Jump to content

Grafická karta nVidia


matovary
 Share

Recommended Posts

Zdravím, potreboval by som poradiť s problémom s grafickou kartou. Mám nVidia GeForce 8600M GT 256 MB, v notebooku. Na displeji sa mi zobrazuje taká štvorčeková štruktúra. Viete mi poradiť čo je za problém, príp. ako ho viem odstrániť? Ďakujem.

post-2680-0-60670300-1324035271_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

 • Replies 2
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • Sniper

  1

 • matovary

  1

 • CreatX

  1

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nevyzerá to bohvieako, ale dôvodov tam môže byť viacero.

 • Skús sa pohrať s nastaveniami grafiky alebo monitora (aj keď notebook zrejme nebude mať toľko možností)
 • Skús nainštalovať najnovšie ovládače, občas to pomôže
 • Napadla mi alternatíva, či problém nebude tiež s ovládačmi DirectX, ale to mi len tak napadlo.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

 • Similar Content

  • Sniper
   By Sniper
   Aké máte skúsenosti so 64 bitovým systémom, softvérom, hardvérom? Stále počúvam dookola ako 64 bitové sú rýchlejšie a výkonnejšie, ale konkrétne ja mám presne opačnú skúsenosť.
    
   Nemám možnosť porovnať dve navlas rovnaké zostavy, kde jedna bude 32 bitová a druhá 64 bitová, ale mám starý 32 bitový počítač s WinXP a o niečo novší notebook so 64 bitovým Win7 a ten notebook čo sa týka výkonu, žiadna sláva.
    
   Predpokladám, že 64 bitový systém je náročnejší čo sa týka výkonu hardvéru. Len nerád by som zažil takú vec, ako na mojom 32 bitovom počítači presuniem zložku za 1-2 sekundy a na 64 bitovom notebooku mu všetko o poznanie dlhšie trvá.
  • Sniper
   By Sniper
   Mám tu jeden starší notebook, HP 550. Je tam predinštalovaná Vista. Notebook už má niečo za sebou, obyčajne šlape, ale stáva sa, že aj 3-4x denne zatuhne tak natvrdo, že musím notebook vypnúť a znovu zapnúť. Je to otravné, občas mával problémy aj so štartovaním, keď štartuje, tak sa sekne a nechce ísť ďalej. Jedného dňa, keď ani na desiaty pokus nenabehol, tak som sa nasral a päsťou som je... treskol po klávesnici, potom sa rozbehol a štartuje dodnes :D (takže keď vo filmoch niečo začne fungovať až po tom, keď sa do počítača treskne, nie je to mýtus :D).
    
   Riešenie vidím v tom, že by sa naformátoval harddisk a nainštaloval systém nanovo. Ale bohužiaľ nebolo vytvorené žiadne recovery DVD (vraj sa dá vytvoriť iba pri úplne prvom štarte notebooku), v NB sa nachádza disk D, kde sú nejaké recovery súbory, ale žiadny postup na nete nepomohol, hľadal som konkrétne na tento typ HP500, bohužiaľ, tento model ako keby už bol roky odpísaný.
    
   Kradnutý Windows tam nechcem dávať, doma originál mám iba WinXP, ktorý by som tam už aj tak nedal.
    
   Má niekto nápad čo s tým?
  • moltom
   By moltom
   Novy hlinikovy MaCbook a MaCbook Pro...
    
   ...prevratne hlinikove telo, novy design, nove graficke karty, novy touchpad podporujuci dotyk az 4 prstov, LED displeje a moznost SSD diskov...Apple pise historiu notebookov.
    
   Hlavne ten vykonnejsi MacBook 13" je lakavy :lol:
    
   A aj cinema displej ma exra nove ficury - napajanie priamo z displeja pomocou magsafe, takze z monitora vedie do booku v podstate len jeden kabel:D
    
   Think different...
  • RoSo
   By RoSo
   Chcel by som nejaký výkonný notebook za prijateľnú cenu, ktorý by bol náhradou za môj terajší desktop.
    
   Poraďte niečo.
  • alarm
   By alarm
   Už dlhšie na srdí, ba priam ...erie, že ak ho chcem zapnúť, musím nadvihnúť kryt . Je to starší Asus, zdedený po synovi, na ktorom sme už museli vymeniť spodný plast, lebo ho pánty pri otváraní vylomili. Viem ho zapnúť zvonku (teda stlačiť tlačítko), ale nenaskočí, lebo má niekde spinač, ktorý mu hovorí, že je zavretý. Je to asi ten istý spinač, ktorý pri zatváraní uspí pc.
   Potrebujem ho vyradiť z činnosti, prípadne ho dať na prepínač, ak by som v budúcnosti chcel využívať jeho "služby". Nevie niekto, kde je umiestnený, prípadne aký typ spinača to je? (magnetický, difúzny,.(.mechanický zatial vylučujem)
   Dávalo by to obrovské možnosti na umiestnenie notebooku, hoci aj pod stol, a nie na pracovnej doske.
   Vďaka.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy