Skočiť na obsah

Hellé

Odporúčané príspevky

Chcem zalozit temu, o kazeni dobrych jedal a o gastrozvykoch bliznych, ktore nam lezu na nervy...

 

Samozrejme, ze plati- proti gustu, ziaden disputat-ale su veci, ktore jednoducho trhaju srdce... :certisko:

 

osobne neznasam, ked si niekto naleje do vina kolu..alebo uz aj to som videla, vino si jednoducho prisladi..umelym sladidlom :odpadnem:

 

dalsi gastrozlocin..kydnut si na uvarene jedlo kecup...na svete predsa neexistuje jedlo, ktoreho chut by kecup vylepsil, ci?

 

 

alebo najnovsie co ma dorazilo...predstavte si...pol litrovy plechovy hrncek--do neho jedna lyzicka instantnej kavy..zaliat vodou a osladit 5-6 polievkovymi lyzicami cukru a volat o "kava"..zdovodnenie..horku by som nevypila :odpadnem:

 

 

ked si spomeniem na dalsie dopisem...teraz piste vy

 

PS.: temu venujem flore :vrtulka:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja najprv zareagujem na to víno z kolu... šak to je super :(, čo sa týka toho kečupu ale súhlasím...

ja nechápem ako niekto musí mať na hranolkách tatarku a povie že ju tam má preto lebo hranolky sú suché... / robené na oleji a suché :) / alebo rajčinová polievka z fazuľou... chúďa fazuľa :) ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj

víno s kolou jedine ak sa plánuješ na***

 

kečup je dobrá vec

na hranolky, do hamburgru, hotdogu a pod.

 

špagety, pizza s kečupom, resp. používanie kečupu pri varení miesto pretlaku je doslova barbarstvo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

kečup je dobrá vec

na hranolky, do hamburgru, hotdogu a pod.

 

 

to by snad slo..hamburger a hotdog nie je jedlo ale krmivo :)

 

a este dalsia pliaga..rozvarene cestoviny....specialita nasich babiciek..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

niektoré zločiny na tanieri či v pohári tu čítam prvý krát ... :)

 

osladiť víno umelým sladidlom ?!

rajčinová polievka alebo fazuľová polievka, prepánabeka !

5 -6 polievkových lyžíc do hrnčeka je čistý diabetes ...

 

ja mám jednu vec, asi k tým rozvareným cestovinám ... nebude každý súhlasiť, ale ja mám rada zelené potraviny- teda zeleninu, kel, špenát, kapustu, bársčo ...

 

kolegynka ma raz dorazila, že u nich v dedine sa robí kelový prívarok tak, že ten pekný kel sa zmixuje spolu s uvarenými zemiakmi, a celé to vyzerá ako omáčka zo suchého hrachu, až potom zistíš, čo ješ, keď to ochutnáš ... to je barbarstvo ...

 

druhé je, čo som si pripomenula práve v posledné dni - brat bol pár dní v nemocnici, a spomenula som si, že - ok, ja viem, nemocničná strava - ale ako je možné, že v niektorých veľkých kuchyniach a nemocniciach celkom iste urobia zo zeleného špenátu hnedú hmotu podobnú hnačke ?

stalo sa mi to v nemocnici, v jednej závodnej jedálni, raz dávno, a hovorili sme o tom s bratom, na margo jeho čerstvých skúseností ,,, , a o dva mi volal, že práve im priniesli hnedú rovnako hustú hmotu, a hovorili tomu špenátová polievka ...

mno, toľko k premene zeleného na hnedé ... alchymisti by sa mali čo učiť

 

mala som raz jednu kolegyňu, ktorá si schovávala starý horčičák - sklenený pohár cca 1 a pol deci, asi tak : naládovala si tam dopoly skleneného pohára mletú kávu, zaliala pol deci vody, naložila tri lyžičky cukru ... a toto bola schopná piť trikrát len kým bola v práci . brrrrrrrrrrrrr.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK, ok, priznávam lejem kolu do vína, no a čo? Tak mi to chutí. Naozaj nie som žiadny odborník čo sa vína týka a som uznávam v tomto smere gastrobarbar.

a vôbec nesúhlasím s tým ako vraví darkman, že ak mi víno nechutí nech ho nepijem. čisté víno by som nezvládla piť celý večer ak niekde sedíme.

Takto si ho dostatočne zriedim a je dostatočne sladké podľa mojej chuti.

Mnoho krát už bola debata o víne ak sme niekde sedeli. a mne to príde také, že sa každý chce pochváliť ako na úrovni sa stravuje, aké kvalitné vína pije atď. Mám známych ktorí ak začnú o tom básniť, tak neprestanú. Potom pokračujú o tom kde boli na aký stejk a naposledy som mala hodinovú prednášku o tom prečo nechcem tatarák, a aké je to zdravé, čo všetko to obsahuje atď.

 

Joj a ešte aj čo sa kávy týka som určite gastrobarbar. Pijem 3v1 klasic. Ak sa to dá kávou nazvať. :) Inak kde to nemajú nosím si vo vrecku svoju (myslím na návšteve a tak) ak je to v kaviarni, tak som schopná ešte vypiť kávu so šľahačkou a cukrom, alebo aspoň mliekom a veľa cukrom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nahodou, vino s colou pijem aj ja, ale len cervene... biele mam naozaj rada a netryznim ho takto :-) aj kecup si obcas drbnem na hranolky, ale radsej mam nejaku chili omacku, aj k parku...

aj moja kolegyna si obcas robila "slabu" kavu - obvykle dve lyzicky mletej kavy zaliala namiesto do hrnceka do pollitraku, patricne osladila a s chutou vypila tuto "hruskovu" vodu...

ale mna taketo barbarstva netrapia - ja si navarim a nakombinujem ako ja chcem a ostatni nech si jedia co chcu - kym to nechcu natlacit aj do mna, je to OK

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som vedela komu tu temu venovat..odpadla som..predstava kavy 3 v 1 mi zjezila vsetky chlpy...dobre dobre..nech si kazdy pije co mu chuti..ale keby to niekto nutil pit mna..pociti silu mojich pasti :)

 

k tej hnedej spenatovej brecke..nejako je tu na Slovensku zvykom varit vsetko az do bezvedomia.. ci uz zeleninu alebo cestoviny

 

..dofrasa..mam chut ma stredne prepeceny kus masa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si na pizzu dávam kečup pravidelne. Zvýrazní to chuť.

 

čoho? kečupu!?

 

inak

aby som sa pochválil - ja nedochucujem jedlo vôbec

iba mliečnu šošovicovú-fazuľovú polievku, octom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj chuť kečupu aj tomato pretlaku aj pizze ...

 

viem, že taliani umierajú z nás a našich chutí, ale mne / nám / je čistý tomato pretlak kyslý ... zvyčajne miešam pretlak a kečup, cca pol na pol ...

všade, kde taliani dávajú pretlak, aj na špagety aj na doma robenú pizzu, na cestoviny ... tak cca pol na pol.

 

veď aj do rajčinovej polievky, ktorú mimochodom milujem, dávame trochu cukru. ..., a talianom zrejú rajčiny na väčšom slnku, sú sladšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No na úvod by som povedal: Tisíc ľudí = Tisíc chutí ... :)

 

Každý má iné chute a každému sa hodí k jedlám niečo inšie. Ale musím povedať, že sa stotožňujem s tomassim ohľadom toho kečupu - neznášam keď niekto nahradzuje pretlak kečupom na pizzy, špagetách, tortelinách, ravioloch a ďalších talianskych jedlách (taktiež nahradenie taco omáčky v mexických jedlách). Príde mi to ako znehodnotenie pôvodného receptu a isto aj domáci by sa zhrozili keby také niečo ochutnali... Ale inak kečup používam pravidelne a dochucujem ho kari :( Medzi moje ďalšie "špeciality" patrí alternatíva - tvarohové halušky s cukrom, keďže bryndzu fakt nemusím a keď doma máme halušky, tak ja mávam túto alternatívu. Čo ďalej? Nemám rád keď je v jedle pridaných až príliš veľa byliniek alebo iných aromatických korenín, ktoré absolútne zničia pôvodnú chuť. No a na záver ešte pridávanie vína alebo piva (alebo iného alkoholu) do omáčiek - tiež hnus... Pre niekoho možno nie, ale koniec koncov je to pravda že: 1000 ľudí, 1000 chutí.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

helle

 

Asi by bolo dobre, keby si zorganizovala kurz varenia a stravovania ...a tiez odvykaciu kuru od kecupu. Chodili by sme k tebe vsetci tyzden na obed /ja by som musel dva, lebo kecup mam ozaj rad :)/ Tak? :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tragedie ako ponozky v sandaloch, Maly princ ako "zbierka vseobjimajucich laskyplnych hovadin", gastrobarbari co maju radi kecup a srdce ti trha vino s kolou? fuuha no strasne.. ked sa ti nieco nepaci, nenos to tak, necitaj, nejedz, co ti nechuti... kavu s cukrom by som nevypila, ale netrha mi srdce, ked to niekto robi.. paci sa mi prislovie "zi a nechaj zit".. ale bohvie v zbierke akych hovadin to bolo..

 

 

nech nie som uplne mimo temy, zboznujem paradajky s kecupom

a pevne verim, ze som tym nepotrhala ziadne srdce

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čoho? kečupu!?

 

Čo máš proti kečupu? Kečup je zdravý. Poznám aj takých čo si na pizzu okrem kečupu dávajú aj tatarku. A chutí im to.

A dokonca poznám aj takých, čo si na chleba natierajú nutellu. To už je vrchol šialenstva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to ste skutočne tak úzkoprsí, že sa Vás dotýkajú tieto veci?

 

nikto Vás nenúti prestať s Vašim stravovaním, obliekaním, . . .

Hellé len poukazuje na nedostatky

je to niečo ako pridávanie vegety a pod. do jedál

niekedy to robím aj ja, lebo neviem variť a toto mi to značne uľahčí

avšak viem, že jedlu, kt. sa ochutí soľou a korením sa nič nevyrovná

 

s chuťou sa dokážete vysmievať sledovačom telenoviel, čítačom Vasilkovej, poslucháčom Desmodu

ale Vy robíte niečo podobné s jedlom, nápojmi, oblečením

čo oni s filmom, knihami, hudbou

 

ešte raz, nezakazujem im to, len viem povedať, že je to podľa mňa nesprávne

a nebudem ponúkať pokryteckú dávku servility

 

Axel

ale nutella sa na chlieb natiera bežne

je to normálna kombinácia, dokonca je na to predurčená

http://www.youtube.com/watch?v=Tl22YOOCreE

 

inak proti kečupu nemám nič

aspoň tak som to písal vyššie

 

kečup je dobrá vec

na hranolky, do hamburgru, hotdogu a pod.

 

špagety, pizza s kečupom, resp. používanie kečupu pri varení miesto pretlaku je doslova barbarstvo

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze na nedostatky :D dobre som sa pobavila

 

a na co potom ta vegeta je, ked nie na pridavanie do jedal?

 

tieto veci sa dotykaju niekoho ineho, nie mna, mne je srdecne jedno, co kto (ne)je... pre mna za mna nech si niekto da tu nutellu s cibulou, ked mu to bude chutit

ale neviem z akeho titulu tu pritomni obhajcovia "poukazovania na nedostatky", ci samotni "poukazovaci" maju pravo urcovat co je barbarstvo a co nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale neviem z akeho titulu tu pritomni obhajcovia "poukazovania na nedostatky", ci samotni "poukazovaci" maju pravo urcovat co je barbarstvo a co nie

 

z podobného z kt. viem: koho voliť a koho nie, kt. film pozerať a kt. je stratou času, . . .

(viem povedať, že nástenkový tender nie je to isté ako kauza s Fígelovými bytmii)

viem, resp. sa snažím, rozlišovať medzi správnym-dobrým a nesprávnym-zlým

 

snažím sa povedať, že chápem ak niekomu chutí kečup s tlačenkou

no súčasne viem povedať,

že je to podľa mňa nezmysel a zastrieš všetky chute, kt. domáca tlačenka obsahuje

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

z podobného z kt. viem: koho voliť a koho nie, kt. film pozerať a kt. je stratou času, . . .

 

to ale este neznamena, ze je to vseobecna pravda, ktorou sa maju riadit vsetci

 

podla mna je vacsi nedostatok sustavne poukazovanie na to, co mi kde na kom vadi, ako pizza s kecupom

chcelo by to hladat "nedostatky" najskor u seba...

 

dead

esteze nikto na nikoho neutoci :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov