Skočiť na obsah

Africký pohár národov 2012


tomassi

Odporúčané príspevky

Africký pohár národov 2012

 

Majstrovstvá čierneho kontinentu vo futbale

(Gabun - Rovníková Guinea)

http://www.cafonline...s_2012/fixtures

 

Sleduje niekto APN? Niektore zapasy stoja zato. Hlavne tie usporiadateľske. Dnešny Gabon-Maroko 3:2 bol fantasticky. Taky dobry zapas sa vidi zriedka. Drama nakoniec. Podobne pred 2 dňami Rovnikova Guinea - Senegal. Super!

 

zatiaľ som videl len zápasy Ghany a Pobrežia Slonoviny

pravdupovediac boli pre mňa sklamaním

 

najväčším prekvapkom je neúčasť mužstiev ako

Kamerun, Nigéria, Egypt, Alžírsko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 16
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ryan Giggs

    9

  • tomassi

    6

  • Sniper

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Nj, nepostupili. Afrika sa futbalovo vyrovnava. Vacsina hracov aj z tych malo znamych krajin uz hrava v dobrych kluboch v Europe. A je to na tych zapasoch vidiet. Uz nemaju favoriti taku prevahu. Ved Senegal bol po Ghane a Pobreziu 3. favoritom na titul. Po 2 zapasoch v skupine uz nema sancu postupit. Maroko uz tiez vypadlo.

 

Odporucam sledovat Tunisko a hraca menom Msakni. O nom budeme este vela pocut. Uz dal 2 goly v 2 zapasoch, odporucam pozriet. Volaju ho tunisky Messi, nie nadarmo.

 

"Najlepsie" dopadli Bafana-Bafana. Neprecitali si pravidla kvaldy. Mali rovnako bodov ako tusim Niger a Sierra Leone, mali ale lepsie skore. Po poslednom zapase (hrali ho okato na remizu lebo boli v tom, ze im to staci) uz na travniku oslavovali, obiehali vitazne kolecka, az po desiatkach minut zistili, ze pri rovnosti bodov rozhoduju vzajomne zapasy. A tie mal najlepsie Niger. Idioti. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel

Kamerun opravený

aj Slonovina

- bude to asi nezistenou-neliečenou disleksiou

 

k téme

o vuvuzelákoch som počul, len som na to pozabudol,

ale dobre im tak, nabudúce budú hrať normálne

 

vcelku som sa tešil, že sa Chamakh chytí, ale ako tak pozerám,

nehrá ani za repre

dúfam, že vo vyraďovačkách ukážu svoj potenciál aj favoriti

 

ak to porovnám s predchádzajúcimi ročníkmi,

dosť výrazne cítiť európsky vplyv na ich futbal

niečo podobné ako u juhoameričanov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak to porovnám s predchádzajúcimi ročníkmi,

dosť výrazne cítiť európsky vplyv na ich futbal

niečo podobné ako u juhoameričanov

 

Ta uroveň išla neuveriteľne hore, o to viac, že tam väčšina top tymov chyba.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je po zakladnej casti a uz pozname dvojice pre stvrtfinale.

 

Zambia - Sudan

Pobrezie Slonoviny - Rovnikova Guinea

Gabon - Mali

Ghana - Tunisko

 

Dvojice su to viac nez zaujimave, hlavne Drogbovci to proti domacim budu mat supertazke. Potrapi sa aj Ghana.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Za nami uz je aj stvrtfinale, uz pozname semifinalove dvojice. Postupili v podstate vsetci od ktorych sa to cakalo. Vsetko smeruje k finale snov.

 

Ghana - Zambia

Pobrezie Slonoviny - Mali

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mali odohralo ťažky zapas, určite ho maju v nohach (vyhrali až po rozstrele) a v stredu ich čaka ďalši. Čakal som že domaci viac potrapia Drogbu a spol. ale vyhrali viacmenej s prehľadom. Zato Ghana vyhrala s Tuniskom len šťastne a to im ešte rozhodca pomohol vylučenim Tunisana za neexistujuci uder do tvare. Ayew to zahral bravurne, na spomalenom zabere to bolo pekne vidieť. Take veci by mali trestať dodatočne, dal by som mu stop na jeden zapas. Hneď by bol futbalovy svet prostši simulantov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov