Skočiť na obsah

Kúzelníci - Criss Angel a iní mágovia :)


skytty

Odporúčané príspevky

Ahojte , nedavno bezal na jojke dost dobry serial po slovenskt Zahady Crissa Angela , bolo to dost zaujimave ale hlavne to AKO to dokaze . vela ludi zaujala hlavne levitacia ktoru predvadzal pred ludmi , a bolo to natocene aj z hora cize zeriav to asi nebo l :) :D ,sice niekedy ukazal ako sa co robi napr.ako zobral penazenku , dost zaujimave bolo ako dal do seba cez milion voltov z umeleho blesku . , oplati sa to na nete kuknut ak mate cas .

co si o tom myslite ,?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

že je pokračovateľom radu cez Houdiniho a Copperfielda a x ďalších skvelých majstrov svojho remesla, a tí svoje originálne triky neprezrádzajú :)

tie základné, ktoré musí ovládať každý dobrý profesionál, ukáže, v pohode, aj tak to po ňom nevieme zopakovať, a tí najlepší robia okolo toho najlepšiu show, nie tak dávno svet civel na čary Davida Copperfielda, a žasol, o desať - pätnásť rokov neskôr to potrebuje inú fazónu, zo všetkého potrebujeme silnejšie podnety, tie tomu dáva tento pán ...

 

raz či dvakrát som ho zazrela na ktorejsi tv, ale nezujal ma nejako výnimočne, ale to neznamená, že nie je zaujímavý, isteže je, keď je okolo neho celá nesmierne drahá show, ktorá sa vypláca : )

je veľmi dobrý v tom, čo robí, a zatiaľ je to mágia, kým nevieme, ako to robí, prezradené triky už nie sú také zábavné :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preto je momentálne na vrchole, lebo zdokonalil triky, a vymýšľa vlastné verzie ... má skvelých produkčných a manažérov, a robia okolo toho show, ktorú vyžaduje doba

ale podstata sú stále triky, a celá kopa ich je už dávno vymyslená, najlepší kúzelníci stavajú na najlepších a z najlepších

 

raz som počula jedného rozprávať, že podstata takmer každého triku je na svete veľmi dávno, blesky a ohne a levitácie a kazajky a vody a reťaze robili vždy tí najlepší, každý dokonalejšie, než ten pred ním, to je ich prídavok k tomu, že sú na špici ... plus dokonalá show, bez ktorej to dnes nejde :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

z Crissa Angela som videla kúsok, nijako zvlášť ma to nezaujalo, okrem iného mi pripadal taký nabubrelý... ukazovali jeden trik, asi 5 x povedali, že na rozdiel od iných, ktorí pri natáčaní robia strihy, oni natáčajú nepretržite, takže vidíme všetko, aj to, že to nie je žiaden podfuk, akurát, že v rozhodujúcej chvíli sa kamera zrazu potrebovala pozrieť na "náhodnú diváčku", ktorá nadšene vyvaľovala oči a vdychala, aký je to veľký mág a keď sa kamera vrátila k triku, už mal Criss ruku strčenú akože cez sklo... takže síce nerobia strihy, ale vo vhodných chvíľach sa radšej pozerajú inam :-)

inak, zhruba v rovnakom čase keď v jedenj telke davali Crissa ANgela, v druhej telke dávali iného kúzelníka, ktorý prezrádzal, ako sa robia rôzne triky... najprv predviedol nejaký trik a potom ho vysvetlil a ešte raz ho predviedol... to bolo oveľa zaujímavejšie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a preco klamstva ? Pokial nezaklada sektu a nevybera desiatky tak ide o show. A robi ju dobre, ak sa ti nepaci, tak ju nepozeraj. A platia ti co ju chcu vidiet, to ze vies ze ide o trik ale nevies aky, to je podstata iluzioniostv uz dlho.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 4 rokmi...

kdesi som natrafila na debatku o našich pouličných zázrakoch, ktoré zaplavili pred pár rokmi svet,

a dodnes sa nájdu ľudia, ktorí nad tým otvárajú pusu, akože to robia.... skutočne : )
ono tí prví, čo sa objavili na uliciach, boli čudo, ale robia to roky rokúce, niektorí trochu inovujú, niektorí nie,

ale dnes som čítala dokonca jednu dámu, ktorej sa o tom pravidelne sníva, že to v sne robí a levituje...

 

trochu šikovnosti, jeden zvárač, jedna krajčírka a predstavenie môže začať - malé pouličné žobravé kúzla :)

 

ten istý scenár, dokola, tento je dokonca v Bratislave :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=QwdGoKPnSKI

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov