Skočiť na obsah

slimak

Odporúčané príspevky

Nevidel som ziadnu temu na fore. Moze to byt zaujimave aj dolezite pre Slovensko. Ja mam na vyber. Mozno z tej kandidatky by som niekoho vybral.

 

http://tv.sme.sk/v/2...erne-svine.html

 

Nie jeho, nie kvoli tomu ze mi vadi, mozno aj ano a budem ho kruzkovat. Kruzkoval som nejakeho Suju(ci Sulu) z Tisovca, ze rodak, iny uz v oblasti 50km nebol, on sa tam aj dostal. A on bol za to, aby danove riaditelstvo slo z BB do BA. A ziaden normalny argument na to nie je.

 

Mozno to bude zaujimava tema, ak nie bavme sa o smere a kdha a sdku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pink to tu už hodila, link do témy o voľbách, ale k matovičovcom sa to dokonale hodí, tak ešte raz, novinár Korda bude v prvej desiatke na kandidátke matovičovcov,

a ďalší pán do počtu, salašník Alojz Hlina :

Novinár Korda ide do politiky s matovičovcami

 

Korda bude na na kandidátke Obyčajných ľudí. Podľa Matoviča v prvej desiatke.

 

Novinár denníka SME Eugen Korda sa rozhodol kandidovať v nadchádzajúcich parlamentných voľbách.

Na kandidátke Obyčajných ľudí Igora Matoviča bude v prvej desiatke.

...

Projekt Matoviča ho oslovil, lebo "dáva priestor ľuďom, ktorí sú slušní a k ničomu stranícky nezaväzuje".

Matovič verí, že Korda osloví voličov. "Považujem ho za človeka, ktorý sa nenechá kúpiť za misu šošovice."

...

Nádejným adeptom pre kandidátku je aj podnikateľ a občiansky aktivista Alojz Hlina.

Hoci podľa Matovičových slov má Hlina záujem kandidovať a Obyčajní ľudia zasa majú záujem mať ho na kandidátke, dohoda zatiaľ nie je uzavretá.

 

Čítajte viac: http://volby.sme.sk/...l#ixzz1ekPYYsKM

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game opytam sa lebo je to v tvojom pisme v com je Alojz Hlina pre teba salasnik. A preco si vybrala toto slovo.Ked budes nabuduce spominat Fica,Dzurindu ci Figela nazves ich zlodejom, resp.zlodej co nieco niekam vratil?

 

Alebo je ozaj Hlina salasnik? A to je to najdvolezitelsie? Nie je to socialny demokrat? krestansko islamista, socialny kapitalista? Nie je to salasnik. Iny je politik. Aj statnik, excelencia, co je to najlepsie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lebo Alojz Hlina má kúsok od nášho mesta, nejaké tri kilometre od nás krásny salaš,

v bývalom arboréte patriacom SAV, salaš má stránku, je na facebooku,

je vyhláseným miestom pre výletníkov široko ďaleko, pár km od ba majú deti nefalšovaný salaš ...

Alojz Hlina, salašník a aktivista.

salašník je, lebo má salaš. aktivista je, lebo má rozsiahle občianske a politické aktivity. niekedy ´trochu dosť´ kontroverzné, ale salaš má parádny.

 

ten výraz nebol použitý pejoratívne, alebo to tak vyznelo z kontextu ? nemyslím ...

 

 

edit.

vidím, že slimak dodatočne editoval svoj príspevok a podopĺňal kopu, v poriadku. ok.

pôvodne pred mojou odpoveďou tam bola len prvá otázka, toho sa týka moja odpoveď.

 

ale prečo mi vkladáš do úst / či teda prstov na klávesnici / veci, ktoré som nenapísala ?

 

a čo máš proti slovu salašník ? : o

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak poď voliť týchto exhibicionistov

aj ja ich idem, aj keď sa za to hanbím

 

dokonca aj s krúžkami Ti poradím

Palko, Mikloško, Minárik a štvrtý si ešte rozmyslím

(myslím, že podobne budú voliť aj Daniška, Hanus, Hríb, Majchrák a spol.)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hrba ľudí s rôznymi názormi na jednej kandidátke pod vedením Matoviča ? exhibicionizmus toho najtvrdšieho zrna. čo títo ľudia chcú dokázať ? jeden zlepenec tu už bol a dokázal napriek svojimi veľkohubými vyhláseniami jedine to že podobné cirkusové zoskupenia nefungujú v praxi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hrba ľudí s rôznymi názormi na jednej kandidátke pod vedením Matoviča ? exhibicionizmus toho najtvrdšieho zrna. čo títo ľudia chcú dokázať ? jeden zlepenec tu už bol a dokázal napriek svojimi veľkohubými vyhláseniami jedine to že podobné cirkusové zoskupenia nefungujú v praxi.

 

Tokto sa do parlamentu dostavaju plostice :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Matovicovci su ako ked psicek a macicka varili tortu. Presne tak, ako ked OL pred rokom a pol prezentovali svoj program. Spusta na prvy pohlad zaujimavo vyzerajucich veci, ale v skutocnosti nekompatibilnych a pri hlbsom pohlade poriadne hlupych. Teraz to je sialena zmeska ludi, ktori nemaju spolu nic spolocne, snad okrem snahy sa pripadne dostat do parlamentu. Na cele je uleteny a populisticky trubka, ktoremu sa vsak podarilo nachytat dost ludi - a pod nim je nesurody gulas pseudosobnosti a zabudnutych person.

 

Ano, maju sancu a nie malu. Ale nic prevratne pozitivne v tom nevidim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale veď nemajú pôsobiť ako jedna strana

tá strana je len nástroj pomocou ktorého sa dostanú do parlamentu

potom už bude fungovať každý sám o sebe, a možno aj proti ostatným "spolustranníkom"

 

je to o tom že volíš určitú osobnosť v strane, nie stranu ako takú

 

ja zase nevidím, čo by na tom malo byť, na závadu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale veď nemajú pôsobiť ako jedna strana

tá strana je len nástroj pomocou ktorého sa dostanú do parlamentu

potom už bude fungovať každý sám o sebe, a možno aj proti ostatným "spolustranníkom"

 

práve to je ten problém

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podľa mňa výhoda, chcem voliť konkrétneho človeka, a nie stranu-molocha

ktorá ani len nemá, schopnosť, dodržať, prisľúbený volebný program

rozhodnutia a postoje jednotlivca, sú viac pod kontrolou než celá strana, zmietaná partikulárnymi záujmami, skrytými mimo kontrolu verejnosti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Problem je ze spolu so styrmi, ktorych chces kruzkovat, zvolis aj dalsich minimalne 5(z cela,resp. ak to bude silna strana sa dostanu iní ludia ako z vrchu). Ale to mas podobne aj s dalsimi stranami.

 

Pri volbe ostatnych stran volis ak tam najdes nejakych 4 slusnych ludi este 5 az 60 trotlov, ktori su zaviazaní predsedovi. A hoc jaku vahu ti 4 stratia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podľa mňa výhoda, chcem voliť konkrétneho človeka, a nie stranu-molocha

ktorá ani len nemá, schopnosť, dodržať, prisľúbený volebný program

rozhodnutia a postoje jednotlivca, sú viac pod kontrolou než celá strana, zmietaná partikulárnymi záujmami, skrytými mimo kontrolu verejnosti

 

Mas predstavu ako sa takyto "nador" moze na niecom dohodnut??.....podla mna by styri roky "diskutovali" o tom, co bolo skor-"sliepka ci vajce"!!:(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v zásade väčšinu vecí (vlastne všetky) na ktorých sa politici v poslednej dobe "zhodnú"

euroval, núdzový stav, a tak podobne.. vnímam ako keby ma niekto pomali zožieral

teraz túžim aspoň na chvíľu po stave, keď sa nedohodnú na ničom, zožierajú sa navzájom, a mňa nechajú na pokoji

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked tak rozmyslam(?), tak takato skusenost by asi tiez nebola na zahodenie.......hm......a co tak skusit namestia a parlament zrusit a vyzbrojit sa valaskama a diskutovat...diskutovat....diskutovat......zopar by nas mozno aj prezilo :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podľa mňa výhoda, chcem voliť konkrétneho človeka, a nie stranu-molocha

 

A?...

 

Ten clovek nema program. Kandiduje za stranu, ktora ma program. V prvom rade by mal dodrziavat program strany, ktora ho nominovala. A ako tento jeden clovek presadi svoje nazory, pokial sa s niekym neodohodne a neprijme aspon zcasti program niekoho ineho?

Parlament mame plny vzdelanych a skusenych ludi, osobnosti a odbornikov, ktori boli oceneni aj medzinarodne. Mysliet si, ze sa nieco zmeni len tym, ze sa tam dostane "niekto iny", kto ani nema program, je nezmyselne. Ak ma niekto kandidovat za Matovicovu stranu, staci sa pozriet na Matovica, program OL, a co dokazali doteraz, resp. co presadzovali.

 

Klasicka marketingova proteststrana, bez naplne a idey. Tak teraz si dokupia zopar vhodnych xichtov na billboardy a dufaju, ze zmatenych slovakov na to nachytaju. Dobra myslienka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://volby.sme.sk/c/6158550/hlina-pojde-s-matovicom-pridaju-sa-aj-studenti.html

 

Mená študentov, ktorí budú kandidovať za hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, zatiaľ stále nie sú známe.

Vysokoškoláci ešte stále môžu posielať svoje životopisy na adresu studentivparlamente@gmail.com, na základe ktorých predstavitelia hnutia vyberú tých najlepších.

Nemate zaujem? :)

Cim dalej, tym viac nadobudam pocit, ze sa ma politika prestava tykat a 10 marca asi vyuzijem svoje pravo ostat doma.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Cim dalej, tym viac nadobudam pocit, ze sa ma politika prestava tykat a 10 marca asi vyuzijem svoje pravo ostat doma.

 

to by bola ale strategická chyba, čím menej voličov tým väčšia šanca na absolútne víťazstvo Fica a strany SMER vo voľbách.

alebo si priaznivec Fica a strany SMER v ilegalite a týmto spôsobom mu chceš dopomôcť k víťazstvu ? :)

 

akosi mi ušlo vo víre udalostí. ako sa vlastne skončilo kempovanie Matoviča na námestí ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vlasto

 

Treba uvazovat aj inak. Uz pre parlamentnymi volbami 2010 som pisal, ze Slovensku by pripadne zostavenie vlady Ficom v istej rovine prospelo. Pravica ma totiz smolu, ze sa k moci dostane vacsinou v case /vynimka je rok 2002/, ked je rast hospodarstva spomaleny a verejne financie rozvratene. Fico si mal nasledky svojho vladnutia vyzrat do dna a ja by som mu to prial. Ale to nepatri do tejto temy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fico si mal nasledky svojho vladnutia vyzrat do dna a ja by som mu to prial.

 

Keby sa to netykalo krajiny, kde clovek zije, tak preco nie....

 

Ale v realite to mas asi take ako keby si povedal, ze ked kormidelnik zaviedol lod doprostred ladovcov, tak nech ju kormidluje dalej, az kym sa nepotopi - a kormidelnika na just menit nebudes. Ak si na palube tej lode, tak nevyhoda jej potopenia prudko prevazi vyhody zo skodoradostneho zadostucinenia.

 

A vazne zacinam byt zvedavy na tu Matovicovu chasku... pokial sa dostanu do parlamentu, ci ho budu posluchat, alebo si kazdy bude robit co chce a vytvoria krasny bordel :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby sa to netykalo krajiny, kde clovek zije, tak preco nie....

 

Vsak prave, ale v tej krajine nezijem sam a pre vela ludi je potrebna liecba sokom.

 

No a Matovic, ten okrem saskovania v parlamente zatial nedokazal nic. Ak sa ten hybrid dostane do parlamentu, bude to akcne volebne obdobie. 10 /alebo viac/ volnych poslancov, podla vsetkeho budu sediet v opozicii a styri roky dristat, bez stipky zodpovednosti. Ked vidim Matovica, mam dojem, ze mu ani viac netreba :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov