Jump to content

Čo má žena najradšej?

ferdo
 Share

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• alamo
      By alamo
      Po Facebook aférach.. Ten "problém" pozná "každý"..
      Nejaká firma pôsobiaca "online", nazbiera hromadu dát o svojich klientoch, z nich extrahuje "intímne" informácie a s nimi obchoduje..
      Najnovšie sa to prevalilo na Amazon.
      https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/amazon-prodava-reklamu-zalozenou-na-datech-o-zakaznicich.A190121_104006_eko-zahranicni_nio
      Je to problém? Nie je to problém?
      Veľký alebo malý?
      Bolo by to potrebné urgentne riešiť?
      Ak áno.. Ako?
    • Sniper
      By Sniper
      Uvažujem, že si kúpim nový počítač, lebo starý už melie z posledného. Aby to bolo objektívne, nechám si poradiť.

Rozpočet, teoreticky neobmedzený, ale keďže neplánujem simulovať pohyb litosferických dosiek s predikciou 250 miliónov rokov, tak ho stanovujem do cca 800€. Bez monitora. OS zrejme bohužiaľ Win10.

CPU, uvažujem nad AMD Ryzen, prípadne Ryzen 2, ale nie som si istý s dostupnosťou. Ak Intel, tak asi 4-jadrový, i7? Či sú aj i5 4-jadrové?

RAM 8 GB minimum, uvažujem nad DDR4, prípadne 16 GB DDR3.

Grafická karta, uvažujem 2 GB alebo skôr asi 4 GB, výrobcu nemám ešte ujasneného, ale čipset skôr nVidia.

HDD jedine Western Digital, najskôr 1 TB, nad SSD neuvažujem.

K tomu nejaká vhodná doska, prehľad nemám nejaký extra, len základný, ale tam je to viac menej jedno, ak to nebude zrovna šuvix..

Ostatné kusy HW nie sú nejaké významné položky, tak ich rozoberať nebudem,

Názory? Rady?
    • informator
      By informator
      Daju sa vobec nejako naplnat "instrukcie", ktore sa v poslednom case (a nielen v poslednom) zacali nejako mnozit?.....napr. teraz u nas huruca "instrukcia" o boji proti extremizmu alebo "uprava" zo strany ministerky spravodlivosti o zakaze ucinkovania "kotlebovych vlakovych hliadok". Mne to pride, ze pri ich naplnani zo strany organov na to urcenych, to nie je bez nejakej zmeny v ustave o slobode jednotlivca a o slobode nazoru mozne. Co myslite?.....
    • Sniper
      By Sniper
      Aké máte skúsenosti so 64 bitovým systémom, softvérom, hardvérom? Stále počúvam dookola ako 64 bitové sú rýchlejšie a výkonnejšie, ale konkrétne ja mám presne opačnú skúsenosť.

Nemám možnosť porovnať dve navlas rovnaké zostavy, kde jedna bude 32 bitová a druhá 64 bitová, ale mám starý 32 bitový počítač s WinXP a o niečo novší notebook so 64 bitovým Win7 a ten notebook čo sa týka výkonu, žiadna sláva.

Predpokladám, že 64 bitový systém je náročnejší čo sa týka výkonu hardvéru. Len nerád by som zažil takú vec, ako na mojom 32 bitovom počítači presuniem zložku za 1-2 sekundy a na 64 bitovom notebooku mu všetko o poznanie dlhšie trvá.
    • Sniper
      By Sniper
      Asi pred necelým mesiacom som sa preklikal na článok na nejakej stránke pre ženy, kde sa riešili dopady rozchodov z pohľadu ženy. Bolo logické, že to bolo z pohľadu ženy, keďže išlo o stránku pre ženy, ale pri gúglení som si všimol, že veľká väčšina (ak nie drvivá väčšina) takýchto podobných článkov je písaných výlučné z pohľadu žien. A samozrejme, preto je v nich plno viet samých útech, ako ženy veľmi trpia rozchodom, aké strašné svine sú tie muži, že tak bezcitne tie anjelské stvorenia odkopnú, ale žiadny článok sa nikdy nezaoberal mužom samotným, v celom článku bola len jedna veta v tom zmysle, že "muž sa nemá ani kedy čas trápiť, lebo ten hneď skočí do nového vzťahu". Najprv som sa zasmial, ale potom vytočil, to musela písať nejaká feministka.

Proste, celé mi to pripadalo, ako keby sa rozchádzali výlučne len a len muži. Vo svojom okolí však pozorujem úplne iný trend, rozchod inicializujú ženy a "kopačky" dostávajú takmer výlučne muži. To, že chlap sa rozišiel, poznám len jeden prípad, ale ona chlastala a flákala sa, tam to bolo jasné. A preto ma zaujíma, vo svojom okolí aké trendy pozorujete, kto sa skôr rozišiel s kým?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy