Skočiť na obsah

slimak

Odporúčané príspevky

pred 2 hodinami, slimak napísal:

...Ako to vidim ja, Sulik na ministerstve hospodarstva nechce byt,je to pre neho kym tam je Matovic zbytocne(aj pre skolstvo, zahranicne veci, ci ostatne ministerstva). Aj tak nic nevyriesi. Sulik chce dat prec Matovica z vlady.  

No a Matovica dat prec z vlady treba.  Sulik,ze nebude minister hospodarstva vie uz niekolko mesiacov. Najvypuklejsie to bolo,ked strelil,ze zoberie ministra zdravotnictva.

Sulik nie je ziadna svetla vynimka v tomto neschopnom vladnom zoskupeni......obaja z Matovicom su jednako nastaveny......su to solo hraci, akurat jeden to ma v genoch (premier) a druhy to robi na zakazku od nejakeho zadavatela......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informátor je síce politológ ako remeň, ale mám obavy z jeho predstáv zloženia ideálnej vlády, keď vidím, že neovláda ani základy gramatiky. Podobne ako voličské jadro populistov z Hlasosmeru a Kotlieb.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Sniper

Ja si myslím že omnoho väčším problémom ako samotný Matovič, je tá svorka šialených vlezdoprdelkov ktorými sa obklopil.

Napríklad taký Naď.

Pravopis má pekný a je to hotová politická elita.. Žé?

Citát

Hmm.. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som zvedavý na koho vy veční frfloši budete frflať keď tam nebude Matovič. Ja si myslím, že je to úplne jedno. O tom je väčšina samozvaných "politológov", kritizovať vedia, ale riešenia žiadne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Sniper

No na koho asi?

Na Sulíka.. Jeho som volil.. Vola jedného zadubeného..

..

Odchod Matoviča nie je taký jasný a samozrejmý.

Ďalšie premiérovanie Matoviča v nejakej menšinovej vláde so smrdutou podporou od Kotlebovcov a kúpených exsmerákov, je veľmi realistická alternatíva. 

Partaj "obyčajných ..." je typická  Facebooková komnata ozvien, oni si medzi sebou budú tak dlho opakovať a navzájom sa vychvaľovať aký sú výnimočný dovtedy kým tá ich bublina bude existovať. 

Navzájom si odôvodnia hoci aj potrebu spojiť sa so samotným Ficom, lebo to bude nutná obeť od nich vyvolených aby "zachránili" Slovensko..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Matovic vymyslel,ze bude minister financii.  Realne dobre riesenie sa nedalo spravit, mozno toto bude najlepsie. SaS rezorty(aj ked neviem ci na to pristupia) budu podfinancovane, a nebudu im prechadzat nadalej zakony. CO by bolo aj tak,ale mozno je dobre, ze Matovic zoberie tie financie. A zoberie aj zodpovednost. Priamu. A vidno to bude. Teda lepsie,ako by im hadzal polena spoza koalicnej rady. Ci nastrceneho tajtrlika.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a blazinec moze pokracovat....hm...vlastne aj dobre, pretoze by mi casom bolo smutno a to je u mna horsie, ako nedostatok vakcin na cooronu.....:)))))

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Sniper

Otázkou je, ako dlho to vydrží?

Pokaziť sa môže veľa vecí..

Napríklad.. Pán stále ešte Premiér si zabudne zobrať tie svoje hlavologické pilulky zo "sušených žiab" či čo to vlastne pravidelne berie.. A v podmedikantovam stave, usporiada ďalšiu tlačovku..

:happyroll:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ta ja dufam,ze uz zbytocne FB statusy nebude vypisovat,nebude sa mat cim chvalit, ani tlacovky mat nebude. Sam som zvedavy, mozno zacne chodit do politickych diskusii,tam nic pokazit nemoze,tam je taka nizka uroven. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 8 hodinami, Sniper napísal:

Akékoľvek riešenie bude lepšie ako vláda tunelárov, populistov a vrahov novinárov. Vrátane koktavého Danka.

nechapem potom, preco si s nimi spokojny....ved tvoje prirovnania sedia na tento vladny cirkusovy spolok, ako rit na sserbel....ved takto si nasrat na hlavu nedokazal ani Meciar s Ficom dokopy....a ten zhuleny balonik Sulik sa celkom odrovnal....hlavne to spievanie na kvality Matovica a pozvanie na pizzu z jeho piecky bolo takym statnickym dielom, ako statnicke odstupenie priemera z TT z jeho premierskeho tronu.... :))))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pretože vládnutie treba hodnotiť v kontexte aktuálnej situácie, ty expert. Smeráci nevedeli vládnuť ani v dobe dobrej hospodárskej situácie, nechcem si ani len predstaviť, čo by tu bolo, keby mali vládnuť teraz. V roku 2009 nám ukázali ako "vládnu" v kríze, neúmerne zadĺžili štát a nemalo to žiadny efekt, ani rast nezamestnanosti nevedeli dostať pod kontrolu. Nebyť pandémie, tak takéto veci sa tu neriešia, to len dezinformátor a jemu podobní majú vo všetkom jasno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vybavil.

Citát

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583797-rusko-ziada-slovensko-o-vratenie-vakciny-sputnik-matovic-to-letel-vyzehlit/

Keď sme priviezli Sputnik V na košické letisko, navreli im z nenávisti oči krvou. Spustili svoju geopolitickú špinavú hru proti “hybridnej zbrani” Ruska ... a bolo im úplne jedno, či budú predčasné voľby a vráti sa mafia k moci. Dnes však svoje dielo dokonali - svojimi bludmi, ktoré cez Denník N pustili do celého sveta, primäli Rusov povedať dosť - a tí nás požiadali o vrátenie Sputnika a ukončenie zmluvy. GRATULUJEM IDIOTI! Zobrali ste si za rukojemníkov zdravie milióna ľudí na Slovensku! Buchnite si šampanské.

ps. Vám, ktorým je to rovnako ľúto ako mne, sľubujem, že to nevzdám. Aj keď nateraz neviem ako ďalej. Viac info zajtra na tlačovke o 10:30.

A bude mať na tej avizovanej plačovke aj červenú šatku kol krku?

Správny komsomolec,  by ju mal mať..

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vsetci chapu, ze mu tecie do topanok, lebo za partizancinu so Sputnikom, nech to uz ospieva a onadava akokolvek, je priamo zodpovedny (a ako ten, co plati dane dufam, ze sa za to bude zodpovedat). Lietal ako neriadena strela, aj vcera do Moskvy a tvrdy dopad bol nevyhnutny. Daleko vacsou tragediou ako tato zrazka s realitou je vsak to, ze tento duty Bambus ako clen vlady -verejny cinitel v exekutivnej funkcii spochybnuje platne pravidla a odborne institucie statu, ktoremu de facto sefuje a to sa vo svete len tak nevidi. Toto si nedovolil ani Andrej Danko. Sice lietal ako zamilovany trkvas do Ruska, ale vdaka svojej prostote nebol sposobily v takej sialenej miere robit medzinarodnu hanbu a torpedovat doveru obcanov v stat. Bambus dnes dotiahol kulturu svojej detinskej facebookovej hatlaniny na najvyssiu, da sa povedat, ze medzinarodnu, az svetovu uroven. Ked uz premier a sefovia koalicnych stran stoja pred takym spravanim v predklone, dufam, ze mu aspon Pavlinka vycistila zaludok, lebo mat takeho idiota doma asi nie je ziadna slava a uz ani zabava.
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dôležité je podľa mňa to, že tú blbú utajenú zmluvu vyjednal Matovič osobne. A utajil ju on osobne tak dôkladne, že nikto okrem neho nemal možnosť vedieť čo v nej je. Takže ak došlo k porušeniu podmienok zmluvy, nesie za to zodpovednosť "Len on" Matovič.

"Len on" tú zmluvu poznal a nikomu nepovedal ako s vakcínou "správne" narábať. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o utajenych zmluvach by sa dalo rozpisovat do aleluja.....ale za toho magora nesu zodpovednost vsetci jeho koalicny budovatelia svetlych zajtrajskov......je to obycajny suboj  o zakaznika na ukor zdravia toho zakaznika....koho uz len tu zaujma nejaka pandemia a jej obete,  ked je to zdroj neuveritelne dobreho zarobku....tymto aktom na "ochranu zdravia" iba potvrdili, ze nam tu vladne banda bezcharakternych zmrdov....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@informator

A ty osobne ako hodnotíte tú Matovičovu snahu o "sputnik"?

Mal by si byť "celý nadšený".

..

To čo Matovič robí, by bolo trochu "pochopiteľné", keby sa od toho dal očakávať aspoň nejaký populistický efekt. Že na to namotá nejakých tých "proruských nadšencov" a tý mu dajú hlas vo voľbách.

Lenže nevypadá to tak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

On to robi kvoli populizmu, aj aby zakryl svoju a Marekovu nechopnost. Matovic je drzgros a neveri ludom. Hlupak. Ziadnych proruskych nadsencov nenamota na seba, aj keby ten Sputnik bol a chcel aby sa tym dali ockovat, nemal  to robit takto buransky. Podla mna nic z toho nebude,ci len pruser.  Potichu a s podporou rusofilov,keby to zaviedol, by sa mozno 50 000 - 100 000 ludi s tym aj dalo zaockovat. 

Vraj v madarsku bolo 10% ochotnych sa Sputnikom ockovat, teraz im tam umiera 250 ludi denne tak vraj tu vakcinu zvazuje 50%. Mna by zaujimali statistiky z toho madarska, tam zaockuju do 100 000 ludi denne, este je dopyt. Teraz tie umrtia im aj nahravaju. Kto to vlastne umiera? Zrejme starci, a preco neboli zaockovani? Koho ockovali? Vraj to co najskor co najviac zaockovat,aby ked budu majsrovstva v europe vo futbale v Budapesti sa hra, aby tam mal ludi na novom krasnom stadione. Budu tam okrem Madarska hrat Francuzi a Portugalci. Nechce to mat tam prazdne, on to ani nebude mat aj keby denne umieralo 500 ludi,len Francuzi a portugalci nepridu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 41 minútami, alamo napísal:

@informator

A ty osobne ako hodnotíte tú Matovičovu snahu o "sputnik"?

Mal by si byť "celý nadšený".

..

To čo Matovič robí, by bolo trochu "pochopiteľné", keby sa od toho dal očakávať aspoň nejaký populistický efekt. Že na to namotá nejakých tých "proruských nadšencov" a tý mu dajú hlas vo voľbách.

Lenže nevypadá to tak.

ja v tom vidim pozitivum pre antivaxerov......dopad bude taky, ze sa navysi pocet ludi, co sa nedaju zaockovat.....a co sa tyka mna, tak doteraz nie som rozhodnuty, tak ci onak.....ale ako som uz bol pisal, ak sa rozhodnem podstupit to riziko, tak iba zo Sputnikom V.......a tomu trulovi a jeho koalicnym kolaboratntom nepomoze uz ani vojne na Ukrajine.... :)

pred 12 minútami, slimak napísal:

On to robi kvoli populizmu, aj aby zakryl svoju a Marekovu nechopnost. Matovic je drzgros a neveri ludom. Hlupak. Ziadnych proruskych nadsencov nenamota na seba, aj keby ten Sputnik bol a chcel aby sa tym dali ockovat, nemal  to robit takto buransky. Podla mna nic z toho nebude,ci len pruser.  Potichu a s podporou rusofilov,keby to zaviedol, by sa mozno 50 000 - 100 000 ludi s tym aj dalo zaockovat. 

o populizme sa tu neda ani uvazovat.....ak to posral a zmluvne nieco nedodrzali spolu s Krajcim, tak sa im to moze nasit ako sprenevera statnych finanncii a kludne si za to mozu posediet v nejakom zariadeni ministerstva baby Kolikovej....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja suhlasim,ze by sa uz na to prokuratori mali pozriet. Len som myslel aj na teba. Keby to robili s rozvahovou aby si ty(asi si pichnes radsej Pfizera) ,alebo tebe podobni mali sancu si dat Sputnika. verim ,ze 50 -100 000 keby to robili normalne by sa naslo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z nezávislých medií je zrejmé, že ani Matovičova demisia neuspokojila oprávnený hnev občanov, s fungovaním tejto vlády. A vinu na tom má znova Matovič, ktorý naďalej irituje občanov, aj z pozície ministra financií.

Voliči sú preto opäť postavený pred dilemu, podporiť referendum a skoncovať tak s Matovičom? Je to skutočne dilema, lebo v nových voľbách by s najväčšou pravdepodobnosťou zvíťazila strana HLAS, ktorej prominenti oportunisticky opustili potápajúcu sa stranu SMER s kapitánom Ficom.

No je tu ešte jedna možnosť, ktorá síce nemá obdobu v parlamentnej matematike, ale je v súlade s demokraciou. Politikom, pre ktorých sú morálne hodnoty dôležitejšie, ako politické záujmy je to už jasné. "Prvou lastovičkou" je Tomáš Valášek, pôvodne kandidát za  OĽANO. Moderne mysliaci človek, ktorý svoju budúcnosť našiel v strane Progresívne Slovensko. https://www.aktuality.sk/clanok/880453/progresivne-slovensko-bude-mat-poslanca-do-strany-vstupuje-tomas-valasek/ 

Kiež by boli aj ostatní politici schopní takej seba reflexie. Nepotrebovali by sme ani nové voľby. Možno už nikdy, lebo slobodné rozhodnutie poslancov zmeniť stranu, by bolo nadradené nad parlamentnou matematikou. 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov