaži, tam má porota hodnotiť spev a nie iba pritakávať, ale sústavné osobné spory v oboch prípadoch zaujímajú asi iba hlavných aktérov, väčšinu ostatných skôr obťažujú a sú jednoducho na príťaž. Na Fóre sa osobné spory dajú veľmi ľahko riešiť súkromnými správami, pri súťaži spevákov zas v zákulisí medzi štyrmi očami, ale žiaľ, aktéri občas asi potrebujú "publikum", inak to pre nich asi nemá tú "správnu šťavu" ...

 

Pravda je, že NIKTO nás nenúti sedieť pri počítači a byť na Fóre aktívny, nikto nás nenúti pozerať televízny program, keď si už myslíme, že je to nad našu "mieru únosnosti". Aj počítač, aj televízor má jeden zázračný "knoflíček", ktorým urobíme koniec hádkam a sporom, nenecháme si dvíhať adrenalín a môžeme sa odmlčať na akú len dlhú dobu chceme, ak dokonca nie aj "navždy". Je iba na nás akú mieru tolerancie máme, koľko sme schopní a ochotní ešte "zniesť", pretože tak Fórum, ako TV by tu hádam malo byť skôr pre zábavu, a nie pre šírenie negatívnej energie. :smile2:

 

Čo sa týka Aničky Veselovskej – spočiatku naozaj akoby vyčnievala z radu, ale teraz čím ďalej viac upadá. Nie že by nevedela spievať, v tom to nie je, ale ona je príliš mladučká, neskúsená a nevie sa "predať". Možno potom na niekoho pôsobí arogantne /ako jej aj nedávno vytkol Michal David/, ale nemyslím si, že je to arogancia, je to len jej neskúsenosť a uzavretá povaha. Aj preto si myslím, že jej "dni" budú v tejto súťaži pomaly "spočítané".

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aby si fanúšikovia mohli vychutnať finále Majstrovstiev sveta v hokeji a aj skvelé spevácke výkony tímov Dary Rolins, Rytmusa, Pepu Vojtka a Michala Davida, TV Markíza odvysiela siedmy finálový prenos šou Hlas Česko Slovenska výnimočne v pondelok 21. mája 2012 o 20.10 h.

 

A tu je zoznam piesní, ktoré v pondelok zaspievajú dvanásti finalisti:

Dominika Šuľáková: Evenescenc - Bring Me To Life

Kateřina Petráňová: Chaka Khan - I'm Every Woman

Nikoleta Spalasová: Michael Jackson - Dirty Diana

Barbora Švidraňová: Adele - Make You Feel My Love

Miloš Novotný: Mandrage - Hledá se žena

Brunno Oravec: Michael Bolton - Love Is A Wonderful Thing

Anna Veselovská: Brandi Carlile - The Story

Daniel Mrózek: Lucie - Chci zas v Tobě spát

Zuzana Mikulcová: Alanis Morissette - Crazy

Ivanna Bagová: Beyonce – Listen

Juraj Zaujec: Phil Collins - In the Air Tonight

Markéta Poulíčková: Christina Aguilera – Hurt

http://hlascs.markiz...ocne-v-pondelok

A tak môže byť dnešný večer venovaný IBA hokeju,

ktorý snáď skončí ziskom medaily z toho "najkrajšieho" kovu :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čomu sa priveľmi nedivím :)

... šúpať jednu spevácku súťaž za druhou nie je práve najlepší nápad, ono v podstate aj Superstarovia aj kdejaké talentové súťaže sú plné lepších horších spevákov, a aj tí najlepší sa v tom dumpingu prejedia ...

a to nehovorím o úplne okukanom Rytmusovi ... akosi, áno, ten chlapec je svojský, nikto mu to neberie ... ale akákoľvek svojskosť je zaujímavá len kým je nová.

a je to dlhá súťaž, akosi nemá konca, a nemá ani ... také nejaké prekvapenia, čosi, čo by upútalo, veď tuším okrem občasných rytmusovsko- dariných vylomenín tuším ani bulvár priveľa o celej akcii nepíše ...

a o čom nepíše bulvár, akoby neexistovalo ... :(

už na začiatku tohto mesiaca padla sledovanosť na zadok, zrejme sa čoskoro objaví v médiách aj posledná

sledovanosť Hlasu klesá :

http://www.cshlas.cz...obrovsky-klesa/

http://www.mediar.cz...uvodni-film-ct/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niečo som odsledovala, niečo som jednoducho "musela" odignorovať ... čo je moc, je moc. :)

Zas až tak ma tá súťaž nezaujíma, aby som sa silou mocou snažila prekonať a pozerať to až do konca.

Rôznych speváckych súťaží je "už na mraky", takže ľudia sú už "presýtení" ...

... a hádam nielen súťažami spevákov, ale všetkými súťažami, či akýmikoľvek show vôbec. :hmmm:

 

Že sledovanosť klesá sa televízie vôbec nemusia čudovať. :niee:

Samotná súťaž je príliš dlhá, jednotlivé vystúpenia sú "predeľované" spústou reklám, ktoré samozrejme nikoho nezaujímajú, moderátori tiež nejako "neoslnili" a aj keď si Leoš s Tinou "sadli" možno viac ako Leoš s Adélou, ich moderovanie nemá tú "šťavu", aby zaujali divákov a ich humor je občas hodne "plytký".

Čo sa týka "koučov" ... akoby čím ďalej boli v tejto súťaži zbytočnejší.

Na ich primitívne spory predsa nikto nie je zvedavý.

Takže ... mená tých, ktorí zo "súťaže vyleteli" som si pozrela na stránke Markízy.

Možno by som ja bola "domov poslala" Bruna Oravca, ale v podstate je to jedno kto vypadne ...

... však asi aj tak všetci okrem jedného odídu s prázdnymi rukami.

A ten šťastlivec je možno vybratý už dávno ... :ermm:

 

Pomaly už nebude čo pozerať, však okrem tureckej telenovely, reality show Farma-Paradise-Geissenovci ...

už ostávajú hádam iba televízne noviny a športové prenosy.

Takže, ak strčia reklamy ešte aj do TN, televízor už bude zbytočný kus v byte, na ktorý iba sadá prach. :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Súťaž sa už skončila, má svojho víťaza – víťazku, tak sa patrí túto tému nejako zakončiť.

Súťaž sa začala pomerne veľkým záujmom zo strany divákov, ale postupom času záujem chladol ... a tomuto klesajúcemu záujmu sa asi aj v TV prispôsobili, pretože občas neočakávane zmenili "pravidlá hry". Na divákov to už ale podstatný vplyv nemalo, pretože "trh" je už presýtený rôznymi súťažami – hlavne speváckymi. Predlžovanie vysielania vsúvaním nekonečných reklamných blokov bolo "ocenené" znižovaním záujmu zo strany divákov.

 

Posledný večer bol večerom vystúpení štyroch spevákov, z ktorých v priebehu večera dvaja vypadli až ostali iba speváčky dve - Anička Veselovská a Ivanna Bagová.

Konečný verdikt - víťazkou sa stala Ivanna Bagová – práve víťazka skoro nezvládla.

Počiatočný strojený úsmev pri vyhlasovaní sa zmenil akoby na mierne zdesenie, roztriasli sa jej ruky, nebola schopná prehovoriť skoro ani slovo ... to sa nedalo nahrať, to boli jej ozajstné prvé pocity a emócie.

 

Aničke akoby každým ďalším kolom dochádzal dych .. a nemyslím, že rozhodovali diváci, rozhodnuté o víťazovi bolo oveľa skôr, a keďže šek dávala Markíza ... víťaz bol asi "predurčený", mal to byť Slovák/Slovenka ...

... Anička je príliš mladučká na takúto výhru, ale má možno "peknú" cestu pred sebou ...

mne s tou gitarou pripomínala Lenku Filipovú.

Ona tiež spievala iba určitý štýl pesničiek a tiež zaujala iba určitý okruh ľudí.

Aj keď Ivanna už má iba o dva roky viac, snáď si to dokáže skôr "ukočírovať".

Všetci sa však "zviditeľnili", tak to snáď mnohým trošku v kariére pomôže.

http://www.aktuality...si-100-000-eur/

_________________________________

 

Na internete som zachytila informáciu o možnom projekte hľadania detského čs-talentu.

Aj keď záleží od veku dieťaťa, ale toto snáď nie!

Nie, že by sa nenašlo zopár mimoriadne talentovaných detí, ale detskú psychiku vystavovať takýmto náporom?!

Rodičia sú často nekritickí a snažia sa pretláčať ten svoj "domáci talent" bez ohľadu na to,

či to dieťa chce, alebo nie, či na to dieťa naozaj má, alebo nie.

Je jasné, že ľudia, ktorí sa okolo takýchto "show" krútia proti nebudú, však si pri takýchto "cirkusoch" prídu "na nemalé peniaze", o akých sa bežným smrteľníkom ani len nesníva, ale teraz sa mi jedná len o tú detskú dušičku, ktorá sa s takýmto náporom a prípadnou kritikou nebude vedieť vyrovnať.

Väčšina z nás potom kriticky pozerá a hodnotí televíziu, ale ten prvý diel kritiky by mal ísť na vrub rodičov!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov