Skočiť na obsah

slimak

Odporúčané príspevky

dnes som čítala, že keď zhodia Matoviča, padne vláda...

akože rozumiem tomu, z časti... veľkí by boli, keby toho klauna konečne odstránili a vláda by nepadla

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Matovič ostro kritizuje Čaputovú kvôli referendu: Podlé a zákerné. Pľuvanec do očí 600-tisíc ľuďom

Citát

najskor mi zarezonovalo ze je to len populisticky tah. ale je mozne ze uz ma vsetkeho dost . a mozno by prijal aby event. opozicia ukazala ako by si oni poradili

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Smerohlas chce rýchlo predčasné voľby lebo NAKA sa blíži k Ficovi a Pellošovi. Ale za danej situácie, ak by sa mala prehĺbiť koronakríza kvôli Delte, tak by som si veľmi prial vládu Smerohlasu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Však to je jasné, Filcko dlho čerpal z Dzurindovych úspechov, ktoré smeráci predávali ako svoje.

Matovič by mal odísť, je neprijateľný už pre veľa ľudí, bohužiaľ prebral krajinu v najmenej vhodnej dobe, uňho ale zlyhal najmä politický marketing - to v čom smeráci vynikali. Oni sú schopní aj hovno predať aku nutellu. Voliči im to zbaštia a ešte sa aj zalizovať budú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne to pripadá, ako schizofrénia. Strany sa vo voľbách uchádzajú o priazeň voličov tým, že ponúkajú program reforiem. No keď sa dostanú k moci, lídri podporujú referendum za skrátenie ich vlastného volebného obdobia.

To už všetky svoje reformy a predvolebné sľuby naplnili? Ak ich nedokážu realizovať, kvôli osobnej animiozite, potom by bolo rozumnejšie podať demisiu, namiesto zmeny ústavy a podpory referenda. Ak by sa totiž zmenila ústava, tak po každých voľbách tu budeme mať referendum? Ak teraz Matovič potrebuje referendum, ako prieskum verejnej mienky, tak sa nemal uchádzať o hlasy vo voľbách. Dôveru už raz dostal. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takto vyzera politicke sialenstvo,  matovic sa usiluje o podporu volicov opozicie aj za cenu straty podpory vlastnych volicov. A celkom predvidatelne strati svojich a neziska cudzich. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Politiku aktívne nesledujem už niekoľko mesiacov, je to jedno čo za lúzrov tam je, pokým sa nemiešajú ľuďom do podnikania a ich peňazí, nech sa tam požerú medzi sebou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Matovič si idealisticky predstavoval, že politika nemusí byť prísne viazaná na stranícke štruktúry, autority lídrov, stranícku disciplínu. Že občania budú aj po voľbách participovať na riadení štátu.

Nakoniec je z toho len chaos a jeho koaliční partneri už poškuľujú po flekoch v budúcej vláde. Tam bude ale politickou taktovkou mávať Pellegríni. A SMER-áci si stranícku disciplínu dokážu udržať! Hlavne ak si vyberú tých "správnych" oportunistických koaličných partnerov. Žiadny chaos a koaličné nezhody už nebudú. Nová vláda už občanov nebude stresovať neustálymi politickými rozbrojmi, hádkami. Občania zas budú môcť nerušene pracovať na budovaní moderného a sociálne spravodlivého Slovenska.

Ako povedal Fico, "nechajte nás pokojne pracovať... pracujeme ako čerti" a videli sme, čo dokázali. Dokázali toho naozaj veľa, no bohužiaľ hlavne pre seba a "Našich ľudí".

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne akurát vadí tá špina Fico, že robí presne to isté, z čoho obviňoval opozíciu, keď bol vo vláde, však to nie je už normálne koľkokrát sa pokúšal zhodiť vládu, a čo je horšie, ovce mu to žerú. Tento národ si fakt zaslúži už len takú skorumpovanú špinu ako Fico. Ale ak koronakríza neskončí tak skoro, bolo by dobré keby sa ten sviniar vrátil k moci a uvidíme jeho "opatrenia".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 minútou, Sniper napísal:

 Tento národ si fakt zaslúži už len takú skorumpovanú špinu ako Fico. 

Platón tvrdil, že nestúpiš dva krát do tej istej rieky. No Slováci sú schopní dva krát stúpiť do toho istého hovna.

  • Páči sa mi to 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Poslankyňa OĽaNO Remiášová nazvala včerajších súťažiacich “pribrzdení”. Svoj status už stihla aj vymazať

Citát

Poslankyňa Národnej rady Slovenskej republiky za stranu Obyčajní ľudia a nezávislé (OĽaNO) osobnosti Anna Remiášová si myslí, že včerajší súťažiaci, ktorí sa nechali zaočkovať a zapojili sa do očkovacej lotérie, sú “pribrzdení”.

V nedeľu večer prebehlo prvé kolo takzvanej očkovacej lotérie. Až päť výhercov mohlo získať 100-tisíc eur, no z výhry sa tešila len jedna osoba a aj tá najskôr povedala zlé heslo, pretože jej neboli jasné pravidlá.

Status a svoju reakciu pridala aj poslankyňa strany OĽaNO Anna Remiášová, ktorá napísala, že išlo o “typický obraz Slovenska”. Štát chce podľa nej pomáhať a niektorí sa správajú ako “pribrzdení”.https://www.interez.sk/poslankyna-olano-remiasova-nazvala-vcerajsich-sutaziacich-pribrzdeni-svoj-status-uz-stihla-aj-vymazat/

 

 

remiasova-770x407.jpg

screen.jpg

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JA som ten status videl a som si myslel ze to napisala veronika  remisova. Mi to prislo az tak tupe akoto moze napisat predstavitel strany.  Nic pribrzdenejsie a sprostejsie ako jej status som nevidel. Som si isty ,ze tu dam cely obrazok, co napisal, bolo to v diskusii na sme a bola to fotka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vidim, ze zasa sa niekto predviedol a zmazal moj prispevok, ktory nadvazoval na tvoj prispevok......nedavno si sa tu v nejakej teme "divila", ze tvoj prispevok-link bol odstraneny....tu ti to nevadi ked sa odstranuju reakcie na tvoje prispevky?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som kdesi čítala, že pán minister Matovič ide prerábať svoju lotériu... no dobre, zlyhala, ale prečo sa minister financií hrá na piesočku, ktorý je vyhradený odborníkom na to povolaným? alebo na ministerstve financií nie je do čoho pichnúť?  všetko je tam tip top?
400 000? akože vážne? on je už úplne mimo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preco to robi?....no lebo jeho ministerstvo je o finannciach a on ma osobne tieto "cenne" papieriky velmi rad....takze vlastne picha do svojej zivotnej lasky... :)))

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 18. 8. 2021 at 17:26, informator napísal:

vidim, ze zasa sa niekto predviedol a zmazal moj prispevok, ktory nadvazoval na tvoj prispevok......nedavno si sa tu v nejakej teme "divila", ze tvoj prispevok-link bol odstraneny....tu ti to nevadi ked sa odstranuju reakcie na tvoje prispevky?.....

@informatorja som tvoja pestunka? ved sa ho opytaj , tak ako som sa ja ozvala . snajper je svojsky ale nie je zly admin. zrejme je olano jeho srdcofka tak zbytocne neprovokuj hehehehe...  aj ked je pravda, ze by sa naslo ovela horsich prispevkov ktore doteraz nikto nevymazal . ale to uz je vizitka kazdeho osobne ...

 

xxxxxx

Je TOTO normálne? Záchranár Jakub prišiel o státisíce v očkovacej lotérii, bol v službe!

Citát

Jeden nešťastný príbeh za druhým. Potom, ako bol medializovaný prípad Zuzany zo Solivaru, pri ktorom v očkovacej lotérii prišla o 400-tisíc eur len kvôli tomu, že priamy prenos sledovala cez internet, sa objavil ďalší.

Prišiel o 200-tisíc eur!

Na príbeh hasiča a záchranára Jakuba (23) z obce Rakovnica (okres Rožňava) upozornil portál čas.sk. "„Ja som slúžil nočnú na záchranke. Volali mi z takého čudného čísla, nebol som v teréne, ale priamo na stanici, mal som však iné povinnosti. Televízor som nemal zapnutý, lebo práca je dôležitejšia,“ uviedol Jakub pre spomenutý portál s tým, že v tej chvíli ani nevedel, že sa súťaží naostro.

 

 

Citát

Netuším, kto má v nedeľu šancu vyhrať pol milióna, ale celkom isto viem, kto tú šancu nemá,“ začína svoj príspevok skúsený novinár vo verejnom blogu na sociálnej sieti hneď po vášnivej kritike ministra financií Igora Matoviča za jeho najnovší nápad.

„Naisto v nedeľu nevyhrá žiaden zaočkovaný lekár v službe, ani zdravotná sestra. Isto nevyhrá policajt, ktorý bude práve riešiť nejakú hnusnú nehodu. Nevyhrá záchranár, hoci sa dal zaočkovať medzi prvými a bude práve oživovať skolabované srdce. Nádej na výhru vopred strácajú aj vojaci, ktorí budú plniť svoje úlohy, o šancu na výhru prídu všetci hasiči v službe vrátane tých, ktorí práve teraz nasadzujú životy pri požiaroch v Grécku. Šoféri MHD, aj zaočkovaní taxikári môžu na výhru zabudnúť tiež. Predavačky? Obslužný personál na pumpách? Ľudia z kritickej infraštruktúry? Zabudnite. Pre vás tie peniaze nie sú a nikdy neboli. Zjednodušene; šancu vyhrať nemá nik zo zaočkovaných, ktorí budú v nedeľu večer po x-týkrát v službe, namiesto toho, aby ho trávili doma s rodinou a blízkymi,“ dodáva rozhorčene Bránik.https://www.dnes24.sk/je-toto-normalne-zachranar-jakub-prisiel-o-statisice-v-ockovacej-loterii-bol-v-sluzbe-396915?fbclid=IwAR10WTSLZKQqSAt6eDMHAB6fFAZyzpGBkGamYHNAL6gs_0QtsnCS2KMN2ac

 

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

"Lotéria nikdy nebola ohlásená ako prostriedok na zvýšenie zaočkovanosti. Lotéria bola ohlásená ako prostriedok na odmenu zaočkovaných," skonštatoval Matovič.

Čítajte viac: https://ekonomika.sme.sk/c/22728709/matovic-prioritou-loterie-bolo-odmenit-nie-zvysit-zaockovanost.html

Fico  a nik iny nieje vacsi klamar ako Matovic. To som si isty. Dajte uz ludom pokoj, ak sa rozhodli nezaockovat, je to ich volba, aj tak s tym nic neurobite. 

Ten pruser je aj Matovic. Nechapem ze mu este veria 2% ludi - on ich ma 10%. Som si isty ,ze Matovicovi nejde o starkych zomierajucich, a nejde mu ani o korupciu. Jeho to nezaujima. 

Kludne este 30% ludi sa da zaockovat,ale za nimi treba prist.  Na to mali dat 50 milionov - na mobilne centra. Ti pridu aj do poslednej dediny. 

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je jedno co by mal v drzbe Matovic - len by to doje.. a by to ho ani nezaujimalo, by sa tomu nerozumel.  Som zvedavy na rozpocet - nik tak nedoi republiku ako Matovic - nik to tak nedokaze. Doi vsetko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Vie mi toto niekto vysvetlit?

Citát

Hľadať však dodatočné zdroje na tento účel po vyčerpaní plánu obnovy v podobnom rozsahu bude extrémne náročné,“ priznáva.

Uz tu by ten projekt skoncil. Je to na konci ale malo yb to byt na zaciatku. Teda prekoho su urcene tie peniaze?

 

Citát

Ekonóm z Ekonomickej univerzity v Bratislave Martin Hudcovský vníma plán na obnovenie domov pozitívne. „Iba štát si môže zobrať na plecia zodpovednosť za vývoj klimatickej zmeny. Na individuálnej úrovni sa nikdy nenájde kritická masa ľudí, ktorá by altruisticky zaťažila svoje rodinné rozpočty nákladmi na rekonštrukciu pre dosiahnutie spoločného cieľa – zastaviť či spomaliť klimatickú zmenu,“ hovorí Hudcovský.

Pan ekonom ma slinu?

Citát

Peniaze by sa mali udeľovať systémom „kto prv príde, ten prv berie“. „Len čo nám príde prijímateľ, ktorý spĺňa technické parametre, automaticky uhrádzame peniaze,“ vyhlásil Maco na margo toho, ako sa budú udeľovať dotácie.

Tu je napisane ze tie peniaze su uz davno pridelene. Druhy Pezinok, uz vyriesili prvy?

Citát

Obnova v praxi znamená výmenu okien, nové zateplenie, zachytávanie dažďovej vody, kompostovanie až po kúrenie a výmenník na ohrev teplej vody.

Kompostovanie. To nevymyslis.

Citát

Cieľ je jasný – obnoviť si svoje príbytky a pomôcť v boji proti klimatickej kríze. „Cieľom je zlepšenie energetickej hospodárnosti rodinných domov a zníženie spotreby energie, čím sa má prispieť k zníženiu emisií oxidu uhličitého a k zlepšeniu kvality ovzdušia,“ hovorí Michal Maco,

A sme na zaciatku. Teda ako to je a pre koho vymyslene? Na oanie danoveho poplatnika nejakym bratislavskym - ci celoslovenskym odrbavacom. Je ich asi 15000 pre plebs nechaju polovicu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov