Jump to content

Knihy na Vianoce, k sviatku, pre teenagerov

sarky

Recommended Posts

Zdravím :)

Chcel by som Vás poprosiť o nejaké rady:)

Ako isto každý vie, blížia sa Vianoce, teda čas darčekov..

Chcel by som, či by mi niekto vedel poradiť nejakú dobrú knižku pre 15-16 ročnú teenegerku.

Mohli by ste tiež napísať, aké knihy budete kupovať blízkym pod stromček aby sme sa mohli aj ostatní inšpirovať.

• Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• simi

2

• game

1

• tomassi

1

• sarky

1

Top Posters In This Topic

skus Jacqueline Wilsonovú alebo cokolvek o upiroch..vychadza teraz toho na mraky..decka citaju totalne sracky, ak sa medzi nimi najde jeden poriadny citatel tak super...letia aj knihy od Zuzky Sulajovej Dzinsovy dennik a pod.

Máme doma aj Punkovú princeznú aj Džínsové denníky.

Mojim dcéram sa viac páčia knihy od Zuzky Šulajovej, aspoň o tých Džínsových denníkoch vraveli, že sú fakt veľmi dobré a ešte napísala

aj Dievča z minulosti aj to vraj bolo dobré.

Ešte sa im páčili aj knihy od Ann Brasharesovej - Klub putovných džínsov

http://www.martinus.sk/?uMod=list&uTyp=search&uQ=sesterstvo+putovn%FDch+d%9E%EDnsov

a sága Twilight to malo tiež úspech.

Prepáčte, že to dávam do tejto témy ale už si neviem rady. Na vianoce by som potrebovala pre dcérku plyšáka Jolly (aspoň myslím. že sa tak píše) ovečku. Neviem akej značky je ten plyšák ale v kuse o ňom hovori zo škôlky. Ovečka Jolly. V našom regióne som to v obchodoch nezohnala. Neviete poradiť, kde by sa dal kúpiť prípadne priamo názov obchodu? Ak ho nezoženiem ani si nechcem predstaviť aká bude sklamaná. Ďakujem veľmi pekne za každú radu.

ovečka Jolly :

google : http://www.google.sk...iw=1366&bih=595

niekoľko internetových predajcov, aj so zľavami, na prvej strane v google, majú na skladoch, v rôznych veľkostiach ... výrobca a výrobok, :

Plyšová ovečka Jolly Sven od NICI, veľkosť 50cm. Nenapodobiteľná hebkosť. Veľmi príjemné na dotyk.

Možnosť prania na 30°C. Výrobok bol podrobený prísnym testom kvality a bezpečnosti.