Skočiť na obsah

Šitie, vyšívanie, ručné práce


flora

Odporúčané príspevky

@Vilma Flinstonova Ďakujem. Háčkovať neviem, tú dečku mi darovala  strynka. No, ešte v ZDŠ-ke,  sme si s kamarátkami vyšívali na blúzky kvetinový ornament, tiež  prestierania..vtedy boli vyšívané prestierania  IN :-)  Keď som sa vydala, vyšívala som aj  obrazy (kvety vo váze, zvieratká v prírode, ovocie, ..),  aj som štrikovala, hlavne  pre našich malých synov. Niektoré svetríky zobrali naši mladí do Prahy, budú  hriať  aj našu vnučku.  Niekoľko svetríkov (na foto), máme  uložené v komode u nás doma. Moje začiatky štrikovania vyzerali takto. :smile:

Svetríky.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@iskra no to tie tvoje začiatky pekne vyzerali. Moje začiatky v štrikovaní boli tak z veku13 rokov, ked sa nosili chemlonové vesty dopoly stehien, a ja že si uštrikujem. Dovtedy som štrikovala len na bábiky. Ale čo by som nevyskúšala...lenže som si to nejako zle vyrátala, a vesta, ktorú som vytvorila, bola široká asi tak pre dve také ako ja vtedy. Tak som sa rozhodla ju darovať mojej tete, ktorá bola taká objemnejšia. Aj prestieraní som sa niečo navyšívala, moja mamka si potrpela piť kafíčko z pekného hrnčeka na peknom prestieraní. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov