Skočiť na obsah

slimak

Odporúčané príspevky

Ja som si už viac krát všimol že niektorí experti na internete v kuse vybľakujú, nech začne robiť.

 

Čo do má vlastne konkrétne začať robiť?? Odkedy je premiér, sedí len na vajciach? Buď píšte k veci alebo buďte ticho!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na otázku, či zvažujú zrušenie letných prázdnin, odpovedal, že nie všetky deti mali počas krízy rovnaké možnosti venovať sa štúdiu vzhľadom na pomery, z akých pochádzajú. „Je, samozrejme, v ich záujme, aby sme túto medzeru dobehli,“ poznamenal s tým, že uvažujú, že by aspoň mesiac počas prázdnin dali deťom možnosť chodiť do školy.

 

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/550320-premier-matovic-pripustil-ze-by-mohli-ziaci-dobehnut-ucivo-v-skole-pocas-leta/

 

Ja som zvedavy co bude robit v septembri. Ak ak si predstavuje ,ze vlete budu skoly otvorene, ma pripravene peniaze na preplatenie dovoleniek? Nie, magora to nenapadlo? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som si už viac krát všimol že niektorí experti na internete v kuse vybľakujú, nech začne robiť.

 

Čo do ###### má vlastne konkrétne začať robiť?? Odkedy je premiér, sedí len na vajciach? Buď píšte k veci alebo buďte ticho!

 

ja sa tiez cudujem tym "expertom",,,ale najskor su to platene medialne krysy, ktore akoby seru do hniezda toho klauna z TT a pritom iba kalia vodu....ja si naopak myslim, ze ten trnafsky idiot a jeho manufakturna spolocnost v koalicii, pracuje bez prestavky...drzim palce a treba ich nechat na pokoji, aby nastartovane harakiri spravili bez cudzej pomoci.....treba pracovat nielen cez soboty a nedele, ale aj cez nocne....vlastne by bolo lepsie, ak by zaviedli minimalne 30 hodinovy den... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vyborna debata. Sniper, ucitel moze prist ucit cez prazdniny deti. Ak tam ich bude mat. Ale on vtedy ma dovolenku(vtedy musi cerpat dovolenku).  Teda pochopil?  Tazke?,  mozem skusit este raz. Teda ak igor si vymysli,ze vtedy ich ucitelia maju ucit - im musi preplatit dovolenku. Ci nie? Ci povie kriza? Ci odlozil som splatky uverov,ci co povie ten hnup?

 

Deti kym im igor nedovoli ist do skoly,asi by nemali ani do kostola. V nedelu uz isto nie. Keby to bolo v utorok v ramci jednej triednickej hodiny ci dvoch mozno, v nedelu ani bohovi. Inak kto tu rozklada narod,ludi spolocenstvo?

 

 

Igorove rychlo davaj dvakrat davaj.  Behom dvoch tyzdnoch v jednom opatreni(za mesiac marec) boli rozlicne podmienky.

Ja viem sniper bude to zlozite na teba, ale za 10 dni taka zmena - tykala sa len marca. Tlaciva na april niesu. Ta ista ziadost. To prve je dnesna tabulka co si moze zivnostnik vyplnit, a to druhe je z mojej dohody. Vtedy boli ine podmienky. Sniper vies napocitat do osem? 

post-1625-0-87940400-1588619303_thumb.png

post-1625-0-36536600-1588619317_thumb.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vsetci ministri za Olanao a premier su nekompetentni. Vsetci. Tak isto Smer rodina ministri.

 

Agentúra Fitch znížila rating Slovenska o jeden stupeň. Pokles z úrovne A+ na A so stabilným výhľadom primárne spôsobili dôsledky koronakrízy, ktoré sužujú slovenskú ekonomiku. Došlo k tomu krátko po tom, čo agentúra Moody’s v polovici apríla zhoršila výhľad nášho bankového systému.

https://finweb.hnonline.sk/ekonomika/2144397-agentura-fitch-znizila-rating-slovenska-heger-z-toho-okrem-koronavirusu-vini-aj-smer

 

 

Nemaju ani sajn co robia.

 

Inak ten predchadzajuci prispevok co som napisal. Sajn nemajuani uradnicky na UPSVaR. Absolutne nevedia co robia. A chaos co je robi ten urad. Na mojej zmluve je chybna adresa. Som ich aj upozornil. V ziadosti som to spravne napisal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To, že máš "plné zuby" súčasnej vlády demonštruješ v každom príspevku. Veď ešte nemali ani čas "všetko pokaziť". Aj politika má svoju zotrvačnosť. To podľa teba už stihli zmeniť všetky zákony, nariadenia, vymeniť všetkých kompetentných úradníkov?  Sedia tam predsa stále tí istí ľudia. Rating Slovenska sa znížil predovšetkým preto, že naša výroba je orientovaná hlavne na výrobu automobilov a v tejto oblasti sa očakáva recesia. Ale orientácia nášho priemyslu nie je otázkou posledných mesiacov.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

SPOLOČNÉ VYHLÁSENIE PREZIDENTKY SLOVENSKEJ REPUBLIKY, PREDSEDU NÁRODNEJ RADY SLOVENSKEJ REPUBLIKY A PREDSEDU VLÁDY SLOVENSKEJ REPUBLIKY PRI PRÍLEŽITOSTI DŇA EURÓPY (9. 5. 2020)

...

Sme konfrontovaní s rastom extrémizmu, populizmu a nedôvery v štát či európske inštitúcie. Spochybňované sú aj spoločné hodnoty, a tiež záväzky, ktoré sme dobrovoľne prijali. Spoločenský konsenzus je oslabovaný aj cieleným šírením dezinformácií a propagandy.

https://www.tasr.sk/tasr-clanok/TASR:20200508TBB00265

hm, a čo si mám teda myslieť o európskych inštitúciach, keď aj z nich sa šíria dezinformácie?

 

Koncentrační tábor Osvětim byl podle dokumentu, který podepsali předsedkyně Evropské komise von der Leyenová, předseda Evropské rady Charles Michel a předseda Evropského parlamentu David Maria Sassoli, osvobozen „spojeneckými silami“.

http://viditelny-macek.cz/public/kapitola.phtml?kapitola=140339

hneď zajtra môže celá naša svatá ústavná trojica vyraziť do Bruselu, a vysvetliť tým, ktorí chýbali na hodinách dejepisu, že Osvienčim neoslobodili západné spojenecké sily, ale červená armáda ...

ak to zvládnu, potom uverím že to s bojom proti dezinformáciam myslia vážne :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clovek2

 

v podstate maju pravdu, ked prehlasili, ze ten tabor "prevychovy", bol oslobodeny "spojeneckymi silami"......pozri v parlamente EU sa nesmu pouzivat vlajocky, aby bolo viditelne, ktoru krajinu zastupuje ten ktory poslanec, no a v pripade oslobodenie toho lagru, sa tak isto nebude predsa zvyraznovat, ze bol oslobodeny nejakym urcitym statom, ale sa napise, ze to bolo spojeneckym cinom.....tak si teraz myslim, ze Rusi, ako nastupnicky stat po ZSSR, si teraz moze kludne podopisovat do svojich historickych materialov z 2 WW aj akcie na zapadnom fronte.....vsetci boli predsa spojenci v boji proti nacizmu reprezentovaneho Nemeckom....ich vojska teda uspesne bojovali v Ardenach, oslobodili Pariz a pod.....uspechov bude razom neurekom.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm, a čo si mám teda myslieť o európskych inštitúciach, keď aj z nich sa šíria dezinformácie?

hneď zajtra môže celá naša svatá ústavná trojica vyraziť do Bruselu, a vysvetliť tým, ktorí chýbali na hodinách dejepisu, že Osvienčim neoslobodili západné spojenecké sily, ale červená armáda ...

 

 

No ciste pre poriadok,   v texte ktory kritizujes sa nepise o "zapadnych " spojeneckych silach,  to ze rusi boli sucastou spojenectva snad nepochybujes.  Tomuto sa hovori slamenny panak,  vytvoris si vlastne tvrdenie a rozhorcene na neho utocis.   Sice to nema nic spolocne s faktami ale o tebe to hovori dost. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vsetci ministri za Olanao a premier su nekompetentni. Vsetci. Tak isto Smer rodina ministri.

 

 

Nemaju ani sajn co robia.

 

Toto sú typické krčmové reči. Straty ratingov hrozia viacerým krajinám, ak nie prakticky všetkým. A keď budeš ešte brblať o tom, že "nemajú ani šajn, čo robia", tak sa pozri do Talianska, Španielska, Británie, Ruska, Francúzska, či USA, čo tam "robia". My môžeme byť radi, že v porovnaní s ostatnými krajinami sme na to veľmi dobre, aj vďaka tomu, že opatrenia prišli rýchlo a boli prísne. Samozrejme, to stačiť nebude, vždy sa musia v internetových diskusiách objaviť nejakí "experti virológovia", ktorí zaručenie vedia "robiť veci lepšie". Len keby vedeli ako, že jo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ciste pre poriadok,   v texte ktory kritizujes sa nepise o "zapadnych " spojeneckych silach,  to ze rusi boli sucastou spojenectva snad nepochybujes.  Tomuto sa hovori slamenny panak,  vytvoris si vlastne tvrdenie a rozhorcene na neho utocis.   Sice to nema nic spolocne s faktami ale o tebe to hovori dost. 

faktom je, že Osvienčim oslobodili rusi, zo západných spojencov tam nebola ani noha ... a pokiaľ sa dobre pamätám, tak odtiaľ svojho času ušli dvaja väzni, aby sa svet dozvedel čo sa tam deje, a pokiaľ sa teda ozaj dobre pamätám, tak západní spojenci o tom ani príliš vedieť nechceli...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

faktom je v tom case boli rusi, anglicania a USA   SPOJENCI  a  tak sa bezne oznacuju ako Allied,  druha strana sa oznacuje ako Osa (axis) to ze tebe to znie podozrivo je zrejme iny problem.   Tabory v polsku oslobodili rusi, tie v nemecku  zase americania.  Povedat ze ich oslobodili spojenci   je  bezne,   ale  tebe to vadi pretoze to povedal niekto z EU, inak by si si to ani nevsimol

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

strata ratingu je dosledok corony a uprimne ani genius by s tym vela nespravil.  Nie je to priamo vina ani Fica ani Matovica,  ale v politike sa to pouzije.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 

faktom je v tom case boli rusi, anglicania a USA   SPOJENCI  a  tak sa bezne oznacuju ako Allied,  druha strana sa oznacuje ako Osa (axis) to ze tebe to znie podozrivo je zrejme iny problem.   Tabory v polsku oslobodili rusi, tie v nemecku  zase americania.  Povedat ze ich oslobodili spojenci   je  bezne,   ale  tebe to vadi pretoze to povedal niekto z EU, inak by si si to ani nevsimol

toto su najtrapnejsie komentare v danej teme o "zasluhach" tej ktorej krajiny, pri porazke nacistickeho nemecka....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To, že máš "plné zuby" súčasnej vlády demonštruješ v každom príspevku. Veď ešte nemali ani čas "všetko pokaziť". Aj politika má svoju zotrvačnosť. To podľa teba už stihli zmeniť všetky zákony, nariadenia, vymeniť všetkých kompetentných úradníkov?  Sedia tam predsa stále tí istí ľudia. Rating Slovenska sa znížil predovšetkým preto, že naša výroba je orientovaná hlavne na výrobu automobilov a v tejto oblasti sa očakáva recesia. Ale orientácia nášho priemyslu nie je otázkou posledných mesiacov.

Si vedel predchadzajuci prispevok(kde som dal podmienky mojej dohody a nove podmienky za marec?), co stihli zmenit a aky chaos narobili za 10 dni?

 

Rúška budú musieť ľudia nosiť dovtedy, kým nebude na Slovensku viac dní po sebe nula, hovorí Matovič. Dátumy, kedy by sa mohlo prestať s nosením rúšok, tipovať nechcel. "Uvedomujem si, že každým dňom bude teplejšie a budeme sa pod tým potiť," poznamenal premiér.

 

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22401292/matovic-o-zivote-bez-ruska-az-ked-bude-viac-dni-po-sebe-0-nakazenych.html

 

 

https://domov.sme.sk/c/22399782/koronavirus-slovensko-minuta-po-minute-9-maj-2020.html

 

Minister zdravotnictva si mysli,ze pri tychto epidemiologicky opatrenia budu musiet ostat do najdenia vakciny(cas cca 7:40 video z Martina). Teda asi aj pri ruskach a zavretych skolach. 

 

Ja proti tejto vlade nic nemam. Ale ak robia a taraju hluposti a to vkuse. Ten rating pojde dole. Ci tu bude virus ci nebude. Nemyslim,si ze tie hluposti co robia su sposobene virusom. 

 

„Chápem, že v letných mesiacoch to môže byť nepríjemné. Keby sme nemali toľko krikľúňov, štrajkokazov, tak už sme sa ich mohli zbaviť,“ uviedol Matovič. Zároveň pripustil, že pokiaľ na Slovensku nebudeme evidovať žiadnych nakazených vírusom COVID-19 niekoľko dní, tak by mohlo prísť k ďalšiemu uvoľneniu, vrátane nosenia týchto ochranných prostriedkov.

 

Toto moze obhajovat,len havado.Dnes co som sa previezol pomeste. 90% ludi na chodnikoch mali ruska. Ja si seba na chodniku v ruske neviem predstavit, ci na bicykli. Aj tam maju.  Kde nemali na zmrzline a bolo ich tam na malom priestore 20-30 ludi,lebo to mali priestor je. A v krcme, Tam mal rusko,len casnik.

Este stale sa ludia u nas spravaju disciplinovane. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ano, s rúškom na tlame sa poldecáky ťažko obracajú.


toto su najtrapnejsie komentare v danej teme o "zasluhach" tej ktorej krajiny, pri porazke nacistickeho nemecka....

 

Téma je o OĽaNO a nie sú o nič trápnejšie ako tvoje výlevy o vlajočkách, čo už vôbec nemá nič spoločné s danou témou, tak nechápem, čo tu riešiš.

 

A ak si nepochopil, prečo som melting pot spomenul práve k tvojmu výlevu o zákaze národných vlajok, je to jednoducho z toho dôvodu, že politika EÚ veľmi pozvoľna smeruje k jednotnému európskemu národu na spôsob USA.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Téma je o OĽaNO a nie sú o nič trápnejšie ako tvoje výlevy o vlajočkách, čo už vôbec nemá nič spoločné s danou témou, tak nechápem, čo tu riešiš.

 

A ak si nepochopil, prečo som melting pot spomenul práve k tvojmu výlevu o zákaze národných vlajok, je to jednoducho z toho dôvodu, že politika EÚ veľmi pozvoľna smeruje k jednotnému európskemu národu na spôsob USA.

 

ja som reagoval na prispevok, co sem dal clovek2.....viem ze tema je o klauniade toho kluna z TT a jeho "odbornej" skupinky...

 

a ten tvoj melting pot som ozaj nepochopil, ale s nim suhlasim.....EU sa chce etablovat na nejake USE, ale to je uz iba taka agonia pred rozpadom a treba preto odtial vypadnut co najskor, pretoze nas zatiahnu do medzinarodnych sraciek, ktore su uz nastartovane teraz.. :(

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preto vravím, že by neuškodilo, keby si sa z politológie naučil pár pojmov, aby v diskusii si nepôsobil, že nevieš, kde je sever. Nič v zlom. U slimáka sa to toleruje, on je alkoholik, ale lieči sa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preto vravím, že by neuškodilo, keby si sa z politológie naučil pár pojmov, aby v diskusii si nepôsobil, že nevieš, kde je sever. Nič v zlom. U slimáka sa to toleruje, on je alkoholik, ale lieči sa.

 

s politologie nepotrebujem skolenie......dokazem napisat co si myslim aj bez tejto zbytocnej "profesnej" jednotky.....ked si vezmem vyjadrenia tejto nasej politologickej "elity", tak to si radsej pozriem nejaky dobry western (odjakziva "milujem" rozpravky)....aj tam strielaju od pasa a kade tade.....

 

 

 

toto hovoris cloveku, ktory volil Danka, Harabina a ma rad Kotlebu ?    Ved len potom by to zacalo byt divne.

 

takto reaguje clovek, co volil terajsiu skupinku "odbornikov", co je aj vypovedna hodnota jeho mentalnej sposobilosti....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie som ekonóm, ako Sulík, tak mi to prosím vysvetlite. 

 

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/konecne-matovic-sulik-dokazali-dohodnut-urobit-kompromis-aha-koho-kazdeho-tym-potesia

 

 

Štát zaplatí prenajímateľovi počas obdobia zatvorených prevádzok nakoniec 50 % nájomného. Rovnakou sumou sa na splatení nájomného bude podieľať aj nájomca, no s tým, že má nárok až na štvorročný splátkový kalendár. Nájomcovia nakoniec dostanú 100%.

 

Nehľadiac na to, že takmer každý je dnes karanténou postihnutý, v zatvorených prevádzkach nemali vlastníci také náklady na prevádzku, klimatizáciu, energie. Je ich bonus? Kiež by pre nich zostali zatvorené aj ďalej, pri rovnakom zisku a menších nákladoch. O takom luxuse môžu prenajímatelia iba snívať. Oni prídu o zisk a ešte im narastú úroky. Takto si vláda predstavuje boj "za obyčajných ľudí"? Alebo tu bude znova vyvolená skupina "obyčajných ľudí", tak ako bola za Fica skupina "našich ľudí".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov